Czyje interesy reprezentuje Radna Anna Zaleszczuk?

0
Od blisko 6. lat przyglądam się pracy samorządowej radnych, sołtysów i burmistrzów. Proszę wybaczyć bezpośredniość, ale po raz pierwszy w przestrzeni publicznej użyję słów, które do tej pory leżały w mojej dziennikarskiej zamrażarce. Gdyby zaproponowano mi pracę polegającą na  tworzeniu synonimów, to do słowa “nieporozumienie” przypisałbym zdanie “obecność Anny Zaleszczuk w składzie Rady Miejskiej w Jedliczu”. Dlaczego?
fot. archiwum/Jedlicze24

Dwa lata temu, a dokładnie 17 marca 2016 roku Burmistrz Gminy Jedlicze poprosiła o wprowadzenie do programu sesji Rady Miejskiej projektu uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania na zadanie pn. Budowa budynku Samorządowego Żłobka w Jedliczu. Zgodnie z procedurą, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Woźniak poprosił Radę Miejską o przegłosowanie programu sesji uwzględniającego wniosek Burmistrza dotyczący żłobka.

W wyniku głosowania 13 z 14 obecnych radnych opowiedziało się “za” przyjęciem programu sesji. Prawie wszyscy Radni dali więc zielone światło budowie żłobka w Jedliczu. “Przeciw” wobec przyjęcia zaproponowanego porządku obrad była natomiast Radna Anna Zaleszczuk. Żeby nie być gołosłownym, fragment z sesji w archiwalnym nagraniu poniżej.

Fragment sesji RM z dnia 17 marca 2016 r. [WIDEO]

Zawsze trzymam nerwy na wodzy, jednakże zagotowało się we mnie kiedy przypomniałem sobie, jak w 2014 roku Anna Zaleszczuk, wówczas kandydatka do Rady Miejskiej w Jedliczu przekonywała do siebie mieszkańców. W publikacji wyborczej czytamy: “Radę Miejską postrzegam jako ciało doradcze, które ma wspierać burmistrza w podejmowaniu korzystnych dla mieszkańców decyzji.”

Ahaaa. Ma wspierać. Korzystnych dla mieszkańców. Aha. Tyle. Więcej tego nie komentuję. Pozostawiam to ocenie czytelników. Teraz wracamy do sedna artykułu i docieramy do punktu kulminacyjnego.

Dwa lata później, czyli de facto 16 marca 2018 roku radni opowiedzieli się za utworzeniem Samorządowego Żłobka w Jedliczu, o czym pisaliśmy tutaj. Radni przyjęli tę uchwałę jednogłośnie! Co ciekawe, Radna Anna Zaleszczuk, która 17 marca 2016 roku była “przeciw” wprowadzeniu do programu sesji punktu pn. zaciągnięcie zobowiązania na zadanie pn. Budowa budynku Samorządowego Żłobka w Jedliczu, tym razem głosowała… “za”. Żeby nie być gołosłownym, fragment z głosowania w nagraniu poniżej.

Fragment sesji RM z dnia 16 marca 2018 r. [WIDEO]

Niejednokrotnie Radna Anna Zaleszczuk podkreśla swój debiut w składzie Rady Miejskiej. Czyżby tym sposobem próbowała się usprawiedliwiać? Każdy potrzebuje trochę czas na adaptację w nowym środowisku czy nowej pracy. Tak na przykład będzie z dziećmi w żłobku. Ale z całym szacunkiem- Rada Miejska to nie żłobek czy przedszkole, tu zapadają decyzje, często kluczowe dla Gminy Jedlicze, dla mieszkańców, dla pokoleń. Mamy więc prawo wymagać od Radnych profesjonalizmu, a nie amatorszczyzny z domieszką szaleństwa.

Nie ma na szczęście powodów do niepokoju, wręcz przeciwnie. Jednak dla rozluźnienia atmosfery wszystkim nieco spiętym dedykuję poniższy fragment wiersza:

Szkoda czasu, a czas szybko leci.

Można być “za”, a nawet “przeciw”.

Z Radną czy bez, żłobek powstanie.

Ale ślad w protokole z sesji zostanie.

A może tutaj chodzi o jeszcze inny aspekt? Czy nie jest tak, że sukces ma wielu ojców? Z czego wynika niekonsekwencja w głosowaniu? Nie wiem, natomiast zastanawiam się czyje interesy reprezentuje Radna Anna Zaleszczuk?

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Kacap
Kacap
6 lat temu

Pisane dziś przy Rynek 6 ?

buc
buc
Odpowiedź do  Kacap
6 lat temu

sanocki idź poplewić grządki

Joola
Joola
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

O którym myślisz? Sponsor?

małgorzata
małgorzata
Odpowiedź do  Kacap
6 lat temu

oczekuję przeanalizowania zachowań każdego Radnego tej kadencji.Prosze o taka wnikliwość z jaka uczynił Pan to wobec Radnej Anny Zaleszczuk.
A tak nawiasem szanuje osoby mające swoje zdanie nie zależnie od tego jakie ono jest. Ida świeta radosne a Pan wylewa Na Panią Anne szafliczek pomyi. na zlecenie czy tak sam od siebie .

Emil
Emil
Odpowiedź do  małgorzata
6 lat temu

Zostawmy ten portal, nie dyskutujmy z barłogiem dziennikarskim.

Robert
Robert
6 lat temu

A może wypadałoby poznać różnicę pomiędzy zaciągnięcie zobowiązania a budowa

buc
buc
Odpowiedź do  Robert
6 lat temu

ponoć wszystkie gminy dostają. A ty kacapie wiesz że najpierw trzeba zabezpieczyć środki a potem starać się o dofinansowanie

Joola
Joola
Odpowiedź do  Robert
6 lat temu

To dla niego za trudne

buc
buc
6 lat temu

Jestem ciekawy czy pani radna w końcu powie kto jej daje instrukcje itd sam widziałem jak spotykała się z tym co był donosicielem za pieniądze więc może to on

Tymek
Tymek
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

Ja tez widziałem. Siedzieli na ławce w psrku

Judasz
Judasz
Odpowiedź do  Tymek
6 lat temu

ja widziałem że spacerują razem wieczorami tamten ją pewnie podjudza bo to taki człowiek że manipuluje słabymi

Tadek
Tadek
Odpowiedź do  Judasz
6 lat temu

Tak. On to tak robi jujujujujuu

buc
buc
Odpowiedź do  Tadek
6 lat temu

nie on robi tak że ludzie się latami przez niego leczą

Tadek
Tadek
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

Przez kogo.Teraz pomawiasz wiec może być klipot

Luiza
Luiza
Odpowiedź do  Tymek
6 lat temu

A ja widziałam jak rozmawiali. Ona była z psem a on sam. A potem ktoś do nich doszedł. Chyba to była kobietą w czarnym prochowcu. Podszedł jakiś facet i powiedział zeby uważali bo ich obserwują. …Nagle z za krzaków wyszedł taki łysy nasluchiwal. Ja poszłam na kebab do Hani.

Cymbal
Cymbal
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

Myślisz ze Zaleszczuk da się manipulować? Ona ma rozum. Ale widziałem jak tamta druga z kimś rozmawiala

Roman70
Roman70
Odpowiedź do  Cymbal
6 lat temu

sanocki nikt nie jest idiotą i wie że tego komentarza nie napisała babcia z koła diabetyków. idź poplewić grządki

Cysia
Cysia
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

To jest objęte gwarancją a potem jeszcze dwa lata rekojmi

gajpaw79
gajpaw79
6 lat temu

Artykuł pełen profesjonalizm, jak oczywiście cała ta strona i redaktor haha ?

Cesiek
Cesiek
Odpowiedź do  gajpaw79
6 lat temu

Chcą Panią Zaleszczuk zdyskredytowac ale to żałosne. Skąd tu tyle nienawiści?

Judasz
Judasz
Odpowiedź do  Cesiek
6 lat temu

mam nadzieję że się pani przestanie spotykać z tą kanalią a to on pisze te komentarze żałosny kacap

Luiza
Luiza
Odpowiedź do  Judasz
6 lat temu

I wtedy ja mu mowie …. Cymbaly co to za artykuł? A on mi na to ze z Jerzolem uzgodnił. Jeszcze tylko zgoda jej i finisz. On dobrze mówi po włosku.

Roman70
Roman70
6 lat temu

prawda jest taka że Jolka zapierdziela dzień i do późnych godzin wieczornych czasami nocnych i nikt tak nie waży każdej złotówki jak ona! nawet do przesady czasami, a kapuś i wazeliniarz knują dzień i noc. Jak wam nie wstyd w niedziele pierwsze ławki zajmujecie a w tygodniu knujecie i kpiecie dołki żebyście sami nie wpadli do nich! szkoda że dopiero 3 lata temu się puknęli co niektórzy w łeb. pozdrawiam

Cymbal
Cymbal
Odpowiedź do  Roman70
6 lat temu

Zapierdol i to jak. Oni tam byli i stali . Trzeba wysłać tego drugiego na targiwice ta nowa.

Kasztan
Kasztan
Odpowiedź do  Roman70
6 lat temu

Ten od wazeliny zakopowa tego drugiego a tamten poleciał od razu na rynek 6

baton
baton
6 lat temu

co robi podły gośc na cmentarzu w jedliczu? czeka na donosy

Kasztan
Kasztan
Odpowiedź do  baton
6 lat temu

Leży sztywny i czeka. Musisz uważać bo cię wciągnie.

Ryszard
Ryszard
6 lat temu

I wtedy ja jej mowie … Anka ty się nie przejmuj co tu wypisują. To są frustraci. A i widuja cie jak spacerujesz.

kolega
kolega
6 lat temu

mówiłem żeby się z tą kanalią nie spotykać!!!! ten gośc to …….. brak słow

Tadek
Tadek
Odpowiedź do  kolega
6 lat temu

I ja mu wtedy mowie chłopie oni się spotykają. Ta madrzejsza od całej rady i burmistrza i on. To pachnie apokalipsa. Nie ma innego wyjścia jak spacer po cmentarzu. A wtedy Krycha wypada z za kaplicy. W ręku ma kebab. I co my wtedy ? Jedziemy do rynku.

dajcie spokój
dajcie spokój
6 lat temu

to ta sama radna która nie przyjęła apelu rady miejskiej do zarządu województwa przeciw rozbudowie spalarni odpadów!!!!! dymisja natychmiast!

Cysia
Cysia
Odpowiedź do  dajcie spokój
6 lat temu

Poczekajmy na decyzje burmistrz w sprawie spalarni. To już za parę dni jak nie zapomniala

!!!
!!!
Odpowiedź do  Cysia
6 lat temu

Brawo Radziu. Tylko czekam na takie artykuły. Mieszkańcy Jedlicza w swoich opiniach zachowują się jak w Ranczo. ??

Cysia
Cysia
Odpowiedź do  !!!
6 lat temu

I ja mu wtedy mowie….Radek nie tedy droga.Ta w prochowcu z kebabem w łapie zaraz cie przegoni. A teraz po parku znów spacerują. Tez mu mowie ..chłopie tam jest zakaz spacerów.

obserwator
obserwator
6 lat temu

Musi sobie redaktor sam na to pytanie odpowiedzieć !!!!! ale sam !!!! bez wspomagania !!!!

Ziom
Ziom
6 lat temu

Co za frapująca opowieść. Wojna wywiadów w naftowej metropolii. Spacery z psem (zapewne owczarek niemiecki), czarny prochowiec, kebab (znaczy nawet innowiercy wchodzą w grę?) Stawka większa niż życie. Chłodnym okiem raczej nie da się nie zauważyć, że głosowanie nad porządkiem obrad, to nie to samo co głosowanie nad sprawą do tego porządku dodaną. Na mój gust to pewnie sprzeciw dotyczył formy a nie treści. Może program był za gruby a może było coś formalnie spaprane (to się zdarza nawet w najlepszych gminach)

oragnij sie
oragnij sie
Odpowiedź do  Ziom
6 lat temu

“głosowanie nad porządkiem obrad, to nie to samo co głosowanie nad sprawą do tego porządku dodaną” czyli w sumie wychodzi na to że jest za a nawet przeciw? hehehe

Ziom
Ziom
Odpowiedź do  oragnij sie
6 lat temu

Skoro i to za trudne to jeszcze raz, nie pozostawię osoby zainteresowanej sprawą w błogiej nieświadomości. Głos wołającego na puszczy: “nie dodajmy kolejnej sprawy do porządku” musi się łączyć z odrzuceniem porządku. Może warto dać trochę czasu na refleksję nad sensownym wydaniem kolejnych wspólnych “piniędzy”. Nie każdy na hasło wybudujmy coś drogiego odpowiada: “dawaj, dawaj głosujemy”. Samo bycie przeciw wszystkim sugeruje już, że warto zwrócić uwagę o co w tym odrzuceniu chodziło.

Aleksandra82
Aleksandra82
Odpowiedź do  Ziom
6 lat temu

@Ziom “Samo bycie przeciw wszystkim sugeruje już, że warto zwrócić uwagę o co w tym odrzuceniu chodziło”
Bycie przeciw sugeruje ze jest sie przeciw rodzicom ktorzy nie mają z kim pociech zostawić, a moje dzieciątko chodzi do złobka i jestesmy bardzo zadowoleni. dziecko jest wieku przedprzedszkolnym i doskonale sie rozwija miedzy rowiesnikami, tracimy czas bo bycie przeciw oznacza bycie przeciw -tyle w temacie

Emil
Emil
Odpowiedź do  Aleksandra82
6 lat temu

Aleksandra ….Kartofle ci się przypalą, nie siłuj się z mysleniem tylko idź …zamieszaj w garach…tumanie.

Ziom
Ziom
Odpowiedź do  Aleksandra82
6 lat temu

No to mi ulżyło teraz bo mam pewność, że ta wasza Pani Radna nie jest przeciw rodzicom bo wyraźnie głosowała za żłobkiem. (ku ogólnemu, jak widzę zadowoleniu)

Fred
Fred
Odpowiedź do  Ziom
6 lat temu

No i ja jej wtedy mowie…..weź i choć na kebaba. Tam są fajni ludzie a ona mi mówi. ..z kebabem ? przecież on nie doprawiony. A ja jej na to ….Oni maja dużo jadu.

frankie
frankie
6 lat temu

Jedlickie piekiełko. Z jednej strony ubolewam nad skalą małomiasteczkowego jadu, a z drugiej takie gównoburze dostarczają mi rozrywki.

Emil
Emil
Odpowiedź do  frankie
6 lat temu

To nie jest jad. To jest dwa kompy, trzy lapki i dosłownie cztery tępe łby. To jest całe zaplecze obecnej władzy.

!!!
!!!
Odpowiedź do  Emil
6 lat temu

Dobrze że kebab otworzyli bo scenariusz byłby słaby. Dawać lamusy bo się nudzę.

pepsi
pepsi
Odpowiedź do  !!!
6 lat temu

Co to jest zamrażarka? ?

Emil
Emil
Odpowiedź do  pepsi
6 lat temu

I to jeszcze dziennikarska…Tu nie zamrażarka tylko żenada raczej dziennikarska.

Jedliczanka
Jedliczanka
6 lat temu

Przez takie artykuły jak ten przestałam zaglądać na tę stronę, a jednak dzisiaj zajrzałam przypadkiem. Po lekturze “nieporozumienia” stwierdzam, że nie prędko znowu tu zawitam.

bobko
bobko
Odpowiedź do  Jedliczanka
6 lat temu

tak jest -idź na ORGazm-tam masz tylko jad i “całą prawdę”

Emil
Emil
Odpowiedź do  bobko
6 lat temu

A tu to co jest?

jerzy pasibrzuch
jerzy pasibrzuch
Odpowiedź do  Jedliczanka
6 lat temu

nie bedziemy tesknic

Fred
Fred
Odpowiedź do  jerzy pasibrzuch
6 lat temu

I ja mu wtedy mowie ….. weź prochowiec i chodź na kebaba

Anna
Anna
6 lat temu

Ludzie , skąd w Was tyle nienawiści co Wam zrobiła to kobieta , aby ją tak szkalować .Wstyd , aby na stronie gminy upubliczniać takie na nic nie wpływające informacje i kto ma w tym interes , aby tak kogoś krzywdzić.

Dizel
Dizel
Odpowiedź do  Anna
6 lat temu

“Leżało w dziennikarskiej zamrażarce”. Dobre ,bardzo dobre, w dziennikarskiej.

Kacap
Kacap
6 lat temu

Pisane dziś przy Rynek 6 ?

buc
buc
Odpowiedź do  Kacap
6 lat temu

sanocki idź poplewić grządki

Joola
Joola
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

O którym myślisz? Sponsor?

małgorzata
małgorzata
Odpowiedź do  Kacap
6 lat temu

oczekuję przeanalizowania zachowań każdego Radnego tej kadencji.Prosze o taka wnikliwość z jaka uczynił Pan to wobec Radnej Anny Zaleszczuk.
A tak nawiasem szanuje osoby mające swoje zdanie nie zależnie od tego jakie ono jest. Ida świeta radosne a Pan wylewa Na Panią Anne szafliczek pomyi. na zlecenie czy tak sam od siebie .

Emil
Emil
Odpowiedź do  małgorzata
6 lat temu

Zostawmy ten portal, nie dyskutujmy z barłogiem dziennikarskim.

Robert
Robert
6 lat temu

A może wypadałoby poznać różnicę pomiędzy zaciągnięcie zobowiązania a budowa

buc
buc
Odpowiedź do  Robert
6 lat temu

ponoć wszystkie gminy dostają. A ty kacapie wiesz że najpierw trzeba zabezpieczyć środki a potem starać się o dofinansowanie

Joola
Joola
Odpowiedź do  Robert
6 lat temu

To dla niego za trudne

buc
buc
6 lat temu

Jestem ciekawy czy pani radna w końcu powie kto jej daje instrukcje itd sam widziałem jak spotykała się z tym co był donosicielem za pieniądze więc może to on

Tymek
Tymek
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

Ja tez widziałem. Siedzieli na ławce w psrku

Judasz
Judasz
Odpowiedź do  Tymek
6 lat temu

ja widziałem że spacerują razem wieczorami tamten ją pewnie podjudza bo to taki człowiek że manipuluje słabymi

Tadek
Tadek
Odpowiedź do  Judasz
6 lat temu

Tak. On to tak robi jujujujujuu

buc
buc
Odpowiedź do  Tadek
6 lat temu

nie on robi tak że ludzie się latami przez niego leczą

Tadek
Tadek
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

Przez kogo.Teraz pomawiasz wiec może być klipot

Luiza
Luiza
Odpowiedź do  Tymek
6 lat temu

A ja widziałam jak rozmawiali. Ona była z psem a on sam. A potem ktoś do nich doszedł. Chyba to była kobietą w czarnym prochowcu. Podszedł jakiś facet i powiedział zeby uważali bo ich obserwują. …Nagle z za krzaków wyszedł taki łysy nasluchiwal. Ja poszłam na kebab do Hani.

Cymbal
Cymbal
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

Myślisz ze Zaleszczuk da się manipulować? Ona ma rozum. Ale widziałem jak tamta druga z kimś rozmawiala

Roman70
Roman70
Odpowiedź do  Cymbal
6 lat temu

sanocki nikt nie jest idiotą i wie że tego komentarza nie napisała babcia z koła diabetyków. idź poplewić grządki

Cysia
Cysia
Odpowiedź do  buc
6 lat temu

To jest objęte gwarancją a potem jeszcze dwa lata rekojmi

gajpaw79
gajpaw79
6 lat temu

Artykuł pełen profesjonalizm, jak oczywiście cała ta strona i redaktor haha ?

Cesiek
Cesiek
Odpowiedź do  gajpaw79
6 lat temu

Chcą Panią Zaleszczuk zdyskredytowac ale to żałosne. Skąd tu tyle nienawiści?

Judasz
Judasz
Odpowiedź do  Cesiek
6 lat temu

mam nadzieję że się pani przestanie spotykać z tą kanalią a to on pisze te komentarze żałosny kacap

Luiza
Luiza
Odpowiedź do  Judasz
6 lat temu

I wtedy ja mu mowie …. Cymbaly co to za artykuł? A on mi na to ze z Jerzolem uzgodnił. Jeszcze tylko zgoda jej i finisz. On dobrze mówi po włosku.

Roman70
Roman70
6 lat temu

prawda jest taka że Jolka zapierdziela dzień i do późnych godzin wieczornych czasami nocnych i nikt tak nie waży każdej złotówki jak ona! nawet do przesady czasami, a kapuś i wazeliniarz knują dzień i noc. Jak wam nie wstyd w niedziele pierwsze ławki zajmujecie a w tygodniu knujecie i kpiecie dołki żebyście sami nie wpadli do nich! szkoda że dopiero 3 lata temu się puknęli co niektórzy w łeb. pozdrawiam

Cymbal
Cymbal
Odpowiedź do  Roman70
6 lat temu

Zapierdol i to jak. Oni tam byli i stali . Trzeba wysłać tego drugiego na targiwice ta nowa.

Kasztan
Kasztan
Odpowiedź do  Roman70
6 lat temu

Ten od wazeliny zakopowa tego drugiego a tamten poleciał od razu na rynek 6

baton
baton
6 lat temu

co robi podły gośc na cmentarzu w jedliczu? czeka na donosy

Kasztan
Kasztan
Odpowiedź do  baton
6 lat temu

Leży sztywny i czeka. Musisz uważać bo cię wciągnie.

Ryszard
Ryszard
6 lat temu

I wtedy ja jej mowie … Anka ty się nie przejmuj co tu wypisują. To są frustraci. A i widuja cie jak spacerujesz.

kolega
kolega
6 lat temu

mówiłem żeby się z tą kanalią nie spotykać!!!! ten gośc to …….. brak słow

Tadek
Tadek
Odpowiedź do  kolega
6 lat temu

I ja mu wtedy mowie chłopie oni się spotykają. Ta madrzejsza od całej rady i burmistrza i on. To pachnie apokalipsa. Nie ma innego wyjścia jak spacer po cmentarzu. A wtedy Krycha wypada z za kaplicy. W ręku ma kebab. I co my wtedy ? Jedziemy do rynku.

dajcie spokój
dajcie spokój
6 lat temu

to ta sama radna która nie przyjęła apelu rady miejskiej do zarządu województwa przeciw rozbudowie spalarni odpadów!!!!! dymisja natychmiast!

Cysia
Cysia
Odpowiedź do  dajcie spokój
6 lat temu

Poczekajmy na decyzje burmistrz w sprawie spalarni. To już za parę dni jak nie zapomniala

!!!
!!!
Odpowiedź do  Cysia
6 lat temu

Brawo Radziu. Tylko czekam na takie artykuły. Mieszkańcy Jedlicza w swoich opiniach zachowują się jak w Ranczo. ??

Cysia
Cysia
Odpowiedź do  !!!
6 lat temu

I ja mu wtedy mowie….Radek nie tedy droga.Ta w prochowcu z kebabem w łapie zaraz cie przegoni. A teraz po parku znów spacerują. Tez mu mowie ..chłopie tam jest zakaz spacerów.

obserwator
obserwator
6 lat temu

Musi sobie redaktor sam na to pytanie odpowiedzieć !!!!! ale sam !!!! bez wspomagania !!!!

Ziom
Ziom
6 lat temu

Co za frapująca opowieść. Wojna wywiadów w naftowej metropolii. Spacery z psem (zapewne owczarek niemiecki), czarny prochowiec, kebab (znaczy nawet innowiercy wchodzą w grę?) Stawka większa niż życie. Chłodnym okiem raczej nie da się nie zauważyć, że głosowanie nad porządkiem obrad, to nie to samo co głosowanie nad sprawą do tego porządku dodaną. Na mój gust to pewnie sprzeciw dotyczył formy a nie treści. Może program był za gruby a może było coś formalnie spaprane (to się zdarza nawet w najlepszych gminach)

oragnij sie
oragnij sie
Odpowiedź do  Ziom
6 lat temu

“głosowanie nad porządkiem obrad, to nie to samo co głosowanie nad sprawą do tego porządku dodaną” czyli w sumie wychodzi na to że jest za a nawet przeciw? hehehe

Ziom
Ziom
Odpowiedź do  oragnij sie
6 lat temu

Skoro i to za trudne to jeszcze raz, nie pozostawię osoby zainteresowanej sprawą w błogiej nieświadomości. Głos wołającego na puszczy: “nie dodajmy kolejnej sprawy do porządku” musi się łączyć z odrzuceniem porządku. Może warto dać trochę czasu na refleksję nad sensownym wydaniem kolejnych wspólnych “piniędzy”. Nie każdy na hasło wybudujmy coś drogiego odpowiada: “dawaj, dawaj głosujemy”. Samo bycie przeciw wszystkim sugeruje już, że warto zwrócić uwagę o co w tym odrzuceniu chodziło.

Aleksandra82
Aleksandra82
Odpowiedź do  Ziom
6 lat temu

@Ziom “Samo bycie przeciw wszystkim sugeruje już, że warto zwrócić uwagę o co w tym odrzuceniu chodziło”
Bycie przeciw sugeruje ze jest sie przeciw rodzicom ktorzy nie mają z kim pociech zostawić, a moje dzieciątko chodzi do złobka i jestesmy bardzo zadowoleni. dziecko jest wieku przedprzedszkolnym i doskonale sie rozwija miedzy rowiesnikami, tracimy czas bo bycie przeciw oznacza bycie przeciw -tyle w temacie

Emil
Emil
Odpowiedź do  Aleksandra82
6 lat temu

Aleksandra ….Kartofle ci się przypalą, nie siłuj się z mysleniem tylko idź …zamieszaj w garach…tumanie.

Ziom
Ziom
Odpowiedź do  Aleksandra82
6 lat temu

No to mi ulżyło teraz bo mam pewność, że ta wasza Pani Radna nie jest przeciw rodzicom bo wyraźnie głosowała za żłobkiem. (ku ogólnemu, jak widzę zadowoleniu)

Fred
Fred
Odpowiedź do  Ziom
6 lat temu

No i ja jej wtedy mowie…..weź i choć na kebaba. Tam są fajni ludzie a ona mi mówi. ..z kebabem ? przecież on nie doprawiony. A ja jej na to ….Oni maja dużo jadu.

frankie
frankie
6 lat temu

Jedlickie piekiełko. Z jednej strony ubolewam nad skalą małomiasteczkowego jadu, a z drugiej takie gównoburze dostarczają mi rozrywki.

Emil
Emil
Odpowiedź do  frankie
6 lat temu

To nie jest jad. To jest dwa kompy, trzy lapki i dosłownie cztery tępe łby. To jest całe zaplecze obecnej władzy.

!!!
!!!
Odpowiedź do  Emil
6 lat temu

Dobrze że kebab otworzyli bo scenariusz byłby słaby. Dawać lamusy bo się nudzę.

pepsi
pepsi
Odpowiedź do  !!!
6 lat temu

Co to jest zamrażarka? ?

Emil
Emil
Odpowiedź do  pepsi
6 lat temu

I to jeszcze dziennikarska…Tu nie zamrażarka tylko żenada raczej dziennikarska.

Jedliczanka
Jedliczanka
6 lat temu

Przez takie artykuły jak ten przestałam zaglądać na tę stronę, a jednak dzisiaj zajrzałam przypadkiem. Po lekturze “nieporozumienia” stwierdzam, że nie prędko znowu tu zawitam.

bobko
bobko
Odpowiedź do  Jedliczanka
6 lat temu

tak jest -idź na ORGazm-tam masz tylko jad i “całą prawdę”

Emil
Emil
Odpowiedź do  bobko
6 lat temu

A tu to co jest?

jerzy pasibrzuch
jerzy pasibrzuch
Odpowiedź do  Jedliczanka
6 lat temu

nie bedziemy tesknic

Fred
Fred
Odpowiedź do  jerzy pasibrzuch
6 lat temu

I ja mu wtedy mowie ….. weź prochowiec i chodź na kebaba

Anna
Anna
6 lat temu

Ludzie , skąd w Was tyle nienawiści co Wam zrobiła to kobieta , aby ją tak szkalować .Wstyd , aby na stronie gminy upubliczniać takie na nic nie wpływające informacje i kto ma w tym interes , aby tak kogoś krzywdzić.

Dizel
Dizel
Odpowiedź do  Anna
6 lat temu

“Leżało w dziennikarskiej zamrażarce”. Dobre ,bardzo dobre, w dziennikarskiej.