Z kamerą na dyżurze Przewodniczącego Rady Miejskiej w Jedliczu [WIDEO]

0

Czy bezprecedensowa wizyta z kamerą na dyżurze Przewodniczącego Rady Miejskiej w Jedliczu obnaży prawdę, a Przewodniczący Rady odpowie na nurtujące nas i mieszkańców pytania? Czym kierowali się radni głosując “przeciw” udzieleniu wotum zaufania? W końcu: Czy radni myślą o przyszłości Gminy Jedlicze i zdają sobie sprawę z konsekwencji nie udzielenia wotum? Na te oraz inne pytania próbowaliśmy uzyskać odpowiedź. Czy nam się udało? Oglądajcie i podzielcie się z nami swoimi opiniami!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Wreda

Słaby burmistrz to i nie dostał wotum zaufania. Tyle w temacie

Magda

Snikersy, przestańcie bredzić.

Zażenowana

Ciekawe czy Burmistrz, który przedstawił taki Raport o Stanie Gminy zasługuje na ocenę słaby???

Męcinka

Nie zasługuje.

rafael

To oczywiście zagrywki ! Bawią się jak dzieci nie ma w nich szczypty kompromisu i dobrej woli ludzkich odruchów pozwalającym zapomnieć swoich pożytków dla większej sprawy ! To nie są radni to zbieranina małych ludzi z wybujałym własnym ego ! Weźcie się do roboty (wybrańcy narodu) !

rafael

Na ocenę słaby potrzeba rozwinięcia tematu a nie zmieścić się w jednej linijce ! Czyli wejść nasrać podetrzeć się i wyjść ! Argumentacja godna trzonka od młotka nie ma racji bez argumentacji, trzeba udowodnić swoją opinię a nie gówniarzyć na forum ! Konkrety na stół a jak nie to majtki do kolan i batem !

Kamil

Tych radnych nie da się słuchać !!! Totalny brak wiedzy merytorycznej i olewka w stosunku do mieszkańców.
Przy następnych wyborach trzeba postawić na ludzi młodych i nie zapatrzonych w swoje tyłki.
Słuchałem pytań naszych szanownych radnych na sesji o wotum zaufania : poziom żenujący i moim zadaniem ośmieszający tą radę.

rafael

Wyborcy poszli z rutyną postawili prawie w 90% na tych którzy byli radnymi ale widać radny nie kalesony ale też go trzeba zmienić od czasu do czasu ! Wyraźnie radni uprawiają swoją politykę jakieś gierki partyjne ! Na marginesie powiem że oglądałem lepsze seriale komediowe od tych jedlickich sesji a już podrygi prowadzących to dno i wodorosty ! Wyłączanie mikrofonu panie przewodniczący, posłowi Niesiołowskiemu nie wyszło na dobre nie brnij pan w szambo wystarczy smród ! Zaś zastępca zachowuje się jak ten łysy dziadek którego miał Benny Hill do poklepywania po głowie ! Istny chłopek roztropek z parciem na szkło !

Mieszkaniec

Wszyscy radni, którzy głosowali przeciwko wotum zaufania dla Pani Burmistrz a tym samym powodując poważne konsekwencję dla NASZEJ GMINY, powinni zrezygnować z zajmowanych stanowisk.

Mieszko

Ci, którzy byli przeciw ale również Ci, którzy się wstrzymali bo dla mnie to to samo.
Z tego co wiem to tylko radna Uram zagłosowała za.
Brawa dla tej Pani a reszcie radnych dziękujemy.

Zaniepokojony

Jakie są prawne możliwości odwołania rady miejskiej ?
Może jakieś referendum za odwołaniem rady.

Jadwiga

Oczywiście że są trzeba nagłośnić sprawę i uświadomić ludzi.

rafael

Potrzebne referendum które zgłasza pewna grupa mieszkańców i tyle ! Może warto spróbować lub co najmniej pokazać temu gremium że to nie ich piaskownica ani foremki !

jurban

Bezprecedensowa wizyta bezprecedensowego dziennikarza zadającego bezprecedensowe pytania, buahahaha 😀

rafael

Dobrze głupiemu sam se napisze sam się uśmieje a poza tym wszyscy w domu zdrowi ?

moderówka

Wizyta w urzędzie . Uważam to za dobry pomysł. Zadawanie pytań również bardzo chcę poznać sposób myślenia radnych , którzy nas reprezentują. Chcę wiedzieć upewnic sie że nie kieruje nimi prywata tylko dobro ogółu mieszkańców. Po ostatniej sesji zaczęłam w to wątpić. Wydaje mi sie i to jest moje zdanie że radni , burmistrz pogubili sie w tym co robią. Przemawia przez nich złość , nienawiśc, tak to przyjażń przerodziła sie ogromną nienawiść ziejąca z każdego
wypowiadanego słowa co nie wróży dobrze dla nas wszystkich.Pora na opamiętanie. Panie Piotrze Wożniak szanowny Przewodniczący Rady Miejskiej dobrze że ma Pan swoje zdanie. Czego nie można powiedzieć o Radnej Pani Patlowej. Przykro słuchać.

Męcinka

Jestem za odwołaniem radnych !!!!!!!!!!!!!
Jeśli moja gmina w przyszłości może nie dostać kredytu powieważ nasi reprezentanci kierują się swoją dumą a nie dobrem społecznym to ja takich władz nie chcę i nie akceptuję.

Dolek

Przeczytaj dokładnie przepisy a później się wypowiadaj. Wprowadzanie w błąd jest karalne

Męcinka

Każdy bank sprawdza zdolność kredytową zarówno w przypadku podmiotu prywatnego jak i instytucji.
Czy Dolek uważasz, że w zaistniałej sytuacji nasza gmina nie ucierpiała ???

Dolek

Nie ucierpiała. Bank sprawdza zdolnosc kredytowa a nie wotum zaufania. Błagam. Czytajcie troche

rafael

Rozmarzyłeś się fake newsy są wszechobecne w Polsce i nie słyszałem by kogoś ukarali ! A najwięcej produkują je ludzie tobie podobni odrzucone autorytety pokrzykujący z za żywopłotu okazując swą bezsilność ! Każdy aspekt jest badany przez bank jako wiarygodność pożyczkobiorcy może nie jest on wiodącym ale na pewno istotnym dla wiarygodności !

Dolek

Bredzisz

Zażenowana

Poziom wypowiedzi przedstawicieli Wysokiej Rady zarówno na ostatniej sesji jak i na powyższym materiale poniżej krytyki. Brak jakiejkolwiek, nie mówiąc już o sensownej argumentacji,co do kwestii nie udzielenia wotum zaufania Pani Burmistrz mówi sam za siebie. Trzeba zmian w tym towarzystwie…. to wstyd, że ci ludzie reprezentują Gminę Jedlicze.

rafael

Ta rada na pewno nie jest wysoka ale bardzo niskich lotów i jeszcze niższych pobudek działająca ! Ale ambicje wybujałe i przerośnięte ! Może oni chcą by ich wymienić może trzeba się ich zapytać wprost ?

anonim

szok!!!!!

Ciekawski

Brak słów, jak takie osoby mają nas mieszkańców reprezentować, zrobili sobie z folwark z urzędu jak najszybciej trzeba zebrać wymaganą ilość podpisów i pogonić towarzystwo, dość prywatny trzeba wybrać młodych kreatywnych ludzi z pomysłem na rozwój naszej Gminy.

Kornelia

Może ktoś podać link z sesji nad wotum zaufania ?
Dziękuję.

Stachu

ŻENADA !!!!!

Seba.

Ta rada jest porażką nawet “swoi” radni głosują przeciwko inwestycją w miejscowości lub się wstrzymują przykład Jaszczew. To jest przykre.

Krystyna

I jakie inwestycje chodzi?

Seba.

Droga i oświetlenie ulicy Naftowej dotyczy to mieszkańców Jaszczwi jak i Jedlicza.

Aleksandra

Robi mi się niedobrze jak przypomnę sobie ta sesję i radnych którzy są za ludźmi z wyjątkiem tych mieszkających na Naftowej. Pan Wozniak powinien stać murem za ta inwestycją i co zrobił ,nie odezwał się jednym słowem. A ludzie czekali tyle lat ,przynajmniej na to oświetlenie. Proszę mi to wytłumaczyć bo nie mogę tego zrozumieć?

rafael

Rzecz trzeba nazwać po imieniu wybraliśmy narcyzów, krzykaczy i ludzi nieodpowiedzialnych a panie wcale nie są lepsze ! Myślałem że show jaki zrobił kiedyś poseł Niesiołowski z wyłączaniem mikrofonu oponentom na mównicy nie zobaczę nigdzie w Polsce a tu masz pan Woźniak zapisał się do niechlubnego klubu wyłączających mikrofony w trakcie przemowy ! Ale cóż Niesiołowski to profesor widać na nizinach chłopy też maja chore pomysły !

rafael

Nie wiem, przez poprzednią kadencję zgoła inaczej to wyglądało ! Ktoś wlał łyżkę dziegciu do tego miodu ! Podejrzana wydaje mi się radna z Moderówki zawsze ma coś do powiedzenia zawsze o wszystko pyta miele jęzorem bez potrzeby a w Moderówce wiatr hula nic się nie dzieje zero aktywności tylko skarży się na wszystkich uważa że jest zaszczuta gdy ktoś pyta o jej kompetencje i plany a za 5 lat powie tak jak już kiedyś nic nie mogłam zrobić nie miałam siły przebicia ! Nie bij w drzwi od stodoły tylko rady miejskiej !

Dolek

To nie ktoś. To bardzo czytelne.
W Moderowce to burmistrz nic nie robi

Waldi

No tak – kosmici wybudowali salę gimnastyczną 🙂 itd. Dolek nie bierz więcej tego.

rafael

Jasne ! A za topniejące lodowce są odpowiedzialne pierdzące wieloryby a pani burmistrz ma taki wpływ na to co klepnie rada jak zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów ! Widać suweren radnej broni jej dobrego imienia ! Jaki pan taki kram !

O tempora, o mores!

No cóż niektórzy dodają “dwa plus dwa” i nie rozumieją dlaczego komuś wyszło “cztery” a im się nie zgadza.Brak też magicznych lustereczek, ale takich lepszych, bez informacji o Śnieżce,. Może warto kupić Snickersy – chyba, że reklama kłamie. A poza tym co myślicie o Big Brotherze? Podobno trwa nabór.

Wkurzony

Nie robi nic bo podobno ją zlinczowali. Tz. Sołtys i rada sołecka to zrobiła. To ci dopiero hit. Ale co ciekawe przyjechał rycerz na białym koniu stanoł w jej obronie. O matko trzeba Panią radna przytulić. Koniecznie

Eryk

He he Radny z Jaszczwi was ustawił. To konkretny facet.

Bogdan

Radny Dziura, też dołoży swoje i Jola będzie tańczyć jak jej zagrają.
A z resztą ona bez wotum zaufania. .

rafael

Radny Dziura nie potrafi się wysłowić a co dopiero komuś dołożyć ! Duka jak przedszkolak jąka się dobrze że nie chrząka ! Młody gniewny a w cholewkach z gumofilców słoma wystaje ! Jest żałosnym zagubionym małym człowieczkiem chcąc być dowcipnym wychodzi na mało okrzesanego gbura !

Jarosław

Przytoczę słowa klasyka – nikt pewnym ludziom nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne – czyli ziomale z dzielni są po to, żeby ich wybrać – a bzdurą jest to, że oni mają ich reprezentować – oni reprezentują siebie.

Eryk

Nic w tej Moderowce nie robi. Żenada.

Piotr

Żenada, jakie gminy takie kraje…

Miki

Pani radna Patla po prostu porażka… A miałam o niej inne zdanie. No cóż przykre i tyle w temacie

wkurzona

Jesteśmy po sesji no i znowu kpina .Pan Dziura mówi , że grupka mieszkańców chce wymóc na radzie decyzję o naprawie ul. Naftowej. Pani Marć mówi że tej naprawy chca osoby , które nie mieszkają przy ulicy Naftowej.I jest tym zgorszona. Dziwne bo to oznacza że w Gminie jest solidarność w słusznej sprawie jak dla mnie bezdyskusyjnej. Za chwile Pani Radna Wenencja swoja wypowiedzia ogromnie roszczeniowa chce wymusić na burmistrz kasę na wyposażenie Domu Ludowego. To ja sie pytam Was Radni jaką wy macie konsekwencje w stosunku do tego co mówicie.? To znaczy po trupach do celu tak Pani Radna z Borku.!!! Jestem za ulica Naftową . Kto jeszcze jest za ?Lapki w góre!!!

vigo

Pana Woźniaka jako radnego nigdy nie oceniałem wysoko, więc dla mnie ten poziom wypowiedzi to żadna sensacja. Ale poziom przeprowadzenia wywiadu rodem z TVN-ej “UWAGI” to SKANDAL.
Panie “dziennikarzu” może trzeba było się umówić na spotkanie, przedstawić wcześniej tematy do rozmowy żeby Pan Woźniak mógł się lepiej przygotować do wywiadu. Więc SŁABO, ale z obydwu stron !!!

Franek

Bardzo mądra mina Pana przewodniczącego. To polityk dużego formatu.

Wreda

Słaby burmistrz to i nie dostał wotum zaufania. Tyle w temacie

Magda

Snikersy, przestańcie bredzić.

Zażenowana

Ciekawe czy Burmistrz, który przedstawił taki Raport o Stanie Gminy zasługuje na ocenę słaby???

Męcinka

Nie zasługuje.

rafael

To oczywiście zagrywki ! Bawią się jak dzieci nie ma w nich szczypty kompromisu i dobrej woli ludzkich odruchów pozwalającym zapomnieć swoich pożytków dla większej sprawy ! To nie są radni to zbieranina małych ludzi z wybujałym własnym ego ! Weźcie się do roboty (wybrańcy narodu) !

rafael

Na ocenę słaby potrzeba rozwinięcia tematu a nie zmieścić się w jednej linijce ! Czyli wejść nasrać podetrzeć się i wyjść ! Argumentacja godna trzonka od młotka nie ma racji bez argumentacji, trzeba udowodnić swoją opinię a nie gówniarzyć na forum ! Konkrety na stół a jak nie to majtki do kolan i batem !

Kamil

Tych radnych nie da się słuchać !!! Totalny brak wiedzy merytorycznej i olewka w stosunku do mieszkańców.
Przy następnych wyborach trzeba postawić na ludzi młodych i nie zapatrzonych w swoje tyłki.
Słuchałem pytań naszych szanownych radnych na sesji o wotum zaufania : poziom żenujący i moim zadaniem ośmieszający tą radę.

rafael

Wyborcy poszli z rutyną postawili prawie w 90% na tych którzy byli radnymi ale widać radny nie kalesony ale też go trzeba zmienić od czasu do czasu ! Wyraźnie radni uprawiają swoją politykę jakieś gierki partyjne ! Na marginesie powiem że oglądałem lepsze seriale komediowe od tych jedlickich sesji a już podrygi prowadzących to dno i wodorosty ! Wyłączanie mikrofonu panie przewodniczący, posłowi Niesiołowskiemu nie wyszło na dobre nie brnij pan w szambo wystarczy smród ! Zaś zastępca zachowuje się jak ten łysy dziadek którego miał Benny Hill do poklepywania po głowie ! Istny chłopek roztropek z parciem na szkło !

Mieszkaniec

Wszyscy radni, którzy głosowali przeciwko wotum zaufania dla Pani Burmistrz a tym samym powodując poważne konsekwencję dla NASZEJ GMINY, powinni zrezygnować z zajmowanych stanowisk.

Mieszko

Ci, którzy byli przeciw ale również Ci, którzy się wstrzymali bo dla mnie to to samo.
Z tego co wiem to tylko radna Uram zagłosowała za.
Brawa dla tej Pani a reszcie radnych dziękujemy.

Zaniepokojony

Jakie są prawne możliwości odwołania rady miejskiej ?
Może jakieś referendum za odwołaniem rady.

Jadwiga

Oczywiście że są trzeba nagłośnić sprawę i uświadomić ludzi.

rafael

Potrzebne referendum które zgłasza pewna grupa mieszkańców i tyle ! Może warto spróbować lub co najmniej pokazać temu gremium że to nie ich piaskownica ani foremki !

jurban

Bezprecedensowa wizyta bezprecedensowego dziennikarza zadającego bezprecedensowe pytania, buahahaha 😀

rafael

Dobrze głupiemu sam se napisze sam się uśmieje a poza tym wszyscy w domu zdrowi ?

moderówka

Wizyta w urzędzie . Uważam to za dobry pomysł. Zadawanie pytań również bardzo chcę poznać sposób myślenia radnych , którzy nas reprezentują. Chcę wiedzieć upewnic sie że nie kieruje nimi prywata tylko dobro ogółu mieszkańców. Po ostatniej sesji zaczęłam w to wątpić. Wydaje mi sie i to jest moje zdanie że radni , burmistrz pogubili sie w tym co robią. Przemawia przez nich złość , nienawiśc, tak to przyjażń przerodziła sie ogromną nienawiść ziejąca z każdego
wypowiadanego słowa co nie wróży dobrze dla nas wszystkich.Pora na opamiętanie. Panie Piotrze Wożniak szanowny Przewodniczący Rady Miejskiej dobrze że ma Pan swoje zdanie. Czego nie można powiedzieć o Radnej Pani Patlowej. Przykro słuchać.

Męcinka

Jestem za odwołaniem radnych !!!!!!!!!!!!!
Jeśli moja gmina w przyszłości może nie dostać kredytu powieważ nasi reprezentanci kierują się swoją dumą a nie dobrem społecznym to ja takich władz nie chcę i nie akceptuję.

Dolek

Przeczytaj dokładnie przepisy a później się wypowiadaj. Wprowadzanie w błąd jest karalne

Męcinka

Każdy bank sprawdza zdolność kredytową zarówno w przypadku podmiotu prywatnego jak i instytucji.
Czy Dolek uważasz, że w zaistniałej sytuacji nasza gmina nie ucierpiała ???

Dolek

Nie ucierpiała. Bank sprawdza zdolnosc kredytowa a nie wotum zaufania. Błagam. Czytajcie troche

rafael

Rozmarzyłeś się fake newsy są wszechobecne w Polsce i nie słyszałem by kogoś ukarali ! A najwięcej produkują je ludzie tobie podobni odrzucone autorytety pokrzykujący z za żywopłotu okazując swą bezsilność ! Każdy aspekt jest badany przez bank jako wiarygodność pożyczkobiorcy może nie jest on wiodącym ale na pewno istotnym dla wiarygodności !

Dolek

Bredzisz

Zażenowana

Poziom wypowiedzi przedstawicieli Wysokiej Rady zarówno na ostatniej sesji jak i na powyższym materiale poniżej krytyki. Brak jakiejkolwiek, nie mówiąc już o sensownej argumentacji,co do kwestii nie udzielenia wotum zaufania Pani Burmistrz mówi sam za siebie. Trzeba zmian w tym towarzystwie…. to wstyd, że ci ludzie reprezentują Gminę Jedlicze.

rafael

Ta rada na pewno nie jest wysoka ale bardzo niskich lotów i jeszcze niższych pobudek działająca ! Ale ambicje wybujałe i przerośnięte ! Może oni chcą by ich wymienić może trzeba się ich zapytać wprost ?

anonim

szok!!!!!

Ciekawski

Brak słów, jak takie osoby mają nas mieszkańców reprezentować, zrobili sobie z folwark z urzędu jak najszybciej trzeba zebrać wymaganą ilość podpisów i pogonić towarzystwo, dość prywatny trzeba wybrać młodych kreatywnych ludzi z pomysłem na rozwój naszej Gminy.

Kornelia

Może ktoś podać link z sesji nad wotum zaufania ?
Dziękuję.

Stachu

ŻENADA !!!!!

Seba.

Ta rada jest porażką nawet “swoi” radni głosują przeciwko inwestycją w miejscowości lub się wstrzymują przykład Jaszczew. To jest przykre.

Krystyna

I jakie inwestycje chodzi?

Seba.

Droga i oświetlenie ulicy Naftowej dotyczy to mieszkańców Jaszczwi jak i Jedlicza.

Aleksandra

Robi mi się niedobrze jak przypomnę sobie ta sesję i radnych którzy są za ludźmi z wyjątkiem tych mieszkających na Naftowej. Pan Wozniak powinien stać murem za ta inwestycją i co zrobił ,nie odezwał się jednym słowem. A ludzie czekali tyle lat ,przynajmniej na to oświetlenie. Proszę mi to wytłumaczyć bo nie mogę tego zrozumieć?

rafael

Rzecz trzeba nazwać po imieniu wybraliśmy narcyzów, krzykaczy i ludzi nieodpowiedzialnych a panie wcale nie są lepsze ! Myślałem że show jaki zrobił kiedyś poseł Niesiołowski z wyłączaniem mikrofonu oponentom na mównicy nie zobaczę nigdzie w Polsce a tu masz pan Woźniak zapisał się do niechlubnego klubu wyłączających mikrofony w trakcie przemowy ! Ale cóż Niesiołowski to profesor widać na nizinach chłopy też maja chore pomysły !

rafael

Nie wiem, przez poprzednią kadencję zgoła inaczej to wyglądało ! Ktoś wlał łyżkę dziegciu do tego miodu ! Podejrzana wydaje mi się radna z Moderówki zawsze ma coś do powiedzenia zawsze o wszystko pyta miele jęzorem bez potrzeby a w Moderówce wiatr hula nic się nie dzieje zero aktywności tylko skarży się na wszystkich uważa że jest zaszczuta gdy ktoś pyta o jej kompetencje i plany a za 5 lat powie tak jak już kiedyś nic nie mogłam zrobić nie miałam siły przebicia ! Nie bij w drzwi od stodoły tylko rady miejskiej !

Dolek

To nie ktoś. To bardzo czytelne.
W Moderowce to burmistrz nic nie robi

Waldi

No tak – kosmici wybudowali salę gimnastyczną 🙂 itd. Dolek nie bierz więcej tego.

rafael

Jasne ! A za topniejące lodowce są odpowiedzialne pierdzące wieloryby a pani burmistrz ma taki wpływ na to co klepnie rada jak zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów ! Widać suweren radnej broni jej dobrego imienia ! Jaki pan taki kram !

O tempora, o mores!

No cóż niektórzy dodają “dwa plus dwa” i nie rozumieją dlaczego komuś wyszło “cztery” a im się nie zgadza.Brak też magicznych lustereczek, ale takich lepszych, bez informacji o Śnieżce,. Może warto kupić Snickersy – chyba, że reklama kłamie. A poza tym co myślicie o Big Brotherze? Podobno trwa nabór.

Wkurzony

Nie robi nic bo podobno ją zlinczowali. Tz. Sołtys i rada sołecka to zrobiła. To ci dopiero hit. Ale co ciekawe przyjechał rycerz na białym koniu stanoł w jej obronie. O matko trzeba Panią radna przytulić. Koniecznie

Eryk

He he Radny z Jaszczwi was ustawił. To konkretny facet.

Bogdan

Radny Dziura, też dołoży swoje i Jola będzie tańczyć jak jej zagrają.
A z resztą ona bez wotum zaufania. .

rafael

Radny Dziura nie potrafi się wysłowić a co dopiero komuś dołożyć ! Duka jak przedszkolak jąka się dobrze że nie chrząka ! Młody gniewny a w cholewkach z gumofilców słoma wystaje ! Jest żałosnym zagubionym małym człowieczkiem chcąc być dowcipnym wychodzi na mało okrzesanego gbura !

Jarosław

Przytoczę słowa klasyka – nikt pewnym ludziom nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne – czyli ziomale z dzielni są po to, żeby ich wybrać – a bzdurą jest to, że oni mają ich reprezentować – oni reprezentują siebie.

Eryk

Nic w tej Moderowce nie robi. Żenada.

Piotr

Żenada, jakie gminy takie kraje…

Miki

Pani radna Patla po prostu porażka… A miałam o niej inne zdanie. No cóż przykre i tyle w temacie

wkurzona

Jesteśmy po sesji no i znowu kpina .Pan Dziura mówi , że grupka mieszkańców chce wymóc na radzie decyzję o naprawie ul. Naftowej. Pani Marć mówi że tej naprawy chca osoby , które nie mieszkają przy ulicy Naftowej.I jest tym zgorszona. Dziwne bo to oznacza że w Gminie jest solidarność w słusznej sprawie jak dla mnie bezdyskusyjnej. Za chwile Pani Radna Wenencja swoja wypowiedzia ogromnie roszczeniowa chce wymusić na burmistrz kasę na wyposażenie Domu Ludowego. To ja sie pytam Was Radni jaką wy macie konsekwencje w stosunku do tego co mówicie.? To znaczy po trupach do celu tak Pani Radna z Borku.!!! Jestem za ulica Naftową . Kto jeszcze jest za ?Lapki w góre!!!

vigo

Pana Woźniaka jako radnego nigdy nie oceniałem wysoko, więc dla mnie ten poziom wypowiedzi to żadna sensacja. Ale poziom przeprowadzenia wywiadu rodem z TVN-ej “UWAGI” to SKANDAL.
Panie “dziennikarzu” może trzeba było się umówić na spotkanie, przedstawić wcześniej tematy do rozmowy żeby Pan Woźniak mógł się lepiej przygotować do wywiadu. Więc SŁABO, ale z obydwu stron !!!

Franek

Bardzo mądra mina Pana przewodniczącego. To polityk dużego formatu.