XXVI sesja zwyczajna Rady Miejskiej w Jedliczu nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Po niemal godzinie opóźnienia część radnych jeszcze przez jej rozpoczęciem opuściło salę narad. Więcej informacji już niebawem na naszym portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Tadek

Odwolajmy, ich to jest paranoja.

Remik

Jolkę za chwilę wyprowadzi CBA. Także spokojnie

Paranoja

dowcipniś ???????

poirytowana

Jak to wczoraj powiedział Premier Tusk … nie strasz nie strasz ….. . Dobro Gminy ponad wszystko . To jest skandal .

to se ne wrati

Klawiszem/ami steruje Zibi-a – a jemu już podziękowaliśmy podziękujemy i jego ludzikom odbierającym jak wściekli instrukcje telefoniczne. Nie jesteśmy orwelowskim folwarkiem, nie te czasy.

mieszkaniec

przecież to jest wstyd odwołać tą rade

Rychu

Telewizja powinna tutaj być już dawno…takiej szopki jak odstawiacie WSZYSCY nie odstawia nikt..sąsiednie gminy się z was śmieją..gdyby któryś z was miał choć troszkę honoru powiedziałby ” dziękuję nie chcę w tym uczestniczyć bo się wstydzę co tutaj się wyprawia “. Ale po co jak można przysc posiedzieć pokrytykowac doprowadzić do kłótni i zarobić…

Jedliczanin

Samowolnie oddalili się z miejsca pracy
pokazując, że mieszkańców mają w dalekim
poważaniu.
Wywalić ta radę.

ja i ty

Nie odbyła sie sesja nie należy sie zapłata. rade i radnych można odwołać bez odwoływania burmistrza trzeba zebrać podpisy pod wnioskiem i złożyć do wojewody . pan wojewoda musi ogłosić referendum w gminie (takie jest prawo nawet jak nie chce to musi) i mieszkańcy mogą odwołać rade i radnych BEZ odwoływania burmistrza.

Obserwator.

Państwo radni gdzie są maseczki czemu nie przestrzegacie prawa. Sanepid powinien się zając tą sprawą jest przecież nagranie.Tacy praworządni.

Mieszkaniec z Jedlicza

Niech ktoś mnie uszczypnie. Na jednej z ostatnich sesji przeszkadzała obecność burmistrz, a teraz źle że burmistrz nie ma? O co kaman?

jedliczanin

Samowolne pozostawienie miejsca pracy. Dyscyplinarka i won pajace!

zofia

myślę, że niedługo zajmie się radą wojewoda i co będa mieli radni na usprawiedliwienie, zabaczymy