Jedlicze
umiarkowane opady deszczu
13.5 ° C
15.1 °
10.9 °
89 %
1.2kmh
100 %
pon.
13 °
wt.
11 °
śr.
9 °
czw.
5 °
pt.
8 °
Strona głównaWiadomościXI Piknik Rodzinny na dobry początek wakacji

XI Piknik Rodzinny na dobry początek wakacji [ZDJĘCIA]

XI Piknik Rodzinny na dobry początek wakacji [ZDJĘCIA]

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

20 czerwca 2021 r. przy Szkole Podstawowej w Jedliczu odbył się XI Piknik Rodzinny tradycyjnie już zorganizowany przez Radę Rodziców.

Pogoda wyjątkowo dopisała i w trakcie całej imprezy przepięknie świeciło słońce. Uroczystego otwarcia pikniku dokonali Pani Jolanta Smarzowska – dyrektor SP i Pan Tomasz Pętlak – przewodniczący Rady Rodziców. Powitali wszystkich gości spragnionych udziału w imprezach plenerowych po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią.

Dla wszystkich przybyłych przygotowano wiele atrakcji, dzięki którym można było w bardzo miły sposób spędzić to niedzielne popołudnie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, na którą wstęp dla wszystkich najmłodszych tradycyjnie ufundowała Rada Rodziców SP. Były także przejazdy kucykiem. Duży aplauz wzbudziły popisy wokalne i muzyczne uczniów naszej szkoły. Wszystkie dzieci zabawiał klown, który organizował zabawy dla najmłodszych i pokazywał, jak można upiększyć rzeczywistość przy pomocy baniek mydlanych.

Gromkie brawa zebrały występy grup działających przy hali GOSiR i przy GOK-u w Jedliczu, a także zespół taneczny „LUZ” z Jasła. Przeprowadzony został turniej rowerowy, który patronatem objęła Burmistrz Gminy Jedlicze. Pani Jolanta Urbanik ufundowała nagrody zwycięzcom za wspaniałą znajomość przepisów. Fani piłki nożnej rozegrali mecze na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Rywalizowały ze sobą drużyny rodziców, uczniów oraz absolwentów. Podobnie amatorzy ringo mogli spróbować swoich sił w tej ciekawej dyscyplinie i odebrać nagrody za zebrane punkty w przeprowadzonych rozgrywkach. W bieżącym roku na nasz szkolny piknik przybyli strażacy, którzy zaprezentowali swój samochód. Każdy zainteresowany mógł obejrzeć z bliska jego wyposażenie. Byli także policjanci oraz przedstawiciele Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego razem z krokodylkiem Tirkiem, który zwracał się do najmłodszych uczestników ruchu drogowego i wyczulał na konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa na drodze. Podczas pikniku można było podziwiać wspaniałe motocykle, na których przybyli zaproszeni członkowie jedlickiej grupy Sherwood Riders. Firmy Opel i Fiat zaprezentowały modele swoich samochodów, proponując chętnym rodzicom naszych uczniów weekend z Oplem Mokka i Fiatem Tipo.

Duże zaangażowanie rodziców sprawiło, że impreza prezentowała wysoki poziom, stąd znalazła wielu amatorów, którzy opuszczali ją z zadowoleniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie oraz organizację XI Pikniku Rodzinnego. Niezmiernie cieszy fakt, że tak wielu ma dla szkoły tak wielkie serce. Miejmy nadzieję, że nasz piknik był imprezą nie tylko na dobry początek wakacji, ale także na pożegnanie pandemii.

Galeria zdjęć:

 

SP w Jedliczu

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Zobacz również:

[wpdiscuz_bell]
- Wydarzenia i imprezy -

kwiecień 2024

23kwiCałodniowe79. Rocznica Śmierci kpt. Stanisława Betleja

maj 2024

05maj13:0017:00Patronat Jedlicze24Run & Walk Fest Zjedliczeni VDo wydarzenia pozostało

- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
Nadchodzące wydarzenia i imprezy

kwiecień 2024

23kwiCałodniowe79. Rocznica Śmierci kpt. Stanisława Betleja

maj 2024

05maj13:0017:00Patronat Jedlicze24Run & Walk Fest Zjedliczeni VDo wydarzenia pozostało

Opinie i komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
← PRZEJDŹ NA
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
X
X
X
X