Strona głównaWiadomościWybory w Jedliczu. W sondażu Orzechowicz wygrywa z dużą przewagą

Wybory w Jedliczu. W sondażu Orzechowicz wygrywa z dużą przewagą

Wybory w Jedliczu. W sondażu Orzechowicz wygrywa z dużą przewagą

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Kandydat do Rady Miejskiej w Jedliczu z ramienia komitetu “Razem dla Jedlicza” Łukasz Orzechowicz liderem sondażu przedwyborczego.

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Jedliczu odbędą się w niedzielę 13 czerwca.

Przedwyborczy sondaż daje wyraźne zwycięstwo Łukaszowi Orzechowiczowi. Aż 47 proc. ankietowanych deklaruje, że odda głos na kandydata z listy numer 1, startującego z Komitetu Wyborczego “RAZEM DLA JEDLICZA”. Orzechowicz jest mieszkańcem okręgu, z którego kandyduje.

18 proc. ankietowanych zamierza głosować na Artura Pytko, kandydata z listy numer 2, startującego z Komitetu Wyborczego “ARTUR PYTKO”. Pytko nie jest mieszkańcem okręgu, z którego kandyduje.

10 proc. ankietowanych deklaruje, że zagłosuje na Jana Gradowicza, kandydata z listy numer 3, startującego z Komitetu Wyborczego “JEDLICZE I SPRAWIEDLIWOŚĆ”. Gradowicz jest mieszkańcem okręgu, z którego kandyduje.

5 proc. badanych nie określiło swoich preferencji wyborczych w stosunku do żadnego z kandydatów. Taka sama liczba badanych nie zamierza brać udziału w niedzielnych wyborach, a 15 proc. oświadczyło, że nie ma prawa głosu w tych wyborach.

To dopiero ostateczne rozstrzygnięcie wyborcze pozwoli na realną weryfikację poparcia każdego z kandydatów. Oficjalne wyniki wyborcze wskażą, kto przez najbliższe 2,5 roku będzie reprezentował mieszkańców okręgu wyborczego Jedlicze-Centrum II w Radzie Miejskiej w Jedliczu, który obejmuje ulice: Cmentarną, Sienkiewicza, Dubisa, Kościuszki, Manierskiego, Nad Skarpą, 1000 lecia (1-43, 45, 47, 49, 49a, 51, 51a, 53, 55), Wierzbowej, Zielonej, Obrońców Wolności (1-20) oraz Łukasiewicza (1-32a, 32b, 34, 34a, 36).

(rn)

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

NAJNOWSZE

- Reklama/ogłoszenie -
- Wydarzenia i imprezy -

grudzień 2022

17gruCałodnioweXI Zakładowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

18gruCałodniowePatronat Jedlicze24II Otwarty Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana SuchaDo wydarzenia pozostało

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

grudzień 2022

18gruCałodniowePatronat Jedlicze24II Otwarty Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana SuchaDo wydarzenia pozostało

17gruCałodnioweXI Zakładowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

Opinie i komentarze

10 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Tola

Oby tak się skończyło. Czas na młodych, emeryci zajmować się wnukami.

Kazik Lub

100 % poparcia. Gradowicz dla mnie jakiś niezrównoważony. Pytko kondydat z innego okręgu i w dodatku popiera go Dziura. Moim zdaniem trzech radnych z Dobieszyna to by była gruba przesada.

RIKO

Może byś tak Culu nie obrażał innych Ciekawe czy Ty masz Wszystko pod sufitem Dobrze w co wątpię

Krzysiek

Z tego co słyszałem już nawet niektórzy radni popierający pana z Brzozowej się od niego odwrócili. To mówi wszystko.

KASTA

Dziś mieli spotkanie na Borku. Ciekawe co znowu uknuli.

Nina

Coś za dużo krakacie czyżby jakas trwoga ….

Arek

w środę ludzie na targowicy rozmawiali że radny chciał wycoftać się z poparcia dla kandydata ludzie mają dość takiego cwaniactwa chca ludzi nowych ludzi a nie pantoflarzy i tych co beda klaskać nowym chodnikom itp w Dobieszynie

Nina

Na jedno kopyto piszesz

Wierzbowa

Łukasz życzę Ci powodzenia. Wiem, że nie łatwo jest stanąć w takim wyścigu zwłaszcza, że za jednym z kandydatów stoi grupka pazernych, za drugim kilkoro niespełnionych i agresywnych. Tak jak ktoś napisał trzech radnych z Dobieszyna to by była gruba przesada.

obywatele

Dawać wyniki wyborów a nie pieprzyć głupoty

10
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
()
x
X
X
X
X