Wszystkich Świętych. Puste ulice i zamknięte cmentarze

0

Puste ulice i cmentarze. W tym roku święto Wszystkich Świętych będzie inne niż dotychczas. Cmentarze pozostaną zamknięte również w Dzień Zaduszny.

Decyzję o zamknięciu cmentarzy podjął premier Mateusz Morawiecki /fot. Jedlicze24.pl

Uroczystości Wszystkich Świętych odbywają się co roku 1 listopada. Ze względu na pandemię koronawirusa, rząd zdecydował się zamknąć cmentarze. Bramy cmentarzy pozostaną zamknięte do poniedziałku, 2 listopada.

W okolicach cmentarza praktycznie nie ma ruchu /fot. Jedlicze24.pl

Puste ulice i cmentarze. W tym roku nie odbędą się także coroczne kwesty. To sytuacja bez precedensu. Jakby ktoś zatrzymał czas. Decyzja o zamknięciu cmentarzy od soboty wywołała liczne reakcje, niektórzy zdecydowali się na odwiedzenie grobów swoich bliskich jeszcze w piątek, inni odwiedzą je w późniejszym terminie.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 1039 bytes written, possibly out of free disk space in /home/klient.dhosting.pl/user90/nowe-jedlicze24/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/utils/class.WpdiscuzCache.php on line 149
Igor83
Igor83
3 lat temu

jaki sens zamykać jak ludzie i tam przyjda we wtroek i chodzili w piatek do poznych godzin

Mieszkanka
Mieszkanka
3 lat temu

Gmina Miejsce Piastowe odkupuje od handlowców nie sprzedane przez handlowców chrezantemy Dlaczego u Nas p burmistrz tego nie robi, Tam jest naprawdę super Władza nie tak jak u Nas.

Halka
Halka
3 lat temu

Kto miał kupić to kupił jak zawsze prawie nikt nie zostawia zakupu zniczy czy chryzantem na ostatni dzień. Mieszkanko masz ochotę kup sobie 10 chryzantem i posadź w ogródku