Wprowadzamy zmiany wizualne i funkcjonalne w Jedlicze24. Zmienia się dotychczasowe logo

0
Wprowadziliśmy  kilka zmian wizualnych i funkcjonalnych w portalu. Od kosmetycznych, po znaczące. Niektóre z nich są krokiem do przodu. A kto nie idzie do przodu, ten cofa się dwukrotnie. 5 lat  dynamicznie rozwijającego się  internetu to czasowa przepaść. Jeszcze kilka lat temu nie przypuszczaliśmy, że ruch mobilny wyprzedzi komputery stacjonarne. Ale stało się. Trzeba zatem pamiętać, by nie tylko dostosować się do powszechnych standardów, ale popatrzeć trochę do przodu. Choć nie jest to łatwe, a w internecie mega (tak po “internetowemu”) trudne, kto nie dostrzeże tego w odpowiednim czasie, obudzi się w internetowym średniowieczu. Zmiany w Portalu Jedlicze24 są więc konsekwencją naturalnych zmian zachodzących w sieci.

Kilka lat w internecie to przepaść

Historyczne początki serwisu sięgają roku 2005, wtedy bowiem Tomasz Słowik twórca portalu Jedlicze24, uruchomił w Jedliczu forum dyskusyjne, które po mimo rodzącej się dopiero popularności internetu w Polsce, tętniło życiem. Z forum korzystało wówczas zaledwie kilkadziesiąt osób, może setka, ale to również z tych małych klocków, kilka lat później powstał portal, który dzisiaj notuje tysiące użytkowników miesięcznie, a w tym roku będzie obchodzić 6. urodziny.

Choć od początku powstania serwisu niejednokrotnie dokonywaliśmy zmian wizualnych, to znacząca zmiana wizerunkowa nastąpiła dopiero teraz. Dotychczasowe logo portalu “postarzało się”. Nowe wygląda tak:

Zrzucamy zbędne kilobajty

Ma być szybciej i czytelniej. Przyjemniej dla oka. Mamy nadzieję, że nowy, świeży wygląd przypadnie Wam do gustu. Nowoczesny system komentowania artykułów z możliwością oceny poszczególnych wpisów, powiadomienia o nowych opiniach na adres e mailowy- to niektóre ze zmian funkcjonalnych serwisu. Portal dzieli się na trzy główne działy: Wiadomości, Sport, Kultura i rozrywka- dla lepszej identyfikacji oznaczone są odpowiednio trzema kolorami. Niebieskim, zielonym i różowym. Strona główna serwisu została “skrojona na miarę potrzeb” tzn. zawiera najnowsze informacje w poszczególnych działach. Większy kalendarz wydarzeń wyświetla wydarzenia według filtrow.

Nie wizualne zmiany są jednak najważniejsze. Przed nami więc kilka strategicznych zmian o których będziemy informować. Bądźcie z nami.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Kuba
Kuba
6 lat temu

Co ze spalarnią? Mnie to interesuje! !

ekolog
ekolog
Odpowiedź do  Kuba
6 lat temu

rozpocząłem temat na forum bo widzę że kompletna cisza w tym temacie

Kuba
Kuba
6 lat temu

Co ze spalarnią? Mnie to interesuje! !

ekolog
ekolog
Odpowiedź do  Kuba
6 lat temu

rozpocząłem temat na forum bo widzę że kompletna cisza w tym temacie