W ciągu 7 lat funkcjonowania Portalu Informacyjnego Jedlicze24, w jego wyglądzie, czy funkcjonalności zachodziły zmiany. Od początku powstania serwisu niejednokrotnie dokonywaliśmy zmian, od kosmetycznych, po znaczące. W ostatnim roku przełomowym momentem była zmiana logo portalu.

Tak zmieniało się logo portalu na przestrzeni ostatnich kilku lat

Portal bardzo szybko stał się jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów w regionie. Od 7 lat czytelnicy wyrażają swoje opinie. Komentują to, co jest dzieje się dookoła. Chwalą i krytykują- korzystając z prawa wolności słowa czyli prawa do publicznego wyrażania własnych poglądów.

Od kilku miesięcy, dzięki nowej technicznej możliwości, oceniają swoje opinie i komentarze, dając „łapkę w górę lub w dół”.

Jeszcze bardziej multimedialnie

Wychodząc na przeciw potrzebom czytelników, wprowadzamy nową funkcjonalność. Teraz będzie można wgrywać zdjęcia, obrazki itp., bezpośrednio z dysku swojego komputera. Nie jest to może coś rewolucyjnego, ale przez długi czas można było dodawać zdjęcia w komentarzach na innych portalach społecznościowych np. na Facebooku.

Po prawej stronie pola, w którym można wpisać treść komentarza pojawiły się dodatkowe ikony, które pozwalają na załadowanie grafiki/filmu/linku do komentarza:

Nowa funkcjonalność umożliwi czytelnikom jeszcze lepszą interakcję z innymi czytelnikami, a także umożliwi komunikację w sposób niewerbalny za pomocą nowych środków. Czasem nawet najtrafniejsze słowa pisane nie oddają w pełni rzeczywistości. Teraz to się zmieni. Internet w ciągu ostatnich lat zmienił się i nadal zmienia się dynamicznie. 7 lat to czasowa przepaść. Zmiany w Portalu Jedlicze24 są więc konsekwencją naturalnych zmian zachodzących w sieci i wyjścia naprzeciw potrzebom naszych czytelników.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek

Zagadka: Gdzie został nagrany ten filmik?

Franek Kimono

na radzie wiejskiej w kuluarach ? 😀

Lucek 84

To ćwiczenia WOTu? 😀

Zofia

Na placu targowym w Dni Jedlicza 🙂

Igor83

😀

Tosia

Suuuuper!!!!!!

Magdalena Sz.

znajdźcie różnicę 😉

Ala

Lampa?

Tomek

Zagadka: Gdzie został nagrany ten filmik?

Franek Kimono

na radzie wiejskiej w kuluarach ? 😀

Lucek 84

To ćwiczenia WOTu? 😀

Zofia

Na placu targowym w Dni Jedlicza 🙂

Igor83

😀

Tosia

Suuuuper!!!!!!

Magdalena Sz.

znajdźcie różnicę 😉

Ala

Lampa?