WOŚP w Jedliczu zebrała 15 tys. zł.

0
Po raz kolejny Fundacja WOŚP zezwoliła na utworzenie sztabu w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. Do pracy w tym niewielkim sztabie od wielu lat zgłaszają się osoby o wielkim sercu, które w dniu finału  pracują dla dobra innych.  W tym roku do sztabu należało 47 wolontariuszy, wśród których byli uczniowie z Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu i z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu oraz uczniowie z krośnieńskich szkól. Jak co roku, dopisali absolwenci obu szkół, którzy kwestują od wielu lat- przypomina Grażyna Twardzik- szefowa sztabu WOŚP w Jedliczu.

14 stycznia br. mieszkańcy naszej gminy okazali się bardzo hojni. Wolontariusze z jedlickiego sztabu zebrali bowiem kwotę 15226,89  zł. Dodatkowo w puszkach znalazła się obca waluta.

Rekordzistami jeśli chodzi o kwotę zebranych pieniędzy okazali się : Szymon Sajdak (LO im. M. Konopnickiej w Jedliczu) – 2091,18 zł., Kamil Wasylewicz (absolwent  Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) – 1210,18 zł, Mateusz Tomkiewicz (uczeń Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) – 1005,97 zł.

Dla Kamila Wasylewicza, Piotra Mielecha i Tomasza Łukaszewskiego  (absolwentów Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) było to już jedenasty finał.

Słowa uznania należą się nie tylko wolontariuszom, ale i pomocnikom, bez których praca sztabu byłaby trudniejsza. W sztabie pracowali uczniowie Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu: Michał Szufnarowski, Sebastian Furman, Albert Sanocki, Jakub Lidwin, Dawid Gajewski, Joanna Tabisz – studentka PWSZ w Krośnie oraz Krzysztof Bienia, Konrad Bargiel i Tomek Chorzępa – absolwenci ZS im. AK w Jedliczu, którzy pomagali w liczeniu i pakowaniu pieniędzy.

Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i deklarujemy, że będziemy grać w orkiestrze Jurka Owsiaka: „do końca świata, i o jeden dzień dłużej” .- mówi Grażyna Twardzik – szefowa sztabu WOŚP w Jedliczu

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
antuś
antuś
6 lat temu

zamiast dawać ryzykowi wrzuć do puszki dzieciakowi

tuturutu
tuturutu
6 lat temu

Nie daje ani Rydzykowi ani owsiakowi

antuś
antuś
6 lat temu

zamiast dawać ryzykowi wrzuć do puszki dzieciakowi

tuturutu
tuturutu
6 lat temu

Nie daje ani Rydzykowi ani owsiakowi