WOŚP w Jedliczu zebrała 15 tys. zł.

0
Po raz kolejny Fundacja WOŚP zezwoliła na utworzenie sztabu w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. Do pracy w tym niewielkim sztabie od wielu lat zgłaszają się osoby o wielkim sercu, które w dniu finału  pracują dla dobra innych.  W tym roku do sztabu należało 47 wolontariuszy, wśród których byli uczniowie z Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu i z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu oraz uczniowie z krośnieńskich szkól. Jak co roku, dopisali absolwenci obu szkół, którzy kwestują od wielu lat- przypomina Grażyna Twardzik- szefowa sztabu WOŚP w Jedliczu.

14 stycznia br. mieszkańcy naszej gminy okazali się bardzo hojni. Wolontariusze z jedlickiego sztabu zebrali bowiem kwotę 15226,89  zł. Dodatkowo w puszkach znalazła się obca waluta.

Rekordzistami jeśli chodzi o kwotę zebranych pieniędzy okazali się : Szymon Sajdak (LO im. M. Konopnickiej w Jedliczu) – 2091,18 zł., Kamil Wasylewicz (absolwent  Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) – 1210,18 zł, Mateusz Tomkiewicz (uczeń Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) – 1005,97 zł.

Dla Kamila Wasylewicza, Piotra Mielecha i Tomasza Łukaszewskiego  (absolwentów Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) było to już jedenasty finał.

Słowa uznania należą się nie tylko wolontariuszom, ale i pomocnikom, bez których praca sztabu byłaby trudniejsza. W sztabie pracowali uczniowie Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu: Michał Szufnarowski, Sebastian Furman, Albert Sanocki, Jakub Lidwin, Dawid Gajewski, Joanna Tabisz – studentka PWSZ w Krośnie oraz Krzysztof Bienia, Konrad Bargiel i Tomek Chorzępa – absolwenci ZS im. AK w Jedliczu, którzy pomagali w liczeniu i pakowaniu pieniędzy.

Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i deklarujemy, że będziemy grać w orkiestrze Jurka Owsiaka: „do końca świata, i o jeden dzień dłużej” .- mówi Grażyna Twardzik – szefowa sztabu WOŚP w Jedliczu

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
antuś

zamiast dawać ryzykowi wrzuć do puszki dzieciakowi

tuturutu

Nie daje ani Rydzykowi ani owsiakowi

antuś

zamiast dawać ryzykowi wrzuć do puszki dzieciakowi

tuturutu

Nie daje ani Rydzykowi ani owsiakowi