W środę w Jedliczu pracownicy Urzędu Skarbowego pomogą wypełnić PIT

0
Jeśli nie złożyliście jeszcze zeznania podatkowego za 2019 rok, w środę (4.03) w Jedliczu pracownicy Urzędu Skarbowego z Krosna, pomogą przy rozliczeniu podatkowym, wyjaśnią wątpliwości związane z rozliczeniem rocznym oraz ulgami podatkowymi.
W ubiegłym roku akcja e-PIT cieszyła się dużym zainteresowanie wśród mieszkańców Jedlicza i okolic. Wśród pytań zadawanych pracownikom krośnieńskiego fiskusa przeważały te o dochodach z zagranicy, dochodach ze sprzedaży nieruchomości, przysługujących nam ulgach na dzieci oraz wydatków rehabilitacyjnych. /fot. archiwum/(UG)

W środę (4.03) pracownicy Urzędu Skarbowego z Krosna będą czekać na mieszkańców Gminy Jedlicze w sali narad Urzędu Gminy w Jedliczu w godz. od 8:30 do 15:00. Wyjaśnią wątpliwości związane z rozliczeniem PIT, korzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń, a co najważniejsze- pomogą skorzystać z nowej usługi Twój e-PIT.

Przy rozliczeniu w usłudze Twój e-PIT na zwrot nadpłaty podatku czeka się maksymalnie 45 dni.

Aby skorzystać z usługi należy przygotować dowód osobisty, rozliczenie za rok 2018, informacje o uzyskanych dochodach w 2019r.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze