Bardzo prosimy mieszkańców Gminy Jedlicze o przyłączenie się do zbiórki! Razem możemy więcej!

Ma tylko jedno pragnienie: Być w przyszłości samodzielnym chłopcem! Dzisiaj przez całą niedzielę po mszach świętych przy kościele w Jedliczu i Potoku dla małego bohatera Filipka będą zbierane pieniądze do puszek z przeznaczeniem na bardzo kosztowną rehabilitację. Pomóżcie!

Od wczesnych godzin porannych wystartowała zbiórka dla małego chłopca z Żarnowca. Rodzice i bardzo zaangażowani przyjaciele robią wszystko, aby Filip w przyszłości mógł być samodzielnym chłopcem.

Przy kościołach (w Jedliczu i Potoku) w specjalnie ustawionym namiocie są zbierane pieniądze do puszek

Gdzie odbędą się zbiórki w dniu dzisiejszym?

Przy kościele parafialnym w Jedliczu (po każdej mszy św.)

Przy kościele parafialnym w Potoku (po każdej mszy św.)

Pieniądze można wrzucać do specjalnie oznaczonych puszek z czerwonym logiem Fundacji Otwartych Serc, której chłopiec jest podopiecznym.

W akcje zaangażowała się nie tylko rodzina, ale również przyjaciele małego Filipka. Cel jest bardzo szczytny, a rehabilitacja kosztowna. W ubiegłym tygodniu przeprowadzono pierwszą turę zbiórki.

Za okazaną pomoc dla wszystkich przygotowane są słodkie podziękowania.

Dla Małego, ale Wielkiego bohatera Filipa

-Jestem Filip, urodziłem się w 24 tygodniu ciąży, ważyłem zaledwie 700 gramów. Od pierwszego dnia walczyłem o swoje życie, teraz walczę o lepsze jutro- czytamy w apelu małego, ale dzielnego chłopca.

Nie tak dawno informowaliśmy o zbiórce nakrętek przy budynku GOPS do czerwonego serca. Teraz Filipek z rodzicami prosi o wsparcie:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze