Zakończyły się obrady XXIV sesji Rady Miejskiej w Jedliczu [KOMENTARZE]

0
Zakończyły się obrady XXIV sesji zwyczajnej Rady Miejskiej w Jedliczu. Relację na żywo z obrad można było śledzić za pośrednictwem portalu Jedlicze24. Sesja odbyła się w wyjątkowych okolicznościach. Czekamy na Wasze opinie i komentarze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
zgredek

po to radni przyszli na sesje żeby nie głosować ??? O czym Ty Lisowski mówisz?? Jak nie chcialeś tego dzisiaj głosować to powiedz mi kiedy się skontaktowałeś z urzedem??? oczekuje na odpowiedź!
No chyba że dostałeś na kartce do oczytania to co mówiłeś 😀

qbek

Radni argumentują, że nie będą głosować uchwał bo chcą coś przeanalizowac? Czy dobrze słyszę?

Inżynier

Przeanalizować to powinni swoje zachowanie wobec mieszkańców gminy i burmistrza!

hahahha

Radni chcą sesji ZWYCZAJNEJ w NADZWYCZAJNYM CZASIE EPIDEMII ?? 😀 😀 😀 😀

zbiam

byle Państwo radni nie zapomnieli od dystansie na przerwie w obradach 🙂

Obywatel

Panie Januszu Lipka, szanuję pytanie, ale proszę powiedzieć: Skoro uważa pan że nie powinno się dzisiaj nad czymś głosować to po co tam siedzicie i mówicie o tym zamiast przed sesją to ustalić? Jaki ma pan kontakt z przewodniczącym i urzędem? Dlaczego prawie godzinę mówicie o tym co powinno być ustalone wcześniej.

Bo nie wierzę że przyszliście państwo na sesję żeby to wszystko powiedzieć jedynie przed kamerką itp. Mamy epidemię. Poważny stan!!

Inżynier

Niestety Pan Lipka jest oderwany od rzeczywistości jak 90 % radnych. Myslamem że nauczycielka Pani Ginalska ma poukładane w głowie ale jej wypowiedzi temu przeczą. Pogrąża się z minuty na minutę… Pan Dziura jak zwykle poniżej krytyki…Mamy czas epidemii a oni pewnie beda debatować do nocy!! Jakby byli normalni to zajęli by się szybko sprawami bieżącymi w gminie i pomyśleli o obywatelach w dobie pandemii!! Ale oni wolą swój cyrk ciągnąć…

magister

O czasie pandemii i bezpieczeństwie powinna myśleć p. Burmistrz, która na sesję nadzwyczajną zawnioskowała 19 projektów uchwał i nie przyjść na sesję. Więc myślę, że to jest dopiero cyrk. O mieszkańcach Radni zawsze myślą, dlatego walczą abyś nie musiał płacić inżynierze wszystkich zaskórniaków wydać na śmieci.

Inżynier

Czy o obywatelach radni myśleli jak odrzucili dofinansowanie na droge w Jedliczu? Czy o obywatelach myśleki jak odprawiaki cyrk z DPS? Oczywiscie smieci to istotny problem, potepiałem wprowadzenie nowych stawek ale widocznie śledzisz tylko wybiórcze, cząstkowe informacje jak tvn…

wiki

Sam jesteś cyrk.

Inżynier

“Wiki” podałem merytoryczną odpowiedź na wczesniejszego posta. Proszę Cię również o merytoryczne wypowiedzi. Zachwujmy się jak cywilizowani, wykształceni obywatele;)

wiki

Ti tobie się wydaje, że jesteś merytoryczny. A ty jesteś po prostu…nasłany, przez szczura który nie ma odwagi wyjść z jamy.

Inżynier

W sumie powinienem Cie przeprosić że wyraziłem swoje poglądy i przedstawiłem merytoryczną odpowiedz… Jak będziesz jeszcze kiedyś merytorycznie porozmawiać to zapraszam do dyskusji. Trzeba rozmawiać, wymieniać poglądy a niw wyładowywać swoje flustracje na forum:/

Z Dobieszyna

W jamie to smoki siedzą a nie szczury

Obywatel

Ja słyszę że z jednej strony radni twierdzą że na podjęcie uchwały jest za wcześnie a z drugiej powinna byc podjęta wcześniej ? 🙂 o co tu chodzi?

Inga

słuchaj ze zrozumieniem, to będziesz wiedział.

Obywatel

Trwa przerwa, nie oglądam sesji pierwszy raz, ale pierwszy raz widzę, że to jest żenujące co się tu wyprawia złaszcza w EPIDEMII. Czy radni w dobie pandemii przyszli pracować tak to nazwijmy i oznajmić wszystkim że nie będą głosować nad jakimiśtam uchwałami? Żart słaby.

Obywatel

Panie Januszu Lipka ponawia pytanie, może słusznie ale naprawdę trzeba było przejść na sesje żeby o tym powiedzieć? Nie dało się skontaktować z urzędem wczesniej

Misiu

Niestety Radnych do urzędu nie wpuszczają, Przewodniczącego Rady też nie. Pod czarodziejskim dzwonkiem do urzędu pisze” dzwonić w sprawach nadzwyczajnych” ale co to jest sprawa nadzwyczajna według Burmistrza,myślę, że dla każdego ten termin ma inne znaczenie. Próbowałeś się dostać z problemem do urzędu ? Wpuścili Cię ?

Jedliczanin

Tak widziałem jak siedział na schodach urzędu i płakał, że wpuścić go nie chcą:-)
Że podobno jakieś wirusy czy coś:-)
I co On biedny ma zrobić;-)

szon

Tak, jeśli była taka potrzebna komunikacja była OK , względem UG informacja odpowiednia do osoby zainteresowanej.

Obywatel

nie no przyszli sobie zeby odrzucic wszystki uchwaly ? :/ Brawo oby tak dalej

Poirytowana

Radny Lipka przyszedł na sesję robić sobie hece? To może dla hecy zrzeknie się diety. Do roboty Radni co wy odstawiacie,!!!! My na to patrzymy i co widzimy leniwych radnych, którzy robią sobie kpiny. Powiem wam, że nie wiem jak wy ale ja w samym tonie wypowiedzi radnych słyszę złość, chęć dowalenia burmistrzowi i chyba całemu światu. Brawo dla Pani odpowiedź radnemu Twaróg owi mistrzostwo świata.

Tomek

Ci ludzie odlecieli już dawno !

Obywatel

r. Ginalska najpierw protestuje przeciwko spalarni a teraz mówi że śmieci będą drogie? Nie no dajcie spokój.

Poirytowana

Wiki podoba Ci się taki sposób procedowania,? No to ci gratuluję.

Inżynier

Ona jest oderwana od rzeczywistości…straciłem do niej zaufanie:/ co wypowiedz to coraz gorzej, niby z PIS-u ale chyba za dużo ma już pieniędzy i sie jej w głowie poprzewracało…

Poirytowana

Pani Ginalska bo w Korczynie susza papier toaletowy na płotach. Temu pewnie taniej.

Obywatel

S. Twaróg powiedział że samochód ma nie 4 a 5 opon. Chodzi mu o tzw. zapasówkę. Pewnie słusznie. Ale ile razy zmienia pan zapasówki? No chyba ze w białym ferrari zmienia pan z zimowych na letnie wszystkie opony. Opinię poparł r. Dziura który chce aby to było nie 4 a 8 opon bo są też zimówki. A co z zapasówką o której mówił r. Twaróg? Może dlatego się pan nie zgadza z kolegą do końca.
PS. Zapiszą się w historii jako Radni którzy oponowali za inną ilością opon…. hehe

Obserwator

A u mnie w domu mamy trzy samochody i co będziemy losy rzucać kto ma opony oddać ? bzdura i co “gmina przyjazna mieszkańcom ?” Proszę mi tylko nie pisać, że jak mnie stać na trzy samochody to i na utylizacje prywatną opon, bo to nie o to chodzi !!!

Obywatel

O czym pani Ginalska Mówi??? Kto ma ratować firmy. To rząd PiSu nie ratuje firm?????

Ja pierdziele…..

Obywatel

Brawo Woźniak.
Poucza r. Dziurę żeby nie wymuszał czegoś na pracowniku gminy. HIT!

Piotr

Radni z inwestorem mogą ustalać inne warunki ??????? Niech mi to krtoś wyjasni

Obserwator

Jakbyś słuchał Piotrze,to były rozmowy Radnego Dziury z przedst. inwestora czy jego firma mogłaby to zadanie w Dobieszynie wykonać w tym roku. Odpowiedź inwestora brzmiała, że ma nie ma przeszkód na zrealizowanie budowy w br. Więc po co wprowadzasz jakąś dziwna retorykę i czemu ma to służyć?

Piotr

ja tylko prosiłem o odpowiedź 🙂

minä

Tragikomedia,

Moderowka (...)

Czy tak się powinno nosić maseczki ochronne? Przewodniczący Woźniak nie reaguje.

Wzór....

Tak się powinno nosić

Inżynier

Półżartem, półserio…radny dziura wiedział już od lutego ze u nas bedzie wirus i rozsadził sie z burmistrzowa:) prewencja !

wiki

Co już was przytkało…nie am się do czego przyczepić? W Majtki sobie zajrzyj.

ul. Brzozowa Jedlicze

Teresa Patla stwierdziła, że skoro do marca nie podjęli uchwały ws. Wspierania rodziny to dzisiaj też nie muszą. A co robili przez 2 miesiące radni wobec tego???

Tadek

Ty rozumiesz co powiedziała?

Jedliczanin

Radni bezradni nie głosujący.
Rada do wymiany czas na młodych!!!

Lola

Trzeba młodych ale pierwsze porządek w UG

Kapus

Zibi zjeżdżaj z tad

Wyborca

A kto powinien wnieść rzetelnie przygotowany materiał pod obrady Rady ten punkt. Chyba ktoś GOPS w porozumieniu z Burmistrzem , i to jeszcze w styczniu lub lutym jeżeli termin był do marca. Nie po co , nagle i byle było.Jest to mój ostatni wpis na tym portalu .Myślałem że sensowną polemikom da się jeszcze zażegnać powiedzmy konflikt. Myliłem się. Zobaczymy do czego doprowadzi ta jednostronna krytyka . Z przeżytych lat wiem że opozycja jest potrzebna, każdy popełnia błędy. chyba że nic nie robi.

Wyborca

Zapomniałem dopisać ktoś zapomniał winna Patlowa

Gminny Mieszkaniec

Co ten radny nieporadny z potoka o insinuje odnosnie laptopow???? Kolejny przyklad ze lCi radni to banda szumowin! W tej radzie jest jedna, gora dwie osoby co powinna zostać na kolejną kadencje…reszta robi szum, zamieszanie, kombinacje…Komu nieporadny z potoka dziekuje za te laptopy? Jak do tego przyczynili sie radni dziura i wozniak??

Taczki zdezynfekować

Flaga wywieszona. Jutro świętujemy. To tyle. Po dzisiejszej sesji jestem w konsternacji. Jak bardzo nieodpowiedzilnych Radnych wybraliNie tak dawno mieszkańcy Długiego pytali dlaczego buduje się szkoła w Dobieszyn ie to po dzisiejszej sesji już wiecie. Po trupach do przodu Panie Radny z Dobieszyna. Nie tak dawno Radna z Moderówki negocjowała w Jeśle remont drogi przy swojej posesji a teraz Radny z Dobieszyna negocjuje przyśpieszenie robót. Jak widzę znawca tematu. Szkoda mi tylko tych zarzenowanych pracowników urzędu. Wojna Radni urząd trwa w pełni. Brawo.

Inżynier

W dobieszynie musi byc wszystko w jednym roku szkoła, remiza…a co z innymi miejscowosciami typu Poreby czy Podniebyl?? Tam wedlug dziury nie mieszkaja ludzie…

ooono

A po co inwestować w Dobieszynie lepiej oddać Dobieszyn wraz klawiszem do Krosna,
być może i w Krośnie takiej dziury nie będą chcieli….

wiki

Co za cham z ciebie

SRS

lepiej być chamem niż kapusiem za pieniądze

wiki

Tylko, że ty jesteś i chamem i kapusiem za pieniądze.

Kopytkowo

Nie budujesz szkoły źle. Budujesz, też źle bo za wolno.i bądź tutaj mądry przy tych “mędrcach”.

Lubie Jedlicze

BRAWO MY! “szczujni” ciąg dalszy, hejterom gratuluje:) aż miło popatrzeć w jakim miejscu na ziemi żyjemy, nasuwa się jedno podsumowanie JAKI PAN TAKI KRAM, albo odwrotnie jak kto woli. Ktoś coś ma do powiedzenia konstruktywnego? Jakiś pomysł na uzdrowienie sytuacji? Ludzie daliśmy się wszyscy wmanewrować w grę nienawiści, nie poprzestajemy już na “własnym podwórku” zaczynamy wychodzić z naszej Gminy i punktować inne, jestem pod wrażeniem:)

Piotr

Mieszkam w dzielnicy centrum . Szlag mnie trafia na samą myśl że mamy radną z Dobieszyna z dzielnicy krzaki . Kto o zdrowych zmysłach głosuje na człowieka który w najmniejszym procencie nie zna problemów danego okręgu . Teraz mamy rezultaty .

Uchachana

O jak miło że znasz jedną z dzielnic w Dobieszynie. Dobieszyn rozciąga się od Jedlicza ,Zarnowca, Potoka, Krosno-Turaszowka,pod Swierzowa i pod Krosno Polanka. Wszędzie do tych miejscowości prowadzą z Dobieszyna drogi. Mamy wszędzie blisko. Pieknie jest pa

waść

Uważam, że przy tak małej jednostce samorządu dobry gospodarz powinien mieć wszystko w małym paluszku i jak pojawia się nawet najmniejsza pierdoła szybko interweniować poprzez odpowiednią komórkę. Dobrym narzędziem weryfikującym stan gminy są spacery. Wtedy czarno na białym można wywnioskować jakie są bolączki infrastruktury i zaniedbania w estetyce i wyglądzie. Dlatego wszystkim zalecam taką jednostkę ruchu 🙂

zgredek

po to radni przyszli na sesje żeby nie głosować ??? O czym Ty Lisowski mówisz?? Jak nie chcialeś tego dzisiaj głosować to powiedz mi kiedy się skontaktowałeś z urzedem??? oczekuje na odpowiedź!
No chyba że dostałeś na kartce do oczytania to co mówiłeś 😀

qbek

Radni argumentują, że nie będą głosować uchwał bo chcą coś przeanalizowac? Czy dobrze słyszę?

Inżynier

Przeanalizować to powinni swoje zachowanie wobec mieszkańców gminy i burmistrza!

hahahha

Radni chcą sesji ZWYCZAJNEJ w NADZWYCZAJNYM CZASIE EPIDEMII ?? 😀 😀 😀 😀

zbiam

byle Państwo radni nie zapomnieli od dystansie na przerwie w obradach 🙂

Obywatel

Panie Januszu Lipka, szanuję pytanie, ale proszę powiedzieć: Skoro uważa pan że nie powinno się dzisiaj nad czymś głosować to po co tam siedzicie i mówicie o tym zamiast przed sesją to ustalić? Jaki ma pan kontakt z przewodniczącym i urzędem? Dlaczego prawie godzinę mówicie o tym co powinno być ustalone wcześniej.

Bo nie wierzę że przyszliście państwo na sesję żeby to wszystko powiedzieć jedynie przed kamerką itp. Mamy epidemię. Poważny stan!!

Inżynier

Niestety Pan Lipka jest oderwany od rzeczywistości jak 90 % radnych. Myslamem że nauczycielka Pani Ginalska ma poukładane w głowie ale jej wypowiedzi temu przeczą. Pogrąża się z minuty na minutę… Pan Dziura jak zwykle poniżej krytyki…Mamy czas epidemii a oni pewnie beda debatować do nocy!! Jakby byli normalni to zajęli by się szybko sprawami bieżącymi w gminie i pomyśleli o obywatelach w dobie pandemii!! Ale oni wolą swój cyrk ciągnąć…

magister

O czasie pandemii i bezpieczeństwie powinna myśleć p. Burmistrz, która na sesję nadzwyczajną zawnioskowała 19 projektów uchwał i nie przyjść na sesję. Więc myślę, że to jest dopiero cyrk. O mieszkańcach Radni zawsze myślą, dlatego walczą abyś nie musiał płacić inżynierze wszystkich zaskórniaków wydać na śmieci.

Inżynier

Czy o obywatelach radni myśleli jak odrzucili dofinansowanie na droge w Jedliczu? Czy o obywatelach myśleki jak odprawiaki cyrk z DPS? Oczywiscie smieci to istotny problem, potepiałem wprowadzenie nowych stawek ale widocznie śledzisz tylko wybiórcze, cząstkowe informacje jak tvn…

wiki

Sam jesteś cyrk.

Inżynier

“Wiki” podałem merytoryczną odpowiedź na wczesniejszego posta. Proszę Cię również o merytoryczne wypowiedzi. Zachwujmy się jak cywilizowani, wykształceni obywatele;)

wiki

Ti tobie się wydaje, że jesteś merytoryczny. A ty jesteś po prostu…nasłany, przez szczura który nie ma odwagi wyjść z jamy.

Inżynier

W sumie powinienem Cie przeprosić że wyraziłem swoje poglądy i przedstawiłem merytoryczną odpowiedz… Jak będziesz jeszcze kiedyś merytorycznie porozmawiać to zapraszam do dyskusji. Trzeba rozmawiać, wymieniać poglądy a niw wyładowywać swoje flustracje na forum:/

Z Dobieszyna

W jamie to smoki siedzą a nie szczury

Obywatel

Ja słyszę że z jednej strony radni twierdzą że na podjęcie uchwały jest za wcześnie a z drugiej powinna byc podjęta wcześniej ? 🙂 o co tu chodzi?

Inga

słuchaj ze zrozumieniem, to będziesz wiedział.

Obywatel

Trwa przerwa, nie oglądam sesji pierwszy raz, ale pierwszy raz widzę, że to jest żenujące co się tu wyprawia złaszcza w EPIDEMII. Czy radni w dobie pandemii przyszli pracować tak to nazwijmy i oznajmić wszystkim że nie będą głosować nad jakimiśtam uchwałami? Żart słaby.

Obywatel

Panie Januszu Lipka ponawia pytanie, może słusznie ale naprawdę trzeba było przejść na sesje żeby o tym powiedzieć? Nie dało się skontaktować z urzędem wczesniej

Misiu

Niestety Radnych do urzędu nie wpuszczają, Przewodniczącego Rady też nie. Pod czarodziejskim dzwonkiem do urzędu pisze” dzwonić w sprawach nadzwyczajnych” ale co to jest sprawa nadzwyczajna według Burmistrza,myślę, że dla każdego ten termin ma inne znaczenie. Próbowałeś się dostać z problemem do urzędu ? Wpuścili Cię ?

Jedliczanin

Tak widziałem jak siedział na schodach urzędu i płakał, że wpuścić go nie chcą:-)
Że podobno jakieś wirusy czy coś:-)
I co On biedny ma zrobić;-)

szon

Tak, jeśli była taka potrzebna komunikacja była OK , względem UG informacja odpowiednia do osoby zainteresowanej.

Obywatel

nie no przyszli sobie zeby odrzucic wszystki uchwaly ? :/ Brawo oby tak dalej

Poirytowana

Radny Lipka przyszedł na sesję robić sobie hece? To może dla hecy zrzeknie się diety. Do roboty Radni co wy odstawiacie,!!!! My na to patrzymy i co widzimy leniwych radnych, którzy robią sobie kpiny. Powiem wam, że nie wiem jak wy ale ja w samym tonie wypowiedzi radnych słyszę złość, chęć dowalenia burmistrzowi i chyba całemu światu. Brawo dla Pani odpowiedź radnemu Twaróg owi mistrzostwo świata.

Tomek

Ci ludzie odlecieli już dawno !

Obywatel

r. Ginalska najpierw protestuje przeciwko spalarni a teraz mówi że śmieci będą drogie? Nie no dajcie spokój.

Poirytowana

Wiki podoba Ci się taki sposób procedowania,? No to ci gratuluję.

Inżynier

Ona jest oderwana od rzeczywistości…straciłem do niej zaufanie:/ co wypowiedz to coraz gorzej, niby z PIS-u ale chyba za dużo ma już pieniędzy i sie jej w głowie poprzewracało…

Poirytowana

Pani Ginalska bo w Korczynie susza papier toaletowy na płotach. Temu pewnie taniej.

Obywatel

S. Twaróg powiedział że samochód ma nie 4 a 5 opon. Chodzi mu o tzw. zapasówkę. Pewnie słusznie. Ale ile razy zmienia pan zapasówki? No chyba ze w białym ferrari zmienia pan z zimowych na letnie wszystkie opony. Opinię poparł r. Dziura który chce aby to było nie 4 a 8 opon bo są też zimówki. A co z zapasówką o której mówił r. Twaróg? Może dlatego się pan nie zgadza z kolegą do końca.
PS. Zapiszą się w historii jako Radni którzy oponowali za inną ilością opon…. hehe

Obserwator

A u mnie w domu mamy trzy samochody i co będziemy losy rzucać kto ma opony oddać ? bzdura i co “gmina przyjazna mieszkańcom ?” Proszę mi tylko nie pisać, że jak mnie stać na trzy samochody to i na utylizacje prywatną opon, bo to nie o to chodzi !!!

Obywatel

O czym pani Ginalska Mówi??? Kto ma ratować firmy. To rząd PiSu nie ratuje firm?????

Ja pierdziele…..

Obywatel

Brawo Woźniak.
Poucza r. Dziurę żeby nie wymuszał czegoś na pracowniku gminy. HIT!

Piotr

Radni z inwestorem mogą ustalać inne warunki ??????? Niech mi to krtoś wyjasni

Obserwator

Jakbyś słuchał Piotrze,to były rozmowy Radnego Dziury z przedst. inwestora czy jego firma mogłaby to zadanie w Dobieszynie wykonać w tym roku. Odpowiedź inwestora brzmiała, że ma nie ma przeszkód na zrealizowanie budowy w br. Więc po co wprowadzasz jakąś dziwna retorykę i czemu ma to służyć?

Piotr

ja tylko prosiłem o odpowiedź 🙂

minä

Tragikomedia,

Moderowka (...)

Czy tak się powinno nosić maseczki ochronne? Przewodniczący Woźniak nie reaguje.

Wzór....

Tak się powinno nosić

Inżynier

Półżartem, półserio…radny dziura wiedział już od lutego ze u nas bedzie wirus i rozsadził sie z burmistrzowa:) prewencja !

wiki

Co już was przytkało…nie am się do czego przyczepić? W Majtki sobie zajrzyj.

ul. Brzozowa Jedlicze

Teresa Patla stwierdziła, że skoro do marca nie podjęli uchwały ws. Wspierania rodziny to dzisiaj też nie muszą. A co robili przez 2 miesiące radni wobec tego???

Tadek

Ty rozumiesz co powiedziała?

Jedliczanin

Radni bezradni nie głosujący.
Rada do wymiany czas na młodych!!!

Lola

Trzeba młodych ale pierwsze porządek w UG

Kapus

Zibi zjeżdżaj z tad

Wyborca

A kto powinien wnieść rzetelnie przygotowany materiał pod obrady Rady ten punkt. Chyba ktoś GOPS w porozumieniu z Burmistrzem , i to jeszcze w styczniu lub lutym jeżeli termin był do marca. Nie po co , nagle i byle było.Jest to mój ostatni wpis na tym portalu .Myślałem że sensowną polemikom da się jeszcze zażegnać powiedzmy konflikt. Myliłem się. Zobaczymy do czego doprowadzi ta jednostronna krytyka . Z przeżytych lat wiem że opozycja jest potrzebna, każdy popełnia błędy. chyba że nic nie robi.

Wyborca

Zapomniałem dopisać ktoś zapomniał winna Patlowa

Gminny Mieszkaniec

Co ten radny nieporadny z potoka o insinuje odnosnie laptopow???? Kolejny przyklad ze lCi radni to banda szumowin! W tej radzie jest jedna, gora dwie osoby co powinna zostać na kolejną kadencje…reszta robi szum, zamieszanie, kombinacje…Komu nieporadny z potoka dziekuje za te laptopy? Jak do tego przyczynili sie radni dziura i wozniak??

Taczki zdezynfekować

Flaga wywieszona. Jutro świętujemy. To tyle. Po dzisiejszej sesji jestem w konsternacji. Jak bardzo nieodpowiedzilnych Radnych wybraliNie tak dawno mieszkańcy Długiego pytali dlaczego buduje się szkoła w Dobieszyn ie to po dzisiejszej sesji już wiecie. Po trupach do przodu Panie Radny z Dobieszyna. Nie tak dawno Radna z Moderówki negocjowała w Jeśle remont drogi przy swojej posesji a teraz Radny z Dobieszyna negocjuje przyśpieszenie robót. Jak widzę znawca tematu. Szkoda mi tylko tych zarzenowanych pracowników urzędu. Wojna Radni urząd trwa w pełni. Brawo.

Inżynier

W dobieszynie musi byc wszystko w jednym roku szkoła, remiza…a co z innymi miejscowosciami typu Poreby czy Podniebyl?? Tam wedlug dziury nie mieszkaja ludzie…

ooono

A po co inwestować w Dobieszynie lepiej oddać Dobieszyn wraz klawiszem do Krosna,
być może i w Krośnie takiej dziury nie będą chcieli….

wiki

Co za cham z ciebie

SRS

lepiej być chamem niż kapusiem za pieniądze

wiki

Tylko, że ty jesteś i chamem i kapusiem za pieniądze.

Kopytkowo

Nie budujesz szkoły źle. Budujesz, też źle bo za wolno.i bądź tutaj mądry przy tych “mędrcach”.

Lubie Jedlicze

BRAWO MY! “szczujni” ciąg dalszy, hejterom gratuluje:) aż miło popatrzeć w jakim miejscu na ziemi żyjemy, nasuwa się jedno podsumowanie JAKI PAN TAKI KRAM, albo odwrotnie jak kto woli. Ktoś coś ma do powiedzenia konstruktywnego? Jakiś pomysł na uzdrowienie sytuacji? Ludzie daliśmy się wszyscy wmanewrować w grę nienawiści, nie poprzestajemy już na “własnym podwórku” zaczynamy wychodzić z naszej Gminy i punktować inne, jestem pod wrażeniem:)

Piotr

Mieszkam w dzielnicy centrum . Szlag mnie trafia na samą myśl że mamy radną z Dobieszyna z dzielnicy krzaki . Kto o zdrowych zmysłach głosuje na człowieka który w najmniejszym procencie nie zna problemów danego okręgu . Teraz mamy rezultaty .

Uchachana

O jak miło że znasz jedną z dzielnic w Dobieszynie. Dobieszyn rozciąga się od Jedlicza ,Zarnowca, Potoka, Krosno-Turaszowka,pod Swierzowa i pod Krosno Polanka. Wszędzie do tych miejscowości prowadzą z Dobieszyna drogi. Mamy wszędzie blisko. Pieknie jest pa

waść

Uważam, że przy tak małej jednostce samorządu dobry gospodarz powinien mieć wszystko w małym paluszku i jak pojawia się nawet najmniejsza pierdoła szybko interweniować poprzez odpowiednią komórkę. Dobrym narzędziem weryfikującym stan gminy są spacery. Wtedy czarno na białym można wywnioskować jakie są bolączki infrastruktury i zaniedbania w estetyce i wyglądzie. Dlatego wszystkim zalecam taką jednostkę ruchu 🙂