Bardzo prosimy mieszkańców Gminy Jedlicze o przyłączenie się do zbiórki! Razem możemy więcej!

Ma tylko jedno pragnienie: Być w przyszłości samodzielnym chłopcem! Do godz. 17.00 przy Domu Ludowym w Żarnowcu, rodzinnej miejscowości małego bohatera Filipka będą zbierane pieniądze do puszek z przeznaczeniem na bardzo kosztowną rehabilitację. Pomóżcie!

Od wczesnych godzin porannych wystartowała zbiórka dla małego chłopca z Żarnowca. Rodzice i bardzo zaangażowani przyjaciele robią wszystko, aby Filip w przyszłości mógł być samodzielnym chłopcem.

W niedzielę (31.10) do godz. 17.00 przy Domu Ludowym w Żarnowcu będą zbierane pieniądze do puszek

Gdzie odbędą się zbiórki w dniu dzisiejszym?

Dom Ludowy w Żarnowcu: od godz. 8.00-17.00

Po mszy świętej w Jaszczwi (msza o godz. 10.30)

Po mszy świętej w Kopytowej (msza o godz. 9.30)

Pieniądze można wrzucać do specjalnie oznaczonych puszek z czerwonym logiem Fundacji Otwartych Serc, której chłopiec jest podopiecznym.

W akcje zaangażowała się nie tylko rodzina, ale również przyjaciele małego Filipka. Cel jest bardzo szczytny, a rehabilitacja kosztowna.

Za okazaną pomoc dla wszystkich przygotowano słodkie podziękowania.

Dla Małego, ale Wielkiego bohatera Filipa

-Jestem Filip, urodziłem się w 24 tygodniu ciąży, ważyłem zaledwie 700 gramów. Od pierwszego dnia walczyłem o swoje życie, teraz walczę o lepsze jutro- czytamy w apelu małego, ale dzielnego chłopca.

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o zbiórce nakrętek przy budynku GOPS do czerwonego serca. Teraz Filipek z rodzicami prosi o wsparcie:

(rn)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze