Strona głównaWiadomościTajemnicze dachowanie w Dobieszynie. Auto w rowie, kierowca samochodu zniknął

Tajemnicze dachowanie w Dobieszynie. Auto w rowie, kierowca samochodu zniknął

Tajemnicze dachowanie w Dobieszynie. Auto w rowie, kierowca samochodu zniknął

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Kierowca skody nie dostosował prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do głębokiego rowu. Samochód dachował, a kierowca zniknął.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (25.09) około godz. 1:00, w Dobieszynie. Najprawdopodobniej, kierowca o własnych siłach opuścił pojazd, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który miał znajdować się niedaleko miejsca kolizji. Mężczyzna w średnim wieku, posiadał obrażenia ciała, które mogą wskazywać, że brał on udział w zdarzeniu- został zatrzymany i poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Odmówił badania alkomatem, dlatego został przewieziony do szpitala i tam poddany badaniu. Według nieoficjalnych źródeł mężczyzna ten miał mieć ok. 2 promili alkoholu w organizmie.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze Policji i Państwowej Straży Pożarnej. Dokładne okoliczności zdarzenia ustala Policja.

AKTUALIZACJA

Około godz. 1 w nocy (przyp. 25.09), służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Dobieszyn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni kierujący skodą, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, w wyniku czego doszło do przewrócenia się samochodu na dach. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb.

W trakcie patrolowania okolicy, policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok podjął próbę ucieczki. Po krótkim pościgu, został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. W wyniku zdarzenia 46-letni krośnianin nie odniósł poważnych obrażeń i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyźnie grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.- informuje zespół prasowy KMP w Krośnie.

 

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

NAJNOWSZE

- Reklama/ogłoszenie -
- Wydarzenia i imprezy -

marzec 2023

24mar17:0018:00Patronat Jedlicze24Spotkanie podróżnicze z Jarosławem KretemDo wydarzenia pozostało

kwiecień 2023

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

marzec 2023

24mar17:0018:00Patronat Jedlicze24Spotkanie podróżnicze z Jarosławem KretemDo wydarzenia pozostało

kwiecień 2023

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

Opinie i komentarze

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
adamus666

Krosno112 podaje że funkcjonariusze policji ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że za kierownicą mógł siedzieć prezes jednego z klubów piłkarskich z terenu gminy Jedlicze. 

OKO

A może radny który spieszył się na spiskowanie do Janka i Zibiego?

2
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
()
x
X
X
X
X