Strażacy oddają krew, by ratować życie. Druhowie OSP Jedlicze-Męcinka rzucili wyzwanie innym jednostkom

0
Z powodu pandemii koronawirusa w całym kraju dramatycznie spadła liczba krwiodawców. Ludzie, którzy potrzebują krwi, nie mogą czekać. Krew jest lekiem, którego niczym nie można zastąpić. Z pomocą przychodzą jak zawsze niezawodni strażacy ochotnicy.
Druhowie OSP Jedlicze-Męcinka zachęcają wszystkie jednostki OSP do oddawania krwi. 6 druhów z tej jednostki udało się do krośnieńskiego szpitala, aby oddać krew.        /fot. OSP Jedlicze-Męcinka

Kilka dni temu druhowie OSP Jedlicze-Męcinka udali się do krośnieńskiego szpitala, aby oddać krew. -Warto poświęcić chwilę czasu, aby inni mogli się potem cieszyć z naszej pomocy- przyznają druhowie. Część z nich oddaje krew regularnie. Mając jednak świadomość, że w obecnym czasie spadła liczba krwiodawców, chcąc wspomóc służbę zdrowia, by w swej ciężkiej walce z koronawirusem nie musieli się martwić o zapasy krwi jednostka OSP włączyła się w akcję “Ochotnicy Się Podzielą”.

Celem ogólnopolskiej akcji jest pozyskanie jak największej ilości krwi od druhów i druhen w całym kraju. -Zachęcamy wszystkie jednostki OSP do udziału w tym wyzwaniu- apelują strażacy OSP Jedlicze-Męcinka. -Nie ważne ile osób z danej jednostki odda krew – może to być nawet jedna osoba. Liczy się każdy mililitr. Nominujcie się, udostępniajcie, zapraszajcie zaprzyjaźnione jednostki- alarmują.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
minä
minä
4 lat temu

BRAWO!!!!!!! PODZIWIAĆ i NAŚLADOWAĆ …….

minä
minä
4 lat temu

BRAWO!!!!!!! PODZIWIAĆ i NAŚLADOWAĆ …….