Strażacki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze [ZDJĘCIA, WYNIKI]

0
1 grudnia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się XIX Strażacki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. W turnieju wzięło udział 20 zawodników i jedna zawodniczka, reprezentujących 6 drużyn. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców w dwóch klasyfikacjach: drużynowej i indywidualnej. Przyznano również nagrody dla najstarszego i najmłodszego zawodnika turnieju.

W turnieju wzięło udział sześć jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Jedlicze: OSP Długie, OSP Dobieszyn, OSP Męcinka, OSP Moderówka, OSP Poręby i OSP Potok. O zwycięstwie, w klasyfikacji drużynowej, zadecydowała łączna liczba punktów zdobytych przez zawodników z danej drużyny. W klasyfikacji indywidualnej liczba zdobytych punktów przez zawodnika.

Wyniki w klasyfikacji drużynowej:

1 miejsce: OSP Moderówka (241 pkt.)
2 miejsce: OSP Długie (220 pkt.)
3 miejsce: OSP Dobieszyn (211 pkt.)
4 miejsce: OSP Potok (184 pkt.)
5 miejsce: OSP Męcinka (132 pkt.)
6 miejsce: OSP Poręby (110 pkt.)

Wyniki w klasyfikacji indywidualnej:

1 miejsce: Rafał Sanocki (OSP Długie 64 pkt.)
2 miejsce: Miłosz Majsiak (OSP Moderówka 63 pkt.)
3 miejsce: Ryszard Majsiak (OSP Moderówka 62 pkt.)
4 miejsce: Sebastian Faliszek (OSP Dobieszyn 61 pkt.)

Nagrodę z rąk Burmistrz Jolanty Urbanik, w kategorii najstarszy zawodnik turnieju odbiera Ryszard Majsiak (OSP Moderówka)
Nagrodę w kategorii najmłodszy zawodnik turnieju odebrał Edward Lipka (OSP Potok)

Dyplomy, puchary i okolicznościowe upominki uczestnikom turnieju wręczali: Jolanta Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze, Marcin Filip Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze, Piotr Woźniak Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu oraz Marek Maciejowski Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Jedliczu.

Specjalne podziękowania otrzymali sędziowie turnieju: Jacek Janocha (sędzia główny), Damian Michniewski, Bartłomiej Osek, Maciej Tucki oraz Józef Tucki Wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Jedliczu.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze