“Rozkaz wykonać!” Historia nocnego telefonu…

0
Nie można milczeć, znając zamiary komitetu wyborczego “Mocny Głos” i wiedząc jakie praktyki są przez nich stosowane, w celu zastraszenia ludzi, którzy pokazują prawdę.
zdjęcie ilustracyjne / fot. archiwum

11 minut po północy…

W nocy z wtorku na środę większość z mieszkańców gminy Jedlicze spokojnie spało. 11 minut po północy, do redaktora naczelnego portalu Jedlicze24, wyrywając go ze snu, zadzwonił Piotr Rostek z żądaniem zaprzestania dalszego rozpowszechniania jego wizerunku na łamach portalu. To nieprawdopodobne, że wieloletni zastępca burmistrza gminy jest w stanie posunąć się do tak perfidnego zachowania.– Jestem zszokowany postawą Piotra Rostka, którego zachowanie jak sądzę jest przejawem podwyższonej w komitecie Jana Juszczaka temperatury przedwyborczej. To dla mnie sygnał, że działania które podjęliśmy w redakcji, o uświadomieniu społeczeństwa, są słuszne.– mówi Redaktor naczelny Tomasz Słowik.

Co ciekawe, właśnie obok Piotra Rostka, prowadzącego spotkania wyborcze Jana Juszczaka, stoi aparat fotograficzny, który jak sądzę nie jest atrapą, a więc mam śmiałość przypuszczać, że sprzęt nagrywa… a skierowany jest w stronę mieszkańców uczestniczących w zebraniach. Czemu to ma służyć?

Ohydne praktyki stosował również Zbigniew Sanocki, dzwoniąc np. do kandydatów na radnych w bieżących wyborach samorządowych. Osoby te przyznają, że próbował je zastraszyć. Takie praktyki pokazują skalę niepohamowanej żądzy władzy za wszelką cenę.

To wszystko na ten temat. Brakuje słów, kiedy widzi się, gdy ktoś plując w twarz uczciwym ludziom próbuje wmówić, że to padający deszcz… STOP! takim praktykom!

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Aligator

W głowach się wam poprzewracało

rafael

A wam w du…ach !

zdegustowany

Mocny głos ten PAN (jego komitet dba by inaczej o nim nie mówić niż PAN) miał gdy był starostą. Tym mocnym głosem mówił nam wprost w jakim to ma poważaniu mieszkańców gminy (przypomnę horror na drogach na Borku, w Żarnowcu gdzie nawierzchnię Mocny wymienił ale chodnika dla dzieci nie zrobił – dzieci uciekając przed samochodami wpadały do rowu – cud że nikt nie został potrącony). Teraz za rączkę z czerwonymi którzy przemalowali się na zielonych próbuje nam robić wodę z mózgu. Przecież ten człowiek nie ma krzty szacunku do nas, odrobiny moralności – jak można sobie NASZ kościół przywłaszczać jako wizytówkę skoro jego moralność pozostawia tyle do życzenia – OCHYDNE.

mieszkaniec

Przez 16 lat śniły mi się koszmary po nocach, teraz się wysypiam i nie chcę do nich wracać.

nie_politykom

Fakt. Wróciło normalne życie. Panowie z politycznymi aspiracjami niech się wykazują tam gdzie ich miejsce nam niech pozwolą cieszyć się dalej normalnością.

Lech

Nudzi jesteście. Ja glosuje na Rostka

osa

Mógł wystartować

beton

Wystartowali Batman i Robin ???

hehe

Mocne ??????

happy

NAWET PODOBNI HEHEHEHE?

pikuś

Jasne głosuj na NoCNY GŁOs ….hehe

Wyborca

Ale redaktorku skomlisz już nie wiesz co napisać może byś tak o sobie napisał jaki to inteligentny jesteś a może że rozumu nie masz. A zastraszal to pewnie Marciowa i Woźniaka że teraz moczu nie utrzymają że strachu haha ha

beee

Nie ładnie tak pisać na radnych

rafael

Bardzo dobrze że są takie informację mieszkańcy powinni wiedzieć szczególnie teraz z kim naprawdę mają do czynienia ! A ty jesteś zwykłym małym osranym trollem który lubi ciemność i kupkę gnoju pod głową ! Poczekaj cierpliwie doczekasz się i ty kiedyś, będziesz lał w pieluchę jak dzidziuś środku z kapusty !

frankie

Aj waj. Gównoburza wobec własnej osoby. J24 jątrzy, a później się dziwi.

rafael

A wiesz co to jest nękanie obsrajnogo ? Rostek po północy to może dzwonić do swojego domu a nie po ludziach cymbał jeden ! Widać co niektórzy to do śmierci będą żyli w PRL-u !

gosc

Rostek nie ma spania a redsktor tez

Arni

Redaktor to jednostka samodestrukcyjna, która z uporem maniaka robi z siebie pośmiewisko.

gosc

He he ze co ? Mac postraszyli? A co jej pokazali?

pikuś

A co oni mogli pokazać….już nie te lata nie ten czas…hehe

but

Ty nawet do pięt mu nie dorastasz!

dobranoc

Masz obsesję maniakalną na jego punkcie? Do Ciebie też po nocach dzwonili?

pikuś

Jak będziesz miał IQ na poziomie jego w obwodu w pasie-to możesz dalej zamieszczać te żenujące opinie

misiek pysiek

Tylko redaktor J24 niech się nie zdziwi jak po przegranych wyborach przez panią Urbanik zostanie pociągnięty do odpowiedzialności przed sądem za publiczne zniesławienie. Ciekawe ile wtedy będzie warta obstrukcyjna miłość jaką pała redaktor do p.Yolandy. A propo tej miłości to chyba mieszkańcy gminy nie pałają zbytnią miłością do obecnej p.Burmistrz skoro na spotkaniach frekwencja niziutka. Czuję że P.Urbanik będzie musiała sobie poszukać zajęcia bo jak wieść niesie rozwiązała już stosunek pracy z aparatem skarbowym. Może jako handlarz straganowy na nowo otwartym świecącym pustkami placu targowym. Po wyborach na pewno zostanie sporo przeterminowanej kiełbasy wyborczej.,,fd

Jacek

Po co czekać składaj pozew już dziś zobaczymy kto mówi prawdę haha Jeśli by to nie była prawda to trzeba zdać sobie sprawę że za to się odpowiada – nie sądzę żeby ktoś był na tyle głupi jak znam redaktora zabezpieczył się w odpowiedni sposób 🙂

Wicek

Pewnie nagrywał. Bo jak robi zdjęcia z ukrycia pod myjnia to do niego podobne

ciekawski

A komu robił te zdjęcia ? Choremu na L4 ?

Seba

Sam niebawem wytlumaczy?

piskorz

A ten na L4 był w sumie na myjce czy na myjni,bo nie wiem…

pikuś

Szczekać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…….

Doda

Ale quźwa pier……..sz

Tośka

Nie bądż taki pewny,że p. Urbanik przegra wybory.

gosc

Ja pinkole ale news

rafael

A pewno wiedziałem że Rostek to malutki człowieczek bez honoru ale że do tego i szantażysta ? Słoma z butów wylazła przez dziurę na kolanie !

Rob

Oj grubo takie oskarzenia na forum ……

Lech

Nie wie w co się pcha

pikuś

to ty jesteś jak jajo pchasz się a nie wchodzisz-prawie jak niektórzy w wyborach

rafael

Mam wrażenie że pchali to ciebie ! A na koniec ktoś kopnął !

rafael

Trolle, ten człowiek jest inny od was nie rozumiecie bo macie zaburzoną osobowość żyjecie dalej jak Orwellowskie świnie w bajorku !

bzdyra

Nic się nie zmienili. Ciekawa jestem po co p. Sanocki startuje do powiatu? Co p. Rostek robi i boku Starosty? Gdzie nie pojadę na spotkania to wszędzie razem. A Pan Sanocki to w aucie siedzi

stach

Obserwuje sytuację. Jeździ sprawdza co się dzieje 😉

Mieszkaniec

A po jaką cholerę ten redaktor był na zebraniu w Podniebylu skoro nie jest mieszkancem.Powinni go ludzie wywalić na zbity ?

Jacek

Hmmm no tak wywalić możesz się sam – w wolnym kraju nawet proboszcz może przyjść i posiedzieć i co zabronisz ? czy jego tez wywalisz ?

Lech

Bo jeździ i obserwuje. Dziura tez byl

Wyborca

Jak po co był aby potem urbanikowej donieść przecież to jedna ręka i urbabikowa przez ten portal j24 przegra i oby przegrała wybory

obiektywny

Jedyny portal co nie mydli nam oczu , lecz prawdę piszę. Tak też było 4 lata temu i choć nazywano go zibi24

Seba

A tu masz. Redaktorek się sprzedal

dobranoc

Kot ogonem odwrócony z bezsilności. Idź na swój portal

pisdacz

A słyszałeś coś ćwoku o demokracji…za Zibiego to nie funkcjonowało…..A może chciał usłyszeć co macie do zaoferowania-w końcu po wygranej (wątpliwej) nim by rządził

Lech

Teraz go widziałem jak jechałem. Nie mógł?

osa

Dlaczego by nie mógł? Myślałem że wyjdzie i dołączy do spotkania

Mieszkaniec

Panie Juszczak na zebraniu w Długiem Pan mówi że Gmina boryka się ze skanalizowaniem Gminy już 20 lat.
A ja zapytam. Kto rządził przez 16 lat jak można było to zrobić za dofinansowanie Unijne ?,nie ten Pan czasem który zasiada teraz z Panem przy jednym stole?,
A film który jest na YouTube “Jan Juszczak Kandydat na Burmistrza Gminy Jedlicze -program wyborczy ”
To teraz liczy się OSP i KGW? chyba tylko a żeby oddać głos na Pana,ale jak Pan mówił że jest to nie potrzebne i trzeba likwidować.To mija się Pan z prawdą.A zapomniałem każdy głos się liczy!!!.

Aligator

Kiedy mówił ?

Mieszkaniec

To się ich zapytaj!.Wiem powiedzą że to nie prawda!

THA

Jeszcze raz proszę o podanie kwoty jaką przez ostatnie 4 lata dostał Pan redaktor od instytucji gminnych (Gmina Jedlicze, Gosir, JPGKiM, GOK, Biblioteka i inne) na podstawie zawartych umów? Proszę nie kasować komentarzy :))))

Zyby

co Ciebie to obchodzi? do czego Ci ta wiedza?

THA

Ja wiem ale myślę że inni chętnie się dowiedzą 🙂

kapus

jak wiesz to po co pytasz?

THA

Chcę żeby sam się pochwalił ile bierze kasy za pisanie takich bzdur za publiczne pieniądze 🙂 Po za tym z niektórymi instytucjami były zawarte umowy praktycznie za nic 🙂

asdfg

A pewnie został nasłany!

wtajemniczony

Podobne jak za burmistrza Sanockiego. Wyślij zapytanie do jednostek

THA

Jaka to za Sanockiego strona działała i pisała bzdety na zlecenie władzy bo szczerze mówiąc to nie pamiętam? Jedlicze.net było pro Jolanta Urbanik więc z pewnością kasy z Gminy nie dostawało, było już jedlicze24 ale też było pro Jolanta Urbanik. Nawet jeśli była taka strona to po wyborach wszystko miało być transparentnie i dużo lepiej a nie tak samo 🙂

frankie

A tak w ogóle pomijając już kwestię sympatii i preferencji wyborczych, uważam, że tego typu publicystyka szkodzi obecnej Pani Burmistrz.

pikuś

Gdyby po północy,gdy już śpisz,obudził Cię nagle MOCNY (nocny)GŁOS to też byś się wkurzył

rafael

Proszę PRL jak komin Batorego ! Co ma burmistrz do portalu ? Kowal zawinił cygana powiesili ? A realnie to bardzo dobrze że takie zdarzenie ujrzało światło dzienne ! Widać bydło nie ma spania i beczy ludziom po nocy !

Anna

Trzeba przyznać , że Redaktor jest zawzięty i pomimo wszystko chce odwalić zleconą robotę tj. Zniszczyć konkurencję w bestialski sposób. Natomiast to do czego się posuwa mówi o Nim wszystko ……..Szkoda słów….żenada…..

frankie

Szkoda bliskich z rodziny, bo ludzie niewinni, a postawą redaktora, który jest mocno zaangażowany politycznie mogą odczuwać na sobie symptomy jego działalności. Można za sobą nie przepadać, ale trzeba się szanować. Redaktor uderzając zarówno w środowisko byłego burmistrza i obecnego starosty, zniechęca do siebie mnóstwo ludzi. Widać na forum falę negatywnych komentarzy. Nie tędy droga w budowaniu pozytywnego przekazu demokratycznej rywalizacji. Każdy ma swój rozum i swój głos. Każdy ma obowiązek uszanowania poglądów drugiego człowieka. Zarówno na płaszczyźnie polityki jak i światopoglądu. Dlatego wcześniej pisałem, że takie wypowiedzi z ust człowieka, który jak wszyscy wiedzą jest blisko obecnej władzy, powodują w moim odczuciu szkody wizerunkowe Pani Urbanik.Jest to wilcza przysługa w odebraniu głosów nie zaślepionego nienawiścią i małomiasteczkowością elektoratu, który waha się czy dać szansę Juszczakowi czy pozwolić na kontynuowanie pracy Urbanikowej.

dobranoc

W głowie Ci się poprzewracało. Nie odwracaj kota ogonem. Zżera Cię złość. Policz w spak do 10 🙂 i idź spać. Tylko wyłącz telefon bo ponoć po nocach dzwonią i ludzi budzą.

Jedliczanin

Jedna z niewielu merytorycznych i sensownych wypowiedzi – zjechanie do prymitywów i żałosne argumenty zazdrości. Życzę spokoju a nie skanowania potencjalnych “ataków”
Pozdrawiam

pisdacz

Twoje aj waj to było w stylu :komuno wroć-NIE dla takich ludzi…

frankie

A jak inaczej nazwiesz skondensowanie obsrywanie jednej osoby od tygodni? W pewnym momencie szambo wybije. I nie obchodzi mnie czy to jest Rostek, Urbanik, Sanocki czy Juszczak. Prowokacja za prowokacją. Widzę, że pewne osoby napędza ten cyrk i czerpą z tego przyjemność. Dziennikarz prowadzi jawną kampanię by nie dopuścić powrotu poprzedniego układu, ale chyba w metodach działania trochę się zagalopował.Cały czas próbuje uzmysłowić, że język kampanii i otoczka w naszym lokalnym społeczeństwie zabrnęła o wiele za daleko. Lider powinien obronić się sam, merytorycznie i argumentami przekonać do siebie wyborców. Osobiście brzydzi mnie wywlekanie na światło dzienne takich newsów. Jeśli Panowie mają problem załatwiają to po cichu. Prawdziwy facet nie skarży się tylko działa. A pisanie artykułu z elementami wywiadu o sobie samym wydaje się wręcz komiczne.

Arni

Przyjemność i korzyści, bo za chwilę będzie chwalił się ilością wejść.

stary zawodnik LKS

Nie rozumiem Twojego wpisu Anno, czy mówienie prawdy jest przestępstwem ? 90 % populacji społecznej w naszej Gminie jest świadoma poczynań starej 16 letniej władzy, do której przykleił się pan J.J. Kombinacje, zastraszanie, manipulacja etc. Co to jest cisza wyborcza ? Może mi ktoś powie ? Do czego może posunąć się człowiek, który jest żądny władzy. 4 lata temu byłem świadkiem spotkania przedwyborczego niejakiego p. Sanockiego wraz ze swoją ekipą, w ciszy wyborczej w jednej z restauracji w Moderówce. Na spotkaniu było ok. 30 osób, każdy może poświadczyć. Czy to nie jest łamanie podstawowych praw wyborczych ? Czy to jest uczciwe ? Czy w ten sposób próbuje się wygrać wybory?

Anna

Na Burmistrza startuje Juszczak a nie Sanocki czy też Rostek . Ludzie macie uprzedzenia do Sanockiego czy Rostka a to że widzieliście ich w towarzystwie Juszczaka wystarczy żeby go negatywnie ocenić.I to jest właśnie chore….

Artek

Pani Anno Pani próbuje nam wmowic że plucie w twarz to padający deszcz?

Qwerty

A czy Juszczak to teraz nie pupil Samockoego tak jak Rostek. Wszyscy razem działają. Wszyscy o tym wiedzą tylko ty blondyne udajesz.

Dyzma

Tak. Głaszcze go po głowie. Dużo czasu razem spędzają. Wszędzie ich razem widać. Tak jak Yale z …..?

Seba

Byłeś opity jak rogal i ci się dni papierniczych. Obudziles się w dniu wyborów tak z nimi chlałes a potem jak Judasz opowiadales

Jeszcze starszy zawodnik

Też byłem na tym spotkaniu i powiem że dostaliśmy piłki żeby na niego głosować, akcja odbyła się na dwa dni przed wyborami i obiecywali że szatnia ma powstać, piłki już zniszczone a szatni jak nie było za Sanockiego który po wyborach rzucał nam kłody pod nogi tak nie ma po rządach pani Urbanik która tak samo przestała nas lubić jak tylko ogłosili wyniki wyborów.

Torba

Czyli wg mnie to płaczesz jak male dziecko w piaskownicy. Tamten zły ta nie dobra .szkoda mi cię.

pistolet

w bestialski sposób….o czym ty kur…mówisz ?

słoneczko

TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI!

mieszkaniec gminy

UWAGA UWAGA !!! Przedstawiciel “MOCNEGO GŁOSU” przypomina o wyłączeniu telefonów na noc. Dziękuję za uwagę.

wyrostek

mocnego czy nocnego, bo to rożnica-hehe

Halina58

Żenada,po trupach do celu.Wstyd, a mowią, ze winny sie broni.

obiektywny

Śledzę z uwagą artykuły redakcji j24. Niemniej cenne są wpisy pod artykułami…. Powiem tak. Nikt nie jest idealny. Sprawujący władzę, są po to, aby wsłuchiwać się w głos mieszkańców. Ci zaś powinni wiedzieć, że są wybrani spośród nas, są naszą częścią i w pewnym sensie, należą do nas…
Mijającą kadencję samorządu trzeba obiektywnie zakwalifikować jako pewne novum w naszych realiach, które powinno stać się standardem … Novum, bo poprzednio mówiło się o ucieczce sprawujących władzę przed mieszkańcami. Teraz proszę. Zebrania wiejskie, osiedlowe – godna reprezentacja, dyskusja, każdy mieszkaniec ma możliwość zaprezentowania swojego zdania, poglądu…
Kiedyś wierzyłem, że Pan Jan stara się reprezentować dobrze mieszkańców gminy Jedlicze, pełniąc funkcję Starosty. Tyle przecież o tym mówił, Wierzyłem, a nawet czynnie popierałem. Mam nadzieję, że i wówczas nie byłem wprowadzany w błąd… Wierzyłem – świadomie w czasie przeszłym. Niestety, otoczenie dyskwalifikuje…
Przepraszam, ale tego się nie spodziewałem…

Seba

Rysiek z Brzozow ej idź juz spac i nie marudzić. Emerytura i to wszystko capanie.

Mieszkaniec Brzozowej

Seba
mama nie nauczyła kultury? pan Z. cię jej uczył?
Odrobinę szacunku dla starszych.

Seba

Ty jesteś taki obiektywny jak ta Twoja zaga

Wojtek z Długiego

Panie Z. kochany.
Strachy na lachy.
Lud u nas uczciwy, nie strachliwy.
Kiedyś to może działało…

Aligator

Zaga przybrała inne imie ? właśnie widziałem jak siedzi przed komputerem i pisze. Chłopie wyluzuj, to nic nie da .

Mieszkaniec

A ja wam wszystkim powiem że duża liczba mieszkańców nie pójdzie zagłosować ponieważ okropnie się zachowujecie a wymiana tych obrzydliwym słów nie będzie na korzyść kandydujących.

Greg

A ja pójdę po to aby chsmstwu powiedzieć NIE

Proszeeeeee

komitet NOCNY GŁOS prosi o glosy na dzwoniących po nocach 😀 😀 😀

frankie

Jak już powinieneś napisać Komitet Nocny Głos prosi o głosy dzwoniąc po nocach 🙂

jonson

Kłania się szkoła i to podstawowa.

xxx

Pudel24 i yolanda to dopiero maja metody opluwania szambem innych myślą że tym wygrają ale zero szacunku zero

rafael

Dobre u ciebie plują szambem ? Myślę że raczej jedzie ci z paszczy ale to nie szambo to twój nieświeży oddech gnomie klozetowy !

M Wiklowski [ Vinkiel ]

Tak czytam te komentarze wszystkie anonimowe jakieś ksywy czego się boicie że same anonimy prawdę mowicie Długie smród brak kanalizacji Poręby to samo brak kanalizacji ścieki do rowu wiele tematów , sama prawda ale spokojnie i po kolei trzeba mówić i się dogadać głosujcie na ludzi nie na partie wiecie co jest wart każdy z kandydatów wojna nic nie da ,

rafael

Widać niektórym śnią się czasy nie tak odległe i metody SBeckie ! Szkoda że pan Juszczak uczestniczy w tym chocholim tańcu ! Zastanawiam,się sprzedał duszę czy zgłupiał ? Rostek zaś to zwykły mały troll w krótkich gatkach co całą politykę poznawał przy okazji noszenia Zbyszkowi teczki !

Gość

Po twojej wypowiedzi idzie się domyśleć że nawet podstawówki nie skończyłes. POCHWAL SIĘ CZYMŚ POŻYTECZNYM CO OSIAGNALES W ŻYCIU? BO CHYBA NIC BO IQ MASZ 0

rafael

No cóż z człowiekiem sukcesu nie dyskutuję ! Życzę 100 lat życia w takim dobrodziejstwie i 200 lat poniewierki w przyszłości!

menda

Chyba pomyliłeś” ajkiu” z “fakiu”…sroGOŚĆ

MOCNY

UWAGA!!! Piotr NOCNY GŁOS przypomina o zakazie wyłączania telefonu na noc.

menda

To nie jest mocny (nocny) ale CHOCHOLI głos….

zakłopotany PITER

Telefony, telefony
Gdzie dzwonić mam
Jaki numer mam wykręcić
Do kogo z was
???????

...

Pan Redaktor odbierając nocne telefony już nie straszy “organami ścigania”?

Aligator

W głowach się wam poprzewracało

rafael

A wam w du…ach !

zdegustowany

Mocny głos ten PAN (jego komitet dba by inaczej o nim nie mówić niż PAN) miał gdy był starostą. Tym mocnym głosem mówił nam wprost w jakim to ma poważaniu mieszkańców gminy (przypomnę horror na drogach na Borku, w Żarnowcu gdzie nawierzchnię Mocny wymienił ale chodnika dla dzieci nie zrobił – dzieci uciekając przed samochodami wpadały do rowu – cud że nikt nie został potrącony). Teraz za rączkę z czerwonymi którzy przemalowali się na zielonych próbuje nam robić wodę z mózgu. Przecież ten człowiek nie ma krzty szacunku do nas, odrobiny moralności – jak można sobie NASZ kościół przywłaszczać jako wizytówkę skoro jego moralność pozostawia tyle do życzenia – OCHYDNE.

mieszkaniec

Przez 16 lat śniły mi się koszmary po nocach, teraz się wysypiam i nie chcę do nich wracać.

nie_politykom

Fakt. Wróciło normalne życie. Panowie z politycznymi aspiracjami niech się wykazują tam gdzie ich miejsce nam niech pozwolą cieszyć się dalej normalnością.

Lech

Nudzi jesteście. Ja glosuje na Rostka

osa

Mógł wystartować

beton

Wystartowali Batman i Robin ???

hehe

Mocne ??????

happy

NAWET PODOBNI HEHEHEHE?

pikuś

Jasne głosuj na NoCNY GŁOs ….hehe

Wyborca

Ale redaktorku skomlisz już nie wiesz co napisać może byś tak o sobie napisał jaki to inteligentny jesteś a może że rozumu nie masz. A zastraszal to pewnie Marciowa i Woźniaka że teraz moczu nie utrzymają że strachu haha ha

beee

Nie ładnie tak pisać na radnych

rafael

Bardzo dobrze że są takie informację mieszkańcy powinni wiedzieć szczególnie teraz z kim naprawdę mają do czynienia ! A ty jesteś zwykłym małym osranym trollem który lubi ciemność i kupkę gnoju pod głową ! Poczekaj cierpliwie doczekasz się i ty kiedyś, będziesz lał w pieluchę jak dzidziuś środku z kapusty !

frankie

Aj waj. Gównoburza wobec własnej osoby. J24 jątrzy, a później się dziwi.

rafael

A wiesz co to jest nękanie obsrajnogo ? Rostek po północy to może dzwonić do swojego domu a nie po ludziach cymbał jeden ! Widać co niektórzy to do śmierci będą żyli w PRL-u !

gosc

Rostek nie ma spania a redsktor tez

Arni

Redaktor to jednostka samodestrukcyjna, która z uporem maniaka robi z siebie pośmiewisko.

gosc

He he ze co ? Mac postraszyli? A co jej pokazali?

pikuś

A co oni mogli pokazać….już nie te lata nie ten czas…hehe

but

Ty nawet do pięt mu nie dorastasz!

dobranoc

Masz obsesję maniakalną na jego punkcie? Do Ciebie też po nocach dzwonili?

pikuś

Jak będziesz miał IQ na poziomie jego w obwodu w pasie-to możesz dalej zamieszczać te żenujące opinie

misiek pysiek

Tylko redaktor J24 niech się nie zdziwi jak po przegranych wyborach przez panią Urbanik zostanie pociągnięty do odpowiedzialności przed sądem za publiczne zniesławienie. Ciekawe ile wtedy będzie warta obstrukcyjna miłość jaką pała redaktor do p.Yolandy. A propo tej miłości to chyba mieszkańcy gminy nie pałają zbytnią miłością do obecnej p.Burmistrz skoro na spotkaniach frekwencja niziutka. Czuję że P.Urbanik będzie musiała sobie poszukać zajęcia bo jak wieść niesie rozwiązała już stosunek pracy z aparatem skarbowym. Może jako handlarz straganowy na nowo otwartym świecącym pustkami placu targowym. Po wyborach na pewno zostanie sporo przeterminowanej kiełbasy wyborczej.,,fd

Jacek

Po co czekać składaj pozew już dziś zobaczymy kto mówi prawdę haha Jeśli by to nie była prawda to trzeba zdać sobie sprawę że za to się odpowiada – nie sądzę żeby ktoś był na tyle głupi jak znam redaktora zabezpieczył się w odpowiedni sposób 🙂

Wicek

Pewnie nagrywał. Bo jak robi zdjęcia z ukrycia pod myjnia to do niego podobne

ciekawski

A komu robił te zdjęcia ? Choremu na L4 ?

Seba

Sam niebawem wytlumaczy?

piskorz

A ten na L4 był w sumie na myjce czy na myjni,bo nie wiem…

pikuś

Szczekać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…….

Doda

Ale quźwa pier……..sz

Tośka

Nie bądż taki pewny,że p. Urbanik przegra wybory.

gosc

Ja pinkole ale news

rafael

A pewno wiedziałem że Rostek to malutki człowieczek bez honoru ale że do tego i szantażysta ? Słoma z butów wylazła przez dziurę na kolanie !

Rob

Oj grubo takie oskarzenia na forum ……

Lech

Nie wie w co się pcha

pikuś

to ty jesteś jak jajo pchasz się a nie wchodzisz-prawie jak niektórzy w wyborach

rafael

Mam wrażenie że pchali to ciebie ! A na koniec ktoś kopnął !

rafael

Trolle, ten człowiek jest inny od was nie rozumiecie bo macie zaburzoną osobowość żyjecie dalej jak Orwellowskie świnie w bajorku !

bzdyra

Nic się nie zmienili. Ciekawa jestem po co p. Sanocki startuje do powiatu? Co p. Rostek robi i boku Starosty? Gdzie nie pojadę na spotkania to wszędzie razem. A Pan Sanocki to w aucie siedzi

stach

Obserwuje sytuację. Jeździ sprawdza co się dzieje 😉

Mieszkaniec

A po jaką cholerę ten redaktor był na zebraniu w Podniebylu skoro nie jest mieszkancem.Powinni go ludzie wywalić na zbity ?

Jacek

Hmmm no tak wywalić możesz się sam – w wolnym kraju nawet proboszcz może przyjść i posiedzieć i co zabronisz ? czy jego tez wywalisz ?

Lech

Bo jeździ i obserwuje. Dziura tez byl

Wyborca

Jak po co był aby potem urbanikowej donieść przecież to jedna ręka i urbabikowa przez ten portal j24 przegra i oby przegrała wybory

obiektywny

Jedyny portal co nie mydli nam oczu , lecz prawdę piszę. Tak też było 4 lata temu i choć nazywano go zibi24

Seba

A tu masz. Redaktorek się sprzedal

dobranoc

Kot ogonem odwrócony z bezsilności. Idź na swój portal

pisdacz

A słyszałeś coś ćwoku o demokracji…za Zibiego to nie funkcjonowało…..A może chciał usłyszeć co macie do zaoferowania-w końcu po wygranej (wątpliwej) nim by rządził

Lech

Teraz go widziałem jak jechałem. Nie mógł?

osa

Dlaczego by nie mógł? Myślałem że wyjdzie i dołączy do spotkania

Mieszkaniec

Panie Juszczak na zebraniu w Długiem Pan mówi że Gmina boryka się ze skanalizowaniem Gminy już 20 lat.
A ja zapytam. Kto rządził przez 16 lat jak można było to zrobić za dofinansowanie Unijne ?,nie ten Pan czasem który zasiada teraz z Panem przy jednym stole?,
A film który jest na YouTube “Jan Juszczak Kandydat na Burmistrza Gminy Jedlicze -program wyborczy ”
To teraz liczy się OSP i KGW? chyba tylko a żeby oddać głos na Pana,ale jak Pan mówił że jest to nie potrzebne i trzeba likwidować.To mija się Pan z prawdą.A zapomniałem każdy głos się liczy!!!.

Aligator

Kiedy mówił ?

Mieszkaniec

To się ich zapytaj!.Wiem powiedzą że to nie prawda!

THA

Jeszcze raz proszę o podanie kwoty jaką przez ostatnie 4 lata dostał Pan redaktor od instytucji gminnych (Gmina Jedlicze, Gosir, JPGKiM, GOK, Biblioteka i inne) na podstawie zawartych umów? Proszę nie kasować komentarzy :))))

Zyby

co Ciebie to obchodzi? do czego Ci ta wiedza?

THA

Ja wiem ale myślę że inni chętnie się dowiedzą 🙂

kapus

jak wiesz to po co pytasz?

THA

Chcę żeby sam się pochwalił ile bierze kasy za pisanie takich bzdur za publiczne pieniądze 🙂 Po za tym z niektórymi instytucjami były zawarte umowy praktycznie za nic 🙂

asdfg

A pewnie został nasłany!

wtajemniczony

Podobne jak za burmistrza Sanockiego. Wyślij zapytanie do jednostek

THA

Jaka to za Sanockiego strona działała i pisała bzdety na zlecenie władzy bo szczerze mówiąc to nie pamiętam? Jedlicze.net było pro Jolanta Urbanik więc z pewnością kasy z Gminy nie dostawało, było już jedlicze24 ale też było pro Jolanta Urbanik. Nawet jeśli była taka strona to po wyborach wszystko miało być transparentnie i dużo lepiej a nie tak samo 🙂

frankie

A tak w ogóle pomijając już kwestię sympatii i preferencji wyborczych, uważam, że tego typu publicystyka szkodzi obecnej Pani Burmistrz.

pikuś

Gdyby po północy,gdy już śpisz,obudził Cię nagle MOCNY (nocny)GŁOS to też byś się wkurzył

rafael

Proszę PRL jak komin Batorego ! Co ma burmistrz do portalu ? Kowal zawinił cygana powiesili ? A realnie to bardzo dobrze że takie zdarzenie ujrzało światło dzienne ! Widać bydło nie ma spania i beczy ludziom po nocy !

Anna

Trzeba przyznać , że Redaktor jest zawzięty i pomimo wszystko chce odwalić zleconą robotę tj. Zniszczyć konkurencję w bestialski sposób. Natomiast to do czego się posuwa mówi o Nim wszystko ……..Szkoda słów….żenada…..

frankie

Szkoda bliskich z rodziny, bo ludzie niewinni, a postawą redaktora, który jest mocno zaangażowany politycznie mogą odczuwać na sobie symptomy jego działalności. Można za sobą nie przepadać, ale trzeba się szanować. Redaktor uderzając zarówno w środowisko byłego burmistrza i obecnego starosty, zniechęca do siebie mnóstwo ludzi. Widać na forum falę negatywnych komentarzy. Nie tędy droga w budowaniu pozytywnego przekazu demokratycznej rywalizacji. Każdy ma swój rozum i swój głos. Każdy ma obowiązek uszanowania poglądów drugiego człowieka. Zarówno na płaszczyźnie polityki jak i światopoglądu. Dlatego wcześniej pisałem, że takie wypowiedzi z ust człowieka, który jak wszyscy wiedzą jest blisko obecnej władzy, powodują w moim odczuciu szkody wizerunkowe Pani Urbanik.Jest to wilcza przysługa w odebraniu głosów nie zaślepionego nienawiścią i małomiasteczkowością elektoratu, który waha się czy dać szansę Juszczakowi czy pozwolić na kontynuowanie pracy Urbanikowej.

dobranoc

W głowie Ci się poprzewracało. Nie odwracaj kota ogonem. Zżera Cię złość. Policz w spak do 10 🙂 i idź spać. Tylko wyłącz telefon bo ponoć po nocach dzwonią i ludzi budzą.

Jedliczanin

Jedna z niewielu merytorycznych i sensownych wypowiedzi – zjechanie do prymitywów i żałosne argumenty zazdrości. Życzę spokoju a nie skanowania potencjalnych “ataków”
Pozdrawiam

pisdacz

Twoje aj waj to było w stylu :komuno wroć-NIE dla takich ludzi…

frankie

A jak inaczej nazwiesz skondensowanie obsrywanie jednej osoby od tygodni? W pewnym momencie szambo wybije. I nie obchodzi mnie czy to jest Rostek, Urbanik, Sanocki czy Juszczak. Prowokacja za prowokacją. Widzę, że pewne osoby napędza ten cyrk i czerpą z tego przyjemność. Dziennikarz prowadzi jawną kampanię by nie dopuścić powrotu poprzedniego układu, ale chyba w metodach działania trochę się zagalopował.Cały czas próbuje uzmysłowić, że język kampanii i otoczka w naszym lokalnym społeczeństwie zabrnęła o wiele za daleko. Lider powinien obronić się sam, merytorycznie i argumentami przekonać do siebie wyborców. Osobiście brzydzi mnie wywlekanie na światło dzienne takich newsów. Jeśli Panowie mają problem załatwiają to po cichu. Prawdziwy facet nie skarży się tylko działa. A pisanie artykułu z elementami wywiadu o sobie samym wydaje się wręcz komiczne.

Arni

Przyjemność i korzyści, bo za chwilę będzie chwalił się ilością wejść.

stary zawodnik LKS

Nie rozumiem Twojego wpisu Anno, czy mówienie prawdy jest przestępstwem ? 90 % populacji społecznej w naszej Gminie jest świadoma poczynań starej 16 letniej władzy, do której przykleił się pan J.J. Kombinacje, zastraszanie, manipulacja etc. Co to jest cisza wyborcza ? Może mi ktoś powie ? Do czego może posunąć się człowiek, który jest żądny władzy. 4 lata temu byłem świadkiem spotkania przedwyborczego niejakiego p. Sanockiego wraz ze swoją ekipą, w ciszy wyborczej w jednej z restauracji w Moderówce. Na spotkaniu było ok. 30 osób, każdy może poświadczyć. Czy to nie jest łamanie podstawowych praw wyborczych ? Czy to jest uczciwe ? Czy w ten sposób próbuje się wygrać wybory?

Anna

Na Burmistrza startuje Juszczak a nie Sanocki czy też Rostek . Ludzie macie uprzedzenia do Sanockiego czy Rostka a to że widzieliście ich w towarzystwie Juszczaka wystarczy żeby go negatywnie ocenić.I to jest właśnie chore….

Artek

Pani Anno Pani próbuje nam wmowic że plucie w twarz to padający deszcz?

Qwerty

A czy Juszczak to teraz nie pupil Samockoego tak jak Rostek. Wszyscy razem działają. Wszyscy o tym wiedzą tylko ty blondyne udajesz.

Dyzma

Tak. Głaszcze go po głowie. Dużo czasu razem spędzają. Wszędzie ich razem widać. Tak jak Yale z …..?

Seba

Byłeś opity jak rogal i ci się dni papierniczych. Obudziles się w dniu wyborów tak z nimi chlałes a potem jak Judasz opowiadales

Jeszcze starszy zawodnik

Też byłem na tym spotkaniu i powiem że dostaliśmy piłki żeby na niego głosować, akcja odbyła się na dwa dni przed wyborami i obiecywali że szatnia ma powstać, piłki już zniszczone a szatni jak nie było za Sanockiego który po wyborach rzucał nam kłody pod nogi tak nie ma po rządach pani Urbanik która tak samo przestała nas lubić jak tylko ogłosili wyniki wyborów.

Torba

Czyli wg mnie to płaczesz jak male dziecko w piaskownicy. Tamten zły ta nie dobra .szkoda mi cię.

pistolet

w bestialski sposób….o czym ty kur…mówisz ?

słoneczko

TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI!

mieszkaniec gminy

UWAGA UWAGA !!! Przedstawiciel “MOCNEGO GŁOSU” przypomina o wyłączeniu telefonów na noc. Dziękuję za uwagę.

wyrostek

mocnego czy nocnego, bo to rożnica-hehe

Halina58

Żenada,po trupach do celu.Wstyd, a mowią, ze winny sie broni.

obiektywny

Śledzę z uwagą artykuły redakcji j24. Niemniej cenne są wpisy pod artykułami…. Powiem tak. Nikt nie jest idealny. Sprawujący władzę, są po to, aby wsłuchiwać się w głos mieszkańców. Ci zaś powinni wiedzieć, że są wybrani spośród nas, są naszą częścią i w pewnym sensie, należą do nas…
Mijającą kadencję samorządu trzeba obiektywnie zakwalifikować jako pewne novum w naszych realiach, które powinno stać się standardem … Novum, bo poprzednio mówiło się o ucieczce sprawujących władzę przed mieszkańcami. Teraz proszę. Zebrania wiejskie, osiedlowe – godna reprezentacja, dyskusja, każdy mieszkaniec ma możliwość zaprezentowania swojego zdania, poglądu…
Kiedyś wierzyłem, że Pan Jan stara się reprezentować dobrze mieszkańców gminy Jedlicze, pełniąc funkcję Starosty. Tyle przecież o tym mówił, Wierzyłem, a nawet czynnie popierałem. Mam nadzieję, że i wówczas nie byłem wprowadzany w błąd… Wierzyłem – świadomie w czasie przeszłym. Niestety, otoczenie dyskwalifikuje…
Przepraszam, ale tego się nie spodziewałem…

Seba

Rysiek z Brzozow ej idź juz spac i nie marudzić. Emerytura i to wszystko capanie.

Mieszkaniec Brzozowej

Seba
mama nie nauczyła kultury? pan Z. cię jej uczył?
Odrobinę szacunku dla starszych.

Seba

Ty jesteś taki obiektywny jak ta Twoja zaga

Wojtek z Długiego

Panie Z. kochany.
Strachy na lachy.
Lud u nas uczciwy, nie strachliwy.
Kiedyś to może działało…

Aligator

Zaga przybrała inne imie ? właśnie widziałem jak siedzi przed komputerem i pisze. Chłopie wyluzuj, to nic nie da .

Mieszkaniec

A ja wam wszystkim powiem że duża liczba mieszkańców nie pójdzie zagłosować ponieważ okropnie się zachowujecie a wymiana tych obrzydliwym słów nie będzie na korzyść kandydujących.

Greg

A ja pójdę po to aby chsmstwu powiedzieć NIE

Proszeeeeee

komitet NOCNY GŁOS prosi o glosy na dzwoniących po nocach 😀 😀 😀

frankie

Jak już powinieneś napisać Komitet Nocny Głos prosi o głosy dzwoniąc po nocach 🙂

jonson

Kłania się szkoła i to podstawowa.

xxx

Pudel24 i yolanda to dopiero maja metody opluwania szambem innych myślą że tym wygrają ale zero szacunku zero

rafael

Dobre u ciebie plują szambem ? Myślę że raczej jedzie ci z paszczy ale to nie szambo to twój nieświeży oddech gnomie klozetowy !

M Wiklowski [ Vinkiel ]

Tak czytam te komentarze wszystkie anonimowe jakieś ksywy czego się boicie że same anonimy prawdę mowicie Długie smród brak kanalizacji Poręby to samo brak kanalizacji ścieki do rowu wiele tematów , sama prawda ale spokojnie i po kolei trzeba mówić i się dogadać głosujcie na ludzi nie na partie wiecie co jest wart każdy z kandydatów wojna nic nie da ,

rafael

Widać niektórym śnią się czasy nie tak odległe i metody SBeckie ! Szkoda że pan Juszczak uczestniczy w tym chocholim tańcu ! Zastanawiam,się sprzedał duszę czy zgłupiał ? Rostek zaś to zwykły mały troll w krótkich gatkach co całą politykę poznawał przy okazji noszenia Zbyszkowi teczki !

Gość

Po twojej wypowiedzi idzie się domyśleć że nawet podstawówki nie skończyłes. POCHWAL SIĘ CZYMŚ POŻYTECZNYM CO OSIAGNALES W ŻYCIU? BO CHYBA NIC BO IQ MASZ 0

rafael

No cóż z człowiekiem sukcesu nie dyskutuję ! Życzę 100 lat życia w takim dobrodziejstwie i 200 lat poniewierki w przyszłości!

menda

Chyba pomyliłeś” ajkiu” z “fakiu”…sroGOŚĆ

MOCNY

UWAGA!!! Piotr NOCNY GŁOS przypomina o zakazie wyłączania telefonu na noc.

menda

To nie jest mocny (nocny) ale CHOCHOLI głos….