Strona głównaReferendumReferendum nieważne. Burmistrz Jolanta Urbanik będzie kontynuować pracę dla mieszkańców

Referendum nieważne. Burmistrz Jolanta Urbanik będzie kontynuować pracę dla mieszkańców

Referendum nieważne. Burmistrz Jolanta Urbanik będzie kontynuować pracę dla mieszkańców

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Referendum, które odbyło się 24 października br. jest nieważne. Burmistrz Jolanta Urbanik pozostanie na stanowisku.

Niedzielne (24.10) referendum dotyczące ewentualnego odwołania bądź nieodwołania burmistrza Gminy Jedlicze jest nieważne. Według oficjalnych wyników Miejskiej Komisji Wyborczej w Jedliczu w referendum wzięło udział zaledwie 1721 mieszkańców spośród 12264 uprawnionych do głosowania.

Za odwołaniem burmistrza odpowiedziało się 1567 z 12264 osób uprawnionych do głosowania. Zaledwie 14 proc. frekwencja jest wysoce niewystarczająca. Z uwagi na powyższe referendum jest nieważne.

Wkrótce więcej informacji.

(rn)

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

NAJNOWSZE

- Reklama/ogłoszenie -
- Wydarzenia i imprezy -

kwiecień 2023

01kwiCałodnioweXII Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

01kwi08:0013:00Kiermasz Wielkanocny w Jedliczu

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

19kwiCałodniowe„Polscy Pisarze Dzieciom” – Konkurs recytatorski dla przedszkolaków

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

kwiecień 2023

01kwiCałodnioweXII Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

01kwi08:0013:00Kiermasz Wielkanocny w Jedliczu

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

19kwiCałodniowe„Polscy Pisarze Dzieciom” – Konkurs recytatorski dla przedszkolaków

Opinie i komentarze

99 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
99 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec

ŻĄDAMY NATYCHMIASTOWEJ DYMISJI RADY MIEJSKIEJ !!!!
Brawo Pani Burmistrz została wybrana po raz kolejny więc jej odwoływanie było skazane na porażkę! Radni urządzili sobie zabawę kosztem mieszkańców nic więcej!

Szejk

Nie mają w sobie ani kropli honoru więc nie liczylabym na to…

NIK-t ważny

Przeczytaj najpierw uzasadnienie referendum w sprawie odwołania p. burmistrz zanim zajmiesz głos w sprawie, której kompletnie nie rozumiesz.

Zofia

Sama wesoła twórczość i przekłamania,papier wszystko przyjmie.

oooono

Jaki papier …….

Logika

I na podstawie “wesołej twórtczości i przekłamań” wysoki urzędnik państwowy w postaci Wojewody, rozpatrując dokumenty zgodnie z obowiązującym prawem, nakazał przeprowadzenie referendum. Wiesz co Zosieńko- skończ najpierw podstawówkę, potem zdaj maturę, to kiedyś dziecino zrozumiesz lepiej przepisy prawa i nie będziesz nazywać ich “wesołą twórczością”.

Lipton

Mam nadzieję że teraz wszystko z zniesie od nowa czyli współpraca Burmistrza z Rada i na odwrotnie. Ze nie bedzie tyle medialnej nienawiści, że w końcu zacznie się normalnie. Burmistrz powinna wezwać do ogólnej zgody.

Rafael

A jest z drugiej strony ktoś komu można podać rękę i zaufać po tym co zrobili i jak się zachowywali ? Może to to skruszone stadko powinno wyjść z taka inicjatywą bo pani burmistrz nie można zarzucać że nie trzymała tej ręki do zgody długi czas ! A później jej ordynarnie na tą wyciągniętą dłoń napluto !

ja i ty

Dobro zwycięża.Prawda broni się sama.Radni oddać mandaty. (Jako 1 inicjatorzy referendum )żeby od nowego roku normalnie było.

Janko Muzykant

…teraz solidarnie, obciążyć kosztami warcholstwo za referendum – mecinskiego przygłupa, Stasia bryndzę z Jaszczwi i i dziurawca dobieszynskiego.
Jednak to prawda – daj czlowiekowi koryto,stanie się świnią..

Ela

Było referendum dla burmistrz.. teraz referendum dla całej rady!!!

Mieszkaniec

myślę że powinni sami zrzec się funkcji i zachować honorowo

Ela

A ja myślę że ani jeden radny nie zrzeknie się funkcji bo właśnie honoru im zabraknie.

oooono

U Pana Dziury i spółki na pewno nie znajdziesz honoru

goscinnie

Kto odpowiada za porządek w mieście Jedlicze? trawy do pasa , nawet w samym rynku co powinien wyglądac schludnie i być wizytówką .

Tak to widzę

Pani Burmistrz za to odpowiada….

oooono

Gdzie Ty żyjesz BĄDŹ EKO
Czepiasz się a nie jesteś świadomy obowiązujących trendów…

obywatel

Podajcie może ile osób było za tym żeby pani burmistrz została na stanowisku!!!hahahaha

Ela

Ci co zostali w domu byli za tym aby została na stanowisku… chyba to jest wiadome. 😀

obywatel

Wiadome jest ze wstrzymali sie bo nie popierają żadnej strony!!A wiadomo że popiera ją garstka czyli promil,bo niewiem czy procent z tego wychodzi mieszkańców

Ela

Pani burmistrz apelowała “nie idź na referendum” zostając w domu wiedzieli co robią!!!!

obywatel

Hahaha hahaha umiesz humor poprawić.Pani Ela to, teraz jestem pewien poprostu fikcyjna osoba pod którą podszywa się redaktorem,bo takiej argumentacji nikt inny wymyślić nie może ???????

Ela

Ciężko zrozumieć co w tym tekście jest napisane ale ok, nie wnikam, tkwij obuwatelu dalej w tym żałosnym przyznaniu 😉

obywatel

Fakty są takie że pani burmistrz ma poparcie 1,2% mieszkańców,14% jest przeciwna jej(znacznie więcej niż ją popiera) a reszta nie popiera żadnej strony i ma nadzieję że wkońcu znajdzie się osoba godna zaufania,która mądrze pokieruje naszą gminą ?‍♂️?‍♂️

Ela

Zapomniałeś/aś dodać że 85% popierali ją podwójnie w domu 😉

Rafael

Takiego pdolenia to dawno nie widziałem pisanina gówniarza któremu mleko kapie z twarzy idź się pobaw ptaszkiem smarku. Według reguł demokratycznych w Polsce referendum idzie do piwnicy a szczury dalej do swych norek kopać dziury suweren się na to zsikał a cóż to jest 1500 zakłamanych ludków w Gminie Jedlicze ? Żal ściska w zwieraczu ? Przeżyjesz w swojej norce !

obywatel ZIBI

Fakty są takie, że 10697 mieszkańców nie zagłosowało za odwołaniem obecnej Burmisztrz! Czyli 87 % mieszkańców popiera lub nie ma uwag do jej pracy! Radni się wygłupili!

Janko Muzykant

…boli odcięty od koryta ryj?

Arek

jak był słyszał Żychowską ta ma problemy jakieś

Marcelinka

Ty jesteś niedouczony???Radni do lamusa wstyd i tyle…

Rafael

Prorok czy wróżka ? Promil to masz ty i przestań chlać bo tutaj czuć ! Ten promil dał jej zwycięstwo w wyborach ! Na twoim miejscu nie fikał bym bo nie chcesz by choć promil z tego promila wytłumaczył ci że łżesz !

obywatel

No proszę ktoś się bardzo poruszył,Jak byś chodził do szkoły to byś wiedział że są inne promile niż te co masz często w wydychanym?????

Rafael

Nie mierz kogoś swoim ojcem ja alkoholu praktycznie nie używam ! Zawsze byłem ciekawy co takiego ćwoka napędza i dlaczego popierać musi swoje wypociny emotkami to jakaś forma samozadowolenia, onanizmu czy zboczenia ? Może to kolorowe spazmy na pościeli ?

Anna

Hahaha i dlatego jest drugą kadencje i wygrała referendum!!!

Prowler

No to wyglada na to, ze Jedlicze to miasto cudow jak Lourdes. Bo jesli jest tak jak piszesz i popiera ja garstka, to tylko cud mogl sprawic, ze dwa razy zostala wybrana burmistrzem. Istnieje jeszcze inne wytlumaczenie – pieprzysz obywatelu od rzeczy 🙂

Ostatnio edytowane 1 rok temu przez Prowler
Rafael

Umiesz czytać czego dotyczyło to referendum naśmiewny człowieczku ? To nie było referendum poparcia pani burmistrz tylko gniot rady o jej odwołanie więc demokracja zwyciężyła i większość tego gniota kilku pajaców z rady ordynarnie olała ! Ten twój śmiech brzmi jak beczenie barnów którym podwiązano jajka !

obywatel

Skoro ktoś ją popiera i broni jej dokonań, to idzie oddać głos bo przecież trzeba pomóc tak wybitnej osobie!!

Ela

Napisze to po raz kolejny bo obywatel ma trudności ze zrozumieniem. Poparli ją zostając w domu!!!

obywatel

Ja zostałem w domu i znam wiele osób które również nie brały udziału w tym referendum,nie dlatego że popieramy burmistrz tylko nikt nie chciał stawać po żadnej stronie. Jeszcze raz mówię że ani obecna burmistrz ani nikt wśród radnych nie nadaje się na to stanowisko.Pan Dziura pewnie ma takie zapędy ale napewno nie zostanie wybrany.

Rafael

Ludzie to weźcie w następnych wyborach przepchnijcie tych swoich idoli i cudotwórców i nie opowiadajcie że nic wam nie pasuje bo po takich wpisach wyglądacie jak zawieszeni na drzewie !

NIK-t ważny

To czemu nie poszedłeś na referendum i nie oddałeś głosu nie popierającego nikogo (np dwa krzyżyki)? Ty poparłeś P. Burmistrz, bo masz świadomość zastraszonego niewolnika (dokonujesz wyboru ze strachu), a nie człowieka wolnego.

Rafael

Demokracja to nie twoje widzimisię to mój wybór a najlepszą formą pokazania komuś jego nicości i głupoty wichrzycieli z rady oraz ich czopków na świąd d.py jest zostać w domu to jest też forma sprzeciwu a w niedzielę, zresztą tak piękną jest tysiące innych rzeczy które może robić człowiek a nie pomagać niedojdom w ich gierkach i blokady Gminy !

NIK-t ważny

To jest najlepsza forma w świadomości niewolników.

Rafael

Tacy jak ty jeszcze maja łańcuch na szyi a drugiemu utyka od niewolników !

max

nie wiem, tak trudno przyznać się po prostu do porażki ?? chcieliście ludzi wyciągnąć z domu i wciagnąc w wasze gierki ludzie się nie dali a wy odwracacie kota ogonem – może przytoczyć trzeba wypowiedzi niektórych radnych o rezygnacji … słabe to … aha i ten lekcewarzący stosunek do ludzi, każdy ma wolną wolę nie uczestniczenie w kabarecie to też głos … najgorsze że panowie nie mogą pogodzić się z tym że ich czas póki co minął – zbieżcie siły wystawcie Ciekawego Kandydata – Tkę / za 2 lata wybory zgłoście kandydatów i walczcie na program na pomysły na ludzi przecież to takie proste – czemu cały czas tylko negatywnie

NIK-t ważny

Gierki powiadasz. Brak udzielania absolutorium burmistrzowi za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, czyli wypełnianie własnych obowiązków przez radę, nazywasz gierką. BRAWO!

max

tak gierką TZ zibi tw mars w tle 🙂 – jasne NIK iem straszcie rio itp – jest to szopka i tyle

NIK-t ważny

Z twojej wypowiedzi jasno wynika, że Jolanta Urbanik naruszała (wielokrotnie) dyscyplinę finansów publicznych na polecenie TZ zibi tw mars. Odważny jesteś, bo ja na takie tezy dowodów nie mam.

Rafael

Nie udawaj mądrzejszego niż jesteś Zibi instruuje komando rady gminy ! Chichot historii ! Wszyscy się sprzęgli by rozpiepyć gminę a wyszło gówno przez palce jak zawsze

Mieszkaniec

Do referendum poszli głównie przeciwnicy burmistrza!!

Rafael

I widać że nawet tego nie potrafią radni zrobić dobrze a ludzie tym bardziej się przekonują do tego że to banda wichrzycieli !

ensimainen

Warto było by, gdyby było można opublikować listy głosujących …..
a przynajmniej opublikować frekwencję w poszczególnych komisjach …..
dużo można się dowiedzieć
Można było by sprawdzić czy nie było – białoruskich – fałszywych głosów oraz gdzie jest najwięcej przyjaciół otwora i spółki …

Tyle w temacie

nie było ich za wielu w takim razie

OKO

Radna Okulska chodziła po domach w Chlebnej(nawoływała do pójścia na referendum) i obiecywała, że jak referendum nie odwoła obecnej BURMISTRZ to ONA się poda do DYMISJI!!
Niecierpliwie czekamy na wyniki referendum i trzymamy za słowo RADNĄ OKULSKĄ ! Miejmy nadzieję, że postąpi HONOROWO!

janek

jako mieszkaniec Chlebnej znam stanowisko Okulskiej , cyt. jak nie wyjdzie referendum pierwsza odchodze, bo dalej tak pracowac nie mogę., tak do nas mówiła<, dlatego czekam na jej jak najszybsza decyzję, Gdy się nie podda to nic honoru i ambicji nie ma, a taka radna i sołtyska byc nie może i spaliła mosty na przyszłosc. Brawo mieszkańcy, brawo pani burmistrz

OKO

Jest radną i sołtyską – bierze pieniądze z środków publicznych za okłamywanie, manipulowanie społeczeństwa. PRECZ !

Janko Muzykant

…nie licz na honor..
Ktos , kiedyś,powiedział – daj czlowiekowi koryto, świnią się stanie..

NIK-t ważny

Byłem na referendum i głosowałem za odwołaniem (to tak, żeby nie było wątpliwości). Gdybym był radnym, to dzisiaj złożyłbym mandat. Wczorajszy wynik, świadczy o tym, że wyborcy (bez względu na ich motywacje i stopień świadomości) nie podzielają zdania rady w sprawie referendum. Oznacza to, że dalsza praca radnego jest tylko pracą na rzecz kolejnej reelekcji Jolanty Urbanik na kolejną kadencję, czego osobiście bym nie chciał. Jeżeli radny z mojego okręgu teraz zrzeknie się mandatu, to w kolejnych wyborach ma mój głos, jeśli pozostanie, to ja na niego już nigdy nie zagłosuję. Ja nikogo na stanowiska na siłę nie wpychałem i mam prawo do weryfikacji własnych błędów.

Dziurosław

Fakty:
1) Mieszkańcy gminy pokazali “WIĘKSZOŚCI” Radnych co sądzą o ich polityce nienawiści. Radni się tak “starali”, chodzi po domach, mówili jaka bieda jest w gminie, nawoływali do głosowania za odwołaniem! Co z tego wynikło? Bo gdyby tak było źle to obywatele poszliby do urn. Już w niejednej miejscowości w skali Polski, takie wydarzenia miały miejsce! Czyli można powiedzieć, nie jest tak źle jak to radni próbują wykreować. Nie mówie też że mamy idealnego Burmistrza, bo wiele mi się nie podoba w jej polityce, ale radni ją atakują “za żywot” – co by nie zrobiła i tak będzie źle. Nawet gdyby wykonała wszystkie inwestycje w gminie, to znaleźli jakiś powód żeby ją atakować i oczerniać np. czas realizacji.
2) Radni powinni wyraźić skurchę i pofolgować, przeprosić -ale to nie w ich stylu, już widzę jak Dziurze spływa piana z ust!!
3) Koszt referendum – ten wymysł randych obciążył fundusze gminy- jak się okazało były to nieuzasadnione referendum. Za te pieniądze można być coś zrobić pożytycznego dla mieszkańców. Proponuje, żeby radni którzy głosowali za referendum zrzekli się swoich pensji z tytułu sprawowanej funkcji do czasu pokrycia kosztów przeprowadzenia referendum – to by było honorowe wyjście z całej tej sytuacji – a fakt radni głosujący za referendum nie mają honoru – jest wsród nich światowej sławy radca prawny z Chlebnej!!

janek

jak trafnie a fakt radni głosujący za referendum nie mają honoru – jest wsród nich światowej sławy radca prawny z Chlebnej!!

cyrk

Przewodniczący Rady oraz jego ZASTĘPCA powinni się podać do dymisji po tak dotkliwej porażce. Widać, że to jest typowa gra polityczna, ktoś nimi manipuluje…może Zibi, może Janek PKS lub ten pisowiec dyrektor co chciał być Burmistrzem. Radni w pierwszej kadencji potrafili się dogadać z burmistrzową. Baa byli ze sobą tak mocno związani – na zebraniach strażackich mnóstwo kmplementów, miłcyh gestów. I co nagli w radnych strzelił piorun i dowiedzieli się że Burmistrz jest “Zła”?? Typowa manipulacja osób trzecich.

Burmistrzowa nie jest świeta, ma swoje za uszami, potrafi ubierać wszystko w piękne słowa, tworzy iluzje. Ale nie jest też najgorszym Burmistrzem w naszej gminie. Za Zibiego Państwo pomagało gminom w zakupie samochodów bojowych. Można było wymienić wiekszą cześć floty..ale im się nie chciało, bawili się po imprezach. I teraz mamy stare graty w Podniebylu, Chlebnej, Porębach Piotrówce.
A drogi w tych miejscowościach to kpina, nie uległy zniszczeniu w w ciagu kilku lat, to są wieloletnie zandiedabania. Gdzie teraz są radni, którzy pracują X Kadencji?
Dziura, Woźniak, Okulska, Wenencja pytam się was(bo twierdzicie ze jesteście społecznikami) co zrobiliście w kwestii tych dróg? Pewno to samo co z naftową. Środki były pozyskane a wy lekką ręką oddaliliście wniosek!!

Jan3

Mógłbyś powiedzieć po których imprezach bawiła sie tamta świta ? Tak , samochodów nie kupili. Straże same sobie kupiły

Apel

Dziura proponuje udać się do pani PRAWNIK z Chlebnej – ona jest bardzo mądra, na każdej radzie “przytacza” paragrafy napewno pomoże Ci “obalić” Burmistrza 😛

janek

 kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada. nasza radna i sołtyska z chlebnej

OKO

Nie można zapomianć też o naszej KADRZE NAUCZYCIELSKIEJ, które znajdują się w radzie! Wydaje się że mając taki zawód, nie możńa być parszywym, kłamliwym człowiekiem. Jednak nasza “KADRA NAUCZYCIELSKA z RADY GMINNEJ” tego nie potwierdza!! TE Panie z racji swojego ststusu społecznego już dziś powinny złożyć MANDAT i wydać publiczne przeprosiny!!
ALE ONE WSTYDU NIE MAJĄ – TYLKO IM KASA W GŁOWIE!

cyrk

jakie z nich nauczycielki? Czas iść na emerytura i nie blokować stanowiska młodym, zdolnym nauczycielom – chyba się już dorobiły…

max

a dla złośliwców link do obcego portalu i podział kasy z pisowskiego polskiego ładu i kwota dla Gminy Jedlicze rządzonej przez Panią Burmistrz :

  • Gmina Jedlicze – 8 533 000 zł

no to w końcu aplikuje czy nie ??? ktoś te wnioski napisał 🙂
https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/13840-polski-lad-30-milionow-zlotych-dla-krosna-kolejne-miliony-dla-gmin-z-powiatu

Arek

Żychowska latała o opowiadała że Urbanikowa środków nie pozyskuje

mieszkaniec

Każdy normalnie myślący człowiek widzi że na tym portalu oprócz manipulacji nie ma nic konkretnego. Jak to możliwe żeby 100% komentarzy były wychwalajace burmistrz??

NIK-t ważny

Czyli moich komentarzy nie widzisz. Nie wiem jak oni to robią, ale jeśli tak, to jest to manipulacja.

OKO

Zgłoś ten problem do PRAWNICZKI Z CHLEBNEJ! Klawisz też napewno posłuży “dobrą” radą!

FAKTY SA TAKIE, ŻE RADNI W TEJ KWESTII PRZEGRALI!!
Znająć jednak ich bezczelność, manipulacje, kłamstwa, będą obracać “kota ogonem”!

Jedliczanin

Brawo demokracja. Brawo Pani Burmistrz. Myślę że jakaś przyzwoitość jest w tych radnych, którzy doprowadzili do referendum. Czas odejść a nie szykować sobie wyższe stołki. Zawsze lepiej spaść z niskiego pułapu.,, kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada.”

Mieszkaniec

zaiste prawdziwe twierdzenia twoje !

Hahaha

Patrząc na wynik jaki jest to widać że większość ma dość tej Pani

Mieszkaniec

jej zwolennicy zostali w domach bo nie dali się oszukać. tyle ziomek

Rafael

Paradne, tylko dalej jest to klęska fajtłapowatych radnych i nawet kogut piejący du.ą tego nie zmieni !

zofia

tez jestem z okregu Chlebna i Poreby i tez nie chcemy Okulskiej, falszywej,klamliwej, bez honoru, niedouczonej, mysli ze pyskiem zalatwi wszystko ale się nie udało. juz nie ma u nas szans, a teraz niech sie schowa do mysiej dziury

OKO

PRECZ z wyszczekaną PSEUDO PRAWNICZKĄ!
Rozumiem, że nie wszyscy będą inteligentni, ale na stanowisko radnego oczekuje się osoby zaradnej życiowo, trzeźwo myślącej, może to być “prosta” osoba, ale chcąca zrobić coś dobrego dla mieszkańców.
Radna OKULKSA tylko pyskuje, obraża, atakuje…

Marcelinka

Państwo Radni powinni złożyć mandaty bo jak widać poparcia nie mają a to co robią jest poniżej krytyki. Wstrzymują budowę placu zabaw w Jaszczwi bo chcą zrobić na złość Pani Burmistrz a gdzie dobro dzieci? Z takimi Radnymi nikt nie chce mieć nic wspólnego. Czekamy i chcemy zobaczyć ich honor…

Arek

Lisowski zgrywa cwaniaczynę ale mieszkańcy Potoka się przekonali już

kocioł

Pan Lisowski na bramkę a my strzelamy karne.

Piłkarz

zagramy w “warszawkę” ?

Kszysiek

Proponuje aby wszystkie strony konfliktu odpuściły. Zróbcie to dla dobra nas wszystkich. Pan Woźniak jest już zmęczony i powinien odpocząć. Pani Burmistrz powinna zejść na sale do radnych, usiąść jako gość, żadna ujma jak nie przy stole prezydialnym bo tak jest tez w innych gminach. Szanujcie ludzi. Nie miło by wam było gdybyście tu dyskutowali np co zrobić żeby uświadomić ludzi aby nie śmiecili w lasach, nad rzekami, czy może jak pomóc Nafcie aby ten obiekt zgłosić np do Polskiego Ładu i zmodernizować. Zastanówcie się. Pozdrawiam

LOLO

człowieku dobry ale nie uświadomiony pojmij że Wenencja Żychowska wcale nie zamierza odpuścić. Pierwsza pluje od rana po przegranym referendum, Zajrzyj do internetu

Obiektywny

Honorowo by się zachowali wyciągając rękę do zgody.

Mieszkaniec

To co ta kobieta wypisuje to jakaś paranoja.

Rafael

Jak się zmęczył to może najwyższy czas zdać mandat i odpoczywać przecież nikt mu łóżka do sali narad nie wniesie ! Piłka jest po stronie rady ale niech nie liczą że kogoś tą próbą pełzającego puczu zastraszyli jasno widać kto jest czarną owcą w gminie a wśród radnych to już spore stadko !

Magda

Najlepiej obrócić kota ogonem. Boli przyznać się do porażki. Już wszystko za nami… Dobro zawsze zwycięża…

Tyle w temacie

Chyba najlepsze podsumowanie grupki bezradnych i ich kompromitacji

IMG_20211025_171621.jpg
Paweł

Nie podgrzewajcie atmosfery jak wam zależy na zgodzie. teraz jest szansa. Był dym z obydwu stron więc dajcie sobie luzu.

nbc

Gdzie referendum coś zdziałało???..nigdzie ludziom się nie chce i nie jest to powód do dumy ani dla pani Burmistrz (bo jednak doprowadzenie do referendum to porażka tego sposobu rządzenia) ani dla mieszkańców bo nie potrafili się określić ( można było głosować przeciw ).Niestety pat w samorządzie skutkuje powołaniem komisarza

Potoczanin

Dlaczego ostatnie lampy uliczne zainstalowane w Potoku w lipcu tego roku,do dziś nie świecą?Podobno pani burmistrz NIE MA PIENIĘDZY na prąd do ich żarówek Led.Czy to prawda?

Rafael

Znajdź sobie kącik o lampach i napisz tam że nie świecą !

Mieszkaniec

Zapytaj soltysa bo to chyba jedyny godny zaufania człowiek

Janusz

Kasę wydaje na autopromocje to i na prąd nie ma

Logika

Jak rozumiem, wszyscy biorący udział w tej emocjonującej dyskusji, brali w niedzielę udział w referendum. Jeżeli w niedzielę kogoś nie obchodziło referendum i nie brał w nim udziału, to nie logicznym jest po referendum wypowiadać się na jego temat. Drugim logicznym rozwiązaniem jest wypowiadanie się przez osoby, które w niedzielę nie miały uprawnień do brania udziału w referendum (1. nie ukończyły 18 lat, 2. cofnięto im prawa wyborcze lub 3. ubezwłasnowolniono je. Tak więc (1.)kochane dzieci nie obrażajcie proszę dorosłych, którzy na referendum poszli. (2.)Jeśli jesteś przestępcą o cofniętych brawach wyborczych, to jesteś sam sobie winien. (3.)Jeśli cie ubezwłasnowolniono, to jest mi bardzo przykro- mam nadzieję, że szybko powrócisz do zdrowia.

oooono

!!!!!!!!!!!!!!!!
PODSTAWOWĄ zasadą demokracji jest PRAWO do głosowania,
mogę być za,
mogę być przeciw,
mogę wstrzymać się od głosu
lub mogę nie brać udziału w głosowaniu.
Tym charakteryzuje się demokracja.
A czyje argumenty mnie przekonują, nikomu nie wolno oceniać.

RIKO

Ci co SĄ trochę myślący to wiedzieli jak zagłosować bo nie jest żadna sztuka robić tylko w Jaszczwi a do innych rzeczy mieć stosunek “poniżej pasa”-lub mówić że nie ma pieniędzy LUDZIE WLACZCIE MYŚLENIE

Znudzona

Mi to by się nie chciało tak w kółko jedno i to samo pisać.

99
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
()
x
X
X
X
X