Strona głównaWiadomościPREMIERA: "Liczy się każda sekunda". Film OSP Jedlicze-Męcinka, który zapada w pamięci

PREMIERA: “Liczy się każda sekunda”. Film OSP Jedlicze-Męcinka, który zapada w pamięci

PREMIERA: “Liczy się każda sekunda”. Film OSP Jedlicze-Męcinka, który zapada w pamięci

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Liczy się każda sekunda! Gdy w grę wchodzi ludzkie życie, nie ma chwili do stracenia- to słowa, które zapadają w pamięci po obejrzeniu filmu pt. “Liczy się każda sekunda”. Musicie to zobaczyć.

Jest wiele filmów, które wywarły na mnie niesamowite wrażenie, ale żaden z nich nie równa się z amatorską- jakże profesjonalną produkcją strażaków ochotników Jedlicze-Męcinka pt. “Liczy się każda sekunda.” Film do ostatnich sekund trzyma w ogromnym napięciu. Otwiera szeroko oczy. Wzrusza i skłania do głębokiej refleksji. Zobaczcie, to na własne oczy:

ZOBACZ FILM

(rn)

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

NAJNOWSZE

- Reklama/ogłoszenie -
- Wydarzenia i imprezy -

marzec 2023

24mar17:0018:00Patronat Jedlicze24Spotkanie podróżnicze z Jarosławem KretemDo wydarzenia pozostało

kwiecień 2023

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

marzec 2023

24mar17:0018:00Patronat Jedlicze24Spotkanie podróżnicze z Jarosławem KretemDo wydarzenia pozostało

kwiecień 2023

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

Opinie i komentarze

17 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Film

To ta jednostka co była bohaterem ostatniej sesji.? No patrzcie i podziwjacie to kieruję do Radnych, którzy w swej złości i nienawiści do wszystkiego co się rusza śmieli kpić z tych oto druhów zarzucając im manipulacje. W swej arogancji nie zrozumieniu, podejrzliwości zabrnelisci o krok za daleko. Film robi wrażenie. Warto popatrzeć pomyśleć zastanowić się i podjąć działania w dobrym kierunku. A może i ty będziesz potrzebował pomocy. Jesteście Wielcy.

Z Kurkowskiego

Marku mam nadzieję, że wy startujesz w wyborach jak i wiele innych młodych osób. Wtedy wspólnie można coś zmienić i przestać oglądać to co jest dzisiaj.

Męcinka bez sołtysa

gmina zakupiła działkę, zrobiła dokumentację a radni zabezpieczyli zaledwie 100 tys zł na budowę remizy to pokazuje ich działania dla dobra mieszkanców

Beata

Dokładnie 75 tys. Chłopaki przekazali je dla OSP Jaszczew, bo brakowało na wkład własny do zakupu samochodu. Za to na sesji padły pod ich adresem zarzuty, myślę że nieprawdziwe. Ale co tu wymagać od tych ludzi. Chciałabym zapytać co zrobił Zarząd Gminny OSP w sprawie remizy bo wydaje mi się że nic a może komuś przeszkadza że się rozwijają ? Chętnie usłyszę odpowiedź od Pana Komendanta i Prezesa

Jedliczanin

75? na budowę remizy? to jeszcze większa kpina ze strażakow

Beata

To nie kpina to realia. Inwestycji nie da się etapować przy takim budżecie. Dobrze chłopaki zrobili ze przekazali 75 tys na zakup samochodu do Jaszczwi bo znając naszych radnych i burmistrza nie było by nic ani w Męcince ani w Jaszczwi

Obserwator-A

Pani Beato jak dobrze zrobili, to po co te artykuły z filmem? chyba że to już kampania do wyborów sołtysa? a czy poddany jest lepszy od zrównoważonego? I jeszcze jedno w Potoku 3-rok w budżecie jest remiza i co z tego? jak brak dobrej woli!!!

kierowca

Radni zabezpieczyli 100 tys a burmistrz nic ? OOOOOOOO

Jedliczanin

kpisz sobie ze strażaków. Szkoła w Dobieszynie będzie choć pandemia i zdalne nauczanie ale remiza musi poczekać to jest chore

San

I to jest prawda nie podważalna !!!!czemu nie macie pretensji do Burmistrzowej, a tylko do Radnych – gdzie obiektywizm i chociaż ziarnko prawdy?

Pytam.

Odsłuchaj ostatnia sesję to się dowiesz. I nie mów głupot. Zabezpieczyła 460 tys ale Radni odrzucili.

Taka prawda

Kiedy?-w projekcie budżetu nie było ani grosza : to jest na papierze , a nie farmazony o autopoprawce o której była przekonana że jest nie do zaakceptowania przez Radnych- ulegacie omamieniu,ale o to komuś chodziło!!!!!!

Uczciwie

Nie Gmina, tylko tylko na wniosek Rady: zrobiono i zakupiono- z pieniędzy podatników (a tak na marginesie ,najmniejszy okręg a w ostatnich 2 latach po Jaszczwi i Dobieszynie najwięcej zyskał) Jakaś miara musi obowiązywać inni też coś chcą

mieszkanka

I nikomu nie jest łyso z tego powodu?

Mer

Realnie przy dobrej woli burmistrza i radnych budowa remizy może rozpocząć się w 2022 i zostać oddana do użytku 2023 roku. Jest na to duża szansa bo w ostatni rok kadencji będzie rokiem “cudu” i zapewne sporo się będzie wtedy działo.

Dobra Porada Andzi

Zgadzam się – przy dobrej woli i nie opluwaniu jednej strony (to może kiedyś wyprowadzić z dobrej woli) I jeszcze jedno: brać strażacka powinna dogadać się sama i wskazać gdzie w pierwszej kolejności mają być realizowane inwestycje ,a nie polityka personalna i podlizywanie się.!!!!! Można na tym stracić !!!!!!

Mer

Dokładnie, niech spotkają się wszyscy strażacy z Gminy, usiądą i zrobią plan finansowania jednostek dajmy na to do 2025 roku. Wtedy jasno i przejrzyście będzie można ustalić, które remizy budujemy jako pierwsze, a które jeszcze mogą poczekać. Później takie wspólne stanowisko przedstawić w urzędzie i powinno być OK. Pilnych prac wymaga Potok i Męcinka. Mniej pilnych zapewne Długie i Jaszczew. Tak strzelam bo nie mam nic wspólnego z OSP.

17
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
()
x
X
X
X
X