Prawym i sprawiedliwym się jest, czy bywa? J. Juszczak zawieszony w prawach członka PiS?

0
Jak dowiedział się nasz portal, jeden z lokalnych członków Prawa i Sprawiedliwości, dotychczas poczytywany za jej lidera, który przez kilka kadencji dzięki kandydowaniu z listy tejże partii pełnił eksponowane funkcje samorządowe, w tym stanowisko starosty krośnieńskiego, na bieżące wybory zmienił opcję.
fot. Jedlicze24/archiwum

Na stronie Państwowego Komisarza Wyborczego czytamy, że Pan Jan Juszczak w tych wyborach jest pełnomocnikiem już innego komitetu wyborczego, można rzec konkurencyjnego do komitetu Prawa i Sprawiedliwości. Padają różne słowa, że to zdrada, z drugiej strony, że to zimna kalkulacja polityczna z powodu od lat niespełnionych ambicji Pana starosty o fotelu burmistrza, co jak pokazują statystyki, z listy partii politycznej nikomu w naszej gminie się nie udało (także Panu J. Juszczakowi w 2002 roku nie udała się ta sztuka nawet spod szyldu komitetu Nasza Gmina Razem, kiedy to przegrał rażąco ze Z. Sanockim startującym z komitetu Nasza Gmina – Nasz Dom). (przyp. J. Juszczak 29,2%, Z. Sanocki 59,89%).

Pytania na razie pozostają otwarte, ale sprawa zdaje się być o wiele poważniejsza, by przejść obok niej obojętnie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Pan J. Juszczak już od dłuższego czasu jest zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. Zawieszenie w prawach członka partii raczej nie jest wyrazem uznania, czy nagrodą.

Mieszkańcy mają prawo wiedzieć o co chodzi, wystąpiliśmy zatem z zapytaniem do Zarządu Okręgowego PiS okręgu 22 – Krosno. Czekamy na odpowiedź. Do sprawy powrócimy.

Treść zapytania do Zarządu Okręgowego PiS 22 – Krosno.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
xxxxx

myślę że można to pytanie zadać wyżej … np pełnomocnikowi kampani wyborczej PIS

biuro.rzeszow@tomaszporeba.pl

frankie

Nie powiem, ciekawy news.

Obserwator

O! Zaczyna się walka o stołek burmistrza. Nie znając jeszcze kandydatów, możemy tylko zakładać że wspomniany w artykule J. Juszczak będzie jednym z nich. Bez względu o czym jest ten, bądź będzie następny artykuł zainteresowanie wokół osoby wspomnianej wzrasta. Pytanie tylko, czy zawsze działa w zamierzony przez dziennikarzy sposób?

Trol

Widać,że władza zaczyna się bać ……………… i bardzo dobrze.

Dzidzius

I dobrze. Poprzednia się nie bała i jak skończyła wszyscy wiemy.

rafael

Jest coś takiego jak samokontrola i respekt ! Bać się można tylko Boga a przede wszystkim być uczciwym i transparentnym ! Tamta władza robiła wszystko na opak!

rafael

Pan Juszczak w ostatnich wyborach uciułał 800 głosów z hakiem ! Kogóż się bać ? Teraz już tylko farbowanego lisa ?

mieszkaniec

Redaktorku na zlecenie Yolandy i Roty nie szczujcie już tyle bo prawa wyjdzie na jaw i oby wybory zostały przegrane przez WAS . Juz mamy dość tego waszego szczucia itp ale już nie długo zostanie opublikowana lista ile osób zwolniliście itp a ile zatrudniliście z obcych GMIN a w kampanii było mówione co inne więc KŁAMSTWO .

Gearnio

Ten czarny skalp z tyłu za Juszczakiem to kto to ? Wygląda mi to na pusty łeb.

Dzidzius

O fajnie, że się rozpoznałeś:-)

rafael

Do twojego już ktoś zdefekował i masz kopiato ?

rafael

Trzeba było odchudzić pokoje po rządach boga wojny naprzyjmował ziomków i wazeliniarzy to się sprząta ćwoku !

Kaer

Znów szczucie. Wiemy kto płacił z gminnych pieniędzy na utrzymanie tego portalu.

rafael

Dużo was jest takich z kiwniętą psychiką ?

Lolek

A co mnie obchodzi czy on jest czy nie jest członkiem PiS. Mnie interesuje czy ma program naprawczy dla gminy bo uważam że cztery ostatnie lata to wiele zmarnowanych szans.
Wszystko trzeba naprawiać

menda

Tyś jest z Marsa czy od MARSA ? Program naprawczy jest realizowany właśnie teraz.Co chcesz poprawiać?

Gość

To że pani Urbanik w kampanii wyborczej opowiadała że nie powinno być tak że zatrudnia się ludzi z obcych gmin i proszę mi powiedzieć dlaczego nagle po wygranych wyborach zatrudnia ludzi z poza naszej Gminy nagle jej to nie przeszkadza? Dlaczego tyłu wykwalifikowanych ludzi zwalnia czy to jest robione na złość poprzednikom tworzenie fikcyjnych stanowisk np doradcy

Ania

No bo nie ma w naszej gminie kandydatów spełniających wymogi. Każdy może złożyć o udzielenie informacji publicznej możesz sprawdzić ile osób składa ofery i czy mają kwalifikacje i czy w ogóle ktoś z Gminy złożył. Zobaczymy jak jest. I wtedy się podziel informacją. A doradcy już nie ma w Gminach to po pierwsze a po drugie to ten Pan jest mieszkańcem Gminy!

Adam

O jak zmieniła zdanie. Szuja

Daria

Zmarnowane szanse to były ale za poprzedniej władzy

Przydupas

Po Jolancie trzeba ostrej miotły.

Fanta

Tak. Po niej trzeba odgruzować gminę. Wszystko jest spierniczone.
Atak na Juszczaka to bez moc . Strasznie się go boją. Swoją drogą w urzędzie panika. Emeryturki już naliczone.

rafael

Juszczak wybrał towarzystwo dla siebie sam a mieszkańcy takie rzeczy powinni wiedzieć ! Przecież pani burmistrz nie wepchała Juszczakowi Rostka pod kołdrę !

Cysosz

Ta “Szaza” to nawet do śpiewania się nie nadaje, a co dopiero do zarządzania nasza Gminą!!!
Od samego początku fałszowała i robiła bardzo złą robotę w naszej Gminie!
Miernota i nic więcej:(

rafael

Masz młotek w domu ? Weź się walnij w ten głupi czerep a potem powiedz o co ci chodzi !

rafael

Sam se wyszczotkuj japę ogryzku bo jedzie jak z murzyńskiej chaty !

gajpaw79

I tym artykułem , redaktor przekonał mnie żeby głosować na P. Juszczaka ? dziękuję !

AUTO STOP, wsiądziesz bracie?

Opowiem Ci bajkę: Miś wybrał się w podróż autobusem. Podróż trwała zaledwie kilka minut ale podczas niej zmieniło się wiele. Autobus zmienił właściciela ! Później okazało się, że kierowcę autobusu zmienił… właściciel. Miś przesiadł się do innej komunikacji a kierowca do dziś nie może się otrząsnąć! Z pozdrowieniami dla gajpaw79

majątek

dobre 🙂 ja przeczytałem ze zrozumieniem, niech autorzy tej bajki opowiedzą ją w całości

PrezEsura na chwilę

nie tylko kierowca ale w tej bajce jak to w przenośni napisano, a którą napisało życie jest wiele krzywd i dramatów ludzkich.

menda

no tak się zastanawiam czy Twa bajka nie jest aby o zwalnianych kierowcach PKS,darmo sprzedanych autobusach etc.Bohaterem tej bajki jest chyba bohater w/w artykułu

Figo

Menda jestes

Daria

Szkoda, że kierujesz się artykułami a zdrowym rozsądkiem.

Maria

Zebranie Wiejskie Jedlicze-Centrum
W dniu 14.09.2018 r. (piątek) o godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Kulutry w Jedliczu odbędzie się Zebranie Wiejskie Jedlicze-Centrum.

Ffggffghh

No to będzie się dzialo

Figo

Lepiej niech ubierze grube pampersy.

Kumkum

Pani lala niech swoj życiorys sprawdzi i tych których przyjęła na dyyyhtorow do jakiej partii należeli Pan Juszczak jest znaną i lubianą osoba

ela

Jesteście okropni, to nic innego jak walka o stołek. Oczerniać ludzi może tylko portal jedlicze24, natomiast wstawiającym komentarze nie wolno. Jest to obrzydliwe zachowanie, nawet nie mam słów, tak być nie powinno.

banan

pomyliłaś portale z tego co widze to twoich komentarzy jest 4 sztuk. jakby to przeliczył na wagę interetową to prawie spam a może desperacja 🙂

ela

I tym artykułem , redaktor przekonał mnie żeby głosować na P. Juszczaka ? dziękuję !

Donek

Ja myślałem że osoba publiczna nie kłamie. Myliłem się.

AUTO STOP, wsiądziesz bracie?

Opowiem Ci bajkę: Miś wybrał się w podróż autobusem. Podróż trwała zaledwie kilka minut ale podczas niej zmieniło się wiele. Autobus zmienił właściciela ! Później okazało się, że kierowcę autobusu zmienił… właściciel. Miś przesiadł się do innej komunikacji a kierowca do dziś nie może się otrząsnąć! Z pozdrowieniami dla ela

Kamil

Już gdzieś czytałam identyczny post innego autora. Przypadek ? Nie sądzę.

ela

Napisałam komentarz, nie pojawił się, cenzura?

banan

pomyliłaś portale z tego co widze to twoich komentarzy jest 4 sztuk. jakby to przeliczył na wagę interetową to prawie spam a może desperacja ?

ela

Dowalcie jeszcze komuś….prosimy o kolejny artykuł.

rafael

To są fakty dziewczynko pewien pan podparł się na wielce wątpliwej lasce która miał być tyczką do skoku wzwyż, to dyplomatycznie ! Zaś moja babcia mawiała inaczej w takich sytuacjach ! Powiadała że ktoś został namaszczony osraną ręką (przepraszam) !

Anna

Jak można w taki sposób postępować i upubliczniać takie artykuły .Oczerniać i krzywdzić
jest bardzo prosto nie patrząc na siebie , a było by też wiele do zarzucenia.Kompromitacja redakcji i osób cenzurujących.

Arek

o jakich osobach ty mówisz? cenzura? jaka cenzura? to nie PRL,a skrzywdzeni to zostali frankobiorcy i to slowo krzywda i kompromitacja najlepiej pasuje do tejże sytuacji i instytucji…!

rafael

Proponuję sprawdzić w słowniku znaczenie słowa oczerniać ! Z prawdą się nie dyskutuje !

Arbuz

My myślący, nie podejmujemy dyskusji na tym forum. Nie komentujemy. Nie wdajemy się w dysputy z samozachwytem redaktora i jego “jolków”

Arbuz

ela

masz 100 % rację

rafael

Brawo arbuz miąższ ci się zlasował ! Dopisz my myślący inaczej środku z kapusty!

antykomuch

to nie jest wina tego czlowieka ze lawiruje w polityce to jest wina tylko i wylacznie ciemnoty ludzi ktorzy na niego glosuja

Marko

Myślę, że to on zostanie burmistrzem. Tak przynajmniej mówi się w różnych środowiskach

menda

Muszę Cię zmartwić chyba nie -z francuskiego- marne szanase,,,,,,,hehe

Adam

Nie jeden był pewny wygranej a później okazało się ze kicha

Wyborca PiS

Czy Pani Premier Szydło poparła Pana Juszczaka na spotkaniu w Rogach? Widać było w lokalnych mediach nazwiska kandydatów z naszego regionu, ale nie znalazłem nazwiska obecnego Starosty.

Asia

No to faktycznie masz problem, bo Jolki też tam nie było…

rafael

A miała się zapisać do PiS-u ?

Freda

Jak by go poparła to bym na niego nie glosowała

Jon

Ten redaktorek to styl pisania ma taki jak propaganda w TVP żadnej finezji . Chlopie dla glupich piszesz

rafael

Czasem nawet taki jak ty debil to czyta ! Zaś Tusk Vision Network jest jak radio Erewań finezja z majonezem i papka dla TW trolli ! Wystarczy popatrzeć kto tą SB szczujnię zakładał !

Don Pedro

Juszczak praktycznie to już ma wygrane. Wiem co mówię

rozliczenie

słynny Don Pedro któremu płacą za pisanie komentarzy które mają ukierunkować myślenie ludzi? Ile dostajesz za jeden wpis? czy to wliczone w kampanię? Komentarz rodem z PRL hehehe

menda

ja pier….niedoszły katecheta vel ksiądz na burmistrza…..hehe

Gosc

Nie będzie msciwy. .księża to raczej z klasą.

Felek

Czytaj tablicę w Potoku i Piotrowce

Gosc

Gdzie ta szybka odpowiedz PiS

Asia

A taki …Jermak? Chłoptaś na jolkowe posyłki, to po czyjej dzisiaj stronie? Przecież wiemy, że był wynajęty, razem z zastępcą przez Juszczaka, przy poprzedniej kampanii. To dziś za kim oni są? za juszczakiem czy za Jolantą?

janek

a gdzie kandydaci do sejmiku

beeeeee

Pani Wozniak z Podniebyla nie będę na Panią już głosować bo uważam ze pani Jozia bardziej nadaje się ma radną

janek

Pani Jozia wydaje sie być za spokojna. Tu musi być energiczna osoba jak Pani Wozniak czy Pan Chochołek. Ona nie ma szans.

Tado Bolo

dobrze ze PKS w jedliczu nie ma to nie bedzie co sprzedac hi hi

Zenek

Autobusów z MOF nie będzie to nie będzie co sprzedawac

Tomek

Informacja na stronie PiS Krosno o wykluczeniu 3 radnych powiatowych (wpis informujący umieszczony na samym dole strony)
http://piskrosno.pl/radapowiatu.htm

xxxxx

myślę że można to pytanie zadać wyżej … np pełnomocnikowi kampani wyborczej PIS

biuro.rzeszow@tomaszporeba.pl

frankie

Nie powiem, ciekawy news.

Obserwator

O! Zaczyna się walka o stołek burmistrza. Nie znając jeszcze kandydatów, możemy tylko zakładać że wspomniany w artykule J. Juszczak będzie jednym z nich. Bez względu o czym jest ten, bądź będzie następny artykuł zainteresowanie wokół osoby wspomnianej wzrasta. Pytanie tylko, czy zawsze działa w zamierzony przez dziennikarzy sposób?

Trol

Widać,że władza zaczyna się bać ……………… i bardzo dobrze.

Dzidzius

I dobrze. Poprzednia się nie bała i jak skończyła wszyscy wiemy.

rafael

Jest coś takiego jak samokontrola i respekt ! Bać się można tylko Boga a przede wszystkim być uczciwym i transparentnym ! Tamta władza robiła wszystko na opak!

rafael

Pan Juszczak w ostatnich wyborach uciułał 800 głosów z hakiem ! Kogóż się bać ? Teraz już tylko farbowanego lisa ?

mieszkaniec

Redaktorku na zlecenie Yolandy i Roty nie szczujcie już tyle bo prawa wyjdzie na jaw i oby wybory zostały przegrane przez WAS . Juz mamy dość tego waszego szczucia itp ale już nie długo zostanie opublikowana lista ile osób zwolniliście itp a ile zatrudniliście z obcych GMIN a w kampanii było mówione co inne więc KŁAMSTWO .

Gearnio

Ten czarny skalp z tyłu za Juszczakiem to kto to ? Wygląda mi to na pusty łeb.

Dzidzius

O fajnie, że się rozpoznałeś:-)

rafael

Do twojego już ktoś zdefekował i masz kopiato ?

rafael

Trzeba było odchudzić pokoje po rządach boga wojny naprzyjmował ziomków i wazeliniarzy to się sprząta ćwoku !

Kaer

Znów szczucie. Wiemy kto płacił z gminnych pieniędzy na utrzymanie tego portalu.

rafael

Dużo was jest takich z kiwniętą psychiką ?

Lolek

A co mnie obchodzi czy on jest czy nie jest członkiem PiS. Mnie interesuje czy ma program naprawczy dla gminy bo uważam że cztery ostatnie lata to wiele zmarnowanych szans.
Wszystko trzeba naprawiać

menda

Tyś jest z Marsa czy od MARSA ? Program naprawczy jest realizowany właśnie teraz.Co chcesz poprawiać?

Gość

To że pani Urbanik w kampanii wyborczej opowiadała że nie powinno być tak że zatrudnia się ludzi z obcych gmin i proszę mi powiedzieć dlaczego nagle po wygranych wyborach zatrudnia ludzi z poza naszej Gminy nagle jej to nie przeszkadza? Dlaczego tyłu wykwalifikowanych ludzi zwalnia czy to jest robione na złość poprzednikom tworzenie fikcyjnych stanowisk np doradcy

Ania

No bo nie ma w naszej gminie kandydatów spełniających wymogi. Każdy może złożyć o udzielenie informacji publicznej możesz sprawdzić ile osób składa ofery i czy mają kwalifikacje i czy w ogóle ktoś z Gminy złożył. Zobaczymy jak jest. I wtedy się podziel informacją. A doradcy już nie ma w Gminach to po pierwsze a po drugie to ten Pan jest mieszkańcem Gminy!

Adam

O jak zmieniła zdanie. Szuja

Daria

Zmarnowane szanse to były ale za poprzedniej władzy

Przydupas

Po Jolancie trzeba ostrej miotły.

Fanta

Tak. Po niej trzeba odgruzować gminę. Wszystko jest spierniczone.
Atak na Juszczaka to bez moc . Strasznie się go boją. Swoją drogą w urzędzie panika. Emeryturki już naliczone.

rafael

Juszczak wybrał towarzystwo dla siebie sam a mieszkańcy takie rzeczy powinni wiedzieć ! Przecież pani burmistrz nie wepchała Juszczakowi Rostka pod kołdrę !

Cysosz

Ta “Szaza” to nawet do śpiewania się nie nadaje, a co dopiero do zarządzania nasza Gminą!!!
Od samego początku fałszowała i robiła bardzo złą robotę w naszej Gminie!
Miernota i nic więcej:(

rafael

Masz młotek w domu ? Weź się walnij w ten głupi czerep a potem powiedz o co ci chodzi !

rafael

Sam se wyszczotkuj japę ogryzku bo jedzie jak z murzyńskiej chaty !

gajpaw79

I tym artykułem , redaktor przekonał mnie żeby głosować na P. Juszczaka ? dziękuję !

AUTO STOP, wsiądziesz bracie?

Opowiem Ci bajkę: Miś wybrał się w podróż autobusem. Podróż trwała zaledwie kilka minut ale podczas niej zmieniło się wiele. Autobus zmienił właściciela ! Później okazało się, że kierowcę autobusu zmienił… właściciel. Miś przesiadł się do innej komunikacji a kierowca do dziś nie może się otrząsnąć! Z pozdrowieniami dla gajpaw79

majątek

dobre 🙂 ja przeczytałem ze zrozumieniem, niech autorzy tej bajki opowiedzą ją w całości

PrezEsura na chwilę

nie tylko kierowca ale w tej bajce jak to w przenośni napisano, a którą napisało życie jest wiele krzywd i dramatów ludzkich.

menda

no tak się zastanawiam czy Twa bajka nie jest aby o zwalnianych kierowcach PKS,darmo sprzedanych autobusach etc.Bohaterem tej bajki jest chyba bohater w/w artykułu

Figo

Menda jestes

Daria

Szkoda, że kierujesz się artykułami a zdrowym rozsądkiem.

Maria

Zebranie Wiejskie Jedlicze-Centrum
W dniu 14.09.2018 r. (piątek) o godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Kulutry w Jedliczu odbędzie się Zebranie Wiejskie Jedlicze-Centrum.

Ffggffghh

No to będzie się dzialo

Figo

Lepiej niech ubierze grube pampersy.

Kumkum

Pani lala niech swoj życiorys sprawdzi i tych których przyjęła na dyyyhtorow do jakiej partii należeli Pan Juszczak jest znaną i lubianą osoba

ela

Jesteście okropni, to nic innego jak walka o stołek. Oczerniać ludzi może tylko portal jedlicze24, natomiast wstawiającym komentarze nie wolno. Jest to obrzydliwe zachowanie, nawet nie mam słów, tak być nie powinno.

banan

pomyliłaś portale z tego co widze to twoich komentarzy jest 4 sztuk. jakby to przeliczył na wagę interetową to prawie spam a może desperacja 🙂

ela

I tym artykułem , redaktor przekonał mnie żeby głosować na P. Juszczaka ? dziękuję !

Donek

Ja myślałem że osoba publiczna nie kłamie. Myliłem się.

AUTO STOP, wsiądziesz bracie?

Opowiem Ci bajkę: Miś wybrał się w podróż autobusem. Podróż trwała zaledwie kilka minut ale podczas niej zmieniło się wiele. Autobus zmienił właściciela ! Później okazało się, że kierowcę autobusu zmienił… właściciel. Miś przesiadł się do innej komunikacji a kierowca do dziś nie może się otrząsnąć! Z pozdrowieniami dla ela

Kamil

Już gdzieś czytałam identyczny post innego autora. Przypadek ? Nie sądzę.

ela

Napisałam komentarz, nie pojawił się, cenzura?

banan

pomyliłaś portale z tego co widze to twoich komentarzy jest 4 sztuk. jakby to przeliczył na wagę interetową to prawie spam a może desperacja ?

ela

Dowalcie jeszcze komuś….prosimy o kolejny artykuł.

rafael

To są fakty dziewczynko pewien pan podparł się na wielce wątpliwej lasce która miał być tyczką do skoku wzwyż, to dyplomatycznie ! Zaś moja babcia mawiała inaczej w takich sytuacjach ! Powiadała że ktoś został namaszczony osraną ręką (przepraszam) !

Anna

Jak można w taki sposób postępować i upubliczniać takie artykuły .Oczerniać i krzywdzić
jest bardzo prosto nie patrząc na siebie , a było by też wiele do zarzucenia.Kompromitacja redakcji i osób cenzurujących.

Arek

o jakich osobach ty mówisz? cenzura? jaka cenzura? to nie PRL,a skrzywdzeni to zostali frankobiorcy i to slowo krzywda i kompromitacja najlepiej pasuje do tejże sytuacji i instytucji…!

rafael

Proponuję sprawdzić w słowniku znaczenie słowa oczerniać ! Z prawdą się nie dyskutuje !

Arbuz

My myślący, nie podejmujemy dyskusji na tym forum. Nie komentujemy. Nie wdajemy się w dysputy z samozachwytem redaktora i jego “jolków”

Arbuz

ela

masz 100 % rację

rafael

Brawo arbuz miąższ ci się zlasował ! Dopisz my myślący inaczej środku z kapusty!

antykomuch

to nie jest wina tego czlowieka ze lawiruje w polityce to jest wina tylko i wylacznie ciemnoty ludzi ktorzy na niego glosuja

Marko

Myślę, że to on zostanie burmistrzem. Tak przynajmniej mówi się w różnych środowiskach

menda

Muszę Cię zmartwić chyba nie -z francuskiego- marne szanase,,,,,,,hehe

Adam

Nie jeden był pewny wygranej a później okazało się ze kicha

Wyborca PiS

Czy Pani Premier Szydło poparła Pana Juszczaka na spotkaniu w Rogach? Widać było w lokalnych mediach nazwiska kandydatów z naszego regionu, ale nie znalazłem nazwiska obecnego Starosty.

Asia

No to faktycznie masz problem, bo Jolki też tam nie było…

rafael

A miała się zapisać do PiS-u ?

Freda

Jak by go poparła to bym na niego nie glosowała

Jon

Ten redaktorek to styl pisania ma taki jak propaganda w TVP żadnej finezji . Chlopie dla glupich piszesz

rafael

Czasem nawet taki jak ty debil to czyta ! Zaś Tusk Vision Network jest jak radio Erewań finezja z majonezem i papka dla TW trolli ! Wystarczy popatrzeć kto tą SB szczujnię zakładał !

Don Pedro

Juszczak praktycznie to już ma wygrane. Wiem co mówię

rozliczenie

słynny Don Pedro któremu płacą za pisanie komentarzy które mają ukierunkować myślenie ludzi? Ile dostajesz za jeden wpis? czy to wliczone w kampanię? Komentarz rodem z PRL hehehe

menda

ja pier….niedoszły katecheta vel ksiądz na burmistrza…..hehe

Gosc

Nie będzie msciwy. .księża to raczej z klasą.