PILNE: Awaria na głównej magistrali wodociągowej w Szczepańcowej. Przerwa w dostawie wody [AKTUALIZACJA nr 2]

0
3341
Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje, że w dniu 06.01.2020 r. (poniedziałek), nad ranem  wystąpiła awaria na głównej magistrali wodociągowej w Szczepańcowej. W związku z tym nastąpi przerwa w dostawie wody miejskiej w miejscowościach Jedlicze, Dobieszyn i Potok. Od wczesnych godzin porannych, pracownicy spółki pracują nad usunięciem awarii.
Zdjęcie ilustracyjne / fot. archiwum/Fotolia
AKTUALIZACJA [6.01.2020, 20:15]
– wodę pitną można pobrać w dniu 06.01.2020 r. do godz. 22.00 oraz w dniu 07.01.2020 r. od godz. 6.00 w siedzibie Spółki przy ul. Marii Konopnickiej 10.

 

W poniedziałek w nocy doszło do awarii wodociągu na głównej magistrali wodociągowej w Szczepańcowej. Trudne warunki atmosferyczne nie ułatwiają pracy. Już w nocy został zabezpieczony wyciek, a od wczesnych godzin porannych pracownicy JPGKiM w Jedliczu pracują nad usunięciem awarii. – Pomimo dzisiejszego święta, pracownicy JPGKiM zabezpieczyli wyciek w nocy około 2:30 oraz o świcie rozpoczęli prace zmierzające do usunięcia awarii i wznowienia dostawy wody i cały czas pracują nad usunięciem awarii- mówi Prezes Zarządu JPGKiM w Jedliczu Hubert Wojtynkiewicz. Uspokaja, że powrót zasilania nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Jadwiga

Czyli nadal nie będzie wody??

Smieszek

Ta gmina istnieje tylko teoretycznie. Ciekawe co mają zrobić ludzie samotni, starsi, schorowani? Iśc na nogach kilka kilometrów z wiadrem po wode??? Juz nie wspomne o tym ze nawet do niewielu osób dotrze ta informacja, że punkt z wodą jest….

Gienek

Czy sugerujesz ze awarie wywolano specjalnie? Awaria niestety nie wybiera czy ktos jest zdrowy czy chory. Zanim coś napiszesz najpierw pomysl

minä

Jesteś wspaniały, troszczysz się o ludzi samotnych, starszych i schorowanych, właśnie pojawiła się możliwość wykazania twoją troską o tych ludzi weź samochód swojego SUW-a i zaopatrz ich (samotnych, schorowanych starszych) w tym również mnie w wodę, jestem SAMOTNY mam 25lat i ogromnie mnie suszy.
No bierz się do roboty ………………. CZEKAM.!!!!!!
Pisać i pierd***ć każdy może, najlepiej wychodzi to takim nierobom jak Ty

Jerzy

Czey ktos wie ile jeszcze wody ma niebyc??????

Agus

Ta gmina chyba tylko istnieje na dokumentach. Dlaczego komunalna Jedlicze nie sypie oblodzonych chodników . Lepiej czekać aż ktos cos sobie zlamie

minä

Agnus, Smieszek weź się nie ośmieszaj podpisuj się jednym nickiem.
Ciesz się, że możesz się znów wykazać weź łopatę i posypuj chodniki, ponieważ pracownicy „komunalki”
muszą przecież kiedyś odpocząć, ponieważ zapier…..li NON STOP, 6 i 7 stycznia abyś ty leniwcze,oraz samotni, starsi i schorowani mieli wodę, kiedy ty płaszczyłeś cztery litery przed komputerem i wypisywałeś bzdury (wody mi nie dostarczyłeś).
Trochę szacunku dla ciężkiej pracy !!!!!!!!!!!

Agus

Tylko że ci pracownicy jezdza po drodze wiec pracuja a po drugie oni maja placone za kazda godzine pracy

minä

Aleś ty tępy nigdy nie skalałeś się uczciwą pracą i myślisz, że komunalka ma tylko posypywać ci chodniki, ich zakres obowiązków jest wiele szerszy począwszy od dostarczenia ci wody, poprzez utrzymanie porządku, odebrania ci śmieci po oczyszczenie twoich gów..en.
A jak mają płacone to lepiej się nie wypowiadaj bo nie masz zielonego pojęcia
A może chciałbyś żeby pracowali 24godziny na dobę za najniższą krajową????????????????

Agus

Jak to jest mozluwe ze w ciagu kilku tygodni kolejny raz nie ma wody miejskiej. Niech sie w koncu pani burmistrz ogarnie i zacznie dzialac bo jej gmine zlikwidują

minä

A możliwe i normalne, a czasami nieuniknione , naprężeniom podlegają wszystkie podziemne instalacje i po osiągnięciu krytycznych wartości ulegają uszkodzeniu, nawet człowiek przeciętnego intelektu to ogarnia, ty niestety się do tych ludzi nie zaliczasz.
Teraz już wszyscy wiedzą, że nie tylko jesteś leniwy ale też inierozgarnięty jeśli zadajesz takie głupie pytania.

kat

a dlaczego wyzywasz ludzi od leniwych i nierozgarniętych? Tak bardzo się przyzwyczaiłeś do tej baznadziei czy sam zarządzasz tym burdelem, że tak go bardzo bronisz? Mieszkam w Jedliczu od roku, przeprowadziłam się tu po prawie 40 latach mieszkania w różnych miastach i nigdzie takich problemów z wodą nie było jak tutaj za ostatni rok. Awarie awariami, ale tak częste braki w dostawie świadczą o słabym zarządzaniu i braku konserwacji instalacji. Wszystko naprawia się ad hoc, od awarii do awarii. Komunikacja jest żadna, nie masz internetu to nie wiesz nic. Nie masz studni to jestes w dupie albo prosisz się po… Czytaj więcej »

minä

KAT weź nie pitol bo to jest akurat twój trzeci nick, poprzednie to Agus i Smieszek, myślisz, że jest to takie trudne do sprawdzenia????????????
A w Jedliczu mieszkasz już wiele lat – co najmniej 30- i w życiu nie skalałeś się uczciwą pracą.

kat

Widać masz jakąś fobię na czyimś punkcie, sugeruję leki lub psychoterapię. Jestem dobrze schowana za vpnem, więc ściemy o sprawdzaniu to mi nie sprzedasz. Pozdrawiam, gminny pracowniku

Agus

Tak tylko ze niektorzy ludzie chca sie wykapac czy zrobic pranie

minä

A z tego co wiem w wodę można zaopatrzyć się na terenie JPGKiM……
Więc za wiadra chwyć i po wodę …..
Docenią teraz, niektórzy jakim dobrem jest woda z kranu, a Ci, którzy muszą kilkakrotnie przynieść z pewnej odległości, przestaną narzekać na wysokie ceny wody.
Agus a gdzie twoja troska o samotnych,starszych i schorowanych temat wyblakł ….Dziś twoja troska przeniosła się na brudasów dobrze, że nielicznych – niektorzy

Agus

To dlaczego nikt nie napisal o tym gdzie można pobrac wode nie kazdy o tym wiem ?

Smieszek

Nasza gmina nie radzi sobie z podstawowymi problemami jak woda. To jest parodia. A Ty @minä nie pieprz głupot o wspaniałości komunalki. Taka maja prace, jak im sie nie podoba wypłata to niech zmienią

minä

Smieszek – gdyby ciebie posłuchali już następnego dnia byś tych słów gorzko żałował, zawalony śmieciami, bez wody z kiblem pełnym gów…em, a sąsiedzi, gdybyś się ujawnił, przegonili by cię jak parszywego psa.
Widzę, że i ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

olga

W dzisiejszych czasach ludzie nauczeni sa wygody a jak na chwile czego braknie to wielkie pretensje maja a to swiadczy o ich glupocie i lenistwie i lewych raczkach do roboty!!

Kaaf

Majac pod opieka 8 miesieczne niemowle, 95 letnia babcie i rodzicow na emeryturach mam inne sprawy na glowie niz latanie z wiaderkami, zwlascza ze za wode u nas placi sie duzo wiecej niz w innych miastach.

Jadwiga

Czyli nadal nie będzie wody??

Smieszek

Ta gmina istnieje tylko teoretycznie. Ciekawe co mają zrobić ludzie samotni, starsi, schorowani? Iśc na nogach kilka kilometrów z wiadrem po wode??? Juz nie wspomne o tym ze nawet do niewielu osób dotrze ta informacja, że punkt z wodą jest….

Gienek

Czy sugerujesz ze awarie wywolano specjalnie? Awaria niestety nie wybiera czy ktos jest zdrowy czy chory. Zanim coś napiszesz najpierw pomysl

minä

Jesteś wspaniały, troszczysz się o ludzi samotnych, starszych i schorowanych, właśnie pojawiła się możliwość wykazania twoją troską o tych ludzi weź samochód swojego SUW-a i zaopatrz ich (samotnych, schorowanych starszych) w tym również mnie w wodę, jestem SAMOTNY mam 25lat i ogromnie mnie suszy.
No bierz się do roboty ………………. CZEKAM.!!!!!!
Pisać i pierd***ć każdy może, najlepiej wychodzi to takim nierobom jak Ty

Jerzy

Czey ktos wie ile jeszcze wody ma niebyc??????

Agus

Ta gmina chyba tylko istnieje na dokumentach. Dlaczego komunalna Jedlicze nie sypie oblodzonych chodników . Lepiej czekać aż ktos cos sobie zlamie

minä

Agnus, Smieszek weź się nie ośmieszaj podpisuj się jednym nickiem.
Ciesz się, że możesz się znów wykazać weź łopatę i posypuj chodniki, ponieważ pracownicy „komunalki”
muszą przecież kiedyś odpocząć, ponieważ zapier…..li NON STOP, 6 i 7 stycznia abyś ty leniwcze,oraz samotni, starsi i schorowani mieli wodę, kiedy ty płaszczyłeś cztery litery przed komputerem i wypisywałeś bzdury (wody mi nie dostarczyłeś).
Trochę szacunku dla ciężkiej pracy !!!!!!!!!!!

Agus

Tylko że ci pracownicy jezdza po drodze wiec pracuja a po drugie oni maja placone za kazda godzine pracy

minä

Aleś ty tępy nigdy nie skalałeś się uczciwą pracą i myślisz, że komunalka ma tylko posypywać ci chodniki, ich zakres obowiązków jest wiele szerszy począwszy od dostarczenia ci wody, poprzez utrzymanie porządku, odebrania ci śmieci po oczyszczenie twoich gów..en.
A jak mają płacone to lepiej się nie wypowiadaj bo nie masz zielonego pojęcia
A może chciałbyś żeby pracowali 24godziny na dobę za najniższą krajową????????????????

Agus

Jak to jest mozluwe ze w ciagu kilku tygodni kolejny raz nie ma wody miejskiej. Niech sie w koncu pani burmistrz ogarnie i zacznie dzialac bo jej gmine zlikwidują

minä

A możliwe i normalne, a czasami nieuniknione , naprężeniom podlegają wszystkie podziemne instalacje i po osiągnięciu krytycznych wartości ulegają uszkodzeniu, nawet człowiek przeciętnego intelektu to ogarnia, ty niestety się do tych ludzi nie zaliczasz.
Teraz już wszyscy wiedzą, że nie tylko jesteś leniwy ale też inierozgarnięty jeśli zadajesz takie głupie pytania.

kat

a dlaczego wyzywasz ludzi od leniwych i nierozgarniętych? Tak bardzo się przyzwyczaiłeś do tej baznadziei czy sam zarządzasz tym burdelem, że tak go bardzo bronisz? Mieszkam w Jedliczu od roku, przeprowadziłam się tu po prawie 40 latach mieszkania w różnych miastach i nigdzie takich problemów z wodą nie było jak tutaj za ostatni rok. Awarie awariami, ale tak częste braki w dostawie świadczą o słabym zarządzaniu i braku konserwacji instalacji. Wszystko naprawia się ad hoc, od awarii do awarii. Komunikacja jest żadna, nie masz internetu to nie wiesz nic. Nie masz studni to jestes w dupie albo prosisz się po… Czytaj więcej »

minä

KAT weź nie pitol bo to jest akurat twój trzeci nick, poprzednie to Agus i Smieszek, myślisz, że jest to takie trudne do sprawdzenia????????????
A w Jedliczu mieszkasz już wiele lat – co najmniej 30- i w życiu nie skalałeś się uczciwą pracą.

kat

Widać masz jakąś fobię na czyimś punkcie, sugeruję leki lub psychoterapię. Jestem dobrze schowana za vpnem, więc ściemy o sprawdzaniu to mi nie sprzedasz. Pozdrawiam, gminny pracowniku

Agus

Tak tylko ze niektorzy ludzie chca sie wykapac czy zrobic pranie

minä

A z tego co wiem w wodę można zaopatrzyć się na terenie JPGKiM……
Więc za wiadra chwyć i po wodę …..
Docenią teraz, niektórzy jakim dobrem jest woda z kranu, a Ci, którzy muszą kilkakrotnie przynieść z pewnej odległości, przestaną narzekać na wysokie ceny wody.
Agus a gdzie twoja troska o samotnych,starszych i schorowanych temat wyblakł ….Dziś twoja troska przeniosła się na brudasów dobrze, że nielicznych – niektorzy

Agus

To dlaczego nikt nie napisal o tym gdzie można pobrac wode nie kazdy o tym wiem ?

Smieszek

Nasza gmina nie radzi sobie z podstawowymi problemami jak woda. To jest parodia. A Ty @minä nie pieprz głupot o wspaniałości komunalki. Taka maja prace, jak im sie nie podoba wypłata to niech zmienią

minä

Smieszek – gdyby ciebie posłuchali już następnego dnia byś tych słów gorzko żałował, zawalony śmieciami, bez wody z kiblem pełnym gów…em, a sąsiedzi, gdybyś się ujawnił, przegonili by cię jak parszywego psa.
Widzę, że i ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

olga

W dzisiejszych czasach ludzie nauczeni sa wygody a jak na chwile czego braknie to wielkie pretensje maja a to swiadczy o ich glupocie i lenistwie i lewych raczkach do roboty!!

Kaaf

Majac pod opieka 8 miesieczne niemowle, 95 letnia babcie i rodzicow na emeryturach mam inne sprawy na glowie niz latanie z wiaderkami, zwlascza ze za wode u nas placi sie duzo wiecej niz w innych miastach.