Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie poszukują osób, które padły ofiara oszusta. 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego oferował inwestycje z wysokim zyskiem. Mężczyzna przywłaszczył ponad 200 tys. złotych. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. 

Wśród oszukanych mieszkańcy powiatu krośnieńskiego

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą krośnieńskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie, prowadzą śledztwo w sprawie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem i przywłaszczenia pieniędzy przez 26-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego.
Policja poszukuje pokrzywdzonych. Są wśród nich krośnianie – informuje portal Krosno24.pl.

Mężczyzna przez okres około dwóch lat zachęcał swoich klientów do inwestowania w fundusze kapitałowe. Oferowane inwestycje miały przynosić spore zyski. Zachęceni łatwym zarobkiem, zgłaszali się nowi inwestorzy powierzający mężczyźnie swoje oszczędności. 26-latek początkowo wypłacał odsetki swoim klientom. Mężczyzna jest podejrzany o przywłaszczenie ponad 200 tys.złotych. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

Padłeś ofiarą oszusta?
Osoby, które padły ofiarą oszusta proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, tel. 13 43 29 665, bądź z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 lub 112.

(kmp)(mp); fot.(archwium)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze