Obchody święta Policji w Krośnie [ZDJĘCIA]

0
W środę (17.07) w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie obchodzono Święto Policji. W uroczystości wzięli udział policjanci, parlamentarzyści, samorządowcy, w tym również Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik oraz kierownictwo instytucji współpracujących z policją. Akty mianowania na wyższe stopnie służbowe z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Tadeusza Szymanka oraz Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie mł. insp. Leszka Buryły odebrało 72 policjantów.

Policjanci obchodzili swoje święto. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Bazylice Kolegiackiej w Krośnie, której przewodniczył Metropolita Przemyski abp Adam Szal. Dalszą część obchodów zorganizowano na placu rynku, gdzie odbył się uroczysty apel z udziałem zaproszonych gości. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele parlamentarzystów ziemi krośnieńskiej, samorządowcy oraz kierownicy instytucji współpracujących z policją.

72 funkcjonariuszy otrzymało awanse na wyższe stopnie. W korpusie oficerów młodszych mianowano 9 funkcjonariuszy, 31 w korpusie aspirantów, 22 w korpusie podoficerów i 10 w korpusie szeregowych policji.

Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Leszek Buryła z okazji Święta Policji złożył życzenia wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom krośnieńskiej komendy.

Galeria zdjęć:

 

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze