Nie żyje Jan Czubik, wójt sąsiedzkiej gminy Tarnowiec. Zmagał się z ciężką chorobą. Miał 72 lata.

Smutne informacje płyną z sąsiedniej gminy Tarnowiec. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł wójt Jan Czubik. Wieloletni przedsiębiorca, społecznik, a także radny Rady Gminy w Tarnowcu. W roku 2014 wybrany na wójta Gminy Tarnowiec, pełniąc tę funkcję drugą kadencję z rzędu. Członek zarządu Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle.

Wójt Jan Czubik dbał o dobrosąsiedzkie relacje z Gminą Jedlicze, z którą podjął wspólną inicjatywę połączenia Gminy Jedlicze i Gminy Tarnowiec mostem na rzece Jasiołka. Trwająca inwestycja budowy mostu na rzecze Jasiołka połączy gminy w miejscowościach Jedlicze (osiedle Męcinka) i Brzezówka. To nie jedyny przykład dobrej współpracy gminy Jedlicze z samorządem, którym Jan Czubik kierował przez 6 lat.

Wyrazy wsparcia dla rodziny i przyjaciół Jana Czubika płyną z różnych stron. Złożyła je także burmistrz Jolanta Urbanik, która napisała: -Składam najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i przyjaciołom Wójta Jana Czubika, z którym miałam zaszczyt współpracować na niwie samorządowej. Zachowując w pamięci wiele dobra i inicjatyw Janka, które realizował z ogromnym poświęceniem dla mieszkańców Gminy Tarnowiec, gmin sąsiednich oraz całego Podkarpacia polecam go w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą niedzielę (18.10) o godz. 14.00 w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkanka
Mieszkanka
3 lat temu

DOBRY JEZU A NASZ PANIE DAJ MU WIECZNE SPOCZYWANIE………