Nie tylko gotówka czy przelew. JPGKiM w Jedliczu wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów

0
Od pewnego czasu płatności kartą stały się dominującą formą rozliczeń bezgotówkowych. Obecnie, zdecydowanie najczęściej płacimy właśnie “plastikiem”. JPGKiM w Jedliczu wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. To kolejny krok ku jeszcze większej satysfakcji zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów. Oprócz dotychczasowych kanałów płatności gotówką w kasie Spółki, lub przelewem przez internet,  przed mieszkańcami gminy Jedlicze pojawiła się kolejna możliwość regulowania rachunków – płatność kartami.
Od najbliższego czwartku osoby dokonujące płatności w kasie JPGKiM Sp. z o.o. mogą to zrobić bezgotówkowo, za pomocą terminala płatniczego /fot. Jedlicze24

Możliwość uregulowania należności kartą płatniczą to niewątpliwie wygodny i szybki sposób uiszczenia płatności oraz znaczne udogodnienie dla mieszkańców. Jest to możliwe dzięki przystąpieniu przez JPGKiM Sp. z o.o.  do programu  PWOB Polska Bezgotówkowa, realizowanego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, dotyczącego upowszechniania płatności bezgotówkowych – wyjaśnia Hubert Wojtynkiewicz – Prezes Zarządu JPGKiM Sp. z o.o.

Do tej pory płatności zobowiązań wobec Spółki mieszkańcy Gminy Jedlicze mogli dokonywać w formie gotówkowej lub przelewem na konto. – Jednak po sygnałach społeczeństwa, wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom JPGKiM Sp. z o.o.  wprowadziła możliwość płacenia kartą. Do takiej formy płatności większość z nas jest już przyzwyczajona. Na co dzień robiąc zakupy bardzo często płacimy kartą – to rozwiązanie wygodne, płacimy wówczas szybciej, łatwiej i przede wszystkim bezpieczniej – mówi Hubert Wojtynkiewicz – Prezes Zarządu JPGKiM Sp. z o.o.

Dodatkowym ułatwieniem dla mieszkańców Gminy ma być planowane testowe wprowadzenie usługi regulowania płatności bezpośrednio u inkasentów za pomocą mobilnych terminali.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Kasztan
Kasztan
5 lat temu

Ameryki nie odkryli. Dlaczego tak późno. Inne firmy juz dawno to mają.

odbiorca usług
odbiorca usług
5 lat temu

MPGK jeszcze dycha ? Na koniec roku ile było straty ?

Kasztan
Kasztan
5 lat temu

Ameryki nie odkryli. Dlaczego tak późno. Inne firmy juz dawno to mają.

odbiorca usług
odbiorca usług
5 lat temu

MPGK jeszcze dycha ? Na koniec roku ile było straty ?