Zakończyły się obrady obrady XLIV sesji nadzwyczajnej Rady Miejskiej w Jedliczu. Wkrótce retransmisja.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Obiektywny

Kusiakowa jest nieskuteczna. Jak był poprzedni Sołtys i radny to się działo dużo a teraz tylko pieniactwo i krzyk.

Ręce Mariana

Okulska dobrze godo.

Ręce Mariana

Okulska zapomniała o swoich mieszkańcach. Nie wierzycie? Zadzwoncie do urzędu i zapytajcie burmistrza ! A tyle krzyków. Lepiej być za mieszkańcami zamiast czytać to co ZIBI napisze

Bolek

Pani radna Uram odkryła karty i powiedziała że radni zrobili po kryjomu budżet to są właście radni którzy mówią że burmistrz z nimi nie współpracuje a tu szydło wyszło z wora.

Topolowa

Jak będzie nowy budżet może siądzie z radą i wtedy skonstruujemy budżet wspólny -powiedziała pani Żychowska a to dotąd nie siedziała? Pani Żychowska ktoś tu kłamał albo pani wtedy jak łaziła w wyborach albo teraz kłamie jak to jest?

Borek

zachowanie radnej z Borku jest niestosowne a Woźniak nie reaguje!!!!

“Nakręca się pani jak ćpun.” to słowa które powiedziała radna z Borku. To się w głowie nie mieści! Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!

Arek

W niedzielę wybory chcecie nowego radnego z krzykaczy glosujcie na tego co radni promują. Nazwiska już nie piszę bo 1000 razy padało. Pozdrawiam

Nad Skarpą

Kiepsko to widze. Burmistrz słabiutka, rada nie lepsza.

Pytam.

Pani Radna Patla przystanek za 370 tys. Pani Radna Ginalska gdzie Pani mieszka? Na granicy z Jedliczem? dobrze słyszę. To się pytam co Pani robi jako Radna z dzielnicy Jedlicze.

Kazik

Cha cha. Ginaldka chce GOK budować na 40 arach a parking zrobić na prywatnej działce. Właściciel jsk to słucha to chyba ładnie się wkur

Karol

Ginalska zaskakuje mega pmyslami. Coś z wyobraźnia przestrzenna nie tak. W jej okręgu już dawno mówią że to pomyłka. Nic się tam nie robi. Do zmiany.

roman

Jak się nie uda wybudować GOK-u, to zawsze może zaproponować rozbudowę toalet miejskich,a i miejsca parkingowe obok się zmieszczą i nie będą musiały być po drugiej strony ulicy.A tak na marginesie – szacun dla Pani Kusiak i Pana Lipki.Ci państwo wykazali się troską o nasz publiczny “grosz”..