Zakończyły się obrady obrady XLIV sesji nadzwyczajnej Rady Miejskiej w Jedliczu. Wkrótce retransmisja.

 

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Obiektywny
Obiektywny
3 lat temu

Kusiakowa jest nieskuteczna. Jak był poprzedni Sołtys i radny to się działo dużo a teraz tylko pieniactwo i krzyk.

Ręce Mariana
Ręce Mariana
3 lat temu

Okulska dobrze godo.

Ręce Mariana
Ręce Mariana
3 lat temu

Okulska zapomniała o swoich mieszkańcach. Nie wierzycie? Zadzwoncie do urzędu i zapytajcie burmistrza ! A tyle krzyków. Lepiej być za mieszkańcami zamiast czytać to co ZIBI napisze

Bolek
Bolek
3 lat temu

Pani radna Uram odkryła karty i powiedziała że radni zrobili po kryjomu budżet to są właście radni którzy mówią że burmistrz z nimi nie współpracuje a tu szydło wyszło z wora.

Topolowa
Topolowa
3 lat temu

Jak będzie nowy budżet może siądzie z radą i wtedy skonstruujemy budżet wspólny -powiedziała pani Żychowska a to dotąd nie siedziała? Pani Żychowska ktoś tu kłamał albo pani wtedy jak łaziła w wyborach albo teraz kłamie jak to jest?

Borek
Borek
3 lat temu

zachowanie radnej z Borku jest niestosowne a Woźniak nie reaguje!!!!

“Nakręca się pani jak ćpun.” to słowa które powiedziała radna z Borku. To się w głowie nie mieści! Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!

Arek
Arek
3 lat temu

W niedzielę wybory chcecie nowego radnego z krzykaczy glosujcie na tego co radni promują. Nazwiska już nie piszę bo 1000 razy padało. Pozdrawiam

Nad Skarpą
Nad Skarpą
3 lat temu

Kiepsko to widze. Burmistrz słabiutka, rada nie lepsza.

Pytam.
Pytam.
3 lat temu

Pani Radna Patla przystanek za 370 tys. Pani Radna Ginalska gdzie Pani mieszka? Na granicy z Jedliczem? dobrze słyszę. To się pytam co Pani robi jako Radna z dzielnicy Jedlicze.

Kazik
Kazik
3 lat temu

Cha cha. Ginaldka chce GOK budować na 40 arach a parking zrobić na prywatnej działce. Właściciel jsk to słucha to chyba ładnie się wkur

Karol
Karol
Odpowiedź do  Kazik
3 lat temu

Ginalska zaskakuje mega pmyslami. Coś z wyobraźnia przestrzenna nie tak. W jej okręgu już dawno mówią że to pomyłka. Nic się tam nie robi. Do zmiany.

roman
roman
Odpowiedź do  Kazik
3 lat temu

Jak się nie uda wybudować GOK-u, to zawsze może zaproponować rozbudowę toalet miejskich,a i miejsca parkingowe obok się zmieszczą i nie będą musiały być po drugiej strony ulicy.A tak na marginesie – szacun dla Pani Kusiak i Pana Lipki.Ci państwo wykazali się troską o nasz publiczny “grosz”..