Zakończyły się obrady XIII sesji Rady Miejskiej w Jedliczu

0
W czwartek, 11 lipca 2019 roku odbyła się XIII sesja Rady Miejskiej w Jedliczu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Japinkole

Radni niektorzy dopiero na sesji dowiedzieli sie co i jak. To jest transmisja ze sali lekcyjnej?

Yelen

Zobaczymy co wyuchwalają

qba123

dlaczego niektórzy radni opuszczają obrady????

Arek

czy Radny wiceprzewodniczący informatyk świadomie mówi że na stronie gminy nie ma info o odpadach itp. jest jak byk. 🙂 dla pana specjalnie podaje link: http://jedlicze.pl/node/9322

Antek

Informacja została dodana 28.06 a stawki obowiązują od kiedy geniuszu?

Arek

kogo pytasz ?

rafael

A co chciałeś wiedzieć jeszcze o odpadach panie Dziura ? Ta strona padnie jak każdy wydział będzie chciał tam opisać pierdoły którymi się zajmuje ! Następny nawiedzony informatyk któremu się zdaje że ma receptę na życie !

słoneczko

hahaha….

słoneczko

klawisze tak mają.

Tomek

Proszę, tutaj screen, gdzie znajduje się informacja o odpadach:

Wreda

To nie jest pełna informacja.

Seba

Pani Wenecjo zawsze ktoś się musi składać na kogoś. Tak też się składamy na pani uposażenie radnej między innymi także niestety za tych co nie placa za smieci sie skladamy

rafael

Baba się rozkręciła chciała na emocjach wybudować piaskownicę ! Może jeszcze spa dla psów z ulicy naftowej ?

OSP

radny milczący z Potoka kiedy będziemy mieć remizę którą nam zabrano?

to się dzieje naprawę?

Wenecja pyta o plac zabaw??????? To żart chyba! Kanalizacje nieporobione, szkoły się sypią, drogi dziurawe. Wenecja mówi o 40 tysiącach na plac zabaw! 😀 😀

Aleksandra

Panie Woźniak czekamy

Bbgggg

Dziura co ty gadasz

NAFTOWA

Ty Kłamczucho

ciota

nawiedzona baba ?

mieszkaniec ul. Nafotwej

Radna Marć sam podpisywałem petycję i jestem mieszkańcem Naftowej !!!!!!!!!!! Kłamiesz Pani że nikt kto tam mieszka nie podpisał. Moi sąsiedzi też podpisali. Oddajcie mandaty!!!!!!!!!!!!!
KONIEC KŁAMSTW!!!!!!

Seba.

Ma Pan racje ja też jestem mieszkańcem ulicy Naftowej tak ma w zameldowaniu i podpisywałem. Może warto się podszkolić Pani Marć.

Krakers

Radny Dziura obraził mieszkańców nazywając ich marginalną częścią społeczeństwa!!!! TO jest skandaliczne!!!!!!! Ktoś go dobrze ocenił w poprzednich wpisach. Panie-kompromitacja!!!!

NAFTOWA

SKANDAL ja też podpisałam .Ona kłamie ,to ma być radna!!!!!

Xxxxxccc

Ona jest wielkaWSZYSTKO

rafael

Radny Dziura segreguje społeczeństwo Gminy ! Marginalizuje mieszkańców ! Jakie kryteria stosuje do wyszydzania ludzi choćby stanowili małą grupę ! Jakie ma prawo oceniać mieszkańców kim on jest ? Jakiś aparatczyk partyjny wybrany na radnego ? Kto tego ignoranta zrobił zastępcą przewodniczącego !

Bratek

Po jego słowach widać gdzie ma tak naprawdę mieszkańców 🙁 “maginalna część społeczeństwa ” szok żeby w tych czasach szufladkować ludzi…. Panie drogi Radny Dziura wszyscy jesteśmy równi.

wkurzona

takie słowa w ustach samorządowca to nie przystoi oj nie przystoi Panie Radny z Dobieszyna.

Bob

Pytam Pana Radnego z Jaszczwi: Dokąd zaprowadzi nas nowa droga asfaltowa w Jaszczwi?
W razie nie odpowiedzenia na pytanie skieruję pytanie do Urzędu Gminy

Seba.

Brawo wreszcie zostaną wykryte wszystkie intrygi i podchody. Radny ma służyć społeczeństwo a nie swoim interesom.

Gecu

Która droga

Peter

Droga poprowadzi obok samej posesyji pana radnego, obok działki budowlanej jego synalka, po to była mu tam droga!

Sam 123

Radny Janusz Lipka zapytał burmistrza kiedy budowa remizy w Potoku będzie ujęta w budżecie i jednocześnie głosował za wnioskiem radnego z Dobieszyna w sprawie wyrażenia zgody na ogłoszenie kolejnego przetargu na rozbudowę remizy w Dobieszynie!

Pytanie: Czy budżet jest z gumy i nagle będzie kasa na kilka remiz ??? 😀

rafael

Zagotował się chłopom testosteron i gadają od rzeczy byle by do kamery dziób otworzyć ! Wszyscy chcą jechać na OSP jak dawniej PSL ! Wychodzi na to że remiza to coś o czym marzy każdy mieszkaniec gminy od oseska do emeryta !

tulipan

Lisa^^mi trzeba też się zająć. Pana Lipka to przynajmniej logicznie się wypowiada bo ten drugi Pan z Potoka to ledwo dwa zdanie wydukał . Ciekawe ile siedział nad tak przejmującą wypowiedzią? Może to stres ? Albo trzeba więcej książek czytać?

Bogdan

Ty czytasz jak analfabeta

tulipan

Analfabeta nie czyta bo nie zna liter

ale jaja

pani Marć krytykowała Dni Jedlicza na placu targowym a teraz kiwa głową p. Ewie ha ha ha 😀 😀 😀

JC....

na proteście w sprawie spalarni też była a później mówiła że to i tak nic nie da!

Przywłoka

Fakt wszędzie jest tylko nic nie robi p marciowa na wierzbowej 17 wiek ni światła do końca ni asfaltu niema też gazu wody kanalizacji i mostu o co walczy. Za nasze podatki.

Roko

Nic w Jedliczu nie robi. Przynajmniej by się z wzięła za naftowa.

Arek

panie Gajda brawo! (podziękował Przewodniczącemu za udzielenie głosu po 8 godzinach obecności). To nie widzieli wcześniej pana czy co? Jak tam można. Punkt po punkcie jadą i nie widzą mieszkańców ale jakoś prawo pozwala chyba na przesunięcie punktu i zabranie głosu w trakcie przez nie radnych!

Smtuas

To fakt – mają mieszkańców i ich zdanie w głębokim poważaniu zadufani w sobie – to już nawet śmieszne nie jest..

Arek

Yes!!!! 😀 😀 😀 Pospawany piłkochwyt w Potoku!!! Brawooooo!!!! jeszcze dwa piłkochwyty i hat trick będzie 😀

KijanoRyś

Radni z Jedlicza, którzy byli przeciwko Naftowej powinni uczyć się od radnego z Dobieszyna jak się walczy o inwestycje w swojej miejscowości!

Piotr

Uczyć się? Czego. Pazerności? Przecież ordynarnie bez skrupułów ciągnie wszystko pod siebie – miała być rozbudowa szkoły w Długiem – będzie w Dobieszynie. Mało tego. Następna zachcianka – nowa remiza w Dobieszynie. Gość robi sobie kpiny z nas..

Qwerty

Kpina to ty jesteś plany są już od 3 lat i gdyby kasy Pani nie zabrała to inwestycje były by już w toku.

Piotr

jaka Pani zabrała kasę

rafael

Ale państwo radni umęczeni ! przechodzą katorgi uczestnictwa w posiedzeniu rady ! Proszę katering i po piwie panom a panią po lusterku by posprawdzały swoją prezencję ! Ludzie sobie siedzieli przy stolikach z oranżadą zadowoleni co najmniej jakby sączyli drinki pierdu pierdu ! No i węże są w Jedliczu ? A są i to żmije na własnej piersi wyhodowane ! Żałosne, radni starają się nadać rangę swojej funkcji a zachowują się jak kumoszki na targowicy !

tulipan

Z tego co wiadomo to naftowa miała szansę na dofinansowanie to dlaczego drodzy radni nie można było skorzystać z takiej szansy? Przecież
darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Bogdan

Darowany? Za ponad milion swoich che che che

tulipan

To w jakich Ty czasach żyjesz wiadomo nie od dziś, że remonty dróg to droga inwestycja tu jest mowa o dofinanowaniu szansa na dofinansowanie przy takiej inwestycji jest warta wkładu własnego!

wkurzona

Pani Radna Marć mówi tak …. nikt nie podpisał z mieszkańców ulicy Naftowej petycji. I jest tym mocno zbulwersowana. A ja się cieszę że ludzie w ten sposób solidaryzują sie z mieszkańcami ulicy Naftowej. I to powinno Pani i wszystkim Radnym dać do myślenia. Pan Dziura Pani Wenencja to porazka. Najpierw mówi że margines chce remontować ulice Naftową i chce wymóc na jaśnie radnych decyzję a za chwilę Pani Radna z Borku chce wymóc na burmistrzu zakup sprzętu do Domu Ludowego , No i gdzie tu konsekwencja.!!! Taki krótkowzroczny tok myślenia reprezentują nie powiem nasi radni bo jest mi wstyd za nich. Pani Patla nie widzi problemu na teraz a potem to niech sie dzieje co chce. Nastała pora by przestać milczeć i akceptować takie zachowanie na sesji pora przyjść i uświadomić im że oni nie reprezentują samych siebie ale nas i z nami mają konsultować wszystkie sprawy, dość prywaty załatwiania swoich spraw . Przykład Radny z Jaszczwi ,hmmm o co tutaj chodzi ??

DO MARĆ

Dostaje furii nikt czyli ja .Pani Marc nie wiem kto Pania wybierał.Duzy błąd !!!!!

Tola

Tak to prawda i super że z Naftowa solidaryzuje coraz więcej osób nie mieszkających przy tej ulicy tylko proszę zauważyć że na petycji sa tylko podpisy mieszkańców. Pani Marć kłamie na sesji, jest samozadoowcem.Zapytuje czy to może przejść bez echa. Czy radny nie powinien brać odpowiedzialności za swoje słowa.

Darek

Krycha niech się lepiej zajmie ulica Wierzbowa. Dużo obiecywała przed wyborami i co?

Leszek

Radni to niemoc jaak by im fazę wylaczyl

Gecu

Spokojnie poradzą sobie z JU

Aleksandra

Pani Marc od kiedy Naftowa przeniosła się do centrum co Pani opowiada na tej sesji chyba że jest jeszcze jedna ulica o takiej nazwie .Bo mieszkańcy Pani nie znają a Pani mieszkańców. Pani wypowieć jest skandaliczna.Pozdrowienia dla Pana Woźniaka.

Gecu

Cześć Naftowej to Centrum a część to Męcinka. Można to zprawdzic w geoportalu.

Zaciekawiona

Okręg numer 6 Męcinka Naftowa .

Zaciekawiona

Naftowa nie figuruje w żadnym innym okręgu.

Gecu

Administracyjnie Jedlicze Centrum plus Męcinka.

Zaciekawiona

Niemożliwej mają 2 radnych i jeden się nie odzywa a drugi wprost torpeduje inwestycje na swoim terenie .Mają ludzie pecha. W Dobieszynie naprawdę sa wodociągi??????

zdegutowany

Zapytam wprost. Dobieszyn – kanalizacja – od lat. Wodociąg od lat. Szkoła – był projekt remontu szkoły u nas w Długim. Dobieszyn zabrał nam kasę, mało tego jeszcze pan radny chce nową remizę naszym kosztem – przepraszam niech będzie księciem swojej miejscowości – ale jakim prawem jest zastępcą przewodniczącego – przecież wykorzystuje to tylko po to żeby zgarnia kasę pod siebie. Chodniki w Dobieszynie – u nas zero. Jakieś śmieszne pakernie na wolnym powietrzu na Borku – kto z tego korzysta. Pani radna?, Dom Ludowy na Borku odpierdzielony – ale dalej mało – każde wystąpienie – daj więcej kasy, daj, daj. . Starczy. Gmina to nie tylko Dobieszyn i Borek i dziwne kolesiostwo. POMYŁKA. Ludzie na nich głosowali jedynie dlatego, że podpięli się pod komitet obecnej Burmistrz. Podejrzewam, że i ona na nich się zawiodła.

Piter77

“Gmina to nie tylko Dobieszyn i Borek i dziwne kolesiostwo” nie wiem kto to napisał ale bracie lub siostro niech o Tobie usłyszy cała Gmina Jedlicze- Moja Mała Ojczyzna. Aż łezka w oku się zakręciła ;(

Piter77

“Gmina to nie tylko Dobieszyn i Borek i dziwne kolesiostwo.” Ludzie to komentarz roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wreda

Tomus nie pisz w koło tego samego. Rysiek jest ok.

Wreda

Rysiek szykuje się być burmistrzem?

rafael

Chyba w Roztokach ? Na burmistrza trzeba mieć wygląd , estymę i osobistą kulturę a nie zachowywać się jak prostak ! Niech trochę popracuje nad sobą tępy bufon !

Qwerty

Tomus się nakręcił bo chce byś zastępca burmistrza ?

Potok

A ja się pytam po co remiza w Dobieszynie – mają przecież. Są inne miejscowości w Gminie Jedlicze które bardziej potrzebują obiektów tak ja my w Potoku czy choć by Męcinka. Pytam po co ta inwestycja jak dla mnie to powinno wyglądać inaczej.

Arek

zapytaj się swojego radnego J. Lipka, który głosował za remizą w Dobieszynie

Rodzic

Czy ja źle słyszałam czy miała ruszyć na wiosne rozbudowa szkoły w Dobieszynie?,dzieci mają wf na małym korytarzyku,a lekcje trwają do 16. I cisza.

Mieszkaniec

Ile dzieci uczenszcza w tej chwili do szkoly w Dobieszynie .?

florek

106 uczniów

Kicaj

Jola ma czas.

Kicaj

Najważniejsza oficyna w Jaszczwi

Ala

Wodociągów nie mają Tak jak My!!

Rysiek

Wiosna już była. Zaraz będzie jesień a ta dalej nic nie robi

Doda

Zażalenia do radnych ,robią co mogą aby ucinać inwestycje .

rafael

Już za 5 lat pan Dziura wam wybuduje szkołę razem z basenem ! Czekajcie cierpliwie facet się tak łokciami rozpycha i kopię po kostkach że na pewno do czegoś dojdzie jeszcze w życiu !

jurban

A ja się pytam kiedy w końcu ktoś naprawi chodnik na 1000-lecia? Według komunikatu z oficjalnej strony Gminy, prace miały być wykonane w czerwcu? Mamy połowę lipca i cisza w temacie.

Franek

Oni mają czas a ty chodź droga.

Zdezorientowany

Patrzę na transmisję i nie wierzę w to co słyszę Pan radny Dziura nie życzy sobie żeby ludzie zawracali radnym głowy bo sa zajęci pracą.?

Arek

gdzie to jest? ktora minuta?

Zaciekawiona

Dziwne czyżby transmisja na żywo różniła się od tej.??

Zaciekawiona

Ktoś wie czy to jest możliwie,?

Seba.

Pewnie radni nie dali kasy bo wszystko jest na nie.

Japinkole

Radni niektorzy dopiero na sesji dowiedzieli sie co i jak. To jest transmisja ze sali lekcyjnej?

Yelen

Zobaczymy co wyuchwalają

qba123

dlaczego niektórzy radni opuszczają obrady????

Arek

czy Radny wiceprzewodniczący informatyk świadomie mówi że na stronie gminy nie ma info o odpadach itp. jest jak byk. 🙂 dla pana specjalnie podaje link: http://jedlicze.pl/node/9322

Antek

Informacja została dodana 28.06 a stawki obowiązują od kiedy geniuszu?

Arek

kogo pytasz ?

rafael

A co chciałeś wiedzieć jeszcze o odpadach panie Dziura ? Ta strona padnie jak każdy wydział będzie chciał tam opisać pierdoły którymi się zajmuje ! Następny nawiedzony informatyk któremu się zdaje że ma receptę na życie !

słoneczko

hahaha….

słoneczko

klawisze tak mają.

Tomek

Proszę, tutaj screen, gdzie znajduje się informacja o odpadach:

Wreda

To nie jest pełna informacja.

Seba

Pani Wenecjo zawsze ktoś się musi składać na kogoś. Tak też się składamy na pani uposażenie radnej między innymi także niestety za tych co nie placa za smieci sie skladamy

rafael

Baba się rozkręciła chciała na emocjach wybudować piaskownicę ! Może jeszcze spa dla psów z ulicy naftowej ?

OSP

radny milczący z Potoka kiedy będziemy mieć remizę którą nam zabrano?

to się dzieje naprawę?

Wenecja pyta o plac zabaw??????? To żart chyba! Kanalizacje nieporobione, szkoły się sypią, drogi dziurawe. Wenecja mówi o 40 tysiącach na plac zabaw! 😀 😀

Aleksandra

Panie Woźniak czekamy

Bbgggg

Dziura co ty gadasz

NAFTOWA

Ty Kłamczucho

ciota

nawiedzona baba ?

mieszkaniec ul. Nafotwej

Radna Marć sam podpisywałem petycję i jestem mieszkańcem Naftowej !!!!!!!!!!! Kłamiesz Pani że nikt kto tam mieszka nie podpisał. Moi sąsiedzi też podpisali. Oddajcie mandaty!!!!!!!!!!!!!
KONIEC KŁAMSTW!!!!!!

Seba.

Ma Pan racje ja też jestem mieszkańcem ulicy Naftowej tak ma w zameldowaniu i podpisywałem. Może warto się podszkolić Pani Marć.

Krakers

Radny Dziura obraził mieszkańców nazywając ich marginalną częścią społeczeństwa!!!! TO jest skandaliczne!!!!!!! Ktoś go dobrze ocenił w poprzednich wpisach. Panie-kompromitacja!!!!

NAFTOWA

SKANDAL ja też podpisałam .Ona kłamie ,to ma być radna!!!!!

Xxxxxccc

Ona jest wielkaWSZYSTKO

rafael

Radny Dziura segreguje społeczeństwo Gminy ! Marginalizuje mieszkańców ! Jakie kryteria stosuje do wyszydzania ludzi choćby stanowili małą grupę ! Jakie ma prawo oceniać mieszkańców kim on jest ? Jakiś aparatczyk partyjny wybrany na radnego ? Kto tego ignoranta zrobił zastępcą przewodniczącego !

Bratek

Po jego słowach widać gdzie ma tak naprawdę mieszkańców 🙁 “maginalna część społeczeństwa ” szok żeby w tych czasach szufladkować ludzi…. Panie drogi Radny Dziura wszyscy jesteśmy równi.

wkurzona

takie słowa w ustach samorządowca to nie przystoi oj nie przystoi Panie Radny z Dobieszyna.

Bob

Pytam Pana Radnego z Jaszczwi: Dokąd zaprowadzi nas nowa droga asfaltowa w Jaszczwi?
W razie nie odpowiedzenia na pytanie skieruję pytanie do Urzędu Gminy

Seba.

Brawo wreszcie zostaną wykryte wszystkie intrygi i podchody. Radny ma służyć społeczeństwo a nie swoim interesom.

Gecu

Która droga

Peter

Droga poprowadzi obok samej posesyji pana radnego, obok działki budowlanej jego synalka, po to była mu tam droga!

Sam 123

Radny Janusz Lipka zapytał burmistrza kiedy budowa remizy w Potoku będzie ujęta w budżecie i jednocześnie głosował za wnioskiem radnego z Dobieszyna w sprawie wyrażenia zgody na ogłoszenie kolejnego przetargu na rozbudowę remizy w Dobieszynie!

Pytanie: Czy budżet jest z gumy i nagle będzie kasa na kilka remiz ??? 😀

rafael

Zagotował się chłopom testosteron i gadają od rzeczy byle by do kamery dziób otworzyć ! Wszyscy chcą jechać na OSP jak dawniej PSL ! Wychodzi na to że remiza to coś o czym marzy każdy mieszkaniec gminy od oseska do emeryta !

tulipan

Lisa^^mi trzeba też się zająć. Pana Lipka to przynajmniej logicznie się wypowiada bo ten drugi Pan z Potoka to ledwo dwa zdanie wydukał . Ciekawe ile siedział nad tak przejmującą wypowiedzią? Może to stres ? Albo trzeba więcej książek czytać?

Bogdan

Ty czytasz jak analfabeta

tulipan

Analfabeta nie czyta bo nie zna liter

ale jaja

pani Marć krytykowała Dni Jedlicza na placu targowym a teraz kiwa głową p. Ewie ha ha ha 😀 😀 😀

JC....

na proteście w sprawie spalarni też była a później mówiła że to i tak nic nie da!

Przywłoka

Fakt wszędzie jest tylko nic nie robi p marciowa na wierzbowej 17 wiek ni światła do końca ni asfaltu niema też gazu wody kanalizacji i mostu o co walczy. Za nasze podatki.

Roko

Nic w Jedliczu nie robi. Przynajmniej by się z wzięła za naftowa.

Arek

panie Gajda brawo! (podziękował Przewodniczącemu za udzielenie głosu po 8 godzinach obecności). To nie widzieli wcześniej pana czy co? Jak tam można. Punkt po punkcie jadą i nie widzą mieszkańców ale jakoś prawo pozwala chyba na przesunięcie punktu i zabranie głosu w trakcie przez nie radnych!

Smtuas

To fakt – mają mieszkańców i ich zdanie w głębokim poważaniu zadufani w sobie – to już nawet śmieszne nie jest..

Arek

Yes!!!! 😀 😀 😀 Pospawany piłkochwyt w Potoku!!! Brawooooo!!!! jeszcze dwa piłkochwyty i hat trick będzie 😀

KijanoRyś

Radni z Jedlicza, którzy byli przeciwko Naftowej powinni uczyć się od radnego z Dobieszyna jak się walczy o inwestycje w swojej miejscowości!

Piotr

Uczyć się? Czego. Pazerności? Przecież ordynarnie bez skrupułów ciągnie wszystko pod siebie – miała być rozbudowa szkoły w Długiem – będzie w Dobieszynie. Mało tego. Następna zachcianka – nowa remiza w Dobieszynie. Gość robi sobie kpiny z nas..

Qwerty

Kpina to ty jesteś plany są już od 3 lat i gdyby kasy Pani nie zabrała to inwestycje były by już w toku.

Piotr

jaka Pani zabrała kasę

rafael

Ale państwo radni umęczeni ! przechodzą katorgi uczestnictwa w posiedzeniu rady ! Proszę katering i po piwie panom a panią po lusterku by posprawdzały swoją prezencję ! Ludzie sobie siedzieli przy stolikach z oranżadą zadowoleni co najmniej jakby sączyli drinki pierdu pierdu ! No i węże są w Jedliczu ? A są i to żmije na własnej piersi wyhodowane ! Żałosne, radni starają się nadać rangę swojej funkcji a zachowują się jak kumoszki na targowicy !

tulipan

Z tego co wiadomo to naftowa miała szansę na dofinansowanie to dlaczego drodzy radni nie można było skorzystać z takiej szansy? Przecież
darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Bogdan

Darowany? Za ponad milion swoich che che che

tulipan

To w jakich Ty czasach żyjesz wiadomo nie od dziś, że remonty dróg to droga inwestycja tu jest mowa o dofinanowaniu szansa na dofinansowanie przy takiej inwestycji jest warta wkładu własnego!

wkurzona

Pani Radna Marć mówi tak …. nikt nie podpisał z mieszkańców ulicy Naftowej petycji. I jest tym mocno zbulwersowana. A ja się cieszę że ludzie w ten sposób solidaryzują sie z mieszkańcami ulicy Naftowej. I to powinno Pani i wszystkim Radnym dać do myślenia. Pan Dziura Pani Wenencja to porazka. Najpierw mówi że margines chce remontować ulice Naftową i chce wymóc na jaśnie radnych decyzję a za chwilę Pani Radna z Borku chce wymóc na burmistrzu zakup sprzętu do Domu Ludowego , No i gdzie tu konsekwencja.!!! Taki krótkowzroczny tok myślenia reprezentują nie powiem nasi radni bo jest mi wstyd za nich. Pani Patla nie widzi problemu na teraz a potem to niech sie dzieje co chce. Nastała pora by przestać milczeć i akceptować takie zachowanie na sesji pora przyjść i uświadomić im że oni nie reprezentują samych siebie ale nas i z nami mają konsultować wszystkie sprawy, dość prywaty załatwiania swoich spraw . Przykład Radny z Jaszczwi ,hmmm o co tutaj chodzi ??

DO MARĆ

Dostaje furii nikt czyli ja .Pani Marc nie wiem kto Pania wybierał.Duzy błąd !!!!!

Tola

Tak to prawda i super że z Naftowa solidaryzuje coraz więcej osób nie mieszkających przy tej ulicy tylko proszę zauważyć że na petycji sa tylko podpisy mieszkańców. Pani Marć kłamie na sesji, jest samozadoowcem.Zapytuje czy to może przejść bez echa. Czy radny nie powinien brać odpowiedzialności za swoje słowa.

Darek

Krycha niech się lepiej zajmie ulica Wierzbowa. Dużo obiecywała przed wyborami i co?

Leszek

Radni to niemoc jaak by im fazę wylaczyl

Gecu

Spokojnie poradzą sobie z JU

Aleksandra

Pani Marc od kiedy Naftowa przeniosła się do centrum co Pani opowiada na tej sesji chyba że jest jeszcze jedna ulica o takiej nazwie .Bo mieszkańcy Pani nie znają a Pani mieszkańców. Pani wypowieć jest skandaliczna.Pozdrowienia dla Pana Woźniaka.

Gecu

Cześć Naftowej to Centrum a część to Męcinka. Można to zprawdzic w geoportalu.

Zaciekawiona

Okręg numer 6 Męcinka Naftowa .

Zaciekawiona

Naftowa nie figuruje w żadnym innym okręgu.

Gecu

Administracyjnie Jedlicze Centrum plus Męcinka.

Zaciekawiona

Niemożliwej mają 2 radnych i jeden się nie odzywa a drugi wprost torpeduje inwestycje na swoim terenie .Mają ludzie pecha. W Dobieszynie naprawdę sa wodociągi??????

zdegutowany

Zapytam wprost. Dobieszyn – kanalizacja – od lat. Wodociąg od lat. Szkoła – był projekt remontu szkoły u nas w Długim. Dobieszyn zabrał nam kasę, mało tego jeszcze pan radny chce nową remizę naszym kosztem – przepraszam niech będzie księciem swojej miejscowości – ale jakim prawem jest zastępcą przewodniczącego – przecież wykorzystuje to tylko po to żeby zgarnia kasę pod siebie. Chodniki w Dobieszynie – u nas zero. Jakieś śmieszne pakernie na wolnym powietrzu na Borku – kto z tego korzysta. Pani radna?, Dom Ludowy na Borku odpierdzielony – ale dalej mało – każde wystąpienie – daj więcej kasy, daj, daj. . Starczy. Gmina to nie tylko Dobieszyn i Borek i dziwne kolesiostwo. POMYŁKA. Ludzie na nich głosowali jedynie dlatego, że podpięli się pod komitet obecnej Burmistrz. Podejrzewam, że i ona na nich się zawiodła.

Piter77

“Gmina to nie tylko Dobieszyn i Borek i dziwne kolesiostwo” nie wiem kto to napisał ale bracie lub siostro niech o Tobie usłyszy cała Gmina Jedlicze- Moja Mała Ojczyzna. Aż łezka w oku się zakręciła ;(

Piter77

“Gmina to nie tylko Dobieszyn i Borek i dziwne kolesiostwo.” Ludzie to komentarz roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wreda

Tomus nie pisz w koło tego samego. Rysiek jest ok.

Wreda

Rysiek szykuje się być burmistrzem?

rafael

Chyba w Roztokach ? Na burmistrza trzeba mieć wygląd , estymę i osobistą kulturę a nie zachowywać się jak prostak ! Niech trochę popracuje nad sobą tępy bufon !

Qwerty

Tomus się nakręcił bo chce byś zastępca burmistrza ?

Potok

A ja się pytam po co remiza w Dobieszynie – mają przecież. Są inne miejscowości w Gminie Jedlicze które bardziej potrzebują obiektów tak ja my w Potoku czy choć by Męcinka. Pytam po co ta inwestycja jak dla mnie to powinno wyglądać inaczej.

Arek

zapytaj się swojego radnego J. Lipka, który głosował za remizą w Dobieszynie

Rodzic

Czy ja źle słyszałam czy miała ruszyć na wiosne rozbudowa szkoły w Dobieszynie?,dzieci mają wf na małym korytarzyku,a lekcje trwają do 16. I cisza.

Mieszkaniec

Ile dzieci uczenszcza w tej chwili do szkoly w Dobieszynie .?

florek

106 uczniów

Kicaj

Jola ma czas.

Kicaj

Najważniejsza oficyna w Jaszczwi

Ala

Wodociągów nie mają Tak jak My!!

Rysiek

Wiosna już była. Zaraz będzie jesień a ta dalej nic nie robi

Doda

Zażalenia do radnych ,robią co mogą aby ucinać inwestycje .

rafael

Już za 5 lat pan Dziura wam wybuduje szkołę razem z basenem ! Czekajcie cierpliwie facet się tak łokciami rozpycha i kopię po kostkach że na pewno do czegoś dojdzie jeszcze w życiu !

jurban

A ja się pytam kiedy w końcu ktoś naprawi chodnik na 1000-lecia? Według komunikatu z oficjalnej strony Gminy, prace miały być wykonane w czerwcu? Mamy połowę lipca i cisza w temacie.

Franek

Oni mają czas a ty chodź droga.

Zdezorientowany

Patrzę na transmisję i nie wierzę w to co słyszę Pan radny Dziura nie życzy sobie żeby ludzie zawracali radnym głowy bo sa zajęci pracą.?

Arek

gdzie to jest? ktora minuta?

Zaciekawiona

Dziwne czyżby transmisja na żywo różniła się od tej.??

Zaciekawiona

Ktoś wie czy to jest możliwie,?

Seba.

Pewnie radni nie dali kasy bo wszystko jest na nie.