– Pewna grupa osób niepogodzona z porażką, wzięła sobie za cel zbombardowanie tej wspaniałej idei, tego pomysłu. Jak widać, nie udało się to tym osobom – mówił Ryszard Dziura, Radny Rady Miejskiej, który w swoim pełnym emocji wystąpieniu podziękował za budowę Dziennego Domu Opieki Medycznej w Żarnowcu.

Kiedy w styczniu br. ujawniliśmy treść anonimu (wysłanego do Ministerstwa Zdrowia), który miał zablokować inwestycję, nie kryliście emocji… wasze opinie w komentarzach były jednoznaczne!

Pytaliście wtedy publicznie autora anonimu: “Podpisałeś się “Mieszkaniec” tylko na tyle cię stać?”, “Skąd wiedziałeś jak zaadresować pismo?, Skąd wiedziałeś do kogo je zaadresować?”, “Esbeckie metody w naszej gminie? Precz z komuną!” – nie zostawiając suchej nitki na pomysłodawcach i autorach anonimu (choć (nie)oficjalnie nadany w liczbie pojedynczej). To zupełnie zrozumiałe.

Chcieli zbombardować inwestycję!

– Dzisiaj do tych ludzi pasuje powiedzieć, żeby tego wielkiego potencjału pisarskiego, którym dysponują nie marnowały w taki sposób – zaapelował Ryszard Dziura.

Mocne, ale prawdziwe słowa Ryszarda Dziury, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Jedliczu [WIDEO]

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 6230 bytes written, possibly out of free disk space in /home/klient.dhosting.pl/user90/nowe-jedlicze24/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/utils/class.WpdiscuzCache.php on line 149
Piotus pan
Piotus pan
7 lat temu

Taka jest niestety prawda. Pogodzić się nie mogą i kłamstwa wypisują po blogach.

Prawda
Prawda
7 lat temu

Panie Dziura pani radna z górki dopiero pisała donosy do ABW CBA dlaczego o niej nie powiecie niech się ta pani pochwali bo ma już doświadczenie

Piotus pan
Piotus pan
Odpowiedź do  Prawda
7 lat temu

Od początku było wiadomo po czyjej jest stronie zdrajczyni. Nie potrzeba nam radnych służących konfidentom

anatol
anatol
7 lat temu

Radny Dziura ze swoimi wypowiedziami schodzi do poziomu tzw. rynsztoku

Qba79
Qba79
Odpowiedź do  anatol
7 lat temu

Wiem że cię to boli ale taka prawda.

to ja
to ja
Odpowiedź do  anatol
7 lat temu

@anatol jesteś tragiczny i dziwi mnie że myślisz iż jesteś anonimowy???????

Major
Major
7 lat temu

Ciąg dalszy tej historii w: G. Orwell “Folwark zwierzęcy”

Prawda
Prawda
7 lat temu

Panie klawiszu weź się chłopie do roboty a nie pluj jadem bo aż się żygac tą wasza nienawiścią gówno zrobiliście tylko zabawy i zaczepki popatrzcie na siebie jak się odzywacie trochę kultury wypadało by pokazać jak jesteście osobami publicznymi bo na razie zachowujecie się gorzej niż dzieci z przedszkola. Amen

Tęskniący za prawem
Tęskniący za prawem
7 lat temu

Podpowiadam, że zgodnie z kodeksem postępowania administracyjnego (KPA), każdy wniosek, skarga czy nawet petycja skierowany do organu administracji publicznej, musi zawierać dane wnioskodawcy (strony postępowania). W prawie administracyjnym nie istnieje pojęcie anonim, ponieważ każde pismo nie zawierające danych do korespondencji ze stroną (anonim) powinno lądować w koszu (totalny brak podstaw rozpatrywania sprawy). Ministerstwo podejmując działania (nawet sama próbę wyjaśnienia) na podstawie Anonimów, łamie prawo, wprowadzając faszystowsko komunistyczne metody (promowane przez Służbę Bezpieczeństwa w czasach teoretycznie minionych). Co na to Schetyna, Petru, Wałęsa LGBT i inni KOD-owi obrońcy demokracji?