Przyjaciele uruchomili zbiórkę w serwisie zrzutka na rehabilitację chłopca

-Jesteście wspaniali! Dziękujemy wszystkim osobom, które nas wsparły.– mówią wzruszeni rodzice małego bohatera Filipa Wasłowicza z Żarnowca, który ma tylko jedno pragnienie: być w przyszłości samodzielnym chłopcem! Na apel o pomoc odpowiedziało wielu mieszkańców, którzy otworzyli swoje serca. Zebrano ponad 26 tys. zł. Rehabilitacja jest jednak bardzo kosztowna, a zebrana kwota niewystarczająca. Przyjaciele rodziny uruchomili zbiórkę w serwisie zrzutka. Apelujemy o pomoc!

Rodzice i bardzo zaangażowani przyjaciele robią wszystko, aby mały Filip z Żarnowca w przyszłości mógł być samodzielnym chłopcem. Przez dwie niedziele z rzędu, od wczesnych godzin porannych prowadzono zbiórki na bardzo kosztowną rehabilitację.

Za okazaną pomoc dla mieszkańców przekazano ponad 1200 paczek przygotowanych wcześniej słodkich podziękowań i około 10 kg cukierków.

Pieniądze zebrane podczas zbiórek stacjonarnych zostały przelane na konto Fundacji Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej, której chłopiec jest podopiecznym. Choć udało się zebrać 26 042,70 zł, to jednak kwota nadal jest niewystarczająca.

 -Było warto! Nadal zbieramy pieniądze!- mówią przyjaciele, bez których bardzo ciężko byłoby zorganizować tak wielką i wspaniałą akcję.

APELUJEMY DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI O WSPARCIE:

(Poniżej przycisk oraz link do wpłaty)

 

Dla Małego, ale Wielkiego bohatera Filipa

-Jestem Filip, urodziłem się w 24 tygodniu ciąży, ważyłem zaledwie 700 gramów. Od pierwszego dnia walczyłem o swoje życie, teraz walczę o lepsze jutro- czytamy w apelu małego, ale dzielnego chłopca.

-Jesteście wspaniali! Dziękujemy wszystkim osobom, które nas wsparły.– mówią wzruszeni rodzice

Warto pomagać!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze