Strona głównaWiadomościKto stoi za referendum? Ujawniamy szokujące fakty.

Kto stoi za referendum? Ujawniamy szokujące fakty.

Kto stoi za referendum? Ujawniamy szokujące fakty.

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Niespełnieni ambicjonalnie politycy, niepracujące osoby- winne gminie pieniądze, a wśród nich osoba, związana z krośnieńskim PKS w związku z którym w prokuraturze toczy się postępowanie.

Mamy do czynienia z polityczną hucpą i nie możemy na tę hucpę pozostać obojętni. Zwłaszcza wobec próby destabilizacji pracy urzędu. Referendum to skok na kasę i próba ucieczki przed długami? Kto próbuje zawłaszczyć samorząd?

Autorem wpisów dotyczących referendum jest karana w przeszłości osoba, która miała nadzieję na pracę w Urzędzie Gminy, jednak z racji karnych przewinień, o takową starać się nie mogła. Teraz mści się, bo nie została zatrudniona?

Za referendum stoi osoba, która w przeszłości oferowała na sprzedaż nieruchomości krośnieńskiego PKS, w związku z którym w prokuraturze toczy się postępowanie, a straty w PKS sięgają milionowych kwot. Dramat wielu ludzi nie przeszkadza jej bezczelnie zamieszczać takich wpisów i internecie:

To niewiarygodne, bo wspomniana wyżej osoba, w przeszłości organizowała również zbiórki pieniężne, które teraz usilnie starała się ukryć… zmieniając ich treść. Oto jedna z nich:

Zobaczcie to na własne oczy…

Z jednej strony to przykre i może budzić uczucie pomocy. Z drugiej trzeba mieć świadomość, że na wspomnianą wyżej zbiórkę na rzekomą “karmę i leczenie”, została nie tylko zablokowana, ale jej autorka… zmieniała treść. Gdyby tego było mało, ktoś wpłacił na nią pieniądze. Co się z nimi stało? Na jaki cel zostały przeznaczone rzeczywiście? Ktoś zagrał sobie na ludzkich uczuciach?

Zobaczcie to, zbiórka po zmianie treści:

A gdyby i tego tego było mało, wspomniana wyżej osoba, współpracowała z antyklerykalnym czasopismem, w którym w sposób bezwzględny i pozbawiony człowieczeństwa, obrażało się uczucia religijne katolików. Atakowało kościół, księży. Sama nie publikowała jednak pod nazwiskiem, ale pseudonimem, który stworzyła na podstawie odwróconego imienia i nazwiska.

To nie wszystko, wspomniana wyżej, stworzyła stronę, którą służalczo pomaga referendalnym inicjatorom, a strona ta powstała na bazie strony firmy od mebli ogrodowych i maszyn stolarskich. Oto dowód na to, kto jest jej autorem:

Udostępniony na łamach strony jej wycinek… (czerwona strzałka) Sprawdźcie sami…

Mieszkańcy mają wiele dowodów, a tych nadal przybywa, na to, że wyżej wspomniana wielokrotnie obrażała mieszkańców gminy w sposób bezwzględny.

Wśród stojących w cieniu związanych z referendum są również niespełnieni politycy, który w przeszłości otrzymywali czerwone kartki od mieszkańców. O tym, w następnym artykule.

Wspomniane wyżej osoby, od miesięcy wspierają działania radnych i im kibicują.

To sytuacja bez precedensu. Szok. Warto mieć świadomość, kto stoi za polityczną hucpą na koszt podatnika. Nie dajcie się oszukać, zwieść, omamić i uwierzyć w niby dobrej wiary zamiary. Do tematu wrócimy.

 

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

NAJNOWSZE

- Reklama/ogłoszenie -
- Wydarzenia i imprezy -

marzec 2023

24mar17:0018:00Patronat Jedlicze24Spotkanie podróżnicze z Jarosławem KretemDo wydarzenia pozostało

kwiecień 2023

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

marzec 2023

24mar17:0018:00Patronat Jedlicze24Spotkanie podróżnicze z Jarosławem KretemDo wydarzenia pozostało

kwiecień 2023

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

Opinie i komentarze

46 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
46 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Otwór

Fakty są takie, radni podjęli uchwałę o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania Burmistrza. Mają większość, mają prawo.

Jednak fakt, że większość radnych będzie MĘŻAMI ZAUFANIA to jest nieporozumienie.

Na logikę – oni są “stroną” w tej sprawie. To przecież nie mogą być obiektywni…
Jak to jest możliwe, że mogą być MĘŻAMI ZAUFANIA? Rozumiem, jakby był ktoś z “ich otoczenia”, ale “wywołali” referendum i teraz chcą być “OBIEKTYWNYMI” MĘŻAMI ZAUFANIA??

Teraz tylko potwierdzili ich obiektywizm w tej sprawie….

“Do szczekaczy” nie twierdzę kto ma racje w tym sporze, ale radni pokazują, że za grosz im honoru!

Radca prawca Nieomylna Wykształcona

W pełni się zgadzam. Aż dziwne że Radni nie będą siedzieć w komisjach wyborczych – przecież są OBIETKWYNI w tej całej sytuacji!!

Dodatkowo by dorobili. Przyjrzyjmy CV większości radnych, którzy się największy ferment…oni nie pracują, tylko są radnymi, sołtysami( w jednej osobie często)… Nie za dużo tych społecznych posad? Biorą kasę za gadanie głupot !!
Niestety do tego przyczyniają się mieszkańcy, którzy ich wybierają!!

ello

Niektórzy radni “pracują” – jest radca prawny, klawisz, belferki.

Rafael

Ten klawisz jest na nieustających posiedzeniach rady, tak przynajmniej twierdzi do swoich przełożonych i nazwanie klawiszem jakiegoś czwartorzędnego informatyka co to umie otworzyć i zamknąć laptopa który nie ma kontaktu z osadzonymi poza wzrokowym to przesada !

Arek

To teraz już wiemy dlaczego w Jedliczu tyle syfu i zła podłość ludzi nie zna granic

Jedliczanin

Rada Miejska do odwołania to oni narobili tego barachło to wstyd powiedziec ze sie tu mieszka

Slavo

a Ci łazili po domach i mówili że to społeczna inicjatywa, ŚMIECH NA SALI. Teraz już wiemy że ktoś chce się wepchać

Otwór

Społeczna to inicjatywa – zaproponowali to DZIURA, WENENCJA i SPACJALISTA , ZNAWCA PRAWNY OKULSKA !!!

janek

ha,ha,ha Okulska nawet czytać nie umie

Yes

Mieszkańcy zjednoczmy się i w tę niedzielę pokażmy radnym i ludziom ze starych układów gdzie ich mamy i jak poważamy.
Spędźmy ten czas z dzieciakami czy przyjaciółmi.
24 NIE GŁOSUJĘ BO JEST TO MÓJ WYBÓR.
MUREM ZA PANIĄ BURMISTRZ!!!

Mirek

Nie głosuję, bo już głosowałem! Czekam na koniec kadencji.

roman

Na Zeusa-Puzon wszystkiemu winien :))

roman

Do stawiających łapki w dół- dajcie schorowanemu Puzonowi spokój. Każdy pies to przyjaciel człowieka.

Frd

Co to za plakaty sygnowane 2050

Prawda

Podobno były Starosta należy do tej partii.
Pchają się do władzy drzwiami i oknami.

Niepokorny

Podobno UFO wylądowało w Jedliczu. No jednak twórcy tych sensacji nie mają świadomości, jak bardzo się kompromitują. Chyba, że to akt desperacji. I rzeczywiście uważają mieszkańców za”baranów”.

Rafael

No tobie nic nie brakuje jeszcze tylko rogi i kastracja do pełni szczęścia !

Niepokorny

Nie denerwuj się, bo złość piękności szkodzi. Czyżbyś wypróbował na sobie to, co mi polecasz. Jeśli tak, to pełni szczęścia jednak nie osiągnąłeś, skoro się tak miotasz i wyżywasz na kim popadnie.

Rafael

Do ciebie, bo nie masz pojęcia o czym piszesz ! Baran to kastrat który był kiedyś trykiem a reszta to owce i tyle a baranami nazywasz innych więc może to ty jednak jesteś sterylny w kroku ? !

Niepokorny

Dziękuję za niezwykle pouczający wykład. Uważasz się za specjalistę nie tylko w dziedzinie politologii, socjologii, ale też zoologii. No po prostu omnibus. W rzeczywistości nie masz wiele do powiedzenia, tylko plujesz jadem. Ze zrozumieniem czytanego tekstu też jak widać nie najlepiej.

Rafael

Bredzisz jak bachor w sklepie z zabawkami i tyle !

Niepokorny

Wyluzuj, nie pogrążaj się. Skąd Ty bierzesz te prymitywne porównania? Mentalnie tkwisz w epoce kamienia łupanego.

Rafael

Oświecony głupek wiejski ?

Rafael

Wypdolili z PiS to łapie się nawet drążka przy rozrzutniku obornika następny etap to PSL ! Ten człowiek jest zakłamany jak i jego życie !

Ostatnio edytowane 1 rok temu przez Rafael
obojęty

Radni wypuszczają nowy nominał na banknocie..;)

Rafael

Jeden srebrnikojudasz pozłacany ?

szok

To ta arbuz i apokalipsa w jednym?

Rafael

Może chce jeszcze z arbuza ?

Mike

Dzisiaj w skrzynce znalazłem ulotkę – NIE IDĘ NA REFERENDUM – sygnowaną przez Jolantę Urbanik. Pytam się jaki samorządowiec nakłania ludzi do tego aby nie brali udziału w referendum?!!! Nie mieści mi się to w głowie – wszyscy zawsze powtarzają, ze trzeba uczestniczyć w referendach, głosowaniach aby oddać swój głos, zaznaczyć swą obecność w demokracji a tutaj???

etam

Też to dzieło dostałem i mam kilka uwag, po pierwsze dlaczego przez 6 lat rządów np. 1 inwestycja w Podniebylu za 116 tys., w Potoku 156 tys., w Chlebnej 80 tys., na miejscu mieszkańców tych miejscowości poszedłbym na referendum i podziękował za zaangażowanie i inwestycje. Po drugie, slogan nie idę na referendum to zaprzeczenie idei demokracji tak podobno umiłowanej przez naszą burmistrz. Po trzecie stwierdzenie że przez 6 lat zrobiła coś więcej niż poprzednik przez 16 to ja się pytam co i ile?

Rafael

Tak jest w każdej gminie w czasach demokracji za PRLu dzielili w warszawce i takie zadupia by nic nie miały tylko szutrową drogę !

etam

a najlepsze jak dałem Ci łakpe w górę to z automatu zrobiła się łapka w dół, taki przypadkowy zbieg okoliczności ;D

Mike

Tak to widocznie tutaj działa. A w referendum przecież można zagłosować za burmistrzem takze tym bardziej ta ulotka to strzał w kolano 😉

Rafael

A jak nazwać naciąganie gminy na koszty przez jakieś durne referenda nikomu nie potrzebne ? Strzał w krok ?

Rafael

Załóż okulary a nie bredź jak brzdąc !

Rafael

Taki który ma obraz jak to będzie wyglądać po tej hucpie i napisała tam konkretnie ! Tylko ułomny umysłowo może podcinać gałąź na której siedzi tak przebierają nóżkami radni że nie wytrzymają 2 lat ? Idź demokrato i zagłosuj a nie płacz na forum to była sugestia poparta wywodem na temat skutków i nikt cię do łóżka łańcuchem nie troczy !

Mike

Mogła napisać idźcie i zagłosujcie przeciw odwołaniu burmistrza. Płakać to można nad tym co napisała i tyle.

Mirek

Z choinki się urwałeś! Wybory już były. Jeszcze dwa lata do następnych! Załóż maskę, bo Ci każą i nie szczekaj. Referendum phiii na zawołanie mam latać bo kazali?

Mike

Nikt nie kazał, to przywilej o którym jak widać nie masz pojęcia. A szczekanie to właśnie widać. Do zobaczenia na referendum 🙂

Mirek

Dbam o siebie, zostaje w domu?

Rafael

Przywilej ? Dobrze zrobić tym arbuzom z rady miejskiej ? Wdolić gminę na ślepy tor do następnych wyborów taki ten przywilej ? Leje cieplutko na takie uprzywilejowanie idź bajtel sam i stawiaj krzyżyki !

Obiektywny

Nic się w Gminie nie zmieni póki Rada się nie zmieni. Tyle lat tam siedzą co niektórzy! Żaden burmistrz im nie odpowiada. Ręce opadają. Nie głosuję to mój wybór!

Rafael

Dokładnie im chyba nie pasuje demokracja mentalnie tkwią w PRLu lub mają przerost ambicji nad możliwościami swojej elokwencji ! Parada chochołów szukająca dla rozrywki ognia ! Dno i metr mułu a już ten Dziura to jest normalnie gigant !

rikitiki

Na normalne wybory idę za niespełna dwa lata. A w zabawie naszm kosztem inteligentnch inaczej uziału nie wezmę

SSS

UWAGA na Panią o której mowa wyżej napisano . Potrafi opisywać oraz oczerniac w sieci .

OKO

Radna Okulska chodziła po domach w Chlebnej(nawoływała do pójścia na referendum) i obiecywała, że jak referendum nie odwoła obecnej BURMISTRZ to ONA się poda do DYMISJI!!

Niecierpliwie czekamy na wyniki referendum i trzymamy za słowo RADNĄ OKULSKĄ ! Miejmy nadzieję, że postąpi HONOROWO!

46
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
()
x
X
X
X
X