Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi w Urzędzie Gminy

0
W Urzędzie Gminy w Jedliczu odbyły się konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi.
Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi /fot. UG

W bezpośrednim, otwartym spotkaniu w konsultacjach społecznych udział wzięli przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów działających na terenie Gminy Jedlicze. Spotkanie dało uczestnikom możliwość przekazania swoich opinii i uwag do projektu Programu Współpracy oraz zgłoszenia propozycji zadań publicznych na rok 2020.

Przy okazji odbyło się podsumowanie dotychczasowej współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami. Dodatkowo omówiono projekt uchwały w sprawie uchwalenia rocznego Programu Współpracy na rok 2020 oraz przeprowadzono otwartą i konstruktywną dyskusję w przedmiocie konsultacji.

Wszyscy zainteresowani, przed wyznaczonym terminem konsultacji mieli możliwość zapoznania się z projektem uchwały. Ogłoszenie o konsultacjach wraz z projektem rocznego Programu Współpracy zostało umieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na tablicach ogłoszeń w urzędzie gminy. Ponadto zostały skierowane bezpośrednie zaproszenia do organizacji pozarządowych i podmiotów działających na terenie gminy.

Projekt Programu Współpracy został przekazany pod obrady Rady Miejskiej w Jedliczu.

– Składam serdeczne podziękowania za udział w konsultacjach społecznych Programu współpracy Gminy Jedlicze z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok, które miały miejsce w dniu 18 listopada 2019r. w Urzędzie Gminy w Jedliczu – Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik

Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi /fot. UG

Źródło: UG/Zofia Antosz

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze