Kazimierz Zima: “Nic co jedlickie, nie jest mi obce!”

0
Zostawiłem tu cząstkę siebie. Spędziłem najlepsze lata swojej pracy. Mam tu wielu przyjaciół.  Z tą gminą łączą mnie przede wszystkim dobre wspomnienia, ale nie da się zapomnieć też o tych przykrych doświadczeniach. Historii nie da się zmienić, choć niektórzy z uporem maniaka walczą o to, aby ją zakłamywać i niszczyć to, co zostało zbudowane przez ludzi, którzy pracują dla naszego wspólnego dobra.
Kazimierz Zima/fot. Jedlicze24

Uważam, że w życiu, tak jak i w sporcie- powinno się grać „Fair Play”.

Mam bardzo miłe wspomnienia z Jedlicza, ale nie da się zapomnieć o tym co przykre. Na swojej drodze spotkałem również osoby, które zagrywały jak to się mówi w boksie „poniżej pasa”. Mam bardzo złe wspomnienia związane z pracą z poprzednim burmistrzem Zbigniewem Sanockim. Mogę ze śmiałością powiedzieć, że nie wykorzystał on swojej szansy jako człowiek. Używał do celów politycznych dorobek społeczny znanych i szanowanych w środowisku ludzi. W tym także moje nazwisko i moją osobę. Choć od jakiegoś czasu historia była zakłamywana  lub jak to inaczej można określić, lepiej przemilczeć niepomyślne fakty, np. że to Kazimierz Zima tworzył jedlicki MUKS i zostawił w nim kawałek serca, to mam głęboką satysfakcję, że dzieci i młodzież rozwijają tu swoje talenty. I to daje mi największą radość.

Do końca życia nie zapomnę rozmowy w gabinecie zastępcy burmistrza…

Na rozmowie w gabinecie u zastępcy burmistrza byliśmy ja i moja koleżanka z pracy, która była dyrektorem szkoły podstawowej, później razem ze mną została odwołana. Nie zapomnę… jak to człowiek dla celów politycznych może, w taki sposób traktować również swoją koleżankę. Było mi przykro. Miałem już w pewnym momencie z tego gabinetu wyjść. Nie mogłem słuchać jak można tak traktować koleżankę z pracy. Ale to nie jest miejsce żeby wchodzić w szczegóły tej rozmowy bo wstydem jest o tym pomyśleć, a nie dopiero mówić publicznie. To nie jedyna przykra rozmowa z tym gabinecie. Ale wiem, że to właśnie pan Sanocki wysługiwał się ludźmi. Nie wszyscy dali się wykorzystywać, ale Piotr Rostek wykonywał polecenia czy jak to niektórzy określali “rozkazy”.

Wykonywał polecenia

Nigdy też nie zapomnę takiej sytuacji, kiedy Piotr Rostek zmusił pracownika urzędu do robienia mi zdjęć. Nie wiem do końca w jakim celu, ale myślę, że aby mnie ośmieszyć. Pani, która pracowała w urzędzie przyznała, że to zastępca burmistrza kazał jej robić mi zdjęcia. Do tej pani, która robiła mi zdjęcia nie miałem żalu. Wiedziałem, że to była robota Sanockiego, rękami Rostka. Kobieta odeszła jednak z pracy. Wyznała, że nie chce z takimi ludźmi pracować.

W geście protestu podarłem zaproszenie

Pamiętam też doskonale sytuację, jak dowiedziałem się, że pan burmistrz Sanocki ma być patronem nad wydarzeniem harcerskim. Było mi bardzo przykro. W geście protestu podarłem zaproszenie bo uważałem, że ktoś kto taki nie powinien patronować uroczystościom harcerskim, patriotycznym.

Powiedział mi kiedyś w gabinecie

Dyrektorze jak chcesz mieć coś na nauczycieli, to ich nagrywaj, będziesz miał dowody. Uważam, że burmistrzem się tylko bywa, a człowiekiem się jest. Każdy ma prawo popełniać błędy, ale trzeba umieć uderzyć się w pierś.

Wracam tu często, mam wielu przyjaciół

Całe szczęście to tylko odosobnione przypadki osób, które wspominam negatywnie, a w Jedliczu mam mnóstwo przyjaciół, z którymi do dzisiaj utrzymujemy kontakty, spotykamy się, rozmawiamy także o sprawach ludzi, sportu. Zostawiłem tu cząstkę siebie. Mogę powiedzieć, że nic co jedlickie, nie jest mi obce. I chodź mieszkam po sąsiedzku, w innej gminie, wracam tu często.

Wracam tu jak do domu…

To środowisko, Ci ludzie, są mi bliscy. W latach 1999-2003 pełniłem funkcję dyrektora Gimnazjum, a później do 2008 roku, funkcję dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Jedliczu. Uczniowie mojej szkoły zdobywali wysokie miejsca nie tylko w nauce, ale i w zawodach sportowych. Jak już wspomniałem, jestem założycielem Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego “Podkarpacie” Jedlicze, od wielu lat działałem w nim społecznie. Pozyskiwałem sponsorów, dzięki czemu szkoła dysponowała sprzętem i potrzebnymi pomocami naukowymi. Moi wychowankowie odnosili i odnoszą sukcesy w zawodach ogólnopolskich i za granicą w tym na olimpiadach. Odkryłem talent wielu sportowców. Wiedząc, że dyrektorem się bywa, a człowiekiem się jest- wszystkich traktowałem z szacunkiem.

Apeluję do pana Juszczaka

Skończcie ten kabaret. Na miejscu pana dzisiaj wycofałbym swoją kandydaturę, bo to wstyd jest, żeby takich ludzi mieć wokół siebie, a zwłaszcza z takimi ludźmi tworzyć komitet. Wszystko przemija, ale pamięć ludzka będzie trwała długo, a historia to wszystko zapisze.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
anonim
anonim
5 lat temu

ten portal to dno, grunt pali się wam pod nogami więc zniżacie się do takich działań, nie pozdrawiam 🙂

Ola
Ola
Odpowiedź do  anonim
5 lat temu

Brawo Panie Kazimierzu !!! Trzeba pokazać co to za ludzie !!!

Obojętny
Obojętny
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

No niestety, takimi słowami pokazuje się co to za ludzie prowadzący taką negatywną kampanię. Wyszło odwrotnie niż chcieliście….

Apolityczny
Apolityczny
5 lat temu

BRAWO takich ludzi nam potrzeba , niech w końcu prawda ujrzy światło dzienne. O tym trzeba mówić i trzeba zrobić wszystko by to nie powróciło !!!

Greg
Greg
5 lat temu

No to będzie pierwszy procesik

Arni
Arni
5 lat temu

Ale dziadek dał się wrobić redaktorkowi. Zamiast mówić o swoich planach jako kandydata, to zaczął bredzić to co ten mu kazał.

Obojętny
Obojętny
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

Myślę, że szczególnie to ostatnie zdanie, to podpowiedź pana redaktora….

rafael
rafael
Odpowiedź do  Obojętny
5 lat temu

Myślę że ty nie myślisz ! Ty ordynarnie pier……jak potłuczony !

Gość
Gość
5 lat temu

Kazek nie pluj tak jadem bo ci żyłka pęknie haha ha

gosc
gosc
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

On nie wie ile to go będzie kosztowac

Kielnia
Kielnia
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

Chętnie pójdę z nim i dopowiem ciekawsze historie o tym co wyrabial Pan MARS. Kiedy konfrontacja????????

Arni
Arni
Odpowiedź do  Kielnia
5 lat temu

Ale co tu konfrontować? pomówienia?

agent
agent
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

od tego jest Sąd zeby stwierdzic

Arni
Arni
Odpowiedź do  agent
5 lat temu

No i stwierdzi. Sami się pchacie. Oj żeby sami. Starszych naiwnych ludzi wykorzystujecie do swoich celów.

rafael
rafael
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

No do Edenu to Jedliczom pod rządami Sanockiego było daleko ! A mściwość unosiła się jak odór nad bagnem ! Małostkowy picuś i tyle !

Z małej miejscowości....
Z małej miejscowości....
5 lat temu

Panie Kazimierzu jest Pan dla mnie przykładem osoby która ma odwagę mówić prawdę za to wielki szacunek. Proszę wybaczyć że się nie przedstawię ale mieszkam w małej miejscowości

Uczeń
Uczeń
5 lat temu

Szacunek dla Pana Kazia pamiętam Pana jako człowieka pełnego ciepła i życzliwości do drugiego człowieka. Pozdrawiam 🙂

Arni
Arni
Odpowiedź do  Uczeń
5 lat temu

No i do dziś…bo z kolei po tym występie zapamiętasz go jako człowieka, który przez lata wiedział i nic z tym nie zrobił a teraz jęczy. Redaktor bez skrupułów wykorzystał chłopinę.

Ula
Ula
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

Bo ludzie się bali!!! Panie Kazimierzu bardzo dziękuję, że opowiedział nam Pan to tych przykrych wydarzeniach. Wiem że nie było to łatwe. Bardzo Pana podziwiam. Życzę wszystkiego dobrego.

gosc2
gosc2
Odpowiedź do  Ula
5 lat temu

Ciekawy jestem co powie pod przysiega

jozef
jozef
Odpowiedź do  Ula
5 lat temu

Przecież ten pan chyba wie co powiedział i bierze odpowiedzialność za słowo

ciekawski
ciekawski
Odpowiedź do  jozef
5 lat temu

Napewno ma mocne dowody. Nikt nie jest głupi żeby w takich sprawach prawdny nie mówić. Ciekawi mnie kim są te Panie…..

ignorant
ignorant
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

Ciesz się że Ciebie pawian z gołą du… nie wykorzystał !

gosc
gosc
5 lat temu

Kazkowi po prawie 20 latach nagle wróciła pamiec

Futeral
Futeral
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

Przypomniał sobie jak ta amerykanka o Ronaldo.

gosc
gosc
5 lat temu

Zima tworzył MUKS. TO JAKIŚ ŻART.

aha
aha
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

A kto niby tworzył jak nie on???

p....j
p....j
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

jestem jednym z wychowanków PANA ZIMY i to on zaczął to dzielo z MUKSEM nikt inny!!!!!! Nabywał Srodki na potrzeby zwiazane ze sportem Poswiecał duzo czasu i serca dla kazdego kto wiazał przyszłość ze sportem i nie tylko

Futeral
Futeral
Odpowiedź do  p....j
5 lat temu

Gdzie niby nabywal te srodki?

maczonarciarz
maczonarciarz
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

Coś tu się komuś pomyliło. Klub sportowy MKS “Podkarpacie” Jedlicze stworzył w latach 50-tych Ś.P. Franciszek Mojak. Proszę nie przypisywać sobie cudzych zasług. Pan Dyrektor tylko dołączył do nazwy człon “Uczniowski”. Do wychowania Sławka P. przyznaje się co najmniej 4 trenerów z terenu powiatu krośnieńskiego……..

Gość
Gość
5 lat temu

Panie Ziemia do wczoraj uważałem że na wykształcone człowieka ma Pan coś rozumu ale po dzisiejszym artykule doszedłem do wniosku że w głowie Panu musiało mocne zwarcie zrobić i rozum Panu zabrało nie blaznil by się Pan tym śmiesznym artykułem bo pan traci nim głosy. Współpracować z j24 i yolanda daleko Pan nie znajedziesz

trolek
trolek
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Nie szczuj trolu !

menda
menda
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Lepiej z zibim…i oczywiście tajnie

rafael
rafael
Odpowiedź do  menda
5 lat temu

Świnki lubią bajorko i mętną wodę !

Gość
Gość
5 lat temu

Panie Zima do wczoraj uważałem że na wykształconego człowieka ma Pan coś rozumu ale po dzisiejszym artykule doszedłem do wniosku że w głowie Panu musiało mocne zwarcie zrobić i rozum Panu zabrało nie blaznil by się Pan tym śmiesznym artykułem bo pan traci nim głosy. Współpracować z j24 i yolanda daleko Pan nie znajedziesz

gecu
gecu
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Chłopie ja pmiętam jak było. Dupe ci chronił. Koło szkoły zawsze był bałagan. Dopiero jak przyszedł inny dyrektor to porządki zrobił.
Ty masz jeszcze czelność tak gadać. Jak odszedłeś to szkola zaczęła żyć normalnym tępem.

syf
syf
Odpowiedź do  gecu
5 lat temu

Bałagan to chyba Ty masz wokół siebie. Czas posprzątać.

sąsiad
sąsiad
Odpowiedź do  gecu
5 lat temu

tak tak…wyrzuć gnój, bo Ci zalega przez 16 lat pacanie.

menda
menda
Odpowiedź do  gecu
5 lat temu

Jesli już toTEMPEM tępoto

kozi
kozi
5 lat temu

lepiej póżno niż wcale ,dobre wyznanie
dlatego
TYLKO PANI JOLA BURMISTRZEM

Natalia
Natalia
5 lat temu

Co mnie k…a obchodzi Pan Zima i jego stosunki z byłym burmistrzem i innymi osobami. Chyba lista kandydatów na burmistrza Gminy Jedlicze się nie zmieniła (ja tam nie widzę Pana Sanockiego czy Rostka) – no chyba ze pan redaktor ma jakieś nowe newsy !!

MAGDA
MAGDA
Odpowiedź do  Natalia
5 lat temu

Nie widzisz, bo nie chcesz albo słabo się rozglądasz:)

menda
menda
Odpowiedź do  Natalia
5 lat temu

ale są na zapleczu a Ty nie chcesz tego widziec albo jestes taka tepa…

Rodo
Rodo
5 lat temu

Chłopie co ty palisz że takie brednie piszesz? JA BYM SIĘ ZASTANOWIŁ NAD TYM ARTYKUŁEM BO TU SIĘ OSTRO PAN ODNOSI DO DWÓCH OSÓB.

zakłopopotany PITER
zakłopopotany PITER
5 lat temu

UWAGA! Cisza nocna. Przedstawiciel NOCNEGO GŁOSU przypomina o zakazie wyłączania telefonu na noc!

THA
THA
5 lat temu

Pan Zima… słaby nauczyciel, jeszcze słabszy dyrektor, pamiętam jak wszyscy się zastanawiali jak mógł zostać dyrektorem Gimnazjum 🙂 a było to chyba tak jak mnie pamięć nie myli, że nikt inny nie chciał nim być bo gimnazja wchodziły i nikt nie wiedział czego ma się spodziewać.

PS. Aż tak słabe notowania sondażowe że codziennie straszycie Panem Sanockim? 🙂

Futeral
Futeral
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Był w SLD. Później znów gdzieś a teraz w koalicji. Panie zmieniasz pan poglądy to i ta wypowiedz nie jest wiarygodna.

MAGDA
MAGDA
Odpowiedź do  Futeral
5 lat temu

Znam takiego co był w SB 🙂

menda
menda
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Muszę cię zmartwić ale to byl bardzo dobry dyrektor-mój szef.A sukcesy jakie osiagnał z dzieciakami w sporcie to jego zasługa.MUKS on zakladał, wcześniej byl Mks.To on był pierwszym trenerem Peszki,jeśli wiesz kto to jest,,,,

THA
THA
Odpowiedź do  menda
5 lat temu

🙂 proszę Cię po tym komentarzu to wiem że nie masz pojęcia o czym piszesz… Tak to jest jak myślisz że po drugiej stronie jest taki sam jeleń jak Ty, który pisze komentarze na rozkaz 🙂

Zastanówcie się czemu obecna władza skoro jest taka super jak tutaj klakiery piszą, posuwa się do takich artykułów aby pozostać przy korycie? Przecież jeśli wszystko robią dobrze to mieszkańcy na nich zagłosują bo są zadowoleni z ich rządów… ale widocznie nie są wiec trzeba trochę postraszyć 🙂

menda
menda
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

A czemu twierdzisz ćwoku ze nie wiesz o czym piszę skoro w tej szkole przepracowałem 30 lat-sam jesteś jesteś jakiś nieudacznik i traktujesz ludzi jako “gorszy sort” ,ale zUb-ekiem widać nie ma co dyskutować

Gość
Gość
5 lat temu

Większość osób które pluja jadem wraz z yolanda i pudel24 powinni udać się do psychiatry na leczenie bo takiego chamstwa jak w Jedliczu to nie ma nigdzie

menda
menda
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

popatrz do lusterka i zejdź z sąsiedniego portalu,bo tak jak tam plują to na powiat za mało

msciwy ubek
msciwy ubek
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Nie dla esebeckich metod, ukrytych kamer, donosów, manipulacji nigdy przenigdy!

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Skoro uważasz, że teraz jest chamstwo to przypomnij sobie jak było za poprzedniej władzy.

borek
borek
5 lat temu

Oo będzie się działo. Banery na Borku poniszczone! To nie jest uczciwe!

bnm
bnm
Odpowiedź do  borek
5 lat temu

Na kogo głosować na Borku??

bnm
bnm
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Czy będzie spotkanie kandydatów z wyborcami?? Czy mamy głosować i sp…

ewaaa
ewaaa
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Przecież są od tygodnia!

Jedliczanin
Jedliczanin
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Na byłych radnych, są wiarygodni

menda
menda
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

borku 1 czy 2?

Antek
Antek
Odpowiedź do  borek
5 lat temu

Czyje?

borek
borek
Odpowiedź do  Antek
5 lat temu

Dokładnie nie widziałem bo śpieszyłem się do pracy wydaje mi się że kilka…… Nie wiem czy nie kandydatów do powiatu.

out
out
Odpowiedź do  borek
5 lat temu

Abstrahując od tematu, z innej beczki, jak się ma tak złą opinie tylu nieprzyjaciół, wrogów to nie lepiej zmienić otoczenie wyjechać tak radza specjaliści od psychologii dla higieny psychicznej co sądzicie?

podróżnik
podróżnik
Odpowiedź do  out
5 lat temu

To szerokiej drogi. 🙂

bnm
bnm
5 lat temu

Skąd Oni mają pieniądze na banery reklamowe?? Ile pieniędzy poszło na reklamę?? Proszę kandydatów po podanie budżetu wyborczego i żródeł finansowania

Obojętny
Obojętny
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

No Pani burmistrz, to wiadomo skąd ma….

menda
menda
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

wlasne środki baranie

sąsiad
sąsiad
5 lat temu

uważaj, żeby Cię nie wciągło do tego kibla, haha

Tulipan
Tulipan
5 lat temu

Ale się dzieje Sad w Krośnie w dniu dzisiejszym zakazał Panu Kazimierzowi Zima upowszechniania nieprawdziwych informacji i kazał za to przeprosić. Nie ładnie tak kłamać

Ola
Ola
Odpowiedź do  Tulipan
5 lat temu

Wiemy że Pan Zimą mówi prawde.Gratulacje za odwagę.

Do Ola
Do Ola
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

Jaka prawda wyrok chyba jest inny że pan Zima głosił kłamstwa

Wladyslaw
Wladyslaw
Odpowiedź do  Do Ola
5 lat temu

co wy macie mieszkańców za idiotow ze nie wiedzą jak to działa Panie Zimą nie każdy by się na coś takiego odważył. Szacunek dla Pana.Glosujemy na Burmistrza Jolante Urbanik

Zdzichu
Zdzichu
Odpowiedź do  Wladyslaw
5 lat temu

A i niech Pan śmiało przeprasza.Takie przeprosiny to utopia. Moj głos jest Pana

Ted
Ted
Odpowiedź do  Tulipan
5 lat temu

Nie posadzaj o kłamstwo, uczciwego człowieka.

Do Ted
Do Ted
Odpowiedź do  Ted
5 lat temu

Wyrok inny jest to chyba kłamstwa głosił Pan Zima

adwo
adwo
Odpowiedź do  Tulipan
5 lat temu

Skąd ta informacja? Zaraz Ty przed Sądem staniesz za głoszenie wyroku który się nie uprawomocnił.

Trol
Trol
Odpowiedź do  adwo
5 lat temu

Skąd ta informacja? Skąd wiesz czy wyrok nie jest prawomocny?

KijanoRyś
KijanoRyś
5 lat temu

Brawo Panie Kazimierzu za odwagę!

anonim
anonim
5 lat temu

ten portal to dno, grunt pali się wam pod nogami więc zniżacie się do takich działań, nie pozdrawiam 🙂

Ola
Ola
Odpowiedź do  anonim
5 lat temu

Brawo Panie Kazimierzu !!! Trzeba pokazać co to za ludzie !!!

Obojętny
Obojętny
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

No niestety, takimi słowami pokazuje się co to za ludzie prowadzący taką negatywną kampanię. Wyszło odwrotnie niż chcieliście….

Apolityczny
Apolityczny
5 lat temu

BRAWO takich ludzi nam potrzeba , niech w końcu prawda ujrzy światło dzienne. O tym trzeba mówić i trzeba zrobić wszystko by to nie powróciło !!!

Greg
Greg
5 lat temu

No to będzie pierwszy procesik

Arni
Arni
5 lat temu

Ale dziadek dał się wrobić redaktorkowi. Zamiast mówić o swoich planach jako kandydata, to zaczął bredzić to co ten mu kazał.

Obojętny
Obojętny
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

Myślę, że szczególnie to ostatnie zdanie, to podpowiedź pana redaktora….

rafael
rafael
Odpowiedź do  Obojętny
5 lat temu

Myślę że ty nie myślisz ! Ty ordynarnie pier……jak potłuczony !

Gość
Gość
5 lat temu

Kazek nie pluj tak jadem bo ci żyłka pęknie haha ha

gosc
gosc
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

On nie wie ile to go będzie kosztowac

Kielnia
Kielnia
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

Chętnie pójdę z nim i dopowiem ciekawsze historie o tym co wyrabial Pan MARS. Kiedy konfrontacja????????

Arni
Arni
Odpowiedź do  Kielnia
5 lat temu

Ale co tu konfrontować? pomówienia?

agent
agent
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

od tego jest Sąd zeby stwierdzic

Arni
Arni
Odpowiedź do  agent
5 lat temu

No i stwierdzi. Sami się pchacie. Oj żeby sami. Starszych naiwnych ludzi wykorzystujecie do swoich celów.

rafael
rafael
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

No do Edenu to Jedliczom pod rządami Sanockiego było daleko ! A mściwość unosiła się jak odór nad bagnem ! Małostkowy picuś i tyle !

Z małej miejscowości....
Z małej miejscowości....
5 lat temu

Panie Kazimierzu jest Pan dla mnie przykładem osoby która ma odwagę mówić prawdę za to wielki szacunek. Proszę wybaczyć że się nie przedstawię ale mieszkam w małej miejscowości

Uczeń
Uczeń
5 lat temu

Szacunek dla Pana Kazia pamiętam Pana jako człowieka pełnego ciepła i życzliwości do drugiego człowieka. Pozdrawiam 🙂

Arni
Arni
Odpowiedź do  Uczeń
5 lat temu

No i do dziś…bo z kolei po tym występie zapamiętasz go jako człowieka, który przez lata wiedział i nic z tym nie zrobił a teraz jęczy. Redaktor bez skrupułów wykorzystał chłopinę.

Ula
Ula
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

Bo ludzie się bali!!! Panie Kazimierzu bardzo dziękuję, że opowiedział nam Pan to tych przykrych wydarzeniach. Wiem że nie było to łatwe. Bardzo Pana podziwiam. Życzę wszystkiego dobrego.

gosc2
gosc2
Odpowiedź do  Ula
5 lat temu

Ciekawy jestem co powie pod przysiega

jozef
jozef
Odpowiedź do  Ula
5 lat temu

Przecież ten pan chyba wie co powiedział i bierze odpowiedzialność za słowo

ciekawski
ciekawski
Odpowiedź do  jozef
5 lat temu

Napewno ma mocne dowody. Nikt nie jest głupi żeby w takich sprawach prawdny nie mówić. Ciekawi mnie kim są te Panie…..

ignorant
ignorant
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

Ciesz się że Ciebie pawian z gołą du… nie wykorzystał !

gosc
gosc
5 lat temu

Kazkowi po prawie 20 latach nagle wróciła pamiec

Futeral
Futeral
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

Przypomniał sobie jak ta amerykanka o Ronaldo.

gosc
gosc
5 lat temu

Zima tworzył MUKS. TO JAKIŚ ŻART.

aha
aha
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

A kto niby tworzył jak nie on???

p....j
p....j
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

jestem jednym z wychowanków PANA ZIMY i to on zaczął to dzielo z MUKSEM nikt inny!!!!!! Nabywał Srodki na potrzeby zwiazane ze sportem Poswiecał duzo czasu i serca dla kazdego kto wiazał przyszłość ze sportem i nie tylko

Futeral
Futeral
Odpowiedź do  p....j
5 lat temu

Gdzie niby nabywal te srodki?

maczonarciarz
maczonarciarz
Odpowiedź do  gosc
5 lat temu

Coś tu się komuś pomyliło. Klub sportowy MKS “Podkarpacie” Jedlicze stworzył w latach 50-tych Ś.P. Franciszek Mojak. Proszę nie przypisywać sobie cudzych zasług. Pan Dyrektor tylko dołączył do nazwy człon “Uczniowski”. Do wychowania Sławka P. przyznaje się co najmniej 4 trenerów z terenu powiatu krośnieńskiego……..

Gość
Gość
5 lat temu

Panie Ziemia do wczoraj uważałem że na wykształcone człowieka ma Pan coś rozumu ale po dzisiejszym artykule doszedłem do wniosku że w głowie Panu musiało mocne zwarcie zrobić i rozum Panu zabrało nie blaznil by się Pan tym śmiesznym artykułem bo pan traci nim głosy. Współpracować z j24 i yolanda daleko Pan nie znajedziesz

trolek
trolek
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Nie szczuj trolu !

menda
menda
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Lepiej z zibim…i oczywiście tajnie

rafael
rafael
Odpowiedź do  menda
5 lat temu

Świnki lubią bajorko i mętną wodę !

Gość
Gość
5 lat temu

Panie Zima do wczoraj uważałem że na wykształconego człowieka ma Pan coś rozumu ale po dzisiejszym artykule doszedłem do wniosku że w głowie Panu musiało mocne zwarcie zrobić i rozum Panu zabrało nie blaznil by się Pan tym śmiesznym artykułem bo pan traci nim głosy. Współpracować z j24 i yolanda daleko Pan nie znajedziesz

gecu
gecu
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Chłopie ja pmiętam jak było. Dupe ci chronił. Koło szkoły zawsze był bałagan. Dopiero jak przyszedł inny dyrektor to porządki zrobił.
Ty masz jeszcze czelność tak gadać. Jak odszedłeś to szkola zaczęła żyć normalnym tępem.

syf
syf
Odpowiedź do  gecu
5 lat temu

Bałagan to chyba Ty masz wokół siebie. Czas posprzątać.

sąsiad
sąsiad
Odpowiedź do  gecu
5 lat temu

tak tak…wyrzuć gnój, bo Ci zalega przez 16 lat pacanie.

menda
menda
Odpowiedź do  gecu
5 lat temu

Jesli już toTEMPEM tępoto

kozi
kozi
5 lat temu

lepiej póżno niż wcale ,dobre wyznanie
dlatego
TYLKO PANI JOLA BURMISTRZEM

Natalia
Natalia
5 lat temu

Co mnie k…a obchodzi Pan Zima i jego stosunki z byłym burmistrzem i innymi osobami. Chyba lista kandydatów na burmistrza Gminy Jedlicze się nie zmieniła (ja tam nie widzę Pana Sanockiego czy Rostka) – no chyba ze pan redaktor ma jakieś nowe newsy !!

MAGDA
MAGDA
Odpowiedź do  Natalia
5 lat temu

Nie widzisz, bo nie chcesz albo słabo się rozglądasz:)

menda
menda
Odpowiedź do  Natalia
5 lat temu

ale są na zapleczu a Ty nie chcesz tego widziec albo jestes taka tepa…

Rodo
Rodo
5 lat temu

Chłopie co ty palisz że takie brednie piszesz? JA BYM SIĘ ZASTANOWIŁ NAD TYM ARTYKUŁEM BO TU SIĘ OSTRO PAN ODNOSI DO DWÓCH OSÓB.

zakłopopotany PITER
zakłopopotany PITER
5 lat temu

UWAGA! Cisza nocna. Przedstawiciel NOCNEGO GŁOSU przypomina o zakazie wyłączania telefonu na noc!

THA
THA
5 lat temu

Pan Zima… słaby nauczyciel, jeszcze słabszy dyrektor, pamiętam jak wszyscy się zastanawiali jak mógł zostać dyrektorem Gimnazjum 🙂 a było to chyba tak jak mnie pamięć nie myli, że nikt inny nie chciał nim być bo gimnazja wchodziły i nikt nie wiedział czego ma się spodziewać.

PS. Aż tak słabe notowania sondażowe że codziennie straszycie Panem Sanockim? 🙂

Futeral
Futeral
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Był w SLD. Później znów gdzieś a teraz w koalicji. Panie zmieniasz pan poglądy to i ta wypowiedz nie jest wiarygodna.

MAGDA
MAGDA
Odpowiedź do  Futeral
5 lat temu

Znam takiego co był w SB 🙂

menda
menda
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Muszę cię zmartwić ale to byl bardzo dobry dyrektor-mój szef.A sukcesy jakie osiagnał z dzieciakami w sporcie to jego zasługa.MUKS on zakladał, wcześniej byl Mks.To on był pierwszym trenerem Peszki,jeśli wiesz kto to jest,,,,

THA
THA
Odpowiedź do  menda
5 lat temu

🙂 proszę Cię po tym komentarzu to wiem że nie masz pojęcia o czym piszesz… Tak to jest jak myślisz że po drugiej stronie jest taki sam jeleń jak Ty, który pisze komentarze na rozkaz 🙂

Zastanówcie się czemu obecna władza skoro jest taka super jak tutaj klakiery piszą, posuwa się do takich artykułów aby pozostać przy korycie? Przecież jeśli wszystko robią dobrze to mieszkańcy na nich zagłosują bo są zadowoleni z ich rządów… ale widocznie nie są wiec trzeba trochę postraszyć 🙂

menda
menda
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

A czemu twierdzisz ćwoku ze nie wiesz o czym piszę skoro w tej szkole przepracowałem 30 lat-sam jesteś jesteś jakiś nieudacznik i traktujesz ludzi jako “gorszy sort” ,ale zUb-ekiem widać nie ma co dyskutować

Gość
Gość
5 lat temu

Większość osób które pluja jadem wraz z yolanda i pudel24 powinni udać się do psychiatry na leczenie bo takiego chamstwa jak w Jedliczu to nie ma nigdzie

menda
menda
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

popatrz do lusterka i zejdź z sąsiedniego portalu,bo tak jak tam plują to na powiat za mało

msciwy ubek
msciwy ubek
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Nie dla esebeckich metod, ukrytych kamer, donosów, manipulacji nigdy przenigdy!

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Skoro uważasz, że teraz jest chamstwo to przypomnij sobie jak było za poprzedniej władzy.

borek
borek
5 lat temu

Oo będzie się działo. Banery na Borku poniszczone! To nie jest uczciwe!

bnm
bnm
Odpowiedź do  borek
5 lat temu

Na kogo głosować na Borku??

bnm
bnm
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Czy będzie spotkanie kandydatów z wyborcami?? Czy mamy głosować i sp…

ewaaa
ewaaa
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Przecież są od tygodnia!

Jedliczanin
Jedliczanin
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Na byłych radnych, są wiarygodni

menda
menda
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

borku 1 czy 2?

Antek
Antek
Odpowiedź do  borek
5 lat temu

Czyje?

borek
borek
Odpowiedź do  Antek
5 lat temu

Dokładnie nie widziałem bo śpieszyłem się do pracy wydaje mi się że kilka…… Nie wiem czy nie kandydatów do powiatu.

out
out
Odpowiedź do  borek
5 lat temu

Abstrahując od tematu, z innej beczki, jak się ma tak złą opinie tylu nieprzyjaciół, wrogów to nie lepiej zmienić otoczenie wyjechać tak radza specjaliści od psychologii dla higieny psychicznej co sądzicie?

podróżnik
podróżnik
Odpowiedź do  out
5 lat temu

To szerokiej drogi. 🙂

bnm
bnm
5 lat temu

Skąd Oni mają pieniądze na banery reklamowe?? Ile pieniędzy poszło na reklamę?? Proszę kandydatów po podanie budżetu wyborczego i żródeł finansowania

Obojętny
Obojętny
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

No Pani burmistrz, to wiadomo skąd ma….

menda
menda
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

wlasne środki baranie

sąsiad
sąsiad
5 lat temu

uważaj, żeby Cię nie wciągło do tego kibla, haha

Tulipan
Tulipan
5 lat temu

Ale się dzieje Sad w Krośnie w dniu dzisiejszym zakazał Panu Kazimierzowi Zima upowszechniania nieprawdziwych informacji i kazał za to przeprosić. Nie ładnie tak kłamać

Ola
Ola
Odpowiedź do  Tulipan
5 lat temu

Wiemy że Pan Zimą mówi prawde.Gratulacje za odwagę.

Do Ola
Do Ola
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

Jaka prawda wyrok chyba jest inny że pan Zima głosił kłamstwa

Wladyslaw
Wladyslaw
Odpowiedź do  Do Ola
5 lat temu

co wy macie mieszkańców za idiotow ze nie wiedzą jak to działa Panie Zimą nie każdy by się na coś takiego odważył. Szacunek dla Pana.Glosujemy na Burmistrza Jolante Urbanik

Zdzichu
Zdzichu
Odpowiedź do  Wladyslaw
5 lat temu

A i niech Pan śmiało przeprasza.Takie przeprosiny to utopia. Moj głos jest Pana

Ted
Ted
Odpowiedź do  Tulipan
5 lat temu

Nie posadzaj o kłamstwo, uczciwego człowieka.

Do Ted
Do Ted
Odpowiedź do  Ted
5 lat temu

Wyrok inny jest to chyba kłamstwa głosił Pan Zima

adwo
adwo
Odpowiedź do  Tulipan
5 lat temu

Skąd ta informacja? Zaraz Ty przed Sądem staniesz za głoszenie wyroku który się nie uprawomocnił.

Trol
Trol
Odpowiedź do  adwo
5 lat temu

Skąd ta informacja? Skąd wiesz czy wyrok nie jest prawomocny?

KijanoRyś
KijanoRyś
5 lat temu

Brawo Panie Kazimierzu za odwagę!