Ich troje… w Jedliczu

0
Informacja o tym, kto dokonał zgłoszenia jednego z kandydatów na burmistrza gminy (przypomnijmy: Jana Juszczaka zgłosił Piotr Rostek), wywołała konsternację w wielu środowiskach. Spotkałem się z licznymi dowodami na to, że krótki tekst informacyjny, uruchomił liczne reakcje. Pozwolę sobie wskazać na trzy z nich.
fot. Jedlicze24

Nie, to niemożliwe! A jednak…

Pierwszy rodzaj reakcji, nazwałbym szokiem połączonym z niedowierzaniem. Dotyczyła ona zwłaszcza osób sympatyzujących z partią polityczną sprawującą obecnie w Polsce władzę. Osoby te z oburzeniem przyjęły, że Jan Juszczak, jak się okazuje już były członek PiS, był zdolny do zawarcia cichej koalicji ze Zbigniewem Sanockim. Dodajmy, że przez lata Panowie, przynajmniej oficjalnie nie darzyli się sympatią, a w sprawach gminy czyli dla mieszkańców nie potrafili dojść do żadnego konsensusu. Wówczas jednak, Jan Juszczak to był „PiS”, zaś Zbigniew Sanocki – TW Służby Bezpieczeństwa PRL. Przyznam, że i dla mnie „wspólnota myśli” Jana i Zbigniewa, to układanka przedwyborcza- political fiction.

Wezbrała fala hejtu. „Raz, dwa, trzy – szczujesz ty!”

Druga z reakcji, to zmasowany atak „anonimowych” hejterów na redakcję Jedlicze24. Przypomina to czas wyborów samorządowych z 2014 roku, a jeszcze bardziej techniki pewnych służb. Czyżby eskalacja hejtu i ataki personalne były spowodowane przedwyborczym rozwolnieniem? A wszystko to za napisanie prawdy! Padł rozkaz: pluj, szczuj… Metody znane!

„Panowie, chowamy się…”

I trzecia, jakże znamienna reakcja, to reakcja w samym komitecie Jana Juszczaka. Być może (choć to mnie akurat szczerze dziwi), nie zdawano sobie sprawy, jaki jest odbiór społeczny osoby Zbigniewa Sanockiego i osób z nim związanych, którym mieszkańcy cztery lata temu pokazali „czerwoną kartkę”. A może miał to być swoisty sondaż, przewidujący ewentualne szanse tego ostatniego w wyborach do rady powiatu (tym razem były burmistrz przebrał się w chłopską sukmanę i kandyduje z listy PSL, co doprowadziło do odejścia z tej partii, w geście honorowego protestu części jej długoletnich działaczy…). Jeśli tak było, to sondaż- zdecydowanie- nie wypadł pozytywnie.

Do rzeczy. Jaki był efekt publikacji, o której wspomniałem.

Emisja artykułu o rejestracji kandydatów na burmistrza, zbiegła się w czasie z losowaniem składów do obwodowych komisji wyborczych. Temu losowaniu, z ramienia KWW Mocny Głos, przyglądał się również właśnie Piotr Rostek. Jako, że artykuł był także powodem gwałtownej reakcji w samym obozie Jana Juszczaka, odtąd Piotr Rostek przestał być eksponowaną „twarzą komitetu”. Do dziś. Dzisiaj jako lider grupy prowadził zebranie przedwyborcze Jana Juszczaka w Podniebylu.

Podsumowując.

Już wiemy jaka jest rzeczywista konfiguracja komitetu o dźwięcznej nazwie „Mocny Głos”, którego nieformalną siedzibą zdaje się być jeden z jedlickich lokali. Wiemy zatem i czego możemy się po nim spodziewać.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Fgjgf
Fgjgf
5 lat temu

He he sracie w pory

Lena
Lena
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

Odwracanie uwagi od tej nieudolnosci

Alex
Alex
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

To nie sranie w pory. Pan Rostek wspiera Pana Jana więc może myśli o powrocie na zastępcę Urzędu. Już to przerabialiśmy! Dobrze że redaktor otworzył nam oczy. Zresztą sam go widzę na spotkaniach jak siedzi z Panem Janem wspolnie przy stole prezydium. Po co ? Co za pojednanie ze starostą….. chyba kilka lat za późno.

Irek
Irek
Odpowiedź do  Alex
5 lat temu

Otóż to! Teraz już wiemy co to za koalicja … nie spodziewałem się! Zresztą prawda zawsze się obroni!

Frank
Frank
Odpowiedź do  Alex
5 lat temu

A ja słyszałem od pana Jana całkiem coś innego. Nie rozpowszechniaj nie prawdziwej informacji bo np dziś jeden z PiS w trybie wyborczym przeprasza.

Alex
Alex
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

To są myśli. Skoro widzi się kogoś cały czas razem to co mam pomyśleć? Może Ty wiesz o co chodzi?

Frank
Frank
Odpowiedź do  Alex
5 lat temu

A gdyby nawet był zastępcą to uważam że zdecydowanie lepszym od obecnego. Przeciez ten to porażka. Rostek przynajmniej ma dużą wiedzę i praktykę.
Pamietam jak w 2015 roku powołała takiego młokosa. Szybko wymiękł.

LKS
LKS
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Rostek tak, wiedze i praktykę ma, np. jak zabrać w 2014 roku część dofinansowania Klubowi Sportowemu w Moderówce, dzięki hojności mieszkańców klub się utrzymał. Pamiętamy Panie Rostek !

Paw
Paw
Odpowiedź do  LKS
5 lat temu

Rostek. A kto to jest ? 🙂

Frank
Frank
Odpowiedź do  Paw
5 lat temu

To ktoś bardziej inteligentny od ciebie, wykształcony z praktyką. Z wykształcenia fizyk.
Może cię uczył chyba że jesteś tylko po podstawówce.

menda
menda
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

A czemu ćwoku obrażasz Pawia jak nawet nie wiesz kim jest.Chyba sam masz kompleksy i IQ na poziomie numera jego buta.

bnm
bnm
Odpowiedź do  LKS
5 lat temu

Dobrze ze Rostek poszedł swego czasu z LO , bo bym szkoły nie skończył…

Frank
Frank
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Pewnie cieniutki byłeś na pograniczu i****.

Anka
Anka
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Pewnie nawet nie wiesz, ale Rostek nigdy nie uczył w LO. Ciekawe jaką szkołę skończyłeś….

Trol
Trol
Odpowiedź do  LKS
5 lat temu

A pamiętasz od czego zaczęła aktualna pani burmistrz, pamiętasz jak wstrzymała dotacje dla klubów z terenu gminy i wszyscy myśleli, że to już koniec po klubach.

pako
pako
Odpowiedź do  Trol
5 lat temu

pamiętam, żadna oferta nie była poprawnie napisana i to komisje weryfikujące nie przepuściły, a za starej władzy była jedna wielka samowolka, robili z tym co chcieli, jednym zabierali drugim dawali. Masz w komentarzu jak p. Rostek to zrobił w Moderówce. Jak nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale.

Frank
Frank
Odpowiedź do  pako
5 lat temu

To są publiczne środki. Jak by robili samowolkę to pierwsza lepsza kontrola by to wykazała. Bez przesady, przecież ci sami pracownicy teraz to robią.

zarząd
zarząd
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

jak można zaklejoną ofertę (składaną przez klub), otwierać i poprawiać jeszcze zanim trafi do komisji, a tak dawniej było, coś o tym wiem. Teraz odbywa się to tak jak ma być.Może jeszcze odpowiesz mi na pytanie dlaczego p. Sanocki zabrał całe dofinansowanie Nafcie Jedlicze, które przywróciła obecna p. Burmistrz ?

Aligator
Aligator
Odpowiedź do  zarząd
5 lat temu

I za tą kasę pojechali z Chochołkiem na Falklandy. Potem trafili na mecz do Portugalii.

pikuś
pikuś
Odpowiedź do  Aligator
5 lat temu

Nie uwierzę Chochołek i Falklandy> To on nie wiem czy w Bornym Sulinowie był najdalej

Qwerty
Qwerty
Odpowiedź do  LKS
5 lat temu

A jak obecna odebrała dofinasowanie i zakaz organizacji zlotu motocyklowego to co ? Mam nadzieje że nie wygra.

Ola
Ola
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Praktykę 🙂 Chyba w zawodówce 🙂

Ola
Ola
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

Sprawa jest prosta. Wygra Juszczak wróci stare.
Na to nie możemy sobie pozwolić!!!
Wszyscy głosować na Urbanikową!!!

pako
pako
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

Popieram Cię Olu !

THA
THA
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

A co jeśli stare jest lepsze od obecnego? Jeśli wszystko było by w porządku to Pani Jolanta Urbanik i jej radni nie powinni popadać w panikę bo startuje Pan Juszczak tylko robiąc swoje być pewni wygranej, Tymczasem takie szczucie świadczy o jednym – panicznym strachu :)). A mieszkańcy mają swój rozum, widzą co się dzieje, czytają jedlickie strony i wyciągają wnioski 😀

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Piszecie ciągle o panice ( bo nie macie argumentów ) To nie jest panika tylko zdrowa analiza sytuacji. Pan Juszczak przedstawia się jako najlepszy kandydat, a co zrobił dla naszej gminy jako starosta (?), której jest mieszkańcem. My nie panikujemy, my walczymy o przyszłość naszej gminy.
Ten człowiek moim zdaniem już w polityce się wypalił !!!
.

THA
THA
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Zdrowa analiza sytuacji? Artykuły na tej stronie nie są objawami paniki? To czym są k*? Szkoda czasu na takiego dzbana jak Ty. Albo masz interes żeby pisać takie głupoty albo Twoja inteligencja jest na naprawdę niskim poziomie i dajesz się manipulować…

Frank
Frank
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Bzdury opowiadasz. A co zrobił ? Oglądnij jego drugi spot. Tam nie ma kłamstwa i półsłuwek

menda
menda
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Ku,,,,następny polonista pewnie uczeń pani R

elmoo
elmoo
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

I co jedni piszą prawdę drudzy tuszują rzeczywistość. (OGRY) jeszcze gorsze niż trole. Tu przynajmniej nie obraża się rodzin! tam ciagle pudel i yolanda żygać sie chce!

menda
menda
Odpowiedź do  elmoo
5 lat temu

Jeśli już to RZYGAĆ bęcwale.Zanim wejdziesz na portal naucz sie ortografii…

Frodo Baggins
Frodo Baggins
Odpowiedź do  menda
5 lat temu

mendo nie przenoś kultury od orków tutaj

menda
menda
Odpowiedź do  Frodo Baggins
5 lat temu

JA AKURAT KULTURĘ MAM , A że Starej Ku…i nie trawię -to moj problem..

THA
THA
Odpowiedź do  elmoo
5 lat temu

No niestety jak to określasz tam nie było żadnego artykułu na tak niskim poziomie jak tutaj, ciężko jest to nawet nazwać jakimś poziomem – to jest bagno. Komentarze tutaj i tam są podobne, łatwo wychwycić które są pisane przez osoby zaangażowane w kampanię po jednej jak i po drugiej stronie.

Elmoo… czyżby prosili już o wsparcie ze stolicy ;)? Dobrze, przynajmniej poziom komentarzy się podniesie. Jeśli chodzi o redaktora to straciłem już nadzieję :).

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Jeśli Twoim zdaniem stare było lepsze to rozumiem, że popierasz układ SBecki w, którym donoszenie na kumpli z którymi piłeś wódkę było normą.
Jeśli tak jest to jesteś dla mnie zwykłą wszą.!!! Małym karaluchem, którego powinno się zdeptać.

Wiem o tym, że Juszczak dobrze zna się z Zibim i Rostkiem ( dla mnie oboje są skończeni ).
Wiem, że za raz się uruchomisz, więc chce z Tobą rozpocząć merytoryczną rozmowę.
Zacznijmy :
Dlaczego tak bardzo szanujesz Zibiego ?
Dlaczego jesteś za Rostkiem ?
Dlaczego uważasz, że Juszczak będzie najlepszym burmistrzem?

Czekam. Tylko błagam, nie pisz znowu o panice 🙂
Odnieś się merytorycznie albo zamilknij na zawszze

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Szanować wszystkich trzeba. Jestemple katolikiem.
Urząd bardzo źle pracuje.
Rozwój gminy wstrzymany.

menda
menda
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Bo jesteś DYZMA- i ten jak u Dołęgi-Mostowicza nie masz o niczym pojęcia a szkalujesz obecną władzę…

KijanoRyś
KijanoRyś
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Właśnie teraz widzimy jak można rozwijać gminę i to w jednej kadencji. Wracaj człowieczku na orga podyskutować z arbuzem.

THA
THA
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Zdeptać to ja Cię mogę jak chcesz :))
1) A gdzie napisałem że szanuje Pana Sanockiego bo chyba o niego Ci chodzi?
2) Gdzie napisałem że jestem za Panem Rostkiem?
3) Czy będzie najlepszym? nie wiem, z pewnością inny, wystarczy że będzie naturalny.

Do pisania tutaj skłoniło mnie szczucie redaktora i tego kto piszę mu teksty (mam nadzieję że to nie jest Pani Burmistrz bo to by była totalna porażka) na mieszkańców Gminy i nie chcę mi się paprać w tym bagnie a mógłbym trochę namieszać :))
Tak jak pisałem jeśli ktoś ma inne zdanie to przez was jest uznawany za człowieka Sanockiego :), i Ty właśnie to robisz szufladkujesz mnie tak bo mam inne zdanie 🙂 Czyli wszyscy co zagłosują na Juszczaka są ludźmi Sanockiego? To sporą bandę ma ten Sanocki 🙂 prawie jak Cosa Nostra 😀

Ja nie mam niestety żadnych pytań do Ciebie bo sądząc po Twoich wpisach nie powiesz mi nic o czym nie wiem 🙂

elmoo
elmoo
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

w panikę to oni popadli bo prawda ujrzała światło dzienne. Teraz szczują, i złość ich zżera.

THA
THA
Odpowiedź do  elmoo
5 lat temu

Gdzie to szczucie z ich strony? podasz przykłady?

Frank
Frank
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

No i mówiłem że macie pełno w porach. Oj biedni wy biedni.

Wikidajło
Wikidajło
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Franek : jesteś żałosny:) My o GMINIE a Ty ciągle o tym, że ktoś się boi. Tamte czasy już minęły !!!
Widząc, że jesteś takim znawcą, może wypowiesz się co Juszczak zrobił dla naszej gminy będąc starostą?
Zapraszam do merytorycznej konwersacji : Ty wszystkie argumenty za, a ja wszystkie przeciw.
Zobaczymy jakim jesteś twardym prąciem 🙂

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  Wikidajło
5 lat temu

Franek nie powinien rozmawiac z kimś kto zalatuje gejem

IWONA
IWONA
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

A
co zmieniło się po wyborze JU?

huhuhehe
huhuhehe
Odpowiedź do  IWONA
5 lat temu

wszystko !!!!!!!!

IWONA
IWONA
Odpowiedź do  huhuhehe
5 lat temu

czyli?

Doda
Doda
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

Ta Pani chociaż jakoś wygląda na tych bilbordach i wysłowić sie potrafi.
Głosujemy na nią!

MAGDA
MAGDA
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

No ja się boję, że wygra Juszczak. Moim zdaniem to byłaby katastrofa dla gminy!!!

menda
menda
Odpowiedź do  MAGDA
5 lat temu

Co z tego gdyby nawet wygral jak nie będzie miał większości w Radzie

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

MAM OFICJALNE ZAPYTANIE DO JUSZCZAKA (który na pewno czyta ten portal). Czy to prawda, że jeśli Pan wygra to zastępcą będzie Zibi lub Rostek ? Panie starosto dość kluczenia, kawa na ławę!!!

Lufer
Lufer
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

No wicie, rozumicie. Może Rysiek bedzie chciał albo inny emeryt.

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Lufer
5 lat temu

No i co Twój komentarz wnosi? Żadnych konkretów. Pytanie jest proste!!!

Trol
Trol
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Na pewno będzie lepszy niż jest teraz, a przy najmniej będzie miał coś do powiedzenia a nie tak jak teraźniejszy zastępca – cytuję ” nie wiem , nie umiem odpowiedzieć , muszę sprawdzić itp”.

strupek Piotr
strupek Piotr
Odpowiedź do  Trol
5 lat temu

weź sie za uczciwą robotę trolu

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Jeśli już to do PANA JUSZCZAKA

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Do Pana to trzeba mieć jakieś osiągnięcia. Znasz ???

Gantor
Gantor
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Najlepiej 6.20 metra w skoku w zwyź

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

PANIE JUSZCZAK co PAN na TO ?:

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

!!!JUSZCZAK powiedz prawdę.

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Dyzma. Lubię Cie

ABC
ABC
5 lat temu

Raz jestem Doktor Jekyll, raz Mister Hyde. Transformacja trwa – nie zatrzymam jej! Ludzie się nie nabiorą ZIBI na twój chytry plan

Tekla
Tekla
Odpowiedź do  ABC
5 lat temu

Panika ?

Ola
Ola
Odpowiedź do  Tekla
5 lat temu

Juszczak miał super wystąpienie w Chlebnej 😉 Szkoda, że nikogo nie było. Ha ha ha

THA
THA
5 lat temu

Jak widać największa reakcja to była w środowisku władzy 🙂 tydzień minął a niektórzy dalej w pampersach ze strachu chodzą.

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Tak masz rację. Wszyscy się boimy wygranej Juszczaka. To normalna reakcja zdrowo myślącego wyborcy. Ja widziałem jak rządził jako starosta i nie chciałbym tego w naszej gminie.

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

O jego talencie zarządzania najlepiej świadczy co mówią mieszkańcy Moderówki.
Szkoda słów, dajmy sobie spokój z Juszczakiem.

menda
menda
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Zwłaszcza po programie wyborczym w chlebnej….

Arem
Arem
5 lat temu

Ojciec startuje z PiS. Podobno szlacheckiej partii. Rodzina podobno katolicka.
Chłopie kto cię wychował. tekst z pogranicza ( szkoda słów ).
Nic nie pozostało tylko dać księdzu na mszę aby się pomodlił o rozum dla pudelka.

THA
THA
Odpowiedź do  Arem
5 lat temu

To co oni robią jest żenujące, psychiatra nie pomoże.

Jacek
Jacek
5 lat temu

Hahahahahaha Trup wypadł z szafy

Burak
Burak
5 lat temu

Chlopie ty jesteś chory na glowe

THA
THA
Odpowiedź do  Burak
5 lat temu

Nie tylko on, jest ich trochę więcej, wszędzie widzą Sanockiego, za wszystkim co im nie wychodzi a że wychodzi im mało…, to jest zbiorowa paranoja. Jak się im sprzeciwisz albo masz inne zdanie to od razu Cię szufladkują że jesteś od Sanockiego :)). Nie chciałem tu zabierać głosu ale k* przeginają i normalni mieszkańcy to widzą. Mając swoje za uszami powinni siedzieć cicho.

Jozek
Jozek
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Zaraz napiszą ze ty z tej grupy he he

menda
menda
Odpowiedź do  Jozek
5 lat temu

A nie? THA(Taki Halucynogenny Adwersarz) .pewnie Marsjanin….

THA
THA
Odpowiedź do  menda
5 lat temu

Odnieś się merytorycznie do mojego wpisu a nie jedno i to samo w kółko.

elmoo
elmoo
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Tak bronimy ładu i porządku!

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  elmoo
5 lat temu

Raczej stołków

elmoo
elmoo
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Taaaa bo Wy chcecie na nie wrócić! Nie nie nie to nie jest piosenka monotonna!

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  elmoo
5 lat temu

Ładu to wy możecie pilnować w burokach

menda
menda
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

W burakach buraku

Wiolonczelista
Wiolonczelista
5 lat temu

Jak w piosence michala z ich troje. Oko w oko stań, co za twarz .
Twarz komitetu hahaha

Henio
Henio
5 lat temu

Kandydatce gratuluję obsługi medialnej. Ten artykuł powinni zobaczyć wszyscy mieszkańcy. A Panu Juszczakowi gratuluję wygranej.

Szklanka
Szklanka
Odpowiedź do  Henio
5 lat temu

Henio nie pij więcej zresztą swojego wodza i tak nie przebijesz

Modus
Modus
Odpowiedź do  Szklanka
5 lat temu

Ma problem z Alko?

Truteń
Truteń
Odpowiedź do  Szklanka
5 lat temu

Proponuje się zająć tym ,co tak bardzo rano smierdziało w mieście??
Redaktor ,może cos pożyteczniejszego uczynisz np.wyśledzisz co tak okropnie smierdzi.

szradzssta
szradzssta
Odpowiedź do  Henio
5 lat temu

Anagram -to z tych samych liter jest inny wyraz. I tak wymyśliłem: Juszczak – Szczujak.

Jozek
Jozek
5 lat temu

No to się ryplo. Kurcza a oni to się nie mogą spotykać? Zabraniacie? Ja pinkole Trzeba uważać kto z kim gada.

Adam
Adam
5 lat temu

Redaktorze oby tak dalej. Finał chyba już znamy?

Melon
Melon
5 lat temu

Panie Rostek niech Pan uważa bo teraz Panu robią zdjęcia z ukrycia.
A tak w ogóle to wyraził Pan zgodę na publikację wizerunku wraz z danymi personelnymi. ? RODO ?

Don Pedro
Don Pedro
5 lat temu

Zawiedzeni jesteście ze Sanocki żyje. Cztery lata temu liczyliscie zupełnie na coś innego.
Karma wraca.
Panie Juszczak glowa do góry i powodzenia.

Alex
Alex
Odpowiedź do  Don Pedro
5 lat temu

Stuknij się w głowę. Dobrze że mą się dobrze!! Z polskiego 1 miałeś nie potrafisz tekstu ze zrozumieniem czytać.

menda
menda
Odpowiedź do  Don Pedro
5 lat temu

Cieszę się ,że żyje (jak każdy człowiek), ale politycznie to faktycznie trup

kierowca
kierowca
Odpowiedź do  Don Pedro
5 lat temu

Niech sobie żyje i niech uprawia rolę – bo teraz PSL – prawda? Niech mu pani Baran pomaga – też partia chłopska – z chęcią zobaczę ją na traktorze. Niech Juszczak do nich dołączy bo widać, że mają się ku sobie. Niech założą jakieś stowarzyszenie historyczne i pokazują nam młodym jak to się dawniej ludzi niszczyło.Ich czasy minęły. Szczęśliwy jestem, że bezpowrotnie.

Figo
Figo
Odpowiedź do  kierowca
5 lat temu

Kto niszczył? Podaj nazwiska

Fotopstryk
Fotopstryk
5 lat temu

Pan Rostek robił zdjęcia ludziom na zebraniu. Czemu to ma służyć???

Tadek
Tadek
Odpowiedź do  Fotopstryk
5 lat temu

Byłeś tam?
Dowiesz się niebawem co to znaczy robić zdjęcia bez zgody

Esbecki psychol
Esbecki psychol
Odpowiedź do  Tadek
5 lat temu

Nie dla esbeckich metod nagrywania ukrytych kamer donosicielstwa manipulacji nigdy przenigdy!

Tytan
Tytan
5 lat temu

Mi osobiście otworzyło oczy jak zobaczyłem baner zibiego na pewej lokalnej stronce.

Tadek
Tadek
Odpowiedź do  Tytan
5 lat temu

Miałeś zamknięte? Pewnie byłeś opity.

SKZR
SKZR
5 lat temu

Co za prymitywny gość. Lama ma więcej rozumu

bnm
bnm
5 lat temu

KŁOSOWICZ na BURMISTRZA

menda
menda
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

A Harry Potter na zastępcę….hehe

Anna
Anna
5 lat temu

Coraz bardziej prymitywne te teksty. REDAKTORZE co ty bierzesz , że tak się rozpędzasz z dnia na dzień …….. Skutek tego będzie odwrotny bo ludzie odpowiednio potrafią zinterpretować to Twoje szczucie .

Pawcio
Pawcio
5 lat temu

No i co z tego ze rejestrowal. Zabronisz mu ?
Pozdrawiam p.. Rostka

bleble
bleble
Odpowiedź do  Pawcio
5 lat temu

wara na orga, tam jest twój portal !

Arni
Arni
5 lat temu

A ten “artykuł” jest powodem gwałtownej reakcji lekarzy specjalistów z Żurawicy. Redaktorze, jaki rozmiar kaftana szykować?

pako
pako
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

a Ty jaki miałeś ?

edem
edem
Odpowiedź do  Arni
5 lat temu

Oo nie tego się spodziewaleś. Prawda w oczy kole!

Jozek
Jozek
5 lat temu

Czy chcecie mieć taka władze która jątrzy, obserwuje, zleca zdjęcia z ukrycia? Ja nie chce dlatego zagłosuje na JUSZCZAKA

Józefie Szanowny
Józefie Szanowny
Odpowiedź do  Jozek
5 lat temu

To Pan Rostek robił zdjęcia mieszkańcom na zebraniu w Podniebylu bez pytania o zgodę, a zdjęcie o którym mówisz to zdjęcie z przed siedziby komisji wyborczej 🙂 😉

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  Józefie Szanowny
5 lat temu

Czegoś niezrozumie. Jest to RODO czy go nie ma?
No i co z tego ze to przed komisją wyborcza.
Mógł tam być prywatnie. On jest pełnomocnikiem?

Alex
Alex
Odpowiedź do  Józefie Szanowny
5 lat temu

No właśnie to co nie wiedział ze przez to stał się osobą publiczną ?

Majka
Majka
Odpowiedź do  Jozek
5 lat temu

A ja na Jolę i większość jest za nią. 4 lata temu mówiła że burmistrz powinien być tylko na dwie kadencje 4 lata to za mało bo są rozpoczęte inwestycje więc trzeba je zakończyć. I choć nie wiedziała że wejdzie to ustawowo pokazała tym swą mądrość. Kolejne kadencje to tylko zasiedzenie….

Frank
Frank
Odpowiedź do  Majka
5 lat temu

Jak teraz wygra to za pięć lat zapomni o tym co mówiła w 2014. Wójt w Tarnowcu mówił że tylko na jedną kadencję a teraz pierwszy wystartował.

elmoo
elmoo
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Dwukadencyjność weszła

Karol
Karol
5 lat temu

Dziś wasze święto. Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

pako
pako
5 lat temu

Panie Rostek ten kolczyk w uchu to złoto czy tombak ?

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  pako
5 lat temu

Pluskwy baranie

ania
ania
5 lat temu

Panu Juszczakowi życzę wygranych wyborów !

benio
benio
Odpowiedź do  ania
5 lat temu

A ja zdecydowanie-NIE

Dyzma
Dyzma
5 lat temu

Co Dziura robił na zebraniu w Podniebylu?

Arem
Arem
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

przyjechał na paluszki bo pewnie w Długiem nie było.

menda
menda
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Czekał na program wyborczy Juszczaka,ale się chłopisko nie doczekał,więc pojechał (bez paluszków ,bo tam też nie było)

Vanitas
Vanitas
5 lat temu

Muszę przyznać, że nie znam wszystkich kandydatów, ale ci których niestety kojarzę, a których nazwiska pozostawię dla siebie, to jakiś nieśmieszny żart. Skąd ci ludzie się urwali? Czy naprawdę brak pomysłu na życie (a może przede wszystkim brak pomysłu na zarabianie pieniędzy) to naprawdę wystarczający powód żeby startować w wyborach? Strach wyjść z domu od kiedy z każdego słupa patrzy na człowieka inna miernota.

Być może w wyborach, które odbył się niespełna cztery lata temu byłem mniej świadomy “jakości” kandydatów i stąd moje tegoroczne zdziwienie, ale daję słowo – te wybory to przegląd lokalnych nieudaczników.

I proszę nie sugerować się tym, że mój komentarz pojawił się pod postem dotyczącym Pana Jurczaka. Jego akurat nie znam.

bubel
bubel
Odpowiedź do  Vanitas
5 lat temu

Ignorantem i nieudacznikiem to raczej Ty jesteś, skoro nie wiesz,że długoletni starosta to Juszczak a nie Jurczak.W dodatku kto ci dał prawo obrażania bez zdania racji kandydatów? Było wystartować….miernoto.

et omnia vanitas
et omnia vanitas
Odpowiedź do  bubel
5 lat temu

Dzięki Bogu nie muszę w życiu zajmować sobie głowy zapamiętywaniem tego czy Jurczak nazywa się Jurczak czy może jednak Juszczak. Tak samo jak nie muszę startować w żadnych wyborach.

menda
menda
Odpowiedź do  et omnia vanitas
5 lat temu

no i bardzo dobrze ,to po ch…..szczujesz…

pako
pako
Odpowiedź do  Vanitas
5 lat temu

I wielkie Twoje szczęście !

Anna
Anna
Odpowiedź do  Vanitas
5 lat temu

No niestety będziemy mieli wybory bez wyboru (-:

Frank
Frank
5 lat temu

Ich troje a ja siama

rob
rob
5 lat temu

hahaha chyba z tego stresu albo przez klapki na oczach redaktor nie jest swiadomy ze robi darmowa kampanie mi pasuje ze robicie w pory

Władek
Władek
Odpowiedź do  rob
5 lat temu

wykupili Stoperan w aptekach

PKS KROSNO
PKS KROSNO
5 lat temu

PKS KROSNO POZDRAWIA PANA JUSZCZAKA !!DZIĘKUJEMY!!

Frank
Frank
Odpowiedź do  PKS KROSNO
5 lat temu

Szczęść Boże i Wam

gup
gup
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

zakpiłeś z ludzi? ty mendo jak śmiesz!!!

menda
menda
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

A ty Frank nie masz na imię przypadkiem Hans ? Jak ten
z GG

menda
menda
Odpowiedź do  PKS KROSNO
5 lat temu

Konopnicka napisała kiedyś taki piękny wiersz- “Jaś nie doczekał”. Wizjonerka?

do PKS
do PKS
Odpowiedź do  PKS KROSNO
5 lat temu

Przyjdźcie, nie bójcie się, będziemy z Wami 🙂 Ci tylko straszą bo na tyle ich stać!!!

ja1
ja1
5 lat temu

Tak sobie wykombinowali: pan sanocki na staroste krośnieńskiego startuje do powiatu a z radnych wybiera sie staroste .pan juszczak na burmistrza jedlicza a pan rostek na zca burmistrza jedlicza .nieżle ale i tak sie nie uda to bo kto zagłosuje na taki układ ?nikt.nara..

Gantor
Gantor
Odpowiedź do  ja1
5 lat temu

Chory jestes

Figo
Figo
Odpowiedź do  ja1
5 lat temu

Zadzwon do nich i zapytaj.

antySb
antySb
Odpowiedź do  Figo
5 lat temu

Jezeli chcesz uczestniczyc w zyciu publicznym musisz sie przygotowac na ocene ludzi czasem ostra, rowniez wedlug mnie kandydaci do zycia publicznego powinni byc krystaliczni to jakosc zycia

Frank
Frank
Odpowiedź do  antySb
5 lat temu

Joli i nie tylko pali się gruncik pod nóżkami

Frank
Frank
Odpowiedź do  ja1
5 lat temu

Ale was to boli. Zapytajcie wprost i po sprawie. A swoją drogą to kto dziś moze powiedzieć jaki będzie finał wyborów do powiatu. Ja jestem przekonany że PiS pozamiata wszystko.
P.S Uporczywe nękanie jest karalne , a i próba wykluczenia społecznego też.

menda
menda
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Nie rozśmieszaj mnie z tym pis-em jeśli chodzi o pierwsze zdanie.A drugie -nie strasz bo się zesr,,,,,

Aligator
Aligator
Odpowiedź do  menda
5 lat temu

Pis wygra a wy się zesracie w pory . Już w urzedzie jest panika. Za tydzień o tej porze he he he trzeba będzie was dowadniać

Średnio na Jeża
Średnio na Jeża
5 lat temu

Jak to jest możliwe, że człowiek wydawałoby się wykształcony jest zdolny do pisania takich bredni. Nie twierdzę, że to co jest w artykule jest prawdą czy nieprawdą ale to w jaki sposób jest to napisane to istny “cyrk”. Czy autor artykułu nie powinien zająć się np. koszeniem trawników zamiast uprawianiem (w tragiczny sposób) propagandy politycznej?

THA
THA
Odpowiedź do  Średnio na Jeża
5 lat temu

Na dodatek za naszą kasę…

Wyborca
Wyborca
5 lat temu

Ale sracie w pory na tym wiejskim pudlu24 haha ha bo pampersy musicie sobie kupić bo wam braknie. A co to za Mikołaj z brodą i Szydlowa wisi po Jedliczu jaki ma program wyborczy bo nigdzie nie ma żadnej informacji haha albo samym zdjęciem chce się dostać hahah

Aligator
Aligator
Odpowiedź do  Wyborca
5 lat temu

Pierwsze to sie dostanie na ławe sądową.

Tadeusz
Tadeusz
5 lat temu

Takie pytanie z innej beczki, czym teraz zawodowo zajmuje się “profesorek” od fizyki?

Aligator
Aligator
Odpowiedź do  Tadeusz
5 lat temu

Sam nie możesz go zapytać ?

elka
elka
Odpowiedź do  Tadeusz
5 lat temu

Kampanią Jana Juszczaka

krzys
krzys
5 lat temu

Ja zaglosuje na pania Jolante Urbanik,jest utrzciwa i pracowita osoba dbajaca o interes ogolu.dziwie się ze Juszczyk skumal się z Rostkiem człowiekiem bez wstydu i honoru.Radze mu aby przypomniał sobie zoltego skladaczka i cholewiaki po browar i faje.

bnm
bnm
Odpowiedź do  krzys
5 lat temu

Tylko KŁOSOWICZ

Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedź do  krzys
5 lat temu

Jak jest tak uczciwa jak piszesz to fest..

Mieszczuch
Mieszczuch
5 lat temu

Redaktorku pudla24 pamiętaj kto czym wojuje od tego ginie i ta twoja nienawiść i plucie szambem odbije Ci się po przegranych wyborach .

wieśniak
wieśniak
Odpowiedź do  Mieszczuch
5 lat temu

Założysz się….a potem do GOPS-u…..hehe

Aligator
Aligator
Odpowiedź do  wieśniak
5 lat temu

Znając życie to kwestia czasu.

Agusia
Agusia
Odpowiedź do  Mieszczuch
5 lat temu

Znalazły się aniołki.

Mieszczuch
Mieszczuch
5 lat temu
LENA
LENA
5 lat temu

Każda władza swoich wsadza, najpierw myśli o sobie , a potem wyborco o TOBIE

Ann Marie
Ann Marie
5 lat temu

Ja głosuję na Kłosowicza. Panu Staroście i Pani Burmistrz już dziękuję.

obserwator
obserwator
5 lat temu

Panie Piotrze,
trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść…
Ale to już było…
Tylko czemu, wkoło nie jest wesoło…
Panie Janie, gdzie te ideały…

Jerzy co pizze robi nawet piekielną
Jerzy co pizze robi nawet piekielną
5 lat temu

a co to z tymi PKS-ami? Ponoć jakaś redaktorka miała rozkminiać? znalazła rozwiązanie czy skumała się z kim trzeba? Zielony na zewnątrz w środku czerwony – odezwiesz się ?

Były pracownik PKS
Były pracownik PKS
Odpowiedź do  Jerzy co pizze robi nawet piekielną
5 lat temu

Nie odezwie się. Śpi snem “sprawiedliwej”. Albo uzgadnia odpowiedź z kim trzeba…

mieszkanka
mieszkanka
Odpowiedź do  Jerzy co pizze robi nawet piekielną
5 lat temu

Nie licz na to 🙂 Krowa która dużo ryczy mało mleka daje 🙂

Qwerty
Qwerty
5 lat temu

Redaktorek i Jolcia widzę że macie stracha

bujaa
bujaa
Odpowiedź do  Qwerty
5 lat temu

Strach to nocą przychodzi.

Fgjgf
Fgjgf
5 lat temu

He he sracie w pory

Lena
Lena
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

Odwracanie uwagi od tej nieudolnosci

Alex
Alex
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

To nie sranie w pory. Pan Rostek wspiera Pana Jana więc może myśli o powrocie na zastępcę Urzędu. Już to przerabialiśmy! Dobrze że redaktor otworzył nam oczy. Zresztą sam go widzę na spotkaniach jak siedzi z Panem Janem wspolnie przy stole prezydium. Po co ? Co za pojednanie ze starostą….. chyba kilka lat za późno.

Irek
Irek
Odpowiedź do  Alex
5 lat temu

Otóż to! Teraz już wiemy co to za koalicja … nie spodziewałem się! Zresztą prawda zawsze się obroni!

Frank
Frank
Odpowiedź do  Alex
5 lat temu

A ja słyszałem od pana Jana całkiem coś innego. Nie rozpowszechniaj nie prawdziwej informacji bo np dziś jeden z PiS w trybie wyborczym przeprasza.

Alex
Alex
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

To są myśli. Skoro widzi się kogoś cały czas razem to co mam pomyśleć? Może Ty wiesz o co chodzi?

Frank
Frank
Odpowiedź do  Alex
5 lat temu

A gdyby nawet był zastępcą to uważam że zdecydowanie lepszym od obecnego. Przeciez ten to porażka. Rostek przynajmniej ma dużą wiedzę i praktykę.
Pamietam jak w 2015 roku powołała takiego młokosa. Szybko wymiękł.

LKS
LKS
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Rostek tak, wiedze i praktykę ma, np. jak zabrać w 2014 roku część dofinansowania Klubowi Sportowemu w Moderówce, dzięki hojności mieszkańców klub się utrzymał. Pamiętamy Panie Rostek !

Paw
Paw
Odpowiedź do  LKS
5 lat temu

Rostek. A kto to jest ? 🙂

Frank
Frank
Odpowiedź do  Paw
5 lat temu

To ktoś bardziej inteligentny od ciebie, wykształcony z praktyką. Z wykształcenia fizyk.
Może cię uczył chyba że jesteś tylko po podstawówce.

menda
menda
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

A czemu ćwoku obrażasz Pawia jak nawet nie wiesz kim jest.Chyba sam masz kompleksy i IQ na poziomie numera jego buta.

bnm
bnm
Odpowiedź do  LKS
5 lat temu

Dobrze ze Rostek poszedł swego czasu z LO , bo bym szkoły nie skończył…

Frank
Frank
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Pewnie cieniutki byłeś na pograniczu i****.

Anka
Anka
Odpowiedź do  bnm
5 lat temu

Pewnie nawet nie wiesz, ale Rostek nigdy nie uczył w LO. Ciekawe jaką szkołę skończyłeś….

Trol
Trol
Odpowiedź do  LKS
5 lat temu

A pamiętasz od czego zaczęła aktualna pani burmistrz, pamiętasz jak wstrzymała dotacje dla klubów z terenu gminy i wszyscy myśleli, że to już koniec po klubach.

pako
pako
Odpowiedź do  Trol
5 lat temu

pamiętam, żadna oferta nie była poprawnie napisana i to komisje weryfikujące nie przepuściły, a za starej władzy była jedna wielka samowolka, robili z tym co chcieli, jednym zabierali drugim dawali. Masz w komentarzu jak p. Rostek to zrobił w Moderówce. Jak nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale.

Frank
Frank
Odpowiedź do  pako
5 lat temu

To są publiczne środki. Jak by robili samowolkę to pierwsza lepsza kontrola by to wykazała. Bez przesady, przecież ci sami pracownicy teraz to robią.

zarząd
zarząd
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

jak można zaklejoną ofertę (składaną przez klub), otwierać i poprawiać jeszcze zanim trafi do komisji, a tak dawniej było, coś o tym wiem. Teraz odbywa się to tak jak ma być.Może jeszcze odpowiesz mi na pytanie dlaczego p. Sanocki zabrał całe dofinansowanie Nafcie Jedlicze, które przywróciła obecna p. Burmistrz ?

Aligator
Aligator
Odpowiedź do  zarząd
5 lat temu

I za tą kasę pojechali z Chochołkiem na Falklandy. Potem trafili na mecz do Portugalii.

pikuś
pikuś
Odpowiedź do  Aligator
5 lat temu

Nie uwierzę Chochołek i Falklandy> To on nie wiem czy w Bornym Sulinowie był najdalej

Qwerty
Qwerty
Odpowiedź do  LKS
5 lat temu

A jak obecna odebrała dofinasowanie i zakaz organizacji zlotu motocyklowego to co ? Mam nadzieje że nie wygra.

Ola
Ola
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Praktykę 🙂 Chyba w zawodówce 🙂

Ola
Ola
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

Sprawa jest prosta. Wygra Juszczak wróci stare.
Na to nie możemy sobie pozwolić!!!
Wszyscy głosować na Urbanikową!!!

pako
pako
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

Popieram Cię Olu !

THA
THA
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

A co jeśli stare jest lepsze od obecnego? Jeśli wszystko było by w porządku to Pani Jolanta Urbanik i jej radni nie powinni popadać w panikę bo startuje Pan Juszczak tylko robiąc swoje być pewni wygranej, Tymczasem takie szczucie świadczy o jednym – panicznym strachu :)). A mieszkańcy mają swój rozum, widzą co się dzieje, czytają jedlickie strony i wyciągają wnioski 😀

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Piszecie ciągle o panice ( bo nie macie argumentów ) To nie jest panika tylko zdrowa analiza sytuacji. Pan Juszczak przedstawia się jako najlepszy kandydat, a co zrobił dla naszej gminy jako starosta (?), której jest mieszkańcem. My nie panikujemy, my walczymy o przyszłość naszej gminy.
Ten człowiek moim zdaniem już w polityce się wypalił !!!
.

THA
THA
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Zdrowa analiza sytuacji? Artykuły na tej stronie nie są objawami paniki? To czym są k*? Szkoda czasu na takiego dzbana jak Ty. Albo masz interes żeby pisać takie głupoty albo Twoja inteligencja jest na naprawdę niskim poziomie i dajesz się manipulować…

Frank
Frank
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Bzdury opowiadasz. A co zrobił ? Oglądnij jego drugi spot. Tam nie ma kłamstwa i półsłuwek

menda
menda
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Ku,,,,następny polonista pewnie uczeń pani R

elmoo
elmoo
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

I co jedni piszą prawdę drudzy tuszują rzeczywistość. (OGRY) jeszcze gorsze niż trole. Tu przynajmniej nie obraża się rodzin! tam ciagle pudel i yolanda żygać sie chce!

menda
menda
Odpowiedź do  elmoo
5 lat temu

Jeśli już to RZYGAĆ bęcwale.Zanim wejdziesz na portal naucz sie ortografii…

Frodo Baggins
Frodo Baggins
Odpowiedź do  menda
5 lat temu

mendo nie przenoś kultury od orków tutaj

menda
menda
Odpowiedź do  Frodo Baggins
5 lat temu

JA AKURAT KULTURĘ MAM , A że Starej Ku…i nie trawię -to moj problem..

THA
THA
Odpowiedź do  elmoo
5 lat temu

No niestety jak to określasz tam nie było żadnego artykułu na tak niskim poziomie jak tutaj, ciężko jest to nawet nazwać jakimś poziomem – to jest bagno. Komentarze tutaj i tam są podobne, łatwo wychwycić które są pisane przez osoby zaangażowane w kampanię po jednej jak i po drugiej stronie.

Elmoo… czyżby prosili już o wsparcie ze stolicy ;)? Dobrze, przynajmniej poziom komentarzy się podniesie. Jeśli chodzi o redaktora to straciłem już nadzieję :).

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

Jeśli Twoim zdaniem stare było lepsze to rozumiem, że popierasz układ SBecki w, którym donoszenie na kumpli z którymi piłeś wódkę było normą.
Jeśli tak jest to jesteś dla mnie zwykłą wszą.!!! Małym karaluchem, którego powinno się zdeptać.

Wiem o tym, że Juszczak dobrze zna się z Zibim i Rostkiem ( dla mnie oboje są skończeni ).
Wiem, że za raz się uruchomisz, więc chce z Tobą rozpocząć merytoryczną rozmowę.
Zacznijmy :
Dlaczego tak bardzo szanujesz Zibiego ?
Dlaczego jesteś za Rostkiem ?
Dlaczego uważasz, że Juszczak będzie najlepszym burmistrzem?

Czekam. Tylko błagam, nie pisz znowu o panice 🙂
Odnieś się merytorycznie albo zamilknij na zawszze

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Szanować wszystkich trzeba. Jestemple katolikiem.
Urząd bardzo źle pracuje.
Rozwój gminy wstrzymany.

menda
menda
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Bo jesteś DYZMA- i ten jak u Dołęgi-Mostowicza nie masz o niczym pojęcia a szkalujesz obecną władzę…

KijanoRyś
KijanoRyś
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Właśnie teraz widzimy jak można rozwijać gminę i to w jednej kadencji. Wracaj człowieczku na orga podyskutować z arbuzem.

THA
THA
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Zdeptać to ja Cię mogę jak chcesz :))
1) A gdzie napisałem że szanuje Pana Sanockiego bo chyba o niego Ci chodzi?
2) Gdzie napisałem że jestem za Panem Rostkiem?
3) Czy będzie najlepszym? nie wiem, z pewnością inny, wystarczy że będzie naturalny.

Do pisania tutaj skłoniło mnie szczucie redaktora i tego kto piszę mu teksty (mam nadzieję że to nie jest Pani Burmistrz bo to by była totalna porażka) na mieszkańców Gminy i nie chcę mi się paprać w tym bagnie a mógłbym trochę namieszać :))
Tak jak pisałem jeśli ktoś ma inne zdanie to przez was jest uznawany za człowieka Sanockiego :), i Ty właśnie to robisz szufladkujesz mnie tak bo mam inne zdanie 🙂 Czyli wszyscy co zagłosują na Juszczaka są ludźmi Sanockiego? To sporą bandę ma ten Sanocki 🙂 prawie jak Cosa Nostra 😀

Ja nie mam niestety żadnych pytań do Ciebie bo sądząc po Twoich wpisach nie powiesz mi nic o czym nie wiem 🙂

elmoo
elmoo
Odpowiedź do  THA
5 lat temu

w panikę to oni popadli bo prawda ujrzała światło dzienne. Teraz szczują, i złość ich zżera.

THA
THA
Odpowiedź do  elmoo
5 lat temu

Gdzie to szczucie z ich strony? podasz przykłady?

Frank
Frank
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

No i mówiłem że macie pełno w porach. Oj biedni wy biedni.

Wikidajło
Wikidajło
Odpowiedź do  Frank
5 lat temu

Franek : jesteś żałosny:) My o GMINIE a Ty ciągle o tym, że ktoś się boi. Tamte czasy już minęły !!!
Widząc, że jesteś takim znawcą, może wypowiesz się co Juszczak zrobił dla naszej gminy będąc starostą?
Zapraszam do merytorycznej konwersacji : Ty wszystkie argumenty za, a ja wszystkie przeciw.
Zobaczymy jakim jesteś twardym prąciem 🙂

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  Wikidajło
5 lat temu

Franek nie powinien rozmawiac z kimś kto zalatuje gejem

IWONA
IWONA
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

A
co zmieniło się po wyborze JU?

huhuhehe
huhuhehe
Odpowiedź do  IWONA
5 lat temu

wszystko !!!!!!!!

IWONA
IWONA
Odpowiedź do  huhuhehe
5 lat temu

czyli?

Doda
Doda
Odpowiedź do  Ola
5 lat temu

Ta Pani chociaż jakoś wygląda na tych bilbordach i wysłowić sie potrafi.
Głosujemy na nią!

MAGDA
MAGDA
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

No ja się boję, że wygra Juszczak. Moim zdaniem to byłaby katastrofa dla gminy!!!

menda
menda
Odpowiedź do  MAGDA
5 lat temu

Co z tego gdyby nawet wygral jak nie będzie miał większości w Radzie

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Fgjgf
5 lat temu

MAM OFICJALNE ZAPYTANIE DO JUSZCZAKA (który na pewno czyta ten portal). Czy to prawda, że jeśli Pan wygra to zastępcą będzie Zibi lub Rostek ? Panie starosto dość kluczenia, kawa na ławę!!!

Lufer
Lufer
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

No wicie, rozumicie. Może Rysiek bedzie chciał albo inny emeryt.

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Lufer
5 lat temu

No i co Twój komentarz wnosi? Żadnych konkretów. Pytanie jest proste!!!

Trol
Trol
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Na pewno będzie lepszy niż jest teraz, a przy najmniej będzie miał coś do powiedzenia a nie tak jak teraźniejszy zastępca – cytuję ” nie wiem , nie umiem odpowiedzieć , muszę sprawdzić itp”.

strupek Piotr
strupek Piotr
Odpowiedź do  Trol
5 lat temu

weź sie za uczciwą robotę trolu

Dyzma
Dyzma
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Jeśli już to do PANA JUSZCZAKA

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Do Pana to trzeba mieć jakieś osiągnięcia. Znasz ???

Gantor
Gantor
Odpowiedź do  Gosc
5 lat temu

Najlepiej 6.20 metra w skoku w zwyź

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

PANIE JUSZCZAK co PAN na TO ?:

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

!!!JUSZCZAK powiedz prawdę.

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Dyzma
5 lat temu

Dyzma. Lubię Cie

ABC
ABC
5 lat temu

Raz jestem Doktor Jekyll, raz Mister Hyde. Transformacja trwa – nie zatrzymam jej! Ludzie się nie nabiorą ZIBI na twój chytry plan

Tekla
Tekla
Odpowiedź do  ABC
5 lat temu

Panika ?

Ola
Ola
Odpowiedź do  Tekla
5 lat temu

Juszczak miał super wystąpienie w Chlebnej 😉 Szkoda, że nikogo nie było. Ha ha ha

THA
THA
5 lat temu

Jak widać największa reakcja to była w środowisku władzy 🙂 tydzień minął a niektórzy dalej w pampersach ze strachu