Strona głównaWiadomościFILM "Dobra mina do złej gry." O patologii w jedlickim samorządzie. Znamy...

FILM “Dobra mina do złej gry.” O patologii w jedlickim samorządzie. Znamy datę premiery!

FILM “Dobra mina do złej gry.” O patologii w jedlickim samorządzie. Znamy datę premiery!

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Bezkompromisowy film o patologii w jedlickim samorządzie. Oparty na faktach. Inspirowany samorządem Gminy Jedlicze. Dzięki zabiegowi retrospekcji widz przenosi się kilka lat wstecz i może porównać zachowania samorządowców z dzisiaj i z wczoraj. Premiera filmu „Dobra mina do złej gry” już w piątek 15 października o godz. 20.00.

To, co dzieje się w jedlickim samorządzie nie jest dziełem przypadku. Dlaczego tak się dzieje? Najnowsza produkcja pt. „Dobra mina do złej gry” obnaża działalność niektórych samorządowców w Gminie Jedlicze. Co robią? Jak się zachowują osoby tzw. zaufania publicznego?

Dzięki zabiegowi retrospekcji widz przenosi się kilka lat wstecz i może porównać zachowania samorządowców z dzisiaj i z wczoraj- czyli to, co mówią obecnie i to, co mówili kiedyś. Jak zapowiada reżyser i producent filmu: –To będzie szok, nie tylko dla widza, ale także dla samorządowców. Ci, niejednokrotnie i wybitnie często zapominają o tym, o czym mówili jeszcze przed podjęciem funkcji, stanowisk, etc. i dodaje: –Film powstał głównie dzięki archiwalnym materiałom redakcji portalu Jedlicze24.pl, ale nie tylko.

Z „Dobrej miny do złej gry” dowiadujemy się o patologii w Radzie Miejskiej, nieprawidłowościach w życiu samorządowym i politycznym gminy. Film to spojrzenie na zachowania samorządowców. Ukazuje także działalność działających w konspiracji, w ukryciu osób, które są paliwem dla niektórych radnych. W filmie pokazano materiały, które jeszcze nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć film?

Premiera filmu zaplanowana jest na piątek 15 października o godz. 20.00. „Dobra miny do złej gry” ukaże się na platformie YouTube oraz na stronie portalu Jedlicze24.pl. W dniu dzisiejszym (czwartek) między godz. 19.00 a 22.00 ma ukazać się zwiastun filmu.

[AKTUALIZACJA, godz. 19:10]

OFICJALNY ZWIASTUN

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

NAJNOWSZE

- Reklama/ogłoszenie -
- Wydarzenia i imprezy -

marzec 2023

24mar17:0018:00Patronat Jedlicze24Spotkanie podróżnicze z Jarosławem KretemDo wydarzenia pozostało

kwiecień 2023

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

marzec 2023

24mar17:0018:00Patronat Jedlicze24Spotkanie podróżnicze z Jarosławem KretemDo wydarzenia pozostało

kwiecień 2023

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

Opinie i komentarze

20 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
janek

z niecierpliwościa czekamy

Arkadiusz

w Jedliczu zabrakło popcornu w sklepach 🙂 🙂

Max

już dowieźli 🙂

janek

kiedy 2 część

Tymo

Kula w płot cześć 2

RB5mlnpark&spółka

Może będzie o Pani Arbuz vel Apokalipsa chyba że dalej Sanok city ….

Wiktor

Kto to i o co chodzi

Anna

To co się w tej gminie wyrabia to już chyba najbardxiej wyroxumiałym ludziom się w głowie nie mieści. Zrobilście ze swojej pracy teatr a raczej cyrk. Już chyba wszyscy mieszkańcy mają dość tego co sobą reprezentujecie . Tego się już poprostu nie daje słuchać , bo dzieci w przedszkolu lepiej radzą sobie ze realacjami międzyludzkimi.

Z wyprzedzeniem

Na jednym z portali pisze ze firma która odśnieża i utrzymuje drogi w Krośnie jest przygotowana już na zimę. A u nas jak? no czekamy że i my w tym roku będziemy mieć tak utrzymana drogę jak wszędzie, jest różnica jak przekracza się granice Dobieszyn – POLANKA, jest jak odcięte! w Polance czarno a u nas śliski zajeżdżony śnieg. Każdy widział. No może wreszcie będzie jak wszędzie. Albo oby w tym roku śniegu nie było…..

Niezadowolony.

Nie mylić pojęć, za drogę Dobieszyn – Jedlicze odpowiada Starostwo Krośnieńskie, jako że jest to droga powiatowa i za wszystkie drogi powiatowe na terenie gminy Jedlicze odpowiada starostwo, łącznie z zimowym utrzymaniem.

Z wyprzedzeniem

Nie pitol bzdur bo nieraz ja i moi znajomi jak już było lodowisko dzwoniliśmy do Pana. K. Żeby pług przejechał i posypał, wszędzie było obdzwonione . I po nitce do celu. Weź się pierwsze zorientuj a potem pisz wywody, dla was wszystko jest na opak, kota do góry nogami obrucicie. Zadzwoń sobie jak śnieg spadnie i zobaczysz gdzie cię w końcu pokierują. Sprubuj.

Korektor

Obrócić, spróbować – pisownia przez “ó”

Korektor

Do Pana K dzwoniliście bo JPGKiM wygrało przetarg na odśnieżanie dróg powiatowych na terenie gminy Jedlicze. Tak trudno to zrozumieć?

Korektor

Na jednym z portali nie “pisze” a jest napisane. Utrzymanie drogi powiatowej Jedlicze- Dobieszyn Krosno należy do zarządcy drogi tj. Powiatowego Zarządu Dróg w Krośnie, który to jest jednostką organizacyjną Starostwa Powiatowego
w Krośnie. Pytanie o stan przygotowania podległych służb do zimowego utrzymania należy kierować do tej jednostki.

zawodnik

To przy okazji – może ten bobasek z Dobieszyna wyjaśni dlaczego z taką wściekłością chce wyprowadzać nasze pieniądze do Krosna ? Przecież Krosno w czerech literach odśnieżanie drogi nawet obok takiej persony jak on.

Jedliczanin

To jest koniec tej radny !!!
Dość ośmieszania nas przed całą Polską.

Jedliczanin

JESTEM ZA PANIĄ BURMISTRZ.
NA REFERENDUM NIE IDĘ !!!

Jedliczanin

Jeśli to referendum przejdzie do władzy powróci stary układ.
NIE POZWÓLMY NA TO.

Jodła

dziura OUT !!!

Sorota

Jestem za odwołaniem pani Burmistrz .

20
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
()
x
X
X
X
X