Strona głównaWiadomościDotacje dla jednostek OSP z Gminy Jedlicze

Dotacje dla jednostek OSP z Gminy Jedlicze

Dotacje dla jednostek OSP z Gminy Jedlicze

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Ponad 160 zawodowych i ochotniczych jednostek straży pożarnych z Polski otrzymało darowizny na realizacje projektów służących podniesieniu poziomu gotowości bojowej Straży Pożarnej. Łączna kwota przekazanych środków sięgnęła w tym roku 900 tys. złotych. Z terenu Gminy Jedlicze dotacje otrzymały jednostki OSP Długie (5000 zł na elektryczną pompę szlamową) i OSP Dobieszyn (3000 zł na sprzęt wyposażenia osobistego strażaków). Symboliczne czeki zostały wręczone przedstawicielom zawodowych i ochotniczych straży pożarnych podczas uroczystego spotkania w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Wsparcia strażakom udzielił  PKN ORLEN, a także spółki Grupy ORLEN, jak ANWIL oraz ORLEN Upstream.

Wśród gości specjalnych na uroczystości obecny był m.in. Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Marek Jasiński oraz wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.

Symboliczne czeki  dla swoich jednostek odebrali: Prezes Rafał Janocha (OSP Dobieszyn) oraz Prezes Józef Tucki (OSP Długie).

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOBACZ TAKŻE

- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
[wpdiscuz_bell]
- Wydarzenia i imprezy -

wrzesień 2023

23wrz09:0014:00Patronat Jedlicze24Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana SuchaDo wydarzenia pozostało

30wrzCałodnioweŚwięto Pieczonego Ziemniaka

październik 2023

01paźCałodniowe3. Jedlicki Bieg Górski i NW im. Tytusa Trzecieskiego

01paźCałodniowe3. Jedlicki Bieg Górski i NW im. Tytusa Trzecieskiego

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

wrzesień 2023

23wrz09:0014:00Patronat Jedlicze24Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana SuchaDo wydarzenia pozostało

30wrzCałodnioweŚwięto Pieczonego Ziemniaka

październik 2023

01paźCałodniowe3. Jedlicki Bieg Górski i NW im. Tytusa Trzecieskiego

01paźCałodniowe3. Jedlicki Bieg Górski i NW im. Tytusa Trzecieskiego

Opinie i komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
moli
6 lat temu

Czemu w naszej Gminie te same jednostki dostaja dotacje? Gdzie Podniebyl, Piotrówka, Poręby?
Im się nie nalezy?
Jak trzeba zrobic OPŁATEK STRAZACKI to w Piotrówce, bo tam najlepiej:) Ale kasy zeby wesprzec straż nie dają…

ciotka paranoja
ciotka paranoja
Odpowiedź do  moli
3 lat temu

Bo kolesie bez skrupułów spiskujący pokątnie nie mają skrupułów żeby słabszych oskubać z ostatniej koszuli. Wszystko pokątnie, za plecami – dobrze, że takie rzeczy wypływają.

OSP
OSP
6 lat temu

moli jak będziecie tylko czekać jak Gmina kupi to tak będzie. Trzeba ruszyć cztery litery i zacząć działać. Piotrówka sama się o opłatek prosiła więc do kogo pretensje. Wy to nic tylko DAJCIE DAJCIE bo nam się należy a pytam za co. Co takiego Wy daliście lub robicie że żądacie kasy. A Poręby to chyba remizę mają budować a jakie zainteresowanie z ich strony może wiesz bo ja to nic nie słyszałem. Nie płaczcie tylko DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!

Moli
6 lat temu

Piotrowka sie o nic nie prosila…spodobalo sie zarzado! A jak poreby dostana remize to samochodu sie doczekaja 20 lat,czyli przez te latA nie pomoga bo brak sorzetu,wozu…ale remiza bedzie! Z tego co wiem mialo byc w potoku, ale najwazniejszy strazak tak postanowil… a po co gminie nowa remiza, to za ten koszt budowy z dwa dobre samochody lekkie by kupili i wyposazyli strazakow

Obserwator
Obserwator
6 lat temu

Moli Ty to coś piszesz,coś opisujesz ale sama dokładnie nie wiesz co.Bo w Piotrówce same kobiety z KGW za proponowały opłatek a nie że prezydium zarządu gminnego zmusiło OSP Piotrówka do tego,to po pierwsze,a po drugie to tak dokładnie jak napisał OSP są jednostki w naszej Gminie co same się starają żeby coś mieć na swoim wyposażeniu a nie mają głupie twierdzenie że Gmina ma nas utrzymać i to co chcemy mają nam kupić tak dokładnie jest w Piotrówce Porębach czy nawet Podniebyl.Jeżeli się z tym nie zgadzasz to pisz śmiało co te jednostki same załatwiły czy kupiły bez wkładu gminy!?.

- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
X
X
X
X