Dni Jedlicza 2018 [PROGRAM, INFORMACJE]. Do zobaczenia na stadionie!

0
Dni Jedlicza 2018, największa plenerowa impreza w Gminie Jedlicze odbędzie się w sobotę i niedzielę (7-8 lipca) na stadionie Nafty Splast Jedlicze przy ul. Konopnickiej. Prezentujemy program i niezbędne informacje. Do zobaczenia na stadionie!

W sobotę (7 lipca) na scenie pojawią się wokaliści i zespoły muzyki disco polo: Rompey, Diadem, Mario, LILI, Spontan oraz gwiazda wieczoru grupa WEEKEND– twórcy hitu „Ona tańczy dla mnie”. Na zakończenie imprezy odbędzie się dyskoteka w rytmach muzyki disco polo.

W niedzielę (8 lipca) zaprezentują się zespoły taneczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu oraz Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Na scenie zagrają: zespół The Postmen (najlepsi Beatlesi w Polsce), zespół folcowo- rockowy Horpyna oraz zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, gwiazda wieczoru DŻEM. Imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Do zobaczenia na stadionie!

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
J23 buzun
J23 buzun
5 lat temu

Program powinien być w odwrotnej kolejności Dżem w sobotę (niedziela czas na odpoczynek po kultowej grupie),a Polo niech sobie leci całą niedzielę po kościele ludziska by spłynęli w całej okazałości

Git
Git
Odpowiedź do  J23 buzun
5 lat temu

No pewnie. Najlepiej żeby grali co godzinę dla Ciebie osobno jaśnie panie

Green eyes
Green eyes
5 lat temu

My na Borku lubimy Dżem.

Lukasz
Lukasz
5 lat temu

Witam chciałbym powiedzieć ze impreza super poza ochroną która pobiła chłopaka tak się nie robi bo czują się bezkarni zamiast pomagać to sami robią co im się podoba a powinni pilnować i pomagać

!!!
!!!
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

Jabol Klamka Dyrektor Foka Baton Stefan Hondo i te pedaly z ochrony nie istnieja

zygzak
zygzak
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

Tak to jest jak się da jakiekolwiek prawa nieprzygotowanym umysłowo osobom- pała i naprzód

Zenon
Zenon
Odpowiedź do  zygzak
5 lat temu

Najlepiej się wypowiadać nie widząc sytuacji… Byłem tam i widziałem 3 sytuacje gdzie ochrona reagowała w 100% zgodnie z ustawą… Najpierw gowniarze sami wszczynaja bójki a później płaczą że zostali obezwladnieni i wyrzucenia z imprezy… Żal mi waszych wypowiedzi….

Jarosław
Jarosław
Odpowiedź do  Zenon
5 lat temu

Zgadzam się z Zenonem mam 56 lat i przyszedłem tam żeby się dobrze bawić a jak widziałem ta cała chołotę młodzieży która się spiła i rozbiła rozpie….. L na imprezie to pochwała zachowanie ochrony i ich interwencję… Sam jedna widziałem jak dwóch latków się zczepilo i chłopaki z Ochrony chcieli ich rozdzielić to jeszcze się na nich rzucili i chłopaki musieli użyć gazów… Super postawa bo od 3 lat na Jedliczu zawsze są burdy i zamieszki a ochrona działa w 100%….

wojtek
wojtek
Odpowiedź do  Zenon
5 lat temu

Chyba nie widziałeś jak obezwładnili. Według mnie 100% niezgodnie z ustawą. Uderzenie w twarz pięścią to nie jest obezwładnienie, bicie pałą po głowie także więc nie broń tej pseudo ochrony. Żal mi ciebie bo nie rozumiesz czym powinna zajmować się ochrona i w jaki sposób działać bo na pewno nie tak.

Jarosław
Jarosław
Odpowiedź do  wojtek
5 lat temu

Wiem bardzo dobrze bo zajmuje się tym na codzień… Jeżeli funkcjonariusz na służbie zostaje zaatakowany przez napastnika i naruszania jest jego nietykalnosc osobista to może użyć środka przymusu bezpośredniego do obezwladnienia napastnika… A najprostszym środkiem przymusu bezpośredniego jest jego własną siła… Tyle w temacie i zachęcam do przestudiowania ustawy o Ochronie Osób i Mienia….

Wojtek
Wojtek
Odpowiedź do  Jarosław
5 lat temu

USTAWA z dnia 22 sierpnia 1997 r.o ochronie osób i mienia.

Art.36 ust.3 Użycie i wykorzystanie środków przymusu bezpośredniego i broni palnej oraz dokumentowanie tego użycia i wykorzystania odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 24maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej.

Ustawa z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej

Art.2. ust 1. Uprawnieni do używania lub wykorzystywania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej są:

20)pracownicy ochrony uprawnieni do użycia lub
wykorzystania środków przymusu bezpośredniego lub broni palnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. O ochronie osób i mienia (Dz.U. z2016 r. poz. 1432 i 2255 oraz z 2017 r. poz. 60);

ust 2.Uprawnieni do używania lub wykorzystywania środków przymusu
bezpośredniego są:
1) członkowie służby porządkowej, o których mowa w
ustawie z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. Z 2015 r. poz. 2139, z 2016 r. poz. 1250 oraz z 2017 r. poz. 799)

Art.12.1. Środkami przymusu bezpośredniego są:
1)siła fizyczna w postaci technik:
a) transportowych,
b) obrony,
c) ataku,
d) obezwładnienia;

Art 13.
1. Środków przymusu bezpośredniego, o których mowa w art.12 ust.1 pkt 1 lit. a, pkt 2–4 i 6, można użyć także prewencyjnie w celu zapobieżenia ucieczce osoby ujętej, doprowadzanej, zatrzymanej, konwojowanej lub umieszczonej w strzeżonym ośrodku, areszcie w celu wydalenia lub osoby pozbawionej wolności, a także w celu zapobieżenia objawom agresji lub autoagresji tych osób.

2. Środków przymusu bezpośredniego prewencyjnie nie mogą użyć uprawnieni,o których mowa w art. 2 ust.1 pkt 20 i ust.2 pkt1.

Lukasz
Lukasz
Odpowiedź do  wojtek
5 lat temu

Potwierdzam osobiście też widziałem to zajście ok godz 20tej jeden z ochrony uderzył pięścią w twarz młodego chłopaka po czym jak wróciłem im uwagę to wyrzucili mnie z stadionu nie mogłem wrócić do żony i dzieci.
Powinni pilnować aby było wszystko ok a nie uderzać chłopaka
Jeśli ktoś to jeszcze widział proszę pisać niech prawda wyjdzie

MARIUSZ
MARIUSZ
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

PANIE Łukaszu, też bylem świadkiem tego zajścia koło godziny 20 koło sceny i nie ma Pan racji…. Ten chłopak w białej koszulce pierwszy uderzył ochroniarza i zaczął się z nim szarpać, naruszając nietykalnosc osobistą funkcjonariusza a służbie… A to już przestępstwo. Po czym Ochroniarz położył go na ziemi i obezwladnil i zakładając mu dźwignię transportowa wyprowadził go w kierunku bramy głównej… Przed brama ten chłopak w białej koszulce przepraszam ochroniarza za to że go uderzył i żeby go nie przekazywał w ręce Funkcjonariuszy Policji i Ochroniarz puścił go wolno i zakazał wstępu na imprezę. Więc Pana wpis tutaj nie jest na miejscu… A co za tym idzie proszę nie oskarżać ludzi którzy wykonywali swoją pracę zetelnie i zgodnie z ustawą o Ochronie Osób i Mienia… A to że Pana wyprowadzili to też widziałem a dlatego to zrobili bo obrzucal Pan Ochronę bardzo brzydkimi epitetami a to jest zniesławienie… Popieram ta ochronę w 100% a Pana zachęcam do przestudiowania ustawy o ochronie a nie wpisywaniu bzdur na forum i oczernianiu pracowników ochrony.

Wojtek
Wojtek
Odpowiedź do  MARIUSZ
5 lat temu

Nie kłam człowieku bo nie widziałeś tej sytuacji. Rozumiem twoje tłumaczenie bo tłumaczy się zawsze winny. Opisywane przez ciebie szarpanie się z ochroniarzem przekierowuje całą uwagą na to, że zawinił ten chłopak czym próbujesz usprawiedliwiać ochroniarza który to naruszył nietykalność cielesną osoby. Szarpnął tego Chłopaka pracownik ochrony za lewe ramię dobiegając do niego od tyłu, chłopak odwraca się w swoją lewą stronę.( I tu masz rację, zostaje obezwładniony ale uderzeniem pięścią w twarz po czym zostaje założona mu dźwignia nie transportowa ale dźwignia na szyję w parterze i jest duszony. Oczywiście wszystkie te manewry odbywają się już w obecności co najmniej 10 osób ochrony. )
Więc jeśli nie widziałeś to nie kłam.
P.S. Zachowanie młodzieży inna rzecz, brak wychowania ale w tym miejscu miejcie sami do siebie pretensje szanowni rodzice.
Następnym razem PROHIBICJA i po krzyku.

Lukasz
Lukasz
Odpowiedź do  Wojtek
5 lat temu

I tu przyznam racje widzieliśmy to samo zainterweniowalem w tej sprawie do ochrony chciałem się dowiedzieć jak się nazywa ochroniarz po czym powiedział mi ze nie moja sprawa i wyrzucił mnie za bramę zostawiając żonę z dziećmi w środku
Dziecko budzi się po nocach w strachu i pyta się czemu ten pan tak zrobił i jak mam jej to wytłumaczyć .
Pragnę podkreślić ze nie zawiniła cała ochrona tylko pojedyncze osoby które psują wizerunek całej firmy

Tosiek
Tosiek
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

Pracownik służby porządkowej ma obowiązek się przedstawić i mieć identyfikator ze zdjęciem a tego u wszystkich był brak proszę doczytać mój post wcześniej wszystko jest wymienione jak się tyczy imprez masowych a mienia jak to ochrona patrzy i sobie interpretuje jak im wygodnie ja jako były pracownik zrezygnował , wedle mnie to powinien 2 stopień “st. kierownicze” stanowisko albo nie zna przepisów albo nie był świadomy czym się bo po co mi biedy ale to co robili tam to pozabierał bym im uprawnienia razem z kierownikiem. tego Dziecka im nie daruje!!!!

Tosiek
Tosiek
Odpowiedź do  MARIUSZ
5 lat temu

P. Mariuszu przesadna interwencja ochrony nie tylko pod scena ale również na bramkach sam widziałem jak to pięknie paro miesięczne dziecko oberwało gazem jak się go już używa to trzeba patrzeć obok siebie a nie fukać na ślepo a później ojca poniewierać, naprawdę ochrona 100% na widzów. Gratuluje wyboru.

MARIUSZ
MARIUSZ
Odpowiedź do  wojtek
5 lat temu

Niech Pan teraz przyjdzie pod stadion i zoba zy to gowniarze wyprawiają że radiowozy kursują jeden za drugim bo leja się jak opętani…jak chcą się wyżyć to niech się gdzie indziej leją bo ja tu przyszedłem się dobrze z żoną i dziećmi bawić a nie patrzeć czy moje dziecko dostanie czymś w głowę od jakiegoś niewyżytego malolata który wyrwał się z domu i musi się wyżyć….

Postronny
Postronny
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

Jednym słowem gowniarstwo w Jedlicze nie umie się zachować troszki alkoholu i korba w głowie. A co do ochrony to robiła co do ich należy dzięki niej nie jeden nie dostał w beret bo przy każdej zwadzie reagowali.

Tosiek
Tosiek
5 lat temu

Uprawnienia służb porządkowych i informacyjnych 1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do: 1) sprawdzania i stwierdzania uprawnień osób do uczestniczenia w imprezie masowej, a w przypadku stwierdzenia braku takich uprawnień – wezwania ich do opuszczenia imprezy masowej; 2) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości; 3) przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w art. 8 obowiązki uczestników imprezy ust. 2; Art. 8. bezp. impr. mas. Obowiązki uczestników imprezy 2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, z zastrzeżeniem art. 8a dozwolona sprzedaż napojów alkoholowych, 4) wydawania poleceń porządkowych osobom zakłócającym porządek publiczny lub zachowującym się niezgodnie z regulaminem imprezy masowej lub regulaminem obiektu (terenu), a w przypadku niewykonania tych poleceń – wezwania ich do opuszczenia imprezy masowej; 5) ujęcia, w celu niezwłocznego przekazania Policji, osób stwarzających bezpośrednie zagrożenie dla dóbr powierzonych ochronie oraz osób dopuszczających się czynów zabronionych. 2. W przypadkach, o których mowa w art. 11 przesłanki użycia środków przymusu bezpośredniego pkt 1 i 2 ustawy z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej (Dz. U. poz. 628, z późn. zm.), służby porządkowe mogą użyć środków przymusu bezpośredniego, o których mowa w art. 12 katalog środków przymusu bezpośredniego ust. 1 pkt 1 lit. a i b, pkt 2 lit. a i pkt 12 lit. a tej ustawy. Dz.U.2017.0.1120 t.j. – Ustawa z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej Art. 12. śr.przym.bezp. Katalog środków przymusu bezpośredniego 1. Środkami przymusu bezpośredniego są: pkt 1) siła fizyczna w postaci technik: a) transportowych, b) obrony, pkt 2) kajdanki: a) zakładane na ręce, pkt 12) chemiczne środki obezwładniające w postaci: a) ręcznych miotaczy substancji obezwładniających, 3. Użycie środków przymusu bezpośredniego oraz dokumentowanie tego użycia odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 maja 2013 r.… Czytaj więcej »

frankie
frankie
5 lat temu

Jestem rozczarowany tym co zaprezentował zespół Dżem. Zero interakcji z publicznością. Po prostu poprawne odegranie kilkunastu piosenek. Oj brakuje im już tej energii i niestety wyrazistości wokalisty. Odcinają kupony. Wydaje mi się, że chyba tak jak to było w przypadku Budki Suflera, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…

Władek
Władek
5 lat temu

nie bede wypowiadać sie gdyz nie widziałem zaistniałej sytuacji, ochrona powinna zapobiegać bójkom a Oni chodzili w grupach jakby przyjechali na wycieczke i zwiedzali stadion.
gdy tłum zgromadził się pózną porą zamknięto jedną bramę gdyby nie daj Boże coś się wydarzyło to w jednej bramie by się Ludzie zatratowali.

Green eyes
Green eyes
5 lat temu

Dlatego ja pomimo że lubię tego typu muzykę na takie imprezy nie chodzę bo gowiarzeria teraz myśli że może wszystko ,dżem lubię ale ten wokalista nie ma tego czegoś, to było trochę dla mnie mdłe ale poprawne..Dało się słuchać pod domem.U mnie bylo dobrze slychac.Mnie też na dżemie wychowano.

J23 buzun
J23 buzun
5 lat temu

Program powinien być w odwrotnej kolejności Dżem w sobotę (niedziela czas na odpoczynek po kultowej grupie),a Polo niech sobie leci całą niedzielę po kościele ludziska by spłynęli w całej okazałości

Git
Git
Odpowiedź do  J23 buzun
5 lat temu

No pewnie. Najlepiej żeby grali co godzinę dla Ciebie osobno jaśnie panie

Green eyes
Green eyes
5 lat temu

My na Borku lubimy Dżem.

Lukasz
Lukasz
5 lat temu

Witam chciałbym powiedzieć ze impreza super poza ochroną która pobiła chłopaka tak się nie robi bo czują się bezkarni zamiast pomagać to sami robią co im się podoba a powinni pilnować i pomagać

!!!
!!!
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

Jabol Klamka Dyrektor Foka Baton Stefan Hondo i te pedaly z ochrony nie istnieja

zygzak
zygzak
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

Tak to jest jak się da jakiekolwiek prawa nieprzygotowanym umysłowo osobom- pała i naprzód

Zenon
Zenon
Odpowiedź do  zygzak
5 lat temu

Najlepiej się wypowiadać nie widząc sytuacji… Byłem tam i widziałem 3 sytuacje gdzie ochrona reagowała w 100% zgodnie z ustawą… Najpierw gowniarze sami wszczynaja bójki a później płaczą że zostali obezwladnieni i wyrzucenia z imprezy… Żal mi waszych wypowiedzi….

Jarosław
Jarosław
Odpowiedź do  Zenon
5 lat temu

Zgadzam się z Zenonem mam 56 lat i przyszedłem tam żeby się dobrze bawić a jak widziałem ta cała chołotę młodzieży która się spiła i rozbiła rozpie….. L na imprezie to pochwała zachowanie ochrony i ich interwencję… Sam jedna widziałem jak dwóch latków się zczepilo i chłopaki z Ochrony chcieli ich rozdzielić to jeszcze się na nich rzucili i chłopaki musieli użyć gazów… Super postawa bo od 3 lat na Jedliczu zawsze są burdy i zamieszki a ochrona działa w 100%….

wojtek
wojtek
Odpowiedź do  Zenon
5 lat temu

Chyba nie widziałeś jak obezwładnili. Według mnie 100% niezgodnie z ustawą. Uderzenie w twarz pięścią to nie jest obezwładnienie, bicie pałą po głowie także więc nie broń tej pseudo ochrony. Żal mi ciebie bo nie rozumiesz czym powinna zajmować się ochrona i w jaki sposób działać bo na pewno nie tak.

Jarosław
Jarosław
Odpowiedź do  wojtek
5 lat temu

Wiem bardzo dobrze bo zajmuje się tym na codzień… Jeżeli funkcjonariusz na służbie zostaje zaatakowany przez napastnika i naruszania jest jego nietykalnosc osobista to może użyć środka przymusu bezpośredniego do obezwladnienia napastnika… A najprostszym środkiem przymusu bezpośredniego jest jego własną siła… Tyle w temacie i zachęcam do przestudiowania ustawy o Ochronie Osób i Mienia….

Wojtek
Wojtek
Odpowiedź do  Jarosław
5 lat temu

USTAWA z dnia 22 sierpnia 1997 r.o ochronie osób i mienia.

Art.36 ust.3 Użycie i wykorzystanie środków przymusu bezpośredniego i broni palnej oraz dokumentowanie tego użycia i wykorzystania odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 24maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej.

Ustawa z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej

Art.2. ust 1. Uprawnieni do używania lub wykorzystywania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej są:

20)pracownicy ochrony uprawnieni do użycia lub
wykorzystania środków przymusu bezpośredniego lub broni palnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. O ochronie osób i mienia (Dz.U. z2016 r. poz. 1432 i 2255 oraz z 2017 r. poz. 60);

ust 2.Uprawnieni do używania lub wykorzystywania środków przymusu
bezpośredniego są:
1) członkowie służby porządkowej, o których mowa w
ustawie z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. Z 2015 r. poz. 2139, z 2016 r. poz. 1250 oraz z 2017 r. poz. 799)

Art.12.1. Środkami przymusu bezpośredniego są:
1)siła fizyczna w postaci technik:
a) transportowych,
b) obrony,
c) ataku,
d) obezwładnienia;

Art 13.
1. Środków przymusu bezpośredniego, o których mowa w art.12 ust.1 pkt 1 lit. a, pkt 2–4 i 6, można użyć także prewencyjnie w celu zapobieżenia ucieczce osoby ujętej, doprowadzanej, zatrzymanej, konwojowanej lub umieszczonej w strzeżonym ośrodku, areszcie w celu wydalenia lub osoby pozbawionej wolności, a także w celu zapobieżenia objawom agresji lub autoagresji tych osób.

2. Środków przymusu bezpośredniego prewencyjnie nie mogą użyć uprawnieni,o których mowa w art. 2 ust.1 pkt 20 i ust.2 pkt1.

Lukasz
Lukasz
Odpowiedź do  wojtek
5 lat temu

Potwierdzam osobiście też widziałem to zajście ok godz 20tej jeden z ochrony uderzył pięścią w twarz młodego chłopaka po czym jak wróciłem im uwagę to wyrzucili mnie z stadionu nie mogłem wrócić do żony i dzieci.
Powinni pilnować aby było wszystko ok a nie uderzać chłopaka
Jeśli ktoś to jeszcze widział proszę pisać niech prawda wyjdzie

MARIUSZ
MARIUSZ
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

PANIE Łukaszu, też bylem świadkiem tego zajścia koło godziny 20 koło sceny i nie ma Pan racji…. Ten chłopak w białej koszulce pierwszy uderzył ochroniarza i zaczął się z nim szarpać, naruszając nietykalnosc osobistą funkcjonariusza a służbie… A to już przestępstwo. Po czym Ochroniarz położył go na ziemi i obezwladnil i zakładając mu dźwignię transportowa wyprowadził go w kierunku bramy głównej… Przed brama ten chłopak w białej koszulce przepraszam ochroniarza za to że go uderzył i żeby go nie przekazywał w ręce Funkcjonariuszy Policji i Ochroniarz puścił go wolno i zakazał wstępu na imprezę. Więc Pana wpis tutaj nie jest na miejscu… A co za tym idzie proszę nie oskarżać ludzi którzy wykonywali swoją pracę zetelnie i zgodnie z ustawą o Ochronie Osób i Mienia… A to że Pana wyprowadzili to też widziałem a dlatego to zrobili bo obrzucal Pan Ochronę bardzo brzydkimi epitetami a to jest zniesławienie… Popieram ta ochronę w 100% a Pana zachęcam do przestudiowania ustawy o ochronie a nie wpisywaniu bzdur na forum i oczernianiu pracowników ochrony.

Wojtek
Wojtek
Odpowiedź do  MARIUSZ
5 lat temu

Nie kłam człowieku bo nie widziałeś tej sytuacji. Rozumiem twoje tłumaczenie bo tłumaczy się zawsze winny. Opisywane przez ciebie szarpanie się z ochroniarzem przekierowuje całą uwagą na to, że zawinił ten chłopak czym próbujesz usprawiedliwiać ochroniarza który to naruszył nietykalność cielesną osoby. Szarpnął tego Chłopaka pracownik ochrony za lewe ramię dobiegając do niego od tyłu, chłopak odwraca się w swoją lewą stronę.( I tu masz rację, zostaje obezwładniony ale uderzeniem pięścią w twarz po czym zostaje założona mu dźwignia nie transportowa ale dźwignia na szyję w parterze i jest duszony. Oczywiście wszystkie te manewry odbywają się już w obecności co najmniej 10 osób ochrony. )
Więc jeśli nie widziałeś to nie kłam.
P.S. Zachowanie młodzieży inna rzecz, brak wychowania ale w tym miejscu miejcie sami do siebie pretensje szanowni rodzice.
Następnym razem PROHIBICJA i po krzyku.

Lukasz
Lukasz
Odpowiedź do  Wojtek
5 lat temu

I tu przyznam racje widzieliśmy to samo zainterweniowalem w tej sprawie do ochrony chciałem się dowiedzieć jak się nazywa ochroniarz po czym powiedział mi ze nie moja sprawa i wyrzucił mnie za bramę zostawiając żonę z dziećmi w środku
Dziecko budzi się po nocach w strachu i pyta się czemu ten pan tak zrobił i jak mam jej to wytłumaczyć .
Pragnę podkreślić ze nie zawiniła cała ochrona tylko pojedyncze osoby które psują wizerunek całej firmy

Tosiek
Tosiek
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

Pracownik służby porządkowej ma obowiązek się przedstawić i mieć identyfikator ze zdjęciem a tego u wszystkich był brak proszę doczytać mój post wcześniej wszystko jest wymienione jak się tyczy imprez masowych a mienia jak to ochrona patrzy i sobie interpretuje jak im wygodnie ja jako były pracownik zrezygnował , wedle mnie to powinien 2 stopień “st. kierownicze” stanowisko albo nie zna przepisów albo nie był świadomy czym się bo po co mi biedy ale to co robili tam to pozabierał bym im uprawnienia razem z kierownikiem. tego Dziecka im nie daruje!!!!

Tosiek
Tosiek
Odpowiedź do  MARIUSZ
5 lat temu

P. Mariuszu przesadna interwencja ochrony nie tylko pod scena ale również na bramkach sam widziałem jak to pięknie paro miesięczne dziecko oberwało gazem jak się go już używa to trzeba patrzeć obok siebie a nie fukać na ślepo a później ojca poniewierać, naprawdę ochrona 100% na widzów. Gratuluje wyboru.

MARIUSZ
MARIUSZ
Odpowiedź do  wojtek
5 lat temu

Niech Pan teraz przyjdzie pod stadion i zoba zy to gowniarze wyprawiają że radiowozy kursują jeden za drugim bo leja się jak opętani…jak chcą się wyżyć to niech się gdzie indziej leją bo ja tu przyszedłem się dobrze z żoną i dziećmi bawić a nie patrzeć czy moje dziecko dostanie czymś w głowę od jakiegoś niewyżytego malolata który wyrwał się z domu i musi się wyżyć….

Postronny
Postronny
Odpowiedź do  Lukasz
5 lat temu

Jednym słowem gowniarstwo w Jedlicze nie umie się zachować troszki alkoholu i korba w głowie. A co do ochrony to robiła co do ich należy dzięki niej nie jeden nie dostał w beret bo przy każdej zwadzie reagowali.

Tosiek
Tosiek
5 lat temu

Uprawnienia służb porządkowych i informacyjnych 1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do: 1) sprawdzania i stwierdzania uprawnień osób do uczestniczenia w imprezie masowej, a w przypadku stwierdzenia braku takich uprawnień – wezwania ich do opuszczenia imprezy masowej; 2) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości; 3) przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w art. 8 obowiązki uczestników imprezy ust. 2; Art. 8. bezp. impr. mas. Obowiązki uczestników imprezy 2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, z zastrzeżeniem art. 8a dozwolona sprzedaż napojów alkoholowych, 4) wydawania poleceń porządkowych osobom zakłócającym porządek publiczny lub zachowującym się niezgodnie z regulaminem imprezy masowej lub regulaminem obiektu (terenu), a w przypadku niewykonania tych poleceń – wezwania ich do opuszczenia imprezy masowej; 5) ujęcia, w celu niezwłocznego przekazania Policji, osób stwarzających bezpośrednie zagrożenie dla dóbr powierzonych ochronie oraz osób dopuszczających się czynów zabronionych. 2. W przypadkach, o których mowa w art. 11 przesłanki użycia środków przymusu bezpośredniego pkt 1 i 2 ustawy z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej (Dz. U. poz. 628, z późn. zm.), służby porządkowe mogą użyć środków przymusu bezpośredniego, o których mowa w art. 12 katalog środków przymusu bezpośredniego ust. 1 pkt 1 lit. a i b, pkt 2 lit. a i pkt 12 lit. a tej ustawy. Dz.U.2017.0.1120 t.j. – Ustawa z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej Art. 12. śr.przym.bezp. Katalog środków przymusu bezpośredniego 1. Środkami przymusu bezpośredniego są: pkt 1) siła fizyczna w postaci technik: a) transportowych, b) obrony, pkt 2) kajdanki: a) zakładane na ręce, pkt 12) chemiczne środki obezwładniające w postaci: a) ręcznych miotaczy substancji obezwładniających, 3. Użycie środków przymusu bezpośredniego oraz dokumentowanie tego użycia odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 maja 2013 r.… Czytaj więcej »

frankie
frankie
5 lat temu

Jestem rozczarowany tym co zaprezentował zespół Dżem. Zero interakcji z publicznością. Po prostu poprawne odegranie kilkunastu piosenek. Oj brakuje im już tej energii i niestety wyrazistości wokalisty. Odcinają kupony. Wydaje mi się, że chyba tak jak to było w przypadku Budki Suflera, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…

Władek
Władek
5 lat temu

nie bede wypowiadać sie gdyz nie widziałem zaistniałej sytuacji, ochrona powinna zapobiegać bójkom a Oni chodzili w grupach jakby przyjechali na wycieczke i zwiedzali stadion.
gdy tłum zgromadził się pózną porą zamknięto jedną bramę gdyby nie daj Boże coś się wydarzyło to w jednej bramie by się Ludzie zatratowali.

Green eyes
Green eyes
5 lat temu

Dlatego ja pomimo że lubię tego typu muzykę na takie imprezy nie chodzę bo gowiarzeria teraz myśli że może wszystko ,dżem lubię ale ten wokalista nie ma tego czegoś, to było trochę dla mnie mdłe ale poprawne..Dało się słuchać pod domem.U mnie bylo dobrze slychac.Mnie też na dżemie wychowano.