Dni Jedlicza 2018 [PROGRAM, INFORMACJE]. Do zobaczenia na stadionie!

0
6239
Dni Jedlicza 2018, największa plenerowa impreza w Gminie Jedlicze odbędzie się w sobotę i niedzielę (7-8 lipca) na stadionie Nafty Splast Jedlicze przy ul. Konopnickiej. Prezentujemy program i niezbędne informacje. Do zobaczenia na stadionie!

W sobotę (7 lipca) na scenie pojawią się wokaliści i zespoły muzyki disco polo: Rompey, Diadem, Mario, LILI, Spontan oraz gwiazda wieczoru grupa WEEKEND– twórcy hitu „Ona tańczy dla mnie”. Na zakończenie imprezy odbędzie się dyskoteka w rytmach muzyki disco polo.

W niedzielę (8 lipca) zaprezentują się zespoły taneczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu oraz Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Na scenie zagrają: zespół The Postmen (najlepsi Beatlesi w Polsce), zespół folcowo- rockowy Horpyna oraz zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, gwiazda wieczoru DŻEM. Imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Do zobaczenia na stadionie!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
J23 buzun

Program powinien być w odwrotnej kolejności Dżem w sobotę (niedziela czas na odpoczynek po kultowej grupie),a Polo niech sobie leci całą niedzielę po kościele ludziska by spłynęli w całej okazałości

Git

No pewnie. Najlepiej żeby grali co godzinę dla Ciebie osobno jaśnie panie

Green eyes

My na Borku lubimy Dżem.

Lukasz

Witam chciałbym powiedzieć ze impreza super poza ochroną która pobiła chłopaka tak się nie robi bo czują się bezkarni zamiast pomagać to sami robią co im się podoba a powinni pilnować i pomagać

!!!

Jabol Klamka Dyrektor Foka Baton Stefan Hondo i te pedaly z ochrony nie istnieja

zygzak

Tak to jest jak się da jakiekolwiek prawa nieprzygotowanym umysłowo osobom- pała i naprzód

Zenon

Najlepiej się wypowiadać nie widząc sytuacji… Byłem tam i widziałem 3 sytuacje gdzie ochrona reagowała w 100% zgodnie z ustawą… Najpierw gowniarze sami wszczynaja bójki a później płaczą że zostali obezwladnieni i wyrzucenia z imprezy… Żal mi waszych wypowiedzi….

Jarosław

Zgadzam się z Zenonem mam 56 lat i przyszedłem tam żeby się dobrze bawić a jak widziałem ta cała chołotę młodzieży która się spiła i rozbiła rozpie….. L na imprezie to pochwała zachowanie ochrony i ich interwencję… Sam jedna widziałem jak dwóch latków się zczepilo i chłopaki z Ochrony chcieli ich rozdzielić to jeszcze się na nich rzucili i chłopaki musieli użyć gazów… Super postawa bo od 3 lat na Jedliczu zawsze są burdy i zamieszki a ochrona działa w 100%….

wojtek

Chyba nie widziałeś jak obezwładnili. Według mnie 100% niezgodnie z ustawą. Uderzenie w twarz pięścią to nie jest obezwładnienie, bicie pałą po głowie także więc nie broń tej pseudo ochrony. Żal mi ciebie bo nie rozumiesz czym powinna zajmować się ochrona i w jaki sposób działać bo na pewno nie tak.

Jarosław

Wiem bardzo dobrze bo zajmuje się tym na codzień… Jeżeli funkcjonariusz na służbie zostaje zaatakowany przez napastnika i naruszania jest jego nietykalnosc osobista to może użyć środka przymusu bezpośredniego do obezwladnienia napastnika… A najprostszym środkiem przymusu bezpośredniego jest jego własną siła… Tyle w temacie i zachęcam do przestudiowania ustawy o Ochronie Osób i Mienia….

Wojtek

USTAWA z dnia 22 sierpnia 1997 r.o ochronie osób i mienia. Art.36 ust.3 Użycie i wykorzystanie środków przymusu bezpośredniego i broni palnej oraz dokumentowanie tego użycia i wykorzystania odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 24maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej. Ustawa z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej Art.2. ust 1. Uprawnieni do używania lub wykorzystywania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej są: 20)pracownicy ochrony uprawnieni do użycia lub wykorzystania środków przymusu bezpośredniego lub broni palnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. O ochronie… Czytaj więcej »

Lukasz

Potwierdzam osobiście też widziałem to zajście ok godz 20tej jeden z ochrony uderzył pięścią w twarz młodego chłopaka po czym jak wróciłem im uwagę to wyrzucili mnie z stadionu nie mogłem wrócić do żony i dzieci.
Powinni pilnować aby było wszystko ok a nie uderzać chłopaka
Jeśli ktoś to jeszcze widział proszę pisać niech prawda wyjdzie

MARIUSZ

PANIE Łukaszu, też bylem świadkiem tego zajścia koło godziny 20 koło sceny i nie ma Pan racji…. Ten chłopak w białej koszulce pierwszy uderzył ochroniarza i zaczął się z nim szarpać, naruszając nietykalnosc osobistą funkcjonariusza a służbie… A to już przestępstwo. Po czym Ochroniarz położył go na ziemi i obezwladnil i zakładając mu dźwignię transportowa wyprowadził go w kierunku bramy głównej… Przed brama ten chłopak w białej koszulce przepraszam ochroniarza za to że go uderzył i żeby go nie przekazywał w ręce Funkcjonariuszy Policji i Ochroniarz puścił go wolno i zakazał wstępu na imprezę. Więc Pana wpis tutaj nie jest… Czytaj więcej »

Wojtek

Nie kłam człowieku bo nie widziałeś tej sytuacji. Rozumiem twoje tłumaczenie bo tłumaczy się zawsze winny. Opisywane przez ciebie szarpanie się z ochroniarzem przekierowuje całą uwagą na to, że zawinił ten chłopak czym próbujesz usprawiedliwiać ochroniarza który to naruszył nietykalność cielesną osoby. Szarpnął tego Chłopaka pracownik ochrony za lewe ramię dobiegając do niego od tyłu, chłopak odwraca się w swoją lewą stronę.( I tu masz rację, zostaje obezwładniony ale uderzeniem pięścią w twarz po czym zostaje założona mu dźwignia nie transportowa ale dźwignia na szyję w parterze i jest duszony. Oczywiście wszystkie te manewry odbywają się już w obecności co… Czytaj więcej »

Lukasz

I tu przyznam racje widzieliśmy to samo zainterweniowalem w tej sprawie do ochrony chciałem się dowiedzieć jak się nazywa ochroniarz po czym powiedział mi ze nie moja sprawa i wyrzucił mnie za bramę zostawiając żonę z dziećmi w środku
Dziecko budzi się po nocach w strachu i pyta się czemu ten pan tak zrobił i jak mam jej to wytłumaczyć .
Pragnę podkreślić ze nie zawiniła cała ochrona tylko pojedyncze osoby które psują wizerunek całej firmy

Tosiek

Pracownik służby porządkowej ma obowiązek się przedstawić i mieć identyfikator ze zdjęciem a tego u wszystkich był brak proszę doczytać mój post wcześniej wszystko jest wymienione jak się tyczy imprez masowych a mienia jak to ochrona patrzy i sobie interpretuje jak im wygodnie ja jako były pracownik zrezygnował , wedle mnie to powinien 2 stopień „st. kierownicze” stanowisko albo nie zna przepisów albo nie był świadomy czym się bo po co mi biedy ale to co robili tam to pozabierał bym im uprawnienia razem z kierownikiem. tego Dziecka im nie daruje!!!!

Tosiek

P. Mariuszu przesadna interwencja ochrony nie tylko pod scena ale również na bramkach sam widziałem jak to pięknie paro miesięczne dziecko oberwało gazem jak się go już używa to trzeba patrzeć obok siebie a nie fukać na ślepo a później ojca poniewierać, naprawdę ochrona 100% na widzów. Gratuluje wyboru.

MARIUSZ

Niech Pan teraz przyjdzie pod stadion i zoba zy to gowniarze wyprawiają że radiowozy kursują jeden za drugim bo leja się jak opętani…jak chcą się wyżyć to niech się gdzie indziej leją bo ja tu przyszedłem się dobrze z żoną i dziećmi bawić a nie patrzeć czy moje dziecko dostanie czymś w głowę od jakiegoś niewyżytego malolata który wyrwał się z domu i musi się wyżyć….

Postronny

Jednym słowem gowniarstwo w Jedlicze nie umie się zachować troszki alkoholu i korba w głowie. A co do ochrony to robiła co do ich należy dzięki niej nie jeden nie dostał w beret bo przy każdej zwadzie reagowali.

Tosiek

Uprawnienia służb porządkowych i informacyjnych 1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do: 1) sprawdzania i stwierdzania uprawnień osób do uczestniczenia w imprezie masowej, a w przypadku stwierdzenia braku takich uprawnień – wezwania ich do opuszczenia imprezy masowej; 2) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości; 3) przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w art. 8 obowiązki uczestników imprezy ust. 2; Art. 8. bezp. impr. mas. Obowiązki uczestników imprezy 2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych… Czytaj więcej »

frankie

Jestem rozczarowany tym co zaprezentował zespół Dżem. Zero interakcji z publicznością. Po prostu poprawne odegranie kilkunastu piosenek. Oj brakuje im już tej energii i niestety wyrazistości wokalisty. Odcinają kupony. Wydaje mi się, że chyba tak jak to było w przypadku Budki Suflera, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…

Władek

nie bede wypowiadać sie gdyz nie widziałem zaistniałej sytuacji, ochrona powinna zapobiegać bójkom a Oni chodzili w grupach jakby przyjechali na wycieczke i zwiedzali stadion.
gdy tłum zgromadził się pózną porą zamknięto jedną bramę gdyby nie daj Boże coś się wydarzyło to w jednej bramie by się Ludzie zatratowali.

Green eyes

Dlatego ja pomimo że lubię tego typu muzykę na takie imprezy nie chodzę bo gowiarzeria teraz myśli że może wszystko ,dżem lubię ale ten wokalista nie ma tego czegoś, to było trochę dla mnie mdłe ale poprawne..Dało się słuchać pod domem.U mnie bylo dobrze slychac.Mnie też na dżemie wychowano.

J23 buzun

Program powinien być w odwrotnej kolejności Dżem w sobotę (niedziela czas na odpoczynek po kultowej grupie),a Polo niech sobie leci całą niedzielę po kościele ludziska by spłynęli w całej okazałości

Git

No pewnie. Najlepiej żeby grali co godzinę dla Ciebie osobno jaśnie panie

Green eyes

My na Borku lubimy Dżem.

Lukasz

Witam chciałbym powiedzieć ze impreza super poza ochroną która pobiła chłopaka tak się nie robi bo czują się bezkarni zamiast pomagać to sami robią co im się podoba a powinni pilnować i pomagać

!!!

Jabol Klamka Dyrektor Foka Baton Stefan Hondo i te pedaly z ochrony nie istnieja

zygzak

Tak to jest jak się da jakiekolwiek prawa nieprzygotowanym umysłowo osobom- pała i naprzód

Zenon

Najlepiej się wypowiadać nie widząc sytuacji… Byłem tam i widziałem 3 sytuacje gdzie ochrona reagowała w 100% zgodnie z ustawą… Najpierw gowniarze sami wszczynaja bójki a później płaczą że zostali obezwladnieni i wyrzucenia z imprezy… Żal mi waszych wypowiedzi….

Jarosław

Zgadzam się z Zenonem mam 56 lat i przyszedłem tam żeby się dobrze bawić a jak widziałem ta cała chołotę młodzieży która się spiła i rozbiła rozpie….. L na imprezie to pochwała zachowanie ochrony i ich interwencję… Sam jedna widziałem jak dwóch latków się zczepilo i chłopaki z Ochrony chcieli ich rozdzielić to jeszcze się na nich rzucili i chłopaki musieli użyć gazów… Super postawa bo od 3 lat na Jedliczu zawsze są burdy i zamieszki a ochrona działa w 100%….

wojtek

Chyba nie widziałeś jak obezwładnili. Według mnie 100% niezgodnie z ustawą. Uderzenie w twarz pięścią to nie jest obezwładnienie, bicie pałą po głowie także więc nie broń tej pseudo ochrony. Żal mi ciebie bo nie rozumiesz czym powinna zajmować się ochrona i w jaki sposób działać bo na pewno nie tak.

Jarosław

Wiem bardzo dobrze bo zajmuje się tym na codzień… Jeżeli funkcjonariusz na służbie zostaje zaatakowany przez napastnika i naruszania jest jego nietykalnosc osobista to może użyć środka przymusu bezpośredniego do obezwladnienia napastnika… A najprostszym środkiem przymusu bezpośredniego jest jego własną siła… Tyle w temacie i zachęcam do przestudiowania ustawy o Ochronie Osób i Mienia….

Wojtek

USTAWA z dnia 22 sierpnia 1997 r.o ochronie osób i mienia. Art.36 ust.3 Użycie i wykorzystanie środków przymusu bezpośredniego i broni palnej oraz dokumentowanie tego użycia i wykorzystania odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 24maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej. Ustawa z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej Art.2. ust 1. Uprawnieni do używania lub wykorzystywania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej są: 20)pracownicy ochrony uprawnieni do użycia lub wykorzystania środków przymusu bezpośredniego lub broni palnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. O ochronie… Czytaj więcej »

Lukasz

Potwierdzam osobiście też widziałem to zajście ok godz 20tej jeden z ochrony uderzył pięścią w twarz młodego chłopaka po czym jak wróciłem im uwagę to wyrzucili mnie z stadionu nie mogłem wrócić do żony i dzieci.
Powinni pilnować aby było wszystko ok a nie uderzać chłopaka
Jeśli ktoś to jeszcze widział proszę pisać niech prawda wyjdzie

MARIUSZ

PANIE Łukaszu, też bylem świadkiem tego zajścia koło godziny 20 koło sceny i nie ma Pan racji…. Ten chłopak w białej koszulce pierwszy uderzył ochroniarza i zaczął się z nim szarpać, naruszając nietykalnosc osobistą funkcjonariusza a służbie… A to już przestępstwo. Po czym Ochroniarz położył go na ziemi i obezwladnil i zakładając mu dźwignię transportowa wyprowadził go w kierunku bramy głównej… Przed brama ten chłopak w białej koszulce przepraszam ochroniarza za to że go uderzył i żeby go nie przekazywał w ręce Funkcjonariuszy Policji i Ochroniarz puścił go wolno i zakazał wstępu na imprezę. Więc Pana wpis tutaj nie jest… Czytaj więcej »

Wojtek

Nie kłam człowieku bo nie widziałeś tej sytuacji. Rozumiem twoje tłumaczenie bo tłumaczy się zawsze winny. Opisywane przez ciebie szarpanie się z ochroniarzem przekierowuje całą uwagą na to, że zawinił ten chłopak czym próbujesz usprawiedliwiać ochroniarza który to naruszył nietykalność cielesną osoby. Szarpnął tego Chłopaka pracownik ochrony za lewe ramię dobiegając do niego od tyłu, chłopak odwraca się w swoją lewą stronę.( I tu masz rację, zostaje obezwładniony ale uderzeniem pięścią w twarz po czym zostaje założona mu dźwignia nie transportowa ale dźwignia na szyję w parterze i jest duszony. Oczywiście wszystkie te manewry odbywają się już w obecności co… Czytaj więcej »

Lukasz

I tu przyznam racje widzieliśmy to samo zainterweniowalem w tej sprawie do ochrony chciałem się dowiedzieć jak się nazywa ochroniarz po czym powiedział mi ze nie moja sprawa i wyrzucił mnie za bramę zostawiając żonę z dziećmi w środku
Dziecko budzi się po nocach w strachu i pyta się czemu ten pan tak zrobił i jak mam jej to wytłumaczyć .
Pragnę podkreślić ze nie zawiniła cała ochrona tylko pojedyncze osoby które psują wizerunek całej firmy

Tosiek

Pracownik służby porządkowej ma obowiązek się przedstawić i mieć identyfikator ze zdjęciem a tego u wszystkich był brak proszę doczytać mój post wcześniej wszystko jest wymienione jak się tyczy imprez masowych a mienia jak to ochrona patrzy i sobie interpretuje jak im wygodnie ja jako były pracownik zrezygnował , wedle mnie to powinien 2 stopień „st. kierownicze” stanowisko albo nie zna przepisów albo nie był świadomy czym się bo po co mi biedy ale to co robili tam to pozabierał bym im uprawnienia razem z kierownikiem. tego Dziecka im nie daruje!!!!

Tosiek

P. Mariuszu przesadna interwencja ochrony nie tylko pod scena ale również na bramkach sam widziałem jak to pięknie paro miesięczne dziecko oberwało gazem jak się go już używa to trzeba patrzeć obok siebie a nie fukać na ślepo a później ojca poniewierać, naprawdę ochrona 100% na widzów. Gratuluje wyboru.

MARIUSZ

Niech Pan teraz przyjdzie pod stadion i zoba zy to gowniarze wyprawiają że radiowozy kursują jeden za drugim bo leja się jak opętani…jak chcą się wyżyć to niech się gdzie indziej leją bo ja tu przyszedłem się dobrze z żoną i dziećmi bawić a nie patrzeć czy moje dziecko dostanie czymś w głowę od jakiegoś niewyżytego malolata który wyrwał się z domu i musi się wyżyć….

Postronny

Jednym słowem gowniarstwo w Jedlicze nie umie się zachować troszki alkoholu i korba w głowie. A co do ochrony to robiła co do ich należy dzięki niej nie jeden nie dostał w beret bo przy każdej zwadzie reagowali.

Tosiek

Uprawnienia służb porządkowych i informacyjnych 1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do: 1) sprawdzania i stwierdzania uprawnień osób do uczestniczenia w imprezie masowej, a w przypadku stwierdzenia braku takich uprawnień – wezwania ich do opuszczenia imprezy masowej; 2) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości; 3) przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w art. 8 obowiązki uczestników imprezy ust. 2; Art. 8. bezp. impr. mas. Obowiązki uczestników imprezy 2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych… Czytaj więcej »

frankie

Jestem rozczarowany tym co zaprezentował zespół Dżem. Zero interakcji z publicznością. Po prostu poprawne odegranie kilkunastu piosenek. Oj brakuje im już tej energii i niestety wyrazistości wokalisty. Odcinają kupony. Wydaje mi się, że chyba tak jak to było w przypadku Budki Suflera, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…

Władek

nie bede wypowiadać sie gdyz nie widziałem zaistniałej sytuacji, ochrona powinna zapobiegać bójkom a Oni chodzili w grupach jakby przyjechali na wycieczke i zwiedzali stadion.
gdy tłum zgromadził się pózną porą zamknięto jedną bramę gdyby nie daj Boże coś się wydarzyło to w jednej bramie by się Ludzie zatratowali.

Green eyes

Dlatego ja pomimo że lubię tego typu muzykę na takie imprezy nie chodzę bo gowiarzeria teraz myśli że może wszystko ,dżem lubię ale ten wokalista nie ma tego czegoś, to było trochę dla mnie mdłe ale poprawne..Dało się słuchać pod domem.U mnie bylo dobrze slychac.Mnie też na dżemie wychowano.