Były łzy wzruszenia i podziękowania. Absolwenci LO w Jedliczu odebrali świadectwa [ZDJĘCIA]

0
Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu odebrali świadectwa. Ze względu na pandemię koronawirusa nie było wspólnych pożegnań, a indywidualne spotkania w zaciszu gabinetu dyrektora szkoły. Nie brakowało wzruszeń, rozmów na temat życiowych planów i podziękowań.

Inaczej jak dotychczas. W zaciszu gabinetu dyrektora były wspomnienia, plany na przyszłość i wzajemne podziękowania. Były łzy wzruszenia, refleksje i poczucie, że na długo zapamiętamy ten dzień. -Nie łatwo jest się żegnać w takich okolicznościach– tłumaczy Iwona Pytel, dyrektor LO w Jedliczu. Ze względu na pandemię zorganizowanie wspólnego pożegnania nie było jednak możliwe.

4 maja o godz. 9.00 miał się rozpocząć egzamin maturalny z języka polskiego, dlatego też w ten symboliczny dzień zostały wręczone 28. absolwentom LO im. M. Konopnickiej świadectwa ukończenia szkoły.

Z perspektywy trzech lat można śmiało powiedzieć „…i nie żal nic, i żal tak wiele”. Życzymy maturzystom: pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości- czyli połamania piór, dostania się na wymarzony kierunek studiów, optymizmu i wiary we własne możliwości, wspaniałej przyszłości i sentymentalnej podróży po latach w mury jedlickiego Liceum Ogólnokształcącego- czytamy na profilu społecznościowy jedlickiego LO.

 

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze