Jedlicze
słabe opady deszczu
14.4 ° C
15.8 °
9.8 °
71 %
4.8kmh
100 %
pon.
13 °
wt.
11 °
śr.
9 °
czw.
5 °
pt.
8 °
Strona głównaWiadomościBudowa mostu nad rzeką Jasiołka z szansą na tytuł Modernizacji Roku! Ruszyło...

Budowa mostu nad rzeką Jasiołka z szansą na tytuł Modernizacji Roku! Ruszyło głosowanie

Budowa mostu nad rzeką Jasiołka z szansą na tytuł Modernizacji Roku! Ruszyło głosowanie

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Ta imponująca i niezwykle wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja będąca efektem znakomitej współpracy pomiędzy samorządami – Gminą Jedlicze oraz Gminą Tarnowiec została zakwalifikowana do pierwszego etapu ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. Teraz decydujący głos należy do internautów!

Przypomnijmy, że budowa okazałej przeprawy, która zastąpiła starą, zniszczoną kładkę pieszo-rowerową umożliwia przejazd pojazdów o masie do 40 ton. Nowy most połączył nie tylko dwie gminy, ale także dwa powiaty: krośnieński i jasielski, co znacząco wpłynęło na poprawę komunikacji. Uroczyste otwarcie „łącznika” odbyło się początkiem listopada ubiegłego roku.

Głosowanie internetowe – każdy głos ma znaczenie

W dniu 1 kwietnia rozpoczęło się głosowanie, w którym internauci zdecydują o pozycji konkretnej modernizacji lub budowy w zestawieniu 337 zgłoszonych inwestycji. Aby oddać głos na nowy most nad rzeką Jasiołka w Jedliczu należy wejść w LINK – kliknij, wybrać polecenie „Zagłosuj”, następnie podać imię i nazwisko, adres e-mail oraz zaznaczyć „Nie jestem robotem”, a po udanej weryfikacji kliknąć „Wyślij głos”. Na podany adres mailowy wysłany zostanie link, za pomocą którego należy potwierdzić oddany głos.

Głosowanie potrwa do 20 maja. Można głosować raz dziennie, z jednego adresu e-mail!

Konkurs Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku – XXVI edycja

Jest to konkurs o zasięgu ogólnopolskim, który z każdą kolejną edycją buduje swoją coraz bardziej cenioną markę. Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku to inicjatywa wytyczająca nowe trendy w budownictwie, promująca najlepsze modernizacje i budowy.  Ma ona na celu wyłonienie przedsięwzięć wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, urbanistycznymi i estetycznymi. Konkurs promuje funkcjonalność modernizowanych oraz przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych  i konserwatorskich.

DPS w Jedliczu na II miejscu w województwie podkarpackim

Do ubiegłorocznej jubileuszowej XXV edycji konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku zakwalifikowano Samorządowy Dom Pomocy Społecznej w Jedliczu, który otrzymał od internautów 325 głosów i ostatecznie zajął drugie miejsce wśród dziewiętnastu obiektów z całego województwa podkarpackiego!

Warto dodać, że jedlicki DPS uplasował się na czwartej pozycji w kategorii zdrowie i opieka społeczna, spośród piętnastu obiektów, które zakwalifikowały się do konkursu z całego kraju.

Ogółem w I etapie wzięło udział wówczas 457 budowli i różnego rodzaju inwestycji. W tej klasyfikacji Samorządowy Dom Pomocy Społecznej w Jedliczu zajął 59 lokatę.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu i bardzo dziękujemy za każdy głos oddany na inwestycję dotyczącą budowy mostu nad rzeką Jasiołka w Jedliczu!

Źródło:(UG)

Czytaj także:

Nowy most, to spełnienie długoletnich oczekiwań mieszkańców. Wszystko zmieniło się nie do poznania! [ZDJĘCIA]

 

 

 

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Zobacz również:

[wpdiscuz_bell]
- Wydarzenia i imprezy -

kwiecień 2024

23kwiCałodniowe79. Rocznica Śmierci kpt. Stanisława Betleja

maj 2024

05maj13:0017:00Patronat Jedlicze24Run & Walk Fest Zjedliczeni VDo wydarzenia pozostało

- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
Nadchodzące wydarzenia i imprezy

kwiecień 2024

23kwiCałodniowe79. Rocznica Śmierci kpt. Stanisława Betleja

maj 2024

05maj13:0017:00Patronat Jedlicze24Run & Walk Fest Zjedliczeni VDo wydarzenia pozostało

Opinie i komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
← PRZEJDŹ NA
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
X
X
X
X