Tegoroczne działania „Znicz” trwały 5 dni. W tym czasie policjanci ujawniali i eliminowali nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego oraz dbali o płynność ruchu w pobliżu cmentarzy i na drogach dojazdowych do tych miejsc. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnego wypadku drogowego. Na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego doszło w sumie do 35 kolizji.

Akcja „Znicz 2016” na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego realizowana była przez policjantów wydziału ruchu drogowego i innych komórek i jednostek organizacyjnych Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego dziennie czuwało od 30 do 43 funkcjonariuszy Policji. Policjanci w prowadzonych działaniach współpracowali ze strażnikami miejskimi i funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego.

Tegoroczna akcja „Znicz” trwała od 28 października do 2 listopada. W czasie prowadzonych działań krośnieńscy policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, nikt nie zginął, nikt nie doznał  poważnych obrażeń. Na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego doszło do 35 kolizji. Najwięcej tego typu zdarzeń drogowych odnotowano w miniony piątek (8 kolizji)i poniedziałek (10 kolizji). W dzień Wszystkich Świętych doszło do 6 kolizji. W ramach prowadzonej akcji „Znicz” funkcjonariusze ujawnili 8 nietrzeźwych kierujących. Policjanci nałożyli  221 mandatów karnych.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
jedlicze

Ja tylko powiem że byłem na cmentarzu w Dobieszynie i chciałbym żeby za rok wprowadzono tam drogę JEDNOKIERUNKOWĄ. Przecież można przejechać koło stadionu… A to co się tam działo to jakaś masakra. Wszyscy się pchają żeby przejechać w obie strony a droga tam jest przecież wąska.
Skoro w Jedliczu się da to tam też się da 🙂