Najstarsza mieszkanka Gminy Jedlicze świętowała 105. urodziny.

0
Najstarsza mieszkanka Gminy Jedlicze ma 105 lat i mieszka w Długiem. Pani Helena Kozieł urodziła się w 1913 roku. W tym roku świętowała 105. urodziny.
fot. UG w Jedliczu

Szacowną Jubilatkę odwiedzili m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy w Jedliczu i pogratulowali tak wspaniałego jubileuszu oraz złożyli życzenia dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. Spotkanie w rodzinnym gronie było okazją do wspomnień minionych lat.

hkoziel
fot. archiwum
Urodzona w 1913 roku Pani Helena Kozieł cieszy się dobrym zdrowiem o czym przekonali się przybyli do Długiego goście. Jubilatka zaskoczyła świetną pamięcią, recytując wiersze o zimie oraz czerwonym kapeluszu, które zapamiętała z dzieciństwa. Opowiadała o tym, jak chodziła pieszo do Iwonicza Zdroju, co wymagało naprawdę doskonałej kondycji fizycznej. Pani Helena wychowała dwójkę dzieci, doczekała się 5 wnuków oraz 4 prawnuków – najstarsi to Mateusz i Malwina, najmłodsi Szymek i Kuba. Na co dzień Jubilatką opiekuje się synowa Halina.

 

Pani Helenie, na kolejne lata życia życzymy dobrego zdrowia i pomyślności.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
EWELINA KOZIEL

Zdrówka Dla Pani Helenki !!

Adam

Wszystkiego Najlepszego dla Jubilatki !!! P.S. czy pan T. wszędzie się musi wepchać z tym sztucznym uśmieszkiem ????

EWELINA KOZIEL

Zdrówka Dla Pani Helenki !!

Adam

Wszystkiego Najlepszego dla Jubilatki !!! P.S. czy pan T. wszędzie się musi wepchać z tym sztucznym uśmieszkiem ????