W niedzielę (3.12) w Domu Ludowym w Długiem odbył się XVII Gminny Strażacki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Do rywalizacji przystąpiło 42 zawodników z Dobieszyna, Jedlicza, Moderówki, Piotrówki, Poręb, Potoka, Męcinki i Długiego. W rundzie finałowej spotkało się czterech zwycięzców grup, którzy rozegrali spotkania systemem każdy z każdym.

WYNIKI:

Klasyfikacja indywidualna rundy finałowej:

 1. Rafał Jamrogiewicz – OSP Jedlicze
 2. Wojciech Jamrogiewicz – OSP Jedlicze
 3. Mariusz Wietecha – OSP Jedlicze
 4. Ryszard Majsiak – OSP Moderówka

Klasyfikacja drużynowa:

 1. OSP Jedlicze
 2. OSP Długie
 3. OSP Moderówka
 4. OSP Dobieszyn
 5. OSP Piotrówka
 6. OSP Potok
 7. OSP Poręby
 8. OSP Męcinka

Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Edward Lipka z OSP Potok. Obsadę sędziowską stanowili: sędzia główny Jacek Janocha i sędziowie stołowi Bartłomiej Osek, Jakub Bobrowski i Jarosław Krawczyk.

Zwycięzcy otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy wręczane przez Burmistrza Gminy Jedlicze Jolantę Urbanik, Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP w Jedliczu Marka Maciejowskiego Wiceprezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP w Jedliczu Józefa Tuckiego Przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Woźniaka oraz radną Rady Miejskiej Krystynę Marć. Gościem turnieju był Komendant PSP w Krośnie w stanie spoczynku Krzysztof Korzec.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze