22 °
Strona głównaSportSukcesy Tenisistów stołowych

Sukcesy Tenisistów stołowych

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Bardzo dobry występ zanotowali reprezentanci z Gminy Jedlicze w Powiatowej Olimpiadzie Tenisa Stołowego, która w tym roku odbyła się 2 kwietnia, w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Krościenku Wyżnym. Gminę reprezentowali zawodnicy wyłonieni wcześniej w turnieju eliminacyjnym, który odbył się 26 marca w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Ryszard Zygmunt, który w kategorii Mężczyźni 46 lat i starsi zajął 1 miejsce i obronił zdobyty dwa lata temu (rok temu zawody nie odbyły się) tytuł Mistrza Powiatu Krośnieńskiego. Świetnie spisał się również  jego syn Marcel, który w kategorii Mężczyźni 20-45 lat, także stanął na najwyższym podium.  Bezkonkurencyjna w kategorii Kobiet 46 lat i starsze, okazała się Pani Alina Zajdel, natomiast jej córka Aleksandra w kategorii Kobiety 20-45 zajęła znakomite  2 miejsce. Również na 2 miejscu w kategorii Chłopcy 14-15 lat zawody zakończył Kamil Kruszelnicki. Uzupełnieniem rewelacyjnych osiągnięć naszych zawodników były trzecie miejsca Klaudii Dobrowolskiej w kategorii Dziewcząt 14-15 lat oraz Kacpra Zygmunta w kategorii Chłopcy 16-19 lat.