Strona głównaSportReprezentanci SP w Jedliczu w biegach przełajowych z awansem do Finału Wojewódzkiego!

Reprezentanci SP w Jedliczu w biegach przełajowych z awansem do Finału Wojewódzkiego!

Reprezentanci SP w Jedliczu w biegach przełajowych z awansem do Finału Wojewódzkiego!

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

W dniu 7 kwietnia na obiektach zielonych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyły się rejonowe zawody w biegach przełajowych. Nie zabrakło zawodników ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu.

Wszyscy uczniowie, w każdej kategorii wiekowej zaprezentowali się znakomicie – zajęli miejsca na pierwszym i drugim stopniu podium oraz uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 21 kwietnia w Kolbuszowej. Tam zmierzy się ze sobą po dwanaście najlepszych drużyn w województwie podkarpackim w każdej kategorii wiekowej.

Indywidualnie Mistrzem Rejonu w swojej kategorii został Miłosz Mazuchowski, Wicemistrzami: Zofia Skóra i Dominik Buczyński, natomiast brązowy medal zdobył Julian Wojnar.

Opiekunami drużyn byli: Beata Wosiewicz, Elżbieta Pitrus, Robert Gleń.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Wyniki uzyskane przez zawodników ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu

Igrzyska Dzieci – 2011 i młodsi

Dziewczynki – I miejsce zespołowo (awans do finału wojewódzkiego)

4. Macnar Maja

5. Bobrowska Malwina

7. Skóra Aniela

9. Maciaszkiewicz Joanna

10. Borek Klaudia

11. Uram Nikola

Chłopcy – indywidualnie

3. Wojnar Julian


 

Igrzyska Dzieci – 2009–2010

Dziewczynki – I miejsce zespołowo (awans do finału wojewódzkiego)

2. Skóra Zofia

8. Żurkiewicz Sandra

11. Antonik Maja

15. Biedroń Otylia

31. Reman Kalina

32. Momot Julia

Chłopcy – I miejsce zespołowo (awans do finału wojewódzkiego)

5. Kusiak Kamil

6. Gęsiak Antoni

17. Zygmunt Oskar

20. Kwarciany Sebastian

21. Jaśkiewicz Kamil

22. Antonik Filip


 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2007–2008

Dziewczyny – II miejsce (awans do finału wojewódzkiego)

9. Fałat Weronika

10. Reman Marcjanna

12. Zawisza Agnieszka

17. Kochańska Maja

18. Socha Maja

20. Paradysz Aleksandra

Chłopcy – I miejsce (awans do finału wojewódzkiego)

1. Miłosz Mazuchowski – SP Jedlicze

2. Dominik Buczyński – SP Jedlicze

11. Wietecha Karol

12. Jeż Wiktor

13. Paczosa Wiktor

18. Chudy Kacper

Szkoła Podstawowa w Jedliczu

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

NAJNOWSZE

- Reklama/ogłoszenie -
- Wydarzenia i imprezy -

grudzień 2022

17gruCałodnioweXI Zakładowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

18gruCałodniowePatronat Jedlicze24II Otwarty Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana SuchaDo wydarzenia pozostało

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

grudzień 2022

18gruCałodniowePatronat Jedlicze24II Otwarty Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana SuchaDo wydarzenia pozostało

17gruCałodnioweXI Zakładowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

Opinie i komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
()
x
X
X
X
X