W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu przeprowadzono prace remontowe. W czasie, kiedy obiekt był wyłączony z użytkowania odnowiono wszystkie pomieszczenia na obiekcie wraz z halą główną i widownią. Naprawiono również uszkodzone urządzenia i sprzęt sportowy.

fot. GOSiR w Jedliczu

Blisko 3 miesiące trwały prace remontowo-budowlane w ośrodku sportu w Jedliczu. Przez ten czas uzupełniono ubytki ścian, wymieniono i uzupełniono płytki ścienne oraz elewacyjne. Ściany wewnętrzne zostały pomalowane na nowo. Ponadto przeprowadzono naprawy uszkodzonych urządzeń i sprzętu sportowego. Zamontowano również nowe urządzenia.

fot. GOSiR w Jedliczu

W trosce o bezpieczeństwo sanitarne i zdrowie osób korzystających z usług ośrodka wyczyszczone, a następnie zdezynfekowane zostały: szatnia, sauny, węzły sanitarne oraz toalety. Zdezynfekowano również posadzki.

Decyzją służb sanitarnych, ośrodek od 12 marca był wyłączony z użytkowania. Nie był to jednak czas, w którym w ośrodku nic się nie działo. W najbliższym czasie planowane są kolejne prace.

Planowana jest renowacja parkietu, wymiana oświetlenia z metalo-halogenowego na energooszczędne LED, a także wymiana systemu monitoringu.

-Są to inwestycje, które w znacznym stopniu wpłyną na poprawę funkcjonowania ośrodka, bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług, jak również przyczynią się w dalszej perspektywie do obniżenia kosztów z tytułu zużycia energii elektrycznej- mówi Wojciech Florczak, dyrektor.

Prace sfinansowano ze środków własnych i pozyskanych środków zewnętrznych.

(rn)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Suchodolski

Inwestycje potrzebne jak tlen. Mam nadzieję, że uda się je zrealizować szybko i sprawnie. Zwłaszcza wymianę parkietu. Trzymam kciuki.

Lisek

Niech zacznie w końcu się tam coś dziać bo w tej hali to za chwile będzie tylko pajęczyna A Pan Dyrektor niech zda sprzęt pracownicy mają o nim jedna opinię Rudy fałszywy bez pojęcia.