Gry i zabawy dla dzieci. Atrakcje kulinarne. Mecz hokeja na lodzie i pokaz sztucznych ogni- już w niedzielę (4.12) wielkie otwarcie lodowiska w Jedliczu. Na ten moment z całą pewnością czeka wiele dzieci i młodzieży. W niedzielę (4.12) wstęp wolny. Uroczyste otwarcie będzie połączone z gminnymi Mikołajkami. W programie zaplanowano wiele atrakcji.

– Lodowisko będzie powszechnie dostępne dla wszystkich mieszkańców Gminy Jedlicze. W pierwszym dniu, a więc w dniu otwarcia wstęp dla wszystkich jest nieodpłatny. Zapraszamy na godzinę 16.00 na uroczyste otwarcie, na które przybędzie także św. Mikołaj. Dlatego oprócz dorosłych, serdecznie zapraszamy dzieci. Dla każdego dziecka znajdzie się mały prezent. – mówi Wojciech Florczak, Dyrektor  GOSiR Jedlicze.  – Nasi milusińscy będą mogli wziąć udział w licznych grach i zabawach, które zaproponują pomocnicy św. Mikołaja. Liczę, że najmłodsi będą zadowoleni. Nie zabraknie też atrakcji kulinarnych. W programie planujemy również krótki, pokazowy mecz hokeja na lodzie, w wykonaniu drużyny hokejowej z Krosna. Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

 

 

– Chciałbym serdecznie podziękować Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Jedliczu, który aktywnie włączył się w organizacje tej imprezy, a także specjalne podziękowania kieruję dla firmy ORLEN POŁUDNIE sponsora głównego tego wydarzenia. Zamiarem naszym jest to, aby ta impreza  przerodziła się w taki Mikołajkowy Piknik, który umili niedzielne popołudnie mieszkańcom Gminy Jedlicze – dodaje Wojciech Florczak, Dyrektor GOSiR Jedlicze.

 

plakat-otwarcie-lodowiska2_0

 

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze