W sobotnie przedpołudnie 15.10.2016 w Jedlickim Parku Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu zorganizował IV Grand Prix Gminy Jedlicze w Biegach Przełajowych. W tegorocznych zawodach wystartowało 115 zawodników i zawodniczek. 

Podczas imprezy najmłodsi biegacze rywalizowali ze sobą na dystansach 60 m i 100 m. Uczniowie szkół podstawowych mogli sprawdzić swoje siły na dystansach od 200 do 600 m, gimnazjaliści z kolei biegali na dystansie – 1000 m. Zorganizowane zostały również dwa biegi open na dystansie: kobiety 3 km, mężczyźni 5 km. Trasy biegów open jak również biegu na dystansie 1 km były bardzo wymagające, gdyż zawodnicy mieli do pokonania około 100 m podbiegu.

Impreza odbyła się w bardzo dobrych, jak na tą porę roku, warunkach atmosferycznych. Biegacze dali z siebie wszystko, wykazując przy tym ogromny entuzjazm i zaangażowanie. Ambitnie podeszli do wyznaczonego celu, czyli zdobycia najwyższego podium. Rywalizacja była zacięta, ale w ferworze walki nie zabrakło miejsca na radość i dobrą zabawę. Każdy kto dobiegł do mety otrzymał pamiątkowy medal (w kategoriach dzieci i młodzieży). Pierwszych pięciu zawodników otrzymało dyplomy, a najlepsza trójka biegaczy z każdej kategorii wiekowej pamiątkowy puchar.

Wyniki:

Zobacz wyniki

(GOSiR)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze