W poniedziałek (8.06) po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, wznawia działalność Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Nowy regulamin ośrodka uzyskał akceptację sanepidu. Otwarte zostają place zabaw i zielona salka fitness. Zobacz jakich zasad należy przestrzegać.

Po około 3 miesiącach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19, z dniem 8 czerwca wznawia działalność Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Nowy regulamin ośrodka uzyskał akceptację Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krośnie. Na obiekcie hali będą obowiązywały szczególne zasady bezpieczeństwa.

Hala sportowa będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-22.00, a w soboty od 8.00-22.00. GOSiR zastrzega jednak, że z hali będzie można korzystać po uprzedniej telefonicznej rezerwacji. Obowiązuje nowy limit osób, które będą mogły przebywać na terenie obiektu: do 24 osób + 2 trenerów, a osoby wchodzące na teren ośrodka będą weryfikowane oraz zostanie im przeprowadzony pomiar temperatury ciała. Wyłączone z użytkowania zostaną szatnie oraz trybuny hali. Ponadto obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk tak przed jak i po wyjściu z obiektu. GOSiR przypomina też o obowiązku zakrywania twarzy, ale tylko w momencie dotarcia na obiekt sportowy. Po dokonaniu formalności związanych z wynajmem ten obowiązek już nie istnieje.

Gospodarz obiektu, dyrektor Wojciech Florczak poinformował, że wszystkie osoby przebywające na terenie obiektu mają obowiązek podporządkowania się zasadom nowego regulaminu w trakcie stanu epidemii. Przypomina, że obowiązuje również dotychczasowy regulamin ogólny ośrodka. Dyrektor zastrzega, że w przypadku braku podporządkowania się do regulaminu, korzystający może zostać poproszony o opuszczenie obiektu, a w przypadku braku reakcji zostanie wezwana Policja.

Na terenie gminy otwarte zostają także place zabaw oraz zielona salka fitness.

(rn)

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Aktywny
Aktywny
4 lat temu

Otwarte ale co z tego jak i tak się tam nic nie dzieje. Pan dyrektor tylko odgrzewana stare kotlety.

nieaktywny
nieaktywny
Odpowiedź do  Aktywny
4 lat temu

Napisz jeszcze raz by zrozumieć o co ci chodzi,bo chyba P.Dyrektor nie zajął się kuchnią a co zrobił to widac

mieszkanka
mieszkanka
Odpowiedź do  Aktywny
4 lat temu

Jakie kotlety? Nie owijaj w bawełnę tylko napisz wprost. Może ktoś nie widzi co trzeba naprawić. Napisz to bez złośliwości.

Sprytny
Sprytny
4 lat temu

A gdzie artykuł o obniżeniu pensji pani burmistrz przez radę miejską?