Strona głównaSłowem w sednoKto chce zawłaszczyć Orszak Trzech Króli? Ujawniamy

Kto chce zawłaszczyć Orszak Trzech Króli? Ujawniamy

Kto chce zawłaszczyć Orszak Trzech Króli? Ujawniamy

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Już po raz trzeci ulicami Jedlicza przejdzie Orszak Trzech Króli. To niestety pierwsza i ostatnia radosna nowina związana z przyszłorocznym orszakiem. Organizatorzy chyba zapomnieli, że Święto Objawienia Pańskiego, to nie grill dla znajomych, ale radosne, chrześcijańskie Święto, na które powinno się zaprosić wszystkich do wspólnego świętowania. To tradycja oparta na staropolskich zwyczajach. W końcu, to idea, która powinna łączyć, a nie dzielić. Powinna.

W mojej ocenie problem polega na tym, że tegoroczni organizatorzy próbują zawłaszczyć Orszak do własnych celów. To nie tylko haniebne, ale wysoce nieetyczne. To nie jest w porządku. To jawne okłamywanie ludzi, którzy chcą zgodnie ze swoimi przekonaniami uczestniczyć w radosnym świętowaniu i tą radością dzielić się z innymi, także z dziećmi.

Na stronie internetowej pana Jerzego Dudy, współorganizatora, nie znajdziemy zaproszenia do wspólnego świętowania Święta Objawienia Pańskiego, a jedynie plakat na którym są aż 4 elementy wskazujące na to, że to plakat promujący imprezę komercyjną. A ponoć Orszak to oddolna, społeczna inicjatywa. Czy cały ten cyrk organizacyjny to próba stworzenia własnych wyznawców i próba mącenia im w głowie?

Zawłaszczanie

To już trzeci Orszak w naszej gminie. Przy organizacji pierwszego pomagały osoby prywatne, społecznicy i osoby reprezentujące instytucje. Mimo to bez skrupułów w kolejnych latach “wycinało się” ich z grona organizatorów. Spotkania robocze komitetu organizacyjnego odbywały się w Urzędzie Gminy. Gmina wspiera inicjatywy które łączą. Jednak mimo to herbu gm. Jedlicze nie znajdziemy na plakacie. Kto wobec tego zabezpieczać będzie przyszłoroczny Orszak? Czy będą to strażacy ochotnicy? Na koszt Gminy Jedlicze, skoro pani koordynator Orszaku oświadczyła, że herbu gminy na plakacie nie zamieści?

Tak wygląda dolna cześć plakatu z organizatorami

Czy po przeczytaniu naszego artykułu ktoś uderzy się w pierś i w puste miejsce wstawi organizatorów, który od samego początku pomagali przy jego organizacji?

Tak wygląda dolna cześć plakatu z organizatorami!

Czy plan ukartowany był od samego początku?

Pan Jerzy Duda na swojej stronie co niedzielę cytuje fragmenty Słowa Bożego, a nie przeszkadza mu, że na co dzień w swojej knajpie serwuje pizzę o nazwie:

Wycinek z menu prywatnej knajpy pana J. Dudy

Nie jest to jednak odosobniony przypadek

Ponadto wysoce nieprzyzwoite- choć to i tak mało odpowiednie słowo- ze strony Organizatora biegu jest nazywanie jednego z odcinków trasy: cyt. ”piekielnie szybką dychą” i o ile do użycia w nazwie imprezy ostatnich dwóch cytowanych słów nikt nie powinien mieć wątpliwości, to używanie pierwszego jest wysoce nieetyczne. Piekło to strach przed zniewoleniem człowieka. Istnieją bowiem pewne granice przyzwoitości, które z całą pewnością zostały przekroczone. Aby nie być gołosłownym fragment plakatu:

To fragment plakatu I Biegu Kowala, który dumnie promowali organizatorzy

Brak słów

Od osoby, która organizuje wykłady wieczorowe m.in. cyt. „W obronie wiary katolickiej” winno się oczekiwać szczególnej ostrożności i wiedzy, że wykorzystywanie słowa w takim kontekście to otwieranie furtki szatanowi.

Co na to pan Jerzy Duda? Ponad 2 tyg temu upomniałem Go wg tekstu ewangelii na Jego stronie. Bardzo długo oczekiwałem na kontakt. Bezskutecznie. Zadzwoniłem więc, aby mieć pewność, że wiadomość dotarła. Po chwili rozmowy stwierdził, że jest zajęty i ma spotkanie. Rozłączył się. Nie oddzwonił. Upomina pan innych? Najpierw wypadałoby zacząć od siebie.

Pytam raz jeszcze: Czy cały ten cyrk organizacyjny to próba stworzenia własnych wyznawców i próba mącenia im w głowie?

Słowo nie na niedzielę. Brat Tomasz.

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

NAJNOWSZE

- Reklama/ogłoszenie -
- Wydarzenia i imprezy -

kwiecień 2023

01kwiCałodnioweXII Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

01kwi08:0013:00Kiermasz Wielkanocny w Jedliczu

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

19kwiCałodniowe„Polscy Pisarze Dzieciom” – Konkurs recytatorski dla przedszkolaków

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

kwiecień 2023

01kwiCałodnioweXII Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

01kwi08:0013:00Kiermasz Wielkanocny w Jedliczu

15kwiCałodnioweDłużański Charytatywny Bieg na Orientację

19kwiCałodniowe„Polscy Pisarze Dzieciom” – Konkurs recytatorski dla przedszkolaków

Opinie i komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
Lusi

Mogę podać przykłady zawlaszczania

widz

jak można prowadzić orszak trzech króli do baru – speluny już samo to jest bardzo odrażające !!!!!

dzidzia

widocznie można:P

Mieszkaniec

Już piszecie artykuły które atakują !!!! Mamy Wam przypomnieć że w ubiegłym roku Władza Jedlicka też w tym Orszaku uczestniczyła ? A że się ktoś władzy postawił to już go trzeba obrażać itp ?? Pan Duda więcej organizuje niż Gmina !!!!

Palac na borku

Jesteś tym samym mieszkańcem który jeszcze 3 lata temu krytykował pana Dude ze krytykował Burmistrza Sanockiego a teraz pan Duda trzyma z ludźmi z jego układu? ? Drukarnia drukowana plakaty kiedy burmistrzem byl pan Sanocki. To lokalny patriotyzm hah

Lusi

Pewnie za darmo nie drukowali

Lusi

Takimi artykułami robicie krecia robotę dla Pani Burmistrz

Parmiezan

Meksykańskie piekło
sos pomidorowy, ser tarty, czerwona fasola, czerwona papryka, jalapeño, chili, oliwki
Krosno pizza,
Czy to nie jest przenośnia?
Jest jeszcze Prosciutto,Prosciutto Parma itp.

Zreszta u nas pizza przypomina pizze tylko.

Arbuz

albo jesteś chrześcijaninem albo tworzysz swoją pseudo religię tu nie ma odstępstw

monika

to ma być artykuł dziennikarski???? taki, który z założenia jest obiektywny, dziennikarz udziela informacji, a nie wyraża swoje opinie. Poza tym forma godna dawnej propagandy. Co ma pizza diabelska czy piekielna do pochodu trzech króli???? Człowieku ogarnij się, bo jad, którym plujesz język ci przypali. Proponuję sprawdzić ile przedstawione w artykule osoby dawały na tacę i jak często do spowiedzi przystępowały, to ci dopiero będzie sensacja!!!! Ale idąc tym tropem w orszaku nie pójdzie nikt, przecież każdemu można coś przykleić 😉 A co do samej inicjatywy, jeśli jest społeczna, to każdy powinien mieć prawo do udziału w niej. Poza tym czytając trudno pozbyć się wrażenia, że jest to artykuł, a raczej paszkwil pisany na specjalne zamówienie….

Chrobry

Argumenty w samo sedno. Nieobiektywny artykuł narzucający innym swoje przekonania religijne i polityczne. Coś takiego powinno pojawić się na prywatnym blogu autorki/autora, a nie na poważnym portalu informacyjnym.

Mieszkaniec

Orszak organizują społecznicy którzy mimo problemów oraz hejtu nadal chcą działać i promować gminę Jedlicze. To właśnie Ci “piekielnie” źli społecznicy robią więcej dobrego dla mieszkańców, organizują im czas i wiele przeróżnych festiwali, imprez sportowych i kulturowych niż cala klika w Gminie i GOK-u wzięta. Czyżby zaczął się już okres przedwyborczy ? Najwyraźniej tak. Portal jedlicze24.pl jest to śliski portal w którym bije na kilometr propaganda i polityką.

Zbulwersowany

Nie wiem czemu ma służyć ten artykuł ale jeśli mi bardzo dobrze wiadomo to pan Duda jest głównym pomysłodawcą i organizatorem. To nie wiem w czym tutaj problem czy dlatego że nie ma jako organizatora Burmistrz Gminy Jedlicze albo pod patronatem pani Burmistrz? Porostu zazdroście i tyle. Tak samo o co wam chodzi nazwa pizzy itp?

mieszkaniec zaszokowany słowami artykułu

Głównym pomysłodawcą by w Jedliczu zapoczątkować oraz prowadzić cyklicznie wydarzenie jakim jest Orszak Trzech Króli jest Pani Lidia Lipka, natomiast Pan Jerzy Duda jest jednym z głównych organizatorów. Obydwoje tworzą coś godnego uwagi, razem potrafią przyciągnąć wiele ludzi którzy chętnie biorą udział 6 stycznia w Orszaku Trzech Króli. Oni zasługują na na dobre słowo oraz poparcie a nie na hańbienie, hejt. Powinniście się cieszyć że są jeszcze tacy Ludzie z sercami społeczników którzy chętnie cośkolwiek próbują tworzyć w tej ciężkiej Gminie.

dzidzia

Orszak Tak ale bez polityki!!! To nie prywatny folwark

Smakosz

Coś mi się wydaje, że po takiej reklamie, telefon z zamówieniami w Starej Kuźni będzie dzwonił na okrągło. W końcu kto by nie chciał poczuć nieba na podniebieniu 😛

bzzzzzzz

dlaczego Pani Gabriela która z cudownym usmiechem idzie co roku w orszaku lubi prezerw.? to niereligijne przeciez
a mamie to nie przeszkadza?????

ojciec

żartujesz ?

Qwerty

Widzę ból dupy jedlicze24.pl przywalic się do nazwy pizzy lub określenia trasy jako “piekielnie szybka” to proponuje zająć się sprzątaniem ulic a nie bycia redaktorem..

max

a ja nie puszczę swojej córki na przemarsz do jedlicza tylko pojadę do krosna
nie mam ochoty barać udziału w pisowskiej imprezie i tyle

Ala

Nikt ci nie kazuje.

buta

to nie jest PiS !!!! To ludzie którzy pod szyldem partii rządzącej zawiązali koalicję w powiecie z platformą i peeselem. Do tego jeszcze współpracują z ludźmi którymi otaczał się tajny współpracownik SB

Do buta

Ooo Ciekawe! Pani Lidia Lipka – kandydatka z listy PIS na ostatnich wyborach do sejmu. Dla PiS zdobyła ponad 3000 głosów (głównie z dala od własnego okręgu). Prezeska Stowarzyszenia, w którym większość to osoby związane z PiS. Zhejtowany w artykule Pan Jerzy Duda, ma bliżej do PiS-u niż gdziekolwiek indziej (przykładów za dużo na pisanie). Powiązania z cyt:”platformą i peeselem” to dla mnie nowość, a Ci ludzie z otoczenia współpracownika SB (w domyśle TW Zibi), to też ciekawe! Może by tak trochę konkretów, a nie tylko kłapanie rozlazłą podeszwą buta?!

PRECZ Z KOMUNĄ

zawsze głosuję na PiS ale nigdy więcej nie zagłosuję na Pisowców z Jedlicza bo to farbowane liski. Pan Ginalski szef jedlickiego koła jak pan ocenia koalicję z ludźmi którzy byli w SLD??? Wie pan ze ci ludzie pluli na kościół???? nie przeszkadza to panu?

Arbuz

Kołem PiS przy parafii w Jedliczu kieruje pan który ubiegał się o fotel burmistrza i jest członkiem partii. Ale ponoć ma nienajlepsze zdanie o Panu Staroście który został zawieszony w PiS bo wybuchu afery krośnieńskiego PKS-u. Ludzie zostali wyrzuceni na bruk! Firmę sprzedano za… uwaga symboliczną złotówkę za akcję czyli 400 tys zł. Tyle kosztował samochód mojego kumpla. Czujecie to??

obserwator

oooooo nareszcie Ktoś podjął ten temat . Cała prawda o kompetencjach Pana Jana Juszczaka Starostę k rośnieńskiego
trzeba mówić o zasługach ale mówmy i o cierpieniu , które zgotował swoimi działaniami ludziom, którzy w Pks pracowali lata.

Do Arbuz i obserwator

Noo nareszcie drodzy obserwatorzy i Arbuzy, pochwalcie się jakim cudem firma z Krosna, fikcyjnie została zarejestrowana poza Krosnem. Pochwalcie się do czego ten przekręt był wam potrzebny. Temat podjęty, a więc proszę o całą prawdę o KROŚNIEŃSKIM PKS-ie i waszych zasługach w wyrzucaniu ludzi z PKS-u!

Arbuz

Nie podszywaj się pod Arbuza.

Jedliczanin

Ja mam jedno małe pytanie do pana Dudy. Gdzie pan był ze swoim portalem jak mieszkańcy chodzili po sądach ciągani przez UBeka?

Adpowiedź

A gdzie było wtedy Jedlicze24.pl?

Zbulwersowany

Coś mi się zdaje że ktoś wpada w panikę bo wybory lada chwila i zaczyna się plucie na tych co organizują z własnych pieniędzy itp. A władza niech się lepiej zajmie porządkiem w Gminie i schodami w szkole podstawowej bo masakra wszytko się wali jeszcze tak nie było jak za aktualnej władzy

Kopciuszek

Opamiętania, zbliżają się święta, czas do spowiedzi i pokuty.”Obłudniku, usuń najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata”
Organizatorem Orszaku Trzech Króli jest od początku Stowarzyszenie “Troska o Twoja Przyszłość” z siedziba w Potoku.
Pani Prezes Stowarzyszenia wraz z członkami poświęca swój czas i energię na organizacje tej cyklicznej imprezy. Orszak to wspólne świętowanie. To organizatorzy zapraszali i zapraszają instytucje i organizacje pozarządowe i osoby fizyczne do udziału w orszaku. Jakie zawłaszczanie? co do tego ma polityka ? Ludzie opanujcie się !!!!!!!

Ania

Tomek, a gdzie ty byłeś ze swoim portalem, kiedy ten niby ubek, jak ona twierdzi, co mam nagrane, bił ją w twarz i szarpał za włosy. Tak mi opowiadała, na pierwszym spotkaniu. Usuniesz?

Irek

Jacy tegoroczni organizatorzy próbują zawłaszczyć Orszak, przecież od początku inicjatorem i organizatorem Orszaku jest Stowarzyszenie Troska o Twoja Przyszłość z Potoka. Pomysłodawczynią jest Pani Prezes Stowarzyszenia. Byłem na orszaku z całą rodziną, dzieci otrzymały zaproszenie w szkole (samo się nie zrobiło i nie dotarło do tylu szkół i dzieci). Jestem bardzo zbudowany że przyłączyły się do pomocy inne organizacje pozarządowe. Strażacy ochotnicy kierowali ruchem, członkowie innej organizacji przygotowali gorącą herbatę, właściciel Starej Kuźni udostępnił kuchnie, swój plac, zbudował szopkę. Nieznani mi Panowie nieśli przepiękne flagi orszakowe, Panie śpiewały, ktoś niósł głośnik, ktoś rozdawał korony itp. Chwała im za to. Mnie nie interesują waśnie polityczne na nizinach ani na górze. każdy na prawo do swojego zdania. Nie mieszajmy zatem do tej pięknej uroczystości polityki.

Ala

Orszak powinien być pod Honorowym Patronatem.I wtedy na pewno było by Oki. To mój żart. Gratuluję Pani Lipca pomysłu. Zapewne gdyby wiedziała że tak będzie to by nie organizowała.

propan butan

Lidia to niewybieralna kandydatka do sejmu liczy ze pokazując się na orszaku uzbiera elektorat dostanie się do sejmu i będzie Tak pyszna jak poseł z Jasła którego Pani Bril trzyma się jak olej w beczkach

dvpa

To bagno, które roztacza się wokół Jedlicza jest coraz większe. Z obrzydzeniem patrzę na te podziały i napuszczanie ludzi przeciwko sobie. Z obydwu stron! Chyba odpuszczam czytanie portali jedlickich, a swój żywot jedlicki ograniczę jedynie do spacerów w samotności i spania w swoim łóżku. Docelowo trzeba się chyba wynieść stąd…

górol

dvpa jo tyz cuje sie taki samotny jesli ty kobita to mogę ci do łózecka wartko wlezć 🙂

Ludzie opamiętata sie z tym orszakiem bo jak widza te wpisy to mi sie ciupaga do rącek kleji,
krucafiks cy wom juz tak sie w główeckach i…. zadkach popsewracało ?????????

Halina58

A weż chłopie tą ciupage i zrob porządek z tymi ludżmi w tej jedlickiej gminie, bo ja tu mieszkam i wstyd mi, co się wypisuje.Fałsz i obłuda.

Scooooby

Dobrze, że autor tekstu rozpoczyna go od słów „w mojej ocenie”, bo jeszcze ktoś by pomyślał, że wypowiada zdanie większości mieszkańców. Dzięki temu jednemu sformułowaniu po prostu pokazał, że w redakcji jedlicze24 zatrudniacie zwykłych półgłówków i chyba nawet nikt nie trudzi się żeby te śmieszne teksty recenzować. A wracając do meritum sprawy, to ewidentnie władzom gminy jest nie na rękę, że ktoś robi coś fajnego, a oni nie mogą się pod tym podpisać. Ale dzisiaj nie ma nic za darmo człowieki. A na koniec chciałbym dodać, że po przeczytaniu tego artykułu (chociaż nie wiem czy te marne wypociny mogą się tak nazywać) mam jeszcze większą ochotę na piekielnie ostrą pizzę panie redaktorze z czasów króla Ćwieczka.

smogg

zamiast szczekniesz sprawdz info. Lidziorek z potoka wycięła osoby ktore pomagaly od poczatku nauczy sie czytac rozmawialem z tmkiem i ma info co ta bezczelna mowila. dziewcze bezwstydne

Scooooby

To może najpierw naucz się pisać, hmmm?

Autem Flinstona przez USA

Do smogg: Skoro Lidzię nazywasz bezwstydną i bezczelną dziewczyną to widocznie nie znasz jej tak dobrze jak ja albo zrobiłeś jej coś złego. Nie znam innej takiej osoby, która ma w sercu tyle dobra. Zawsze, zawsze zwraca uwagę na to żeby nikomu nie zrobić przykrości, a tym którym przykro pomaga bezinteresownie. Jestem zaszczycony, że znam Lidzię i mogę patrzeć jak wiele dobrego robi społeczeństwu. Część ludzi ma nienawiść w sobie i jeśli ktoś chce zrobić coś dobrego dla innych, to szukają w tej dobrej osobie podstępu, złych zamiarów i własnych korzyści, a później siedząc i nic nie robiąc taką osobę hejtują.
Niestety, muszę zawieść tych ludzi bo jeśli chodzi o Lidzię to te złe zamiary i własne korzyści muszą sobie sami wyssać z palca żeby o nich mówić.

Parmiezan

Bardzo mnie sie podoba stwierdzenie”trzyma się jak olej w beczkach”gratuluje bystrosci,mozna powiedzieć błysku komentarza.
Czy jednak nie powinno być użyte słowo MAUZER (taki spory zbiornik np.na olej,rope)?
Górol,tys mo wartki kawoł.
Dvpa ,mozna cie zrozumieć,Górol ślag trafioł do roboty .
Faktem jest degradacja postępująca społeczeństwie naszym,co to sie wyprawia komentując ,pachnie ?(smród to tez zapach)władzą,ludzie się dają tak wypuszczać,aż wstyd.
Dudas sie za polityke(choroba czy rzadza) wział z nudy?

Ala

Panu Dudzie proponuje wprowadzić do menu picce o nazwie Jolanta super ostra. Pójdzie jak piekielna

Wacek

Super ostra to by wtedy była jak by nazwa była powiązana z minister sportu i edukacji. Po takiej pizzy trzeba by było wypić całą wodę z zalewu chlebianka

Smakosz

Jutro wszyscy zamawiamy Ukraińską nimfe

gajpaw79

Hahaha artykuły na tym portalu jak zwykle na poziomie… niech redaktor najpierw zobaczy na siebie hahaha bo wstyd na całą wioskę z tego portalu !

Rico

Ja zamiast pizzy zjadł bym sałatkę bo widziałem w menu jakąś fajną 🙂 nazywała się klawiszowy tajfun

Popularny post

Karty na stół, krótka piłka. Kto będzie kandydował na stanowisko burmistrza?

Barnej

Może wściekła Krycha

Kibic sportowy

Może by tak Pan redaktor zajął się działalnością swojego brata!!!!!!Z tego może być ciekawy artykuł ?

Wiesła J

JAKIM PRAWEM KTOŚ OCENIA NAZWY PIZZY NA JAKIEJ PODSTAWIE?

Podatnik

Wy to możecie sobie oceniać. Ludzie was ocenia

Arbuz

Taka jatka a zero unikalnych wejść. Porażka i kpina.

Parmiezan

arbuz zaczyna sie robic male miasteczko twin peaks,czekam na jakis dreszczyk emocji , moze zaginie jeden z kroli tuz przed pochodem,albo krystyne ,tak krystyne z gminy porwą i zreseetuja system…

Przywłoka

O i tu widac chrzescijanizm w jedliczu i polsce opluj ,podepcz ,pomów2 ,ludzie a kosciół pełny ludzi na pokaz ……

nie pozdrawiam

Pozdrawiam dziennikarza, który nie potrafi poprawnie sklecić zdania.
Tak się sprzedać władzom gminy XD

RobertS

Po co siać nienawiść, cienkie to. Czlowieku daj sobie spokój.

Strażak

Jeśli chodzi o obstawianie tego orszaku, czy pójdą strażacy z gminy Jedlicze? Na pewno, bo strażacy mają w 4 literach takie polityczne zagrania, a wszystjo robią z pasji, czy będzie tam herb, czy też nie to ja zapewniam że ja, jak i również moi koledzy, pójdziemy na ta obstawe..
Zresztą mówi się strażacy z gminy Jedlicze, ale ciężko w praktyce to zaobserwować w większości, no bo gdy na ten przykład u nas w jednostce wszystko robi się za własne,prywatne pieniądze(i to nie wcale takie małe, bo idą w dziesiatki tysięcy),które to pieniądze powinny zostać przekazane przez gminę na konieczne potrzeby jednostki(podkreślam KONIECZNE)… Oczywiście nie mowie, bo są w gminie straże “wybrane” które mają wszystko, tylko dlaczego są to fenomeny? Tylko proszę nie wyjeżdżać o poprzednich rządzących gmina, bo to bynajmniej jest śmieszne. I piszcie sobie co chcecie a strażacy i tak pójdą, bo nie bawimy się w żadne polityczne “ukryte” zabawy jak juz wspomniałem w przeciwieństwie do niektórych, a robimy to wyłącznie z własnej, ochoczej woli?

Obserwator

Oj strażak jesteś chyba z Męcinki widzisz tylko co wam potrzeba a macie wymagania. Nawet macie sprzed do rozcinania karoserii samochodowej, ale po co on wam jak i tak nie jesteście w krajówce. Wiem jak w Chleblej załatwili podczas akcji członkowie OSP z Męcinki samochód który nadawał się potem na złom.

Do obserwator

Stalo się coś z tym samochodem .Proszę opowiedzieć .

OSP

A to odpowiedzi powinien udzielić Pan Naczelnik OSP Męcinka w temacie uszkodzeń samochodu gdyż to on się tam siłował z drzwiami mając odpowiedni sprzęt do tej roboty.

Citizen z

Orszaku Trzec Króli nie da się zawlaszczyć. Zawsze działania oddolne mieszkańców gminy jesli nie brała w tym udziału to zawsze torpedowała dzialania bez względu kto rządził.
Gmina zgrzyta zębami bo prywatna inicjatywa OTK cieszy się bardzo popularnoscią ponoeważ jest to świetna inicjatywa. Natomiast gmina robi by zrobić bo jest w kalendarzu.
Portal J24 zwsze pszioczy na niewygodnych mieszkańców Jedlicza i okolic dla Gminy.
Wlodarze gminy podporzadkowali sobie tzw opozycję by nie była koścom niezgody.

Anonimowo

Kogo to pani Bril sie trzyma?

Anonimowo

BYŁAM W ORSZAKU I BĘDE W 2018 ROKU .TAK DURNEGO ARTYKUŁU NIE CZYTAŁAM OD DAWNA .BRAT TOMASZ NAWET NAZWY SIE PRZYCZEPIŁ JAK TONACY BRZYTWY.

Strzyżów pamięta!

Wiecie co to jest: Zielone na zewnątrz czerwone w środku?…. ARBUZ!

Don Pedro

Będzie się dzialo

Jedliczanka

Mam wrażenie, że autor tego artykułu zbyt religijny i miły dla innych nie jest – bo czepia się dosłownie wszystkiego. A może by tak zacząć od siebie… Ja wiem, że fantazja ponosi jak się pisze artykuł, ale bez przesady.

Wasze Piekiełko

Serio? Nazwa PIEKIELNA PIZZA może komuś przeszkadzać? :O Jak myślicie ile jest w Polsce pizzerii, barów, restauracji, nawet bud z kebabem, które mają w menu “piekielnie ostre sosy”, “kotlety po diabelsku”, “piekielne pizze” itd. A rzeszowski klub Piekiełko? Jedźcie może tam ludzi nawracać. 😉 Już sie nie macie czego czepić. A pizza w Kuźni bardzo dobra, polecam. 😉

0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
()
x
X
X
X
X