Jedlicze
zachmurzenie duże
-1.2 ° C
0.1 °
-3 °
88 %
3.8kmh
92 %
wt.
-1 °
śr.
0 °
czw.
-0 °
pt.
-0 °
sob.
-0 °
Strona głównaSamorząd i politykaLokalnemu działaczowi PiS puściły nerwy. Kłosowicz bezlitośnie zakpił z inicjatywy mieszkańców

Lokalnemu działaczowi PiS puściły nerwy. Kłosowicz bezlitośnie zakpił z inicjatywy mieszkańców

Lokalnemu działaczowi PiS puściły nerwy. Kłosowicz bezlitośnie zakpił z inicjatywy mieszkańców

- Ogłoszenie/reklama -spot_img

Lokalny działacz PiS, Wojciech Kłosowicz, z nieskrywaną rozkoszą zakpił z inicjatywy podjętej przez mieszkańców jednej z miejscowości przynależących do Gminy Jedlicze.

Nie tylko, sejmowa mównica na sali plenarnej w Warszawie i, sala narad w Jedliczu staje się areną skandalicznych zachowań. Lokalny działacz PiS, w mediach społecznościowych, zakpił z inicjatywy podjętej przez mieszkańców Potoka- największej, pod względem liczebności mieszkańców, miejscowości wiejskiej w Gminie Jedlicze.

Kilka dni temu, na oficjalnym profilu Sołectwa Potok, Wojciech Kłosowicz opublikował wpis:

Kłosowicz zakpił z inicjatywy mieszkańców, próbując w ten sposób umniejszyć sukces utworzenia w Domu Ludowym w Potoku świetlicy opiekuńczo-wychowawczej. Niedoszły burmistrz Jedlicza (red. – w 2018 roku był kandydatem partii PiS) w żaden sposób nie przyczynił się do powstania miejsca spotkań dzieci i młodzieży, a zamiast tego, złośliwie zakpił z tej inicjatywy, publikując bezprzykładny wpis, który znajduje się w poniższej publikacji.

Niskie poparcie Kłosowicza w wyborach samorządowych w 2018 roku nie pozwoliło mu uzyskać elekcji. Jego wynik na urząd burmistrza (14,97 proc.) jest bliski procentowej frekwencji w referendum zainicjowanym przez grupę radnych (red. – frekwencja w referendum – 14,03 proc.).

Nic dziwnego, że partia Jarosława Kaczyńskiego nie odniosła- jak spodziewali się jej działacze- spektakularnego wyniku w wyborach parlamentarnych, kiedy w swoich szeregach i gronie sympatyków trzyma osoby, których zachowanie jest naganne. Od przewietrzenia struktur, również, a może przede wszystkim lokalnych- z uwagi na zbliżające się w Polsce wybory samorządowe- powinien zacząć obóz prezesa Kaczyńskiego.

Mieliśmy nadzieję, że po 15 października wraz z upadkiem mitu o nieskazitelności i wyższości ludzi z kręgów władzy takie zwyczajne chamstwo również upadnie i raz na zawsze skończy takie traktowanie ludzi, którzy działają bezinteresownie. To niedopuszczalne, aby w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać takie zachowania wpędzając w poczucie winy tych, którzy ośmielają się je zauważyć.

Okazuje się, że to nie jedyna sytuacja, gdzie Wojciech Kłosowicz pozwala sobie na takie zachowanie bowiem jak udało nam się ustalić w środowisku związanym z Kłosowiczem- tuż przed rozstrzygnięciem naboru ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, w którym to dzięki wnioskowi Gminy Jedlicze, a to właśnie ze środków MSiT, do Potoka ma trafić blisko 1,5 mln zł na budowę przyszkolnej hali– miał rozpowiadać publicznie, że na terenie gminy ze sportu i klubów zostały tylko wspomnienia, co jest oczywistą nieprawdą i uderzeniem w prężną działalność klubów.

Swoja drogą, to niezwykle zastanawiające dlaczego wieloletni zawodnik, działacz i prezes klubu sportowego totalnie odpłynął z nurtem w innym kierunku. Kłosowicz to obecnie dyrektor Zarządu Zlewni w Krośnie w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie. Z pewnością, tak jak do tej pory, stara się swoje obowiązki wypełniać należycie. Dobrze byłoby jednak, gdyby sprawy społeczności z której się wywodzi traktował z powagą, a nie z pogardą- jednocześnie trzymając nerwy na wodzy.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
14
+1
1
+1
0
+1
6
+1
0
+1
3

Zobacz także

[wpdiscuz_bell]
- Wydarzenia i imprezy -

grudzień 2023

08gru(gru 8)08:4509(gru 9)14:30XVII Memoriał Bogusława Dziury

16gruCałodnioweXII Zakładowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
Nadchodzące wydarzenia i imprezy

grudzień 2023

08gru(gru 8)08:4509(gru 9)14:30XVII Memoriał Bogusława Dziury

16gruCałodnioweXII Zakładowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

Opinie i komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze
- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
- Reklama/ogłoszenie -
← PRZEJDŹ NA
0
Po przeczytaniu: Dodaj swój komentarz. Podziel się opinią!x
X
X
X
X