Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu znowu mile zaskakuje. Po niezapomnianym ubiegłorocznym koncercie bluesmana Earla Thomasa w tym mieście, teraz przyszedł czas na kolejnego artystę ze Stanów Zjednoczonych. Jest nim Chuck Frazier.

Muzyk wystąpi w sobotę (28.01) o godz. 19 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu w ramach Muzycznej Sceny Rozmaitości.

Chuck Frazier urodził się w Teksasie. Kowbojem nie został. Od najmłodszych lat interesowała go bowiem muzyka. Jako dziecko grał na gitarze. Koncertował z zespołami bluesowymi z Houston.

Dzięki muzycznej współpracy z gitarzystą Sonnym Sharrocka zafascynował się Starym Kontynentem. Większość czasu spędza w Europie, gdzie koncertuje. Szczególnie dużą popularność muzyczną zyskał w Skandynawii. Jednak kilka razy w roku wraca do rodzinnych stron, aby chłonąć muzyczny klimat Południa USA. Grywa wtedy po najważniejszych klubach i w rodzinnym Houston.

Chuck Frazier jest wokalistą, gitarzystą, autorem kompozycji. Jego muzyka oscyluje w klimatach: bluesa, rocka, jazzu i soulu. W swoich kompozycjach zawiera klimat muzyczny Teksasu: pełen ekspresji i pasji.

Artysta oprócz swoich utworów wykonuje także standardy takich nietuzinkowych muzyków jak: Jimi Hendrix, Albert Collins, Chuck Berry i wielu innych.

Jest urodzonym showmanem. Muzycznie czaruje na scenie. Jego koncerty są zawsze pełne pozytywnej energii. Potrafi rozgrzać publiczność i nawiązać z nią dobry kontakt.

Bilety w cenie 10 zł. są do nabycia  w biurze Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Tokarskich 22 w Jedliczu.

plakat-chuck

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze